دعوتنامه انگلیس

پیشنهاد ویژه ویزای انگلیس
اگر در صدد دعوتنامه و یا در نهایت به دنبال یکی از موارد زیر هستید:
پس پیشنهاد می کنیم که این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

⭐ نکات طلایی دریافت دعوتنامه انگلیس ⭐

✅ داشتن شرایط دعوتنامه کشور انگلیس براساس ( توریستی، نمایشگاهی، کاری، خانوادگی و… )

✅ مشخص کردن نوع دعوتنامه ( توریستی، نمایشگاهی، کاری، خانوادگی و… )

✅ مدارک لازم برای صدور دعوتنامه

✅ مدارک مورد نیاز برای سفارت انگلیس

✅ مدارک مهم در صدور ویزای انگلیس

❌❌ برای دریافت جزئیات فهرست بالا این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید. ❌❌

برای سفر به انگلستان شما ملزم به دریافت ویزا هستید. اخذ ویزای انگلیس مراحلی دارد که با داشتن دعوتنامه، روند سریعی خواهد داشت. سفر به این کشور ممکن است با هر هدفی انجام شود در این صورت باید دعوتنامه مناسب با نوع سفرتان صادر شود. بنابراین ما در این مقاله سعی کرده ایم تا طلاعات کاملی در خصوص شرایط درخواست دعوتنامه و نحوه صدور آن قرار دهیم تا شما بدون هیچ مشاوری دعوتنامه انگلیس و ویزای این کشور را دریافت کنید.

شرایط گرفتن دعوتنامه انگلیس

اصولا شما برای سفر به انگلیس و دیگر کشور ها نیاز به ویزا یا روادید دارید. گرفتن ویزا کار چندان راحتی نیست اما یکی از کارهایی که می تواند فرآیند دریافت ویزا را برای شما تسهیل کند، ارسال دعوتنامه انگلیس از طرف دوست، خانواده، همکاران، دانشگاه و…. می باشد. به عبارت دیگر می توان گفت دعوتنامه به نوعی ضمانت کننده حضور شما در کشور انگلیس است. چیزی که بسیار مهم است صداقت در نوشتن دعوتنامه و ارسال آن از اهمیت بالایی برخوردار است و فردی که دعوتنامه از کشور انگلیس برای شما می نویسد می بایست تمامی موارد نوشته شده را تضمین کند. برای مثال اگر در دعوتنامه تمامی مخارج شما را متقبل شده است باید به عنوان ضمانت مقداری پول در حساب خود داشته یا فیش حقوقی خود را تسلیم کند.

در دعوتنامه تضمینی انگلیس مواردی که به صورت کلی باید درج شود شامل اطلاعات کلی شناسایی فرد و انگیزه سفر فرد به انگلیس است. هم چنین اگر در دعوتنامه انگلیس هزینه زندگی فرد دعوت شده را قبول می کنید باید آن را در دعوتنامه بنویسید. علاوه بر این می بایست مدت اقامت و زمان خروج فرد نیز در دعوتنامه فوری انگلیس مشخص شود و هیچ گونه ابهامی در آن وجود نداشته باشد تا روند کار و گرفتن ویزا تسریع شود. به خاطر داشته باشید دعوتنامه تضمینی برای دریافت ویزا نیست و صرفا روند دریافت ویزا را تسریع کرده و به اخذ آن کمک می کند و این افسر اداره مهاجرت است که پرونده شما را  بررسی کرده و اگر قوانین مهاجرت به انگلیس شامل حال شما شد به شما اجازه اخذ روادید را می دهد.

نحوه درخواست دعوتنامه از کشورانگلیس

برای درخواست دعوتنامه انگلیس علل مختلفی وجود دارد از جمله این دلایل می توان به درخواست دعوتنامه تحصیلی انگلیس جهت تحصیل یا آشنایی با دانشگاه های انگلیس، دعوتنامه جهت تجارت و کسب و کار در انگلیس، دعوتنامه برای اخذ ویزا توریستی و گردشگری که بیش ترین طرفدار را دارد اشاره کرد. البته متقاضیان برای دیدن اقوام، دوستان و خانواده خود و یا حتی ازدواج نیز درخواست دعوتنامه را دارند. از دیگر دلایل سفر به انگلیس و اخذ دعوتنامه فوری انگلیس می توان به سفر های پزشکی و معالجه بیماران نیز اشاره کرد. دعوتنامه  انگلیس معمولا از طریق اداره پست بین الملل و به صورت پی دی اف ارسال می شود.

نحوه درخواست دعوتنامه از کشورانگلیسمدارک مورد نیاز برای صدور دعوتنامه انگلیس

 • شناسنامه شخص دعوت شونده (مهمان)
 • پاسپورت مهمان با مدت اعتبار
 • آدرس و شماره تلفن در ایران
 • عکس پرسنلی 4*3
 • شرح نامه هدف از سفر با تور اروپا
 • فیش حقوقی و گواهی ثبت سپرده (در صورتی که خود مسئولیت مالی و هزینه های اقامت تان را بر عهده گرفته اید.)
 • تعیین مدت زمان اقامت و تاریخ خروج از انگلیس
 • اطلاعات کامل از محل اقامت و نحوه ی پرداخت هزینه ها
 • مدارک شناسایی شخص دعوت کننده (میزبان)
 • آدرس و شماره تلفن در انگلستان
 • مدارک شغلی فرد دعوت کننده
 • پرینت گردش مالی حساب بانکی شخص میزبان
 • وضعیت اقامت شخص میزبان در انگلستان
 • كپی تمام مدارك شناسایی

انواع دعوتنامه انگلیس

دعوتنامه با توجه به دلیل مسافرت فرد به انگلیس انواع مختلفی دارد ازجمله این دعوتنامه ها، دعوتنامه توریستی و گردشگری، دعوتنامه خانوادگی و خویشاوندی، دعوتنامه کاری و همکاری در پروژه، دعوتنامه تجاری، دعوتنامه نمایشگاهی و دعوتنامه تحصیلی می باشد. در ادامه به تفصیل به توضیح درباره هر یک از انواع دعوتنامه می پردازیم.

دعوتنامه توریستی انگلیس

یکی از گزینه های دعوتنامه انگلیس، دعوتنامه توریستی است. این نوع دعوتنامه مختص کسانی است که قصد مسافرت به انگلیس برای گذراندن تعطیلات و گردش و تفریح دارند. باید در قسمت هدف مسافرت و هدف دریافت ویزا در دعوتنامه توریستی انگلیس این نکته را درج کنیدکه قصد شما از سفر به انگلیس تنها هدف توریستی و گردشگری است و هدف دیگری از این سفر ندارید. دعوتنامه توریستی انگلیس جهت اهداف توریستی می بایست توسط خانواده و خویشاوندان شما که در انگلیس سکونت دارند ارسال شود.

دعوتنامه خانوادگی و خویشاوندی انگلیس

همه ساله افراد زیادی از طریق ویزا و دعوتنامه خویشاوندی به انگلیس سفر کرده و تقریبا اقامت دائم در آن کشور می گیرند. شهروندان انگلیس و مهاجرانی که اقامت دائم در انگلیس دارند در صورت تمکن مالی مناسب و داشتن شرایط لازم می توانند برای اعضا خانواده خود دعوتنامه انگلیس بفرستند و البته باید مسئولیت مالی و زندگی و اسکان آن ها را نیز بر عهده بگیرند. خویشاوند در انگلیس به معنی پدر و مادر، فرزند، همسر، شریک زندگی و …. است. و تنها این افراد می توانند برای شما دعوتنامه خویشاوندی انگلیس برای اقامت دائم ارسال کنند.

دعوتنامه نمایشگاهی انگلیس

در هر کشوری در طول سال نمایشگاه ها و کنفرانس های بسیاری برپا می شود که گاهی می تواند داخلی باشد و گاهی نیز نمایشگاه به صورت بین المللی برگزار شود، که در این مورد نیاز به دریافت دعوتنامه نمایشگاهی انگلیس برای افراد شرکت کننده در نمایشگاه می باشد. دعوتنامه نمایشگاهی انگلیس برای دعوت به نمایشگاه معمولا بسته به شغل شما ارسال می شود. در این نوع دعوتنامه انگلیس از شما خواسته می شود تا برای شرکت در برگزاری یک نمایشگاه بین المللی مرتبط با شغل تان در انگلیس حضور پیدا کنید.

البته باید این را در نظر داشت که در دعوتنامه نمایشگاهی انگلیس برای برپایی نمایشگاه هیچ گاه از مقدار دستمزد یا هزینه سخن به میان نمی آید. البته این نوع دعوتنامه یکی از راحت ترین نوع دعوتنامه ها را دارد حتی گاهی به منزله داشتن ویزا نیز عمل می کند. و آن به این دلیل است که عموما در دعوتنامه های نمایشگاهی لازم نیست فرد دعوت کننده مسئولیت مالی شما را برعهده بگیرد یا مقدار خاصی پول در حساب تان داشته باشید.

دعوتنامه نمایشگاهی انگلیسدعوتنامه کاری انگلیس

افرادی که قصد دارند ویزا کاری دریافت کنند و اقامت دائم بگیرند باید این نکته را درنظر بگیرند که شرط داشتن شغل در انگستان و اخذ ویزا کاری، گذراندن حداقل یک دوره تحصیلی در انگلیس است. پس اگر در انگلیس تحصیل نکرده اید اول می بایست یک ویزا تحصیلی دریافت کرده و بعد از گذراندن دوره تحصیلی و فارغ التحصیلی، اقدام به گرفتن دعوتنامه کاری کنید. اما از طرق دیگر نیز می توان دعوتنامه انگلیس برای کار دریافت کرد.

اما به صورت کلی بهترین روش این است که شما از طریق دعوتنامه کاری انگلیس یک کارفرما برای یک کار به انگلیس دعوت شوید و مراحل آن به این صورت است که ابتدا یک دعوتنامه کاری از سوی یک کارفرما یا شرکت معتبر ارسال می شود. شما پس از دریافت این آگهی و دعوتنامه کاری انگلیس می بایست در آگهی استخدام این شرکت پذیرفته شوید که البته این موضوع نیز شرایط خاص خود را دارد. یعنی این آگهی استخدام باید قبلا حدود 3 ماه در کشور انگلیس ارائه شود. در صورت نبود متقاضی برای کار این آگهی می بایست در کشور های اتحادیه اروپا منتشر شود و باز هم اگر متقاضی برای این کار وجود نداشت، آگهی برای تمام کشور ها منتشر می شود و در این صورت اگر شما شرایط آگهی را دارا بودید اقدام به شرکت در آگهی و قبول کار می کنید.

اگر شما در آگهی استخدام پذیرفته شدید می توانید بعد مدت 4 سال کار کردن در انگلیس، برای اقامت دائم در انگلیس اقدام کنید. البته باید به این موضوع هم اشاره کرد که برای دریافت دعوتنامه انگلیس اگر دارای سرمایه هستید و ایده کارآفرینی دارید راحت تر می توانید مراحل دریافت دعوتنامه کاری انگلیس و اخذ ویزای انگلیس و اقامت دائم را طی کنید.

گرفتن دعوتنامه کاری، سخت ترین نوع دعوتنامه های انگلیس است، چرا که فرد کارفرما با ارسال دعوتنامه انگلیس برای شما مسئولیت شما را بر عهده گرفته و هرگونه اشتباه از سمت شما عواقب سختی را برای کارفرما و حتی خود شما به دنبال دارد. شما می بایست برای دریافت دعوتنامه کاری انگلیس کارفرما را متقاعد کنید که برای گرفتن این شغل کاملا صلاحیت دارید و وجود شما برای شان مفید خواهد بود.

دعوتنامه تجاری انگلیس

اصولا ممکن است شرکتی در انگلیس برای جذب مشتری و تجارت بیش تر، از شرکت های مشابه در دیگر کشور ها دعوت به حضور در انگلیس را کند. پس دعوتنامه تجاری انگلیس که با این هدف ارسال شود جزء دعوتنامه های تجاری محسوب می شود که شرکت انگلیسی برای عقد قرارداد کاری یا شرکت در نمایشگاه های خاص از شرکت مهمان تقاضای حضور در انگلیس را دارد. و باید بگوییم برای چنین اقداماتی مثل کار تجاری، شرکت در همایش ها و کنگره ها و …. داشتن دعوتنامه انگلیس یک الزام برای دریافت ویزا از سوی سفارت انگلیس است.

همان طور که گفته شد اعضا شرکت مقصد ملزم به داشتن دعوتنامه تجاری هستند. علاوه بر این باید در کشور انگلیس محل اقامت خود یا همان هتل مورد نظر خود را معرفی و رزرو کنند. ولی اگر با رزرو هتل در انگلیس مشکل دارند، اگر دوست یا خانواده ای در انگلیس دارند می توانند از آن ها بخواهند تا برای شان یک دعوتنامه تجاری انگلیس دیگر با موضوع دعوتنامه خانوادگی ارسال کنند. افرادی که برای شرکت در یک کنگره یا همایش علمی یا تجاری و…. ثبت نام می کنند، نیاز به برگه دعوتنامه انگلیس ندارند. و همان ثبت نام کافی است.

دعوتنامه تحصیلی انگلیس

دانشجویان بسیاری هستند که علاقه بسیاری به تحصیل در دانشگاه های اروپا و به خصوص انگلیس را دارند. برای گرفتن دعوتنامه تحصیلی انگلیس برای تحصیل و دریافت ویزا تحصیلی باید شرایط خاصی از قبیل سن بالای 16 سال، اعلام پذیرش از دانشگاه انگلیسی، داشتن حداقل پس انداز برای گذراندن مراحل تحصیل و هزینه اقامت و شهریه های دانشگاه و مهم تر از همه شما باید توانایی صحبت کردن و خواندن انگلیسی داشته باشید تا بتوانید دعوتنامه انگلیسی دریافت کنید. همه موارد بالا را باید قبل از تحصیل و اخذ ویزا بررسی و انجام دهید. در انگلستان دانشگاه ها در 3 سطح طبقه بندی می شوند. گروه اول دانشگاه های رتبه 1 تا 10 هستند که شرایط بسیار سختی برای پذیرش دارند و گذشته از آن هزینه های گزافی نیز از دانشجویان خارجی دریافت می کنند. اما رتبه علمی آن ها بسیار خوب است.

دسته دیگر دانشگاه های سطح متوسط هستند که هزینه و شهریه های منصفانه ای دارند و رتبه علمی آن ها نیز چندان بد نیست و بهترین گزینه برای دریافت دعوتنامه تحصیلی انگلیس و گرفتن پذیرش تحصیلی می باشند. البته دسته سومی هم وجود دارد که مربوط به دانشگاه های با سطح علمی پایین انگلستان است که البته شرایط و امکانات عالی و باورنکردنی دارد که این خود دلیلی برای بالا بودن هزینه های تحصیل در این دانشگاه ها است که اصلا توصیه نمی شود در این دانشگاه ها به تحصیل بپردازید.

دعوتنامه تحصیلی انگلیستاثیر دعوتنامه انگلیس جهت اخذ ویزا

اشتباه رایج بیش تر افراد به خصوص کسانی که اولین بار است به کشور های خارجی سفر می کنند، همین است که تصور می کنند با دریافت دعوتنامه توریستی انگلیس از سوی دوستان، خانواده، شرکت ها، نمایشگاه ها و …. دیگر مشکلی برای اخذ ویزا ندارند و به راحتی می توانند ویزا سفر به انگلیس و سایر کشور ها را به دست بیاورند. اما این افراد سخت در اشتباه هستند، چرا که دعوتنامه انگلیس و یا هر کجای دیگر دلیل و ضمانتی برای گرفتن ویزا نیست. اما نقش بسیار مهمی در گرفتن ویزا شما ایفاء می کند و همین طور روند پیگیری و دریافت ویزا از سوی مسئولین سفارت برای شما تسریع و راحت تر می شود.

مراحل گرفتن ویزای انگلیس

برای گرفتن ویزا انگلیس 3 مرحله کلی وجود دارد.

شما در ابتدا می بایست برای دریافت ویزا فرم های مربوطه را پر نمایید. پر کردن این فرم ها به صورت آنلاین انجام می شود. اصولا نوع ویزا به 3 دسته تقسیم می شود:

 • ویزا یک بار ورود
 • ویزا چند بار ورود
 • ویزای 5 ساله

مرحله بعد گرفتن وقت سفارت است که معمولا برای سفارت های تمامی کشور ها این روند اتفاق می افتد. شما پس از پر کردن فرم های دریافت ویزا باید از سفارت انگلیس وقت بگیرید تا مدارک مرتبط را ارائه داده و مصاحبه با شما صورت گیرد، شما باید در مصاحبه انگیزه و هدف سفر خود به انگلیس را کاملا مشخص کنید و این تضمین را به مسئولین سفارت بدهید که از تمکن مالی مناسب برای اقامت و سفر به انگلیس برخوردار هستید.

پس از مصاحبه و تحویل مدارک باید مراحل انگشت نگاری های لازم را انجام دهید. پس از انجام کار های اولیه شما باید منتظر بمانید و این انتظار شما در حدود چند هفته به طول خواهد انجامید تا سفارت به شما پاسخ دهند که درخواست شما تایید شده و یا درخواست تان رد شده است. اما ناگفته نماند که اگر مراحل انگشت نگاری را انجام ندهید کار ثبت درخواست ویزا شما ناقص بوده و احتمالا باید دوباره کار را از سر بگیرید.

اما اگر سفارت با درخواست شما موافقت کند. از طریق ایمیل به شما اطلاع خواهند داد که برای پیکاپ ویزا اقدام کنید. پیکاپ ویزا یعنی ارسال پاسپورت تان به سفارت انگلیس برای الصاق ویزا در پاسپورت، که این کار توسط بعضی آژانس ها و مراکز تحت نظر سفارت انجام می گیرد و لازم نیست نگران این موضوع باشید.

مراحل گرفتن ویزای انگلیسمدارک مورد نیاز سفارت انگلیس جهت اخذ ویزا

مدارکی برای گرفتن ویزای انگلیس در سفارت انگلیس الزامی است، شامل موارد زیر می باشد:

 • یک قطعه عکس رنگی
 • کپی تمام صفحات پاسپورتی انگلیس
 • ترجمه تمام صفحات شناسنامه
 • پرینت گردش حساب بانکی
 • فرم درخواست ویزای انگلیس
 • دعوتنامه از سوی خانواده، کارفرما، دانشگاه و…
 • گواهی اشتغال به کار و فیش حقوقی در صورت لزوم
 • ترجمه صفحات مدرک و سند ازدواج

این ها مدارک کلی اخذ ویزای انگلیس می باشد که باید از آن ها این موضوع قلمداد شود که شما تعهد برگشت به ایران را دارید.

26 نظرات
 1. Adel می گوید

  اگر یک نفر برام دعوتنامه بفرستد.
  میتونم برم یا نه؟
  حتما باید موضوع دعوت نامه مشخص باشه؟
  چندوقت با این دعوت نامه میتونم اونجا باشم؟

  1. سفریار می گوید

   سلام وقت بخیر- بله با دعوتنامه انگلیس میتونید سفر داشته باشید موضوع دعوتنامه و مدت زمان دعوتنامه آن را شخص یا شرکتی که برای شما درخواست میدهد را مشخص میکند.

 2. زهرارشیدی می گوید

  سلام من شوهرم اقامت انگلستان رو داره 1ساله ک ازدواج کردیم هرچند وقت یکبار برمیگرده ایران,درحال حاضر در انگلستان هستش میتونم بدون دعوتنامه برای مدتی کم برم اونجا پیشش,؟شرایط چجوریه ؟

  1. سفریار می گوید

   سلام وقت بخیر -بله شما میتونید بدون دعوتنامه به انگلستان سفر کنید فقط باید مدارکی که نشان دهنده وابستگی شما به یاران می باشد را به سفارت ارائه دهید تا به راحتی بتوانید ویزا دریافت نمایید.

 3. ariana می گوید

  سلام . اگر دعوتنامه از سمت یک دوست انگلیسی باشد میتونم برای 6 ماه برم اونجا که کار پیدا کنم ؟ و باید درخواست ویزای کاری بدم یا توریستی؟

  1. سفریار می گوید

   سلام وقت بخیر – دوست شما میتواند دعوتنامه ارسال کند و شما تشریف ببرید اما ویزای کار کردن باید ویزای کاری داشته باشید که شما میتوانید با توجه به قوانین کشور انگلیس رفتار نمایید.

 4. پردیس می گوید

  سلام وقت بخیر
  دوست من دکتر رادیولوژی هستند در انگلستان ..اگر دعوتنامه بفرستن میتونم خودم و دخترم که ۸ ساله هست همراه با همسرم برای اقامت دایم اقدام کنیم؟ و اینکه مدرک زبان هم نداریم ممنون میشم کامل راهنمایی بفرمایید 🌹

  1. سفریار می گوید

   سلام وقت بخیر – اگر دوست شما دعوتنامه ارسال کنند و در دعوتنامه اسم تمامی اعضای خانواده شما ذکر شود بله میتونید به انگلیس سفر کنید اما برای تبدیل این نوع ویزا باید با وکیل مهاجرت در حوزه انگلیس مشاوره ای داشته باشید. البته ناگفته نماند اگر شما وارد کشور انگلیس شوید و هر گونه کار که خلاف قوانین انگلیس باشد انجام دهید هم شما و هم دوست شما که دعوت کننده می باشد به دسترس خواهید افتاد . پیشنهاد ما این هست که ابتدا با وکلای مهاجرت صحبتی داشته باشید.

 5. نجفی می گوید

  سلام ببخشید آیا میشه با اقامت موقت انگلیس دعوتنامه فرستاد ؟

  1. سفریار می گوید

   سلام وقت بخیر- با توجه به نوع اقامت امکان ارسال دعوتنامه وجود دارد.

 6. nastaran می گوید

  سلام وقت بخیر،من الان دارم دعوتنامه خانوادگی از انگلیس دریافت میکنم،میخواستم بپرسم اولین مرحله برای اخذ ویزا باید به کجا مراجعه کنم؟و لینکه امکان اخذ ویزا صد در صد هست رو کجا به من میگه؟

  1. سفریار می گوید

   سلام وقت بخیر – اولین مرحله دریافت دعوتنامه و اخذ وقت سفارت می باشد. امکان دریافت ویزای صددرصد اصلا وجود ندارد.

 7. nastaran می گوید

  وقت بخیر،ایا برای دریافت ویزای توریستی از طریق دعوتنامه خانوادگی میزان حساب بانکی یا داشتن ملک اهمیت دارد؟

  1. سفریار می گوید

   سلام وقت بخیر – بله – با وجود داشتن دعوتنامه پروسه دریافت ویزا مثل همچون ویزاهای دیگر می باشد اما با یک مقدار سهولت بیشتر.

 8. شمیم می گوید

  با سلام .
  من دارای اقامت دایم فنلاندم و دو سال مقیم انگلیسم و کار می کنم . با این شرایط می تونم برای خواهرم در ایران دعوتنامه بفرستم. با سپاس

  1. سفریار می گوید

   سلام وقت بخیر – بله شما میتوانید دعوتنامه ارسال نمایید

 9. جانسو می گوید

  سلام ببخشید من یکی از دوستانم در انگلیس اقامت موقت داره آیا امکانش هست الان برای من و پسر ۷ سالم دعوت نامه بفرسته و ما بتونیم برای یه سفر توریستی بریم و اینکه حدودا چقدر دریافت ویزای انگلیس طول میکشه ؟؟

  1. سفریار می گوید

   سلام وقت بخیر – ابتدا باید اطمینان پیدا کنید که ایا ایشون با این نوع اقامت اجازه ارسال دعوتنامه دارد یا خیر؟ . با داشتن دعوتنامه حدودا 1 الی 3 ماه زمان میبرد.

 10. محمد رضا می گوید

  با سلام..من برادرم 8 سال هست که انگلیس هست …میخواستم بدونم ایا میتونه برای من دعوتنامه بفرسه که منم برم…سوال دیگه اینکه چند ماه میتونم اونجا بمونم و هزینه کلی رفتن تقریبا چقدره.؟

  1. سفریار می گوید

   سلام وقت بخیر – بله میتونند دعوتنامه ارسال کنند . مدت اقامت شما بستگی به درخواست برادر شما دارد. هزینه ها متغیر هستش.

 11. میلاد پذیره می گوید

  سلام وقت بخیر.آیا یک باشگاه فوتبال در انگلستان هم می‌تواند برای بازیکن 18ساله دعوت نامه بفرستد .البته تیم های پایه اش نه بزگسال

  1. سفریار می گوید

   سلام وقت بخیر – میتوانند دعوتنامه ارسال کنند مشکلی ندارد.

 12. آزاده می گوید

  سلام خسته نباشيد من دعوتنامه از خواهرم در انگلستان دارم براي خودم و دخترم، با توجه به اينكه همسرم در ايران مغازه داره و نمياد و اينكه سند خانه به نام من هست و سپرده بانكي هم دارم و خواهرم تمام مخارج من در مدت اقامت رو به عهده گرفته آيا امكان دادن ويزا هست و اينكه چه شرايطي باعث ميشه كه اين امكان رو بالا برد.
  ممنون

  1. سفریار می گوید

   سلام وقت بخیر – با وجود دعوتنامه خواهر روند اخذ ویزا ساده تر خواهد شد با توجه به شرایطی که فرمودید شانس دریافت ویزا برای شما بالاست.

 13. احمد می گوید

  سلام من دوستم در سوئد زندگی میکند اگر دعوتنامه برای من بفرستد من بروم و انجا پناهنده شم مشکلی برای دوستم پیش نمیاد

  1. سفریار می گوید

   سلام وقت بخیر – بله قطعا برای دوستتون مشکل پیش میاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.