دعوتنامه هلند

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های دعوتنامه :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

دعوتنامه هلند

دعوتنامه هلند، نامه، مدرک و یا سندی است که شرکت و یا فردی از کشور هلند که می‌ تواند از آشنایان شما هم باشد برای شما به منظور کار، تحصیل، بازدید و یا تفریحی و گردشگری بفرستد.

دعوتنامه هلند

 لازم به ذکر است دریافت دعوت نامه هلند صرفاً به معنای جواز ورود فرد دعوت شده به کشور هلند نیست و دعوت نامه هلند امتیازی است که می‌ تواند روند صدور هر نوع ویزای کشور هلند را برای فرد متقاضی سرعت ببخشد. البته در صورتی که دیگر مدارک و شرایطی که توسط سفارت هلند اعلام می‌ شود فراهم آورده شود.

انواع دعوتنامه هلند

دعوت نامه هلند انواع گوناگونی دارد که عبارت‌ اند از دعوت نامه توریستی، دعوت نامه کاری، دعوت نامه خویشاوندی، دعوت نامه تجاری و دعوت نامه نمایشگاهی.

دعوتنامه هلند از نوع توریستی و یا خویشاوندی

شما باید در نظر داشته باشید که دریافت دعوت نامه هلند از نوع توریستی و یا همان دعوت نامه  خانوادگی می‌ تواند از طریق در اکثر مواقع توسط اقوام و نزدیکان شما و یا حتی دوستانتان برای شما ارسال بشود؛ و می‌ توان گفت اگر دوست یا آشنایی مقیم کشور هلند دارید می‌ توانید امید به دریافت دعوت نامه هلند از طرف ایشان باشید. دعوت نامه توریستی هلند فقط به معنای مقاصد گردشگری و تفریح است و شما نمی‌ توانید از آن در جهت های کاری و یا غیره استفاده کنید.

دعوت نامه هلند از نوع توریستی، دارای اطلاعاتی ضروری از فرد دعوت کننده و فرد دعوت شده است که برای دریافت ویزای آن الزامی است.اطلاعات فرد دعوت کننده که باید در این دعوت نامه آورده شده باشد عبارت است از نام و نام خانوادگی، سال تولد، شغل، وضعیت و محل سکونت او در کشور هلند. اطلاعات فرد دعوت شده از این قرار است، نام و نام خانوادگی، سال تولد، آدرس محل زندگی در کشور خود، شماره تلفن، ارتباط فامیلی با فرد دعوت کننده، دلایل سفر به کشور هلند، هزینه و مکانی که در هلند در آن اقامت می کند، مدت زمانی که می‌ خواهد در هلند بماند و زمان خروج آن.

دعوتنامه هلند

تنها با داشتن دعوت نامه هلند که برای شما ارسال شده است نمی‌ توانید وارد این کشور شوید و قدم بعدی شما دریافت ویزای این کشور است که به کمک دعوت نامه ای که دریافت کرده اید صدور آن آسان‌ تر شده است. مکانی که شما برای دریافت ویزای هلند به آنجا مراجعه خواهید کرد سفارت هلند در کشور است. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا را آماده کرده و دست به کار شوید. حتماً قبل از سفر برای خود مشخص کنید که می‌ خواهید در چه بازه زمانی در این کشور باشید و بتوانید کارهای خود را در ایران سر و سامان دهید که بعد از بازگشتتان مشکلی وجود نداشته باشد. باید بودجه خود را برای این سفر تفریحی مشخص کرده تا در هنگام سفر به مشکلی بر نخورید.

خبر خوبی که می‌ توان به شما داد این است که به با این دعوت نامه هلند شما می‌ توانید علاوه بر تجربه کشور هلند و زیبایی هایش به بازدید چندین کشور اروپایی دیگر بدون نیاز به دریافت ویزای آن‌ها بپردازید. در واقع از آنجایی که هلند، عضو اتحادیه اروپا است و بین این کشور های اروپایی پیمان شینگن بسته شده است، شما می‌ توانید با ویزای هلند که در اختیار دارید، به بازدید از کشور های عضو این پیمان، مثل آلمان، ایتالیا، اسپانیا، بلژیک، لهستان، پرتقال و تعداد ۲۰ کشور دیگر بروید. ولی این نکته را به یاد داشته باشید که در صورتی می‌ توانید با استفاده از ویزای هلند به کشورهای دیگر سفر کنید که هواپیمای شما ۱ در هلند فرود آمده باشد، یعنی نمی‌ توانید به صورت مستقیم از ایران به خاک کشور های دیگر اروپایی به جز هلند وارد شوید.

دعوتنامه هلند از نوع کاری

برای دریافت ویزای کار هلند، ابتدا باید توسط ۱ شرکت معتبر هلندی که به نیروی کار نیاز دارد، دعوت نامه هلند از نوع کاری دریافت کنید، شرایط کار به این صورت است که شرکتی که در هلند که به کارمند نیاز دارد ابتدا در ۳ ماه آگهی برای کار در هلند انتشار می‌ دهد، اگر نتوانست نیروی مورد نیاز را فراهم کند، این آگهی را در کشورهای عضو اتحادیه اروپا منتشر می‌ کند و اگر بازهم نتوانست به نتیجه مطلوب خود برسد، در آن زمان می‌ تواند نیروی کار را خارج از اتحادیه اروپا انتخاب کند.

دعوتنامه هلند از نوع کاری

شرکت هلندی که دعوت نامه هلند، برای فردی می‌ فرستد، ابتدا باید ضمانت مهاجری که وارد هلند می‌ شود را انجام دهد زیرا هرگونه کار غیر قانونی که توسط فرد دعوت شده انجام شود، برای شرکت و کسی که دعوت نامه هلند فرستاده، دردسر ایجاد می‌ کند و شرکت مراحل قانونی و حقوقی آن را طی کرده و ثابت کند، نیرویی که درخواست کرده، مناسب این کار است، فردی که برایش دعوت نامه فرستاده شده است باید دارای حداقل مدرک لیسانس باشد. دعوت نامه هلند برای کار به صورت الکترونیکی ارسال می‌ شود و شما پس از دریافت آن می‌ توانید اقدام به انجام کارهای دریافت ویزا از سفارت هلند نمایید. بعد از انجام کارها و استخدام، بعد از گذشت ۳ سال اقامت با مالیات، فرد می‌ تواند درخواست تابعیت هلند را انجام داده و برای همیشه به کارش در کشور هلند ادامه دهد.

دعوتنامه هلند از نوع نمایشگاهی

شرکت ها می‌ توانند با داشتن دعوت نامه هلند از نوع نمایشگاهی، زمان کمتری را برای دریافت ویزای هلند طی نمایند. در این دعوت نامه مدارک شرکت در نمایشگاه و در کل، هدف از سفر ذکر می‌ شود. باید مهر و امضای قانونی و معتبر بر روی این دعوت نامه وجود داشته باشد و بعد از تأییدیه سفارت هلند و انجام مراحل قانونی، شرکت می‌ تواند در نمایشگاه، شرکت داشته باشد.

برای اینکه بتوانید دعوت نامه هلند از نوع نمایشگاهی را دریافت کنید باید ابتدا به دنبال نمایشگاه هایی مربوطه که در کشور هلند برگزار می‌ شود جستجو کرده و نمایشگاهی که می‌ خواهیم در آن شرکت کنیم را انتخاب و با مسئولین نمایشگاه ارتباط برقرار کرده و از ایشان بخواهید که برای شما دعوت نامه بفرستند و یا اگر آن‌ها نمایندگی در داخل ایران داشتند از داخل برای درخواست دعوت نامه هلند اقدام کنید.

اگر توانستید نظرشان را برای دریافت دعوت نامه جلب کنید و مسئولین نمایشگاه یا نمایندگان آن‌ها در ایران با درخواست شما موافقت کردند، باید مدارک مورد نیاز خود را آماده کرده و به آنان ارائه دهید. بعد از پرداخت هزینه های مربوط به غرفه و غیره، باید اطلاعات افراد و کارکنانی که از طرف شما به این نمایشگاه وارد می‌ شوند را هم برای آنان ارسال کنید.

دعوتنامه هلند از نوع نمایشگاهی

دعوتنامه هلند از نوع تجاری

کشور هلند یکی از کشورهای مهم در زمینه های اقتصادی و تجارت است، نرخ بیکاری در این کشور ۲ درصد اعلام شده و این نشان دهنده قدرت اقتصاد در این کشور است. دعوت نامه تجاری هلند می‌ تواند از طرف شرکت ها و ارگان های مختلف این کشور برای شما ارسال شود. در نظر داشته باشید این دعوت نامه فقط به منظور گرفتن ویزای تجاری است و برای بقیه ویزاها کاربرد ندارد. دعوت نامه ای که برای شما ارسال می‌ شود باید حتماً ثبت رسمی شده باشد. باید در دعوت نامه به طور دقیق اهداف سفر و مشخصات دعوت کننده ذکر شده باشد زیرا با این کار شرکت دعوت کننده می‌ پذیرد که تمامی مخارج و مکان اقامت را برای فردی که دعوت نامه ارسال شده فراهم آورد.

شرکتی که برای شما دعوت نامه می‌ فرستد، باید در کشور هلند به ثبت رسمی رسیده باشد و دعوت نامه خود را از این کشور به شما ارسال کند. این دعوت نامه می‌ تواند با مقاصد بستن قرارداد، شرکت در همایش تجاری و یا غیره باشد. معمولاً این دعوت نامه هم به صورت ایمیل فرستاده می‌ شود و باید دارای اطلاعات و توضیحات کامل درباره چگونگی سفر، زمان و محل اقامت شما، مشخصات دقیق شرکت دعوت کننده، مشخصات دقیق فرد دعوت شونده و همچنین مهر و امضای شرکت باشد.

دعوتنامه هلند از نوع تحصیلی

دعوت نامه تحصیلی هم یکی از انواع دعوت نامه هلند محسوب می‌ شود. برای دریافت این دعوت نامه هلند باید برای دانشگاهی که هدف تحصیل در آن را دارید نامه ای حاوی اطلاعات کامل از خود، مدارک و رشته تحصیلی مبنا بر درخواست دعوت نامه هلند به منظور تحصیل در آن دانشگاه را به صورت ایمیل بفرستید و منتظر بررسی دانشگاه مربوطه و پاسخ آن باشید. اگر پاسخ دانشگاه مثبت باشد آن‌ها اقدام به ارسال دعوت نامه هلند برای شما می‌ کنند. بعد از آن شما می‌ توانید با در دست داشتن دعوت نامه تحصیلی هلند به سفارت آن در تهران مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز خود را ارائه دهید.

در کشور هلند شروع سال تحصیلی از اوایل ماه سپتامبر است که متقاضیان و دانشجویانی که تصمیم به حضور در یکی از دانشگاه های هلند را دارند باید چند ماه قبل از شروع سال تحصیلی اقدام به ارائه مدارک به دانشگاه مربوطه نمایند. لازم به ذکر است کسانی که تصمیم به تحصیل در هلند را دارند باید حداقل مدرک دیپلم داشته باشند در غیر این صورت قوانین این‌چنین است که فرد حتماً حداقل ۲۱ سال سن داشته و در امتحان ورودی دانشگاه در هلند شرکت کند و بعد از قبولی مشغول به تحصیل شود.

سایر نوشته های دعوتنامه :

دعوتنامه آمریکا

دعوتنامه آمریکا

یکی از راه های سرعت بخشیدن به دریافت ویزا جهت سفر به کشورهای مختلف، دعوتنامه می باشد. به طور مثال یک شرکت، یک مسئول نمایشگاه

مطالعه »
دعوتنامه کاری

دعوتنامه کاری

اخذ دعوتنامه کاری از جمله دعوتنامه های دشوار است که هر کارفرمایی اقدام به صدور آن نمی کند. داشتن شرایطی، اخذ دعوتنامه کاری را آسان

مطالعه »
دعوتنامه تجاری سوئد

دعوتنامه تجاری

دعوتنامه تجاری یکی از انواع دعوتنامه است که هدف از آن تجارت و توسعه دادن اقتصاد می باشد. شرکت مقصد با اهداف تجاری فرد را

مطالعه »
دعوتنامه کرواسی

دعوتنامه کرواسی

کشور کرواسی یکی از کشورهای زیبا و کشورهای منطقه ی بالکان می باشد که دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است. امروزه افراد زیادی دوست دارند

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند