وقت سفارت اتریش

اخذ تضمینی وقت سفارت اتریش با حداقل هزینه و در کمترین زمان

وقت سفارت اتریش را به راحتی و بدون دردسر بگیرید 

 • اخذ وقت فوری بدون معطلی
 • وقت سفارت تضمینی با ارزانترین قیمت
 • پانزده سال سابقه درخشان در خصوص اخذ ویزای اتریش
 • پاسخگویی از 9صبح تا 6 عصر توسط کارشناسان اقامت و ویزای اتریش

نظر مشتریان ما

من و همسرم با کمک شرکت سفریار موفق شدیم اولين ويزای شنگن خودمان را دریافت کنیم. خدمات بسيار عالی و پاسخگويی کارشناسان محترم به همراه قيمت مناسب، به تجربه ای شیرین و بدون استرس تبديل شد.

سرکار خانم عبادی
کارمند

تشكر ميكنم از كادر قوی و مديريت سفریار كه در كمترين زمان و با بيشترين و بهترين كيفيت خدمت رسانی كردند و امروز ويزای شينگن آلمان رو دريافت كردم. از بابت آسودگی و سهولت انجام کار بسیار سپاسگزارم.

جناب آقای رضوانی
مدیر شرکت پارس بهار

فایل صوتی سفارت اتریش

 • مدارک مهم سفارت اتریش
 • نکات ضروری در وقت سفارت
 • بهترین راه گرفتن وقت سفارت
 • روش دریافت وقت سفارت

مراحل اخذ وقت سفارت اتریش

در مرحله اول کافیست اطلاعات مختصری از خودتان به ما بدهید مابقی مراحل را با خیالی آسوده به ما بسپارید

توضیحاتی در خصوص وقت سفارت اتریش

برای دریافت ویزاهای مختلف از جمله ویزای توریستی، تحصیلی و تجاری تعیین وقت سفارت اتریش لازم و ضروری است. وقت سفارت این کشور به منظور مصاحبه و ارائه مدارک تعیین می شود.

درباره کشور اتریش

اتریش کشوری در قلب اروپا می باشد که پایتخت این کشور وین می باشد که از طرف شمال با اتریش، از طرف شرق با آلمان، از طرف جنوب با لوکزامبورگ و از طرف غرب با اتریش همسایه می باشد. زبان رسمی مردم اتریش فرانسوی، اتریشی و آلمانی می باشد. برای اخذ ویزا و تعین وقت سفارت اتریش دانستن نکاتی که ارائه شد حائز اهمیت می باشد چرا که هر فردی قبل از سفر به هر نقطه ای باید اطلاعاتی از آن مکان را در اختیار داشته باشد.

وین پایتخت کشور اتریش بوده که دارای اماکن زیبا و تاریخی جهت بازدید می باشد. پیشنهاد می گردد جهت سفر به کشور اتریش محل اقامت خود را شهر وین در نظر بگیرید چرا که در این شهر میتوانید علاوه بر این که بسیاری از فرهنگ های غنی اتریش را تماشا نمایید، بخشی از اروپا را نیز دیدن نمایید.

درباره کشور اتریشسفارت اتریش در ایران

برای مراجعه به سفارتخانه اتریش در شهر تهران و تعیین وقت سفارت می توانید در روزهای دوشنبه تا پنج شنبه به این سفارت خانه مراجعه نمایید. برای پیگیری کارهای مرتبط با اخذ ویزا می توانید از ساعت 9 الی 12 برنامه خود را هماهنگ نمایید. در این بین برای تعیین وقت سفارت اتریش از ساعت 14 الی 14:30 با مراجعه به بخش تعیین وقت سفارت زمانی را رزرو نمایید.

وقت سفارت اتریش

وقت سفارت کشور اتریش جهت مصاحبه کردن با افراد متقاضی و انجام امور اخذ ویزا انجام می گیرد. برای این که به کشور اتریش سفر کنید پس از ارائه پاسپورت گرفتن ویزا امری لازم و ضروری می باشد. از این رو جهت اخذ ویزا هر فردی باید مراحلی را سپری کند که یکی از مهم ترین این مراحل تعیین وقت سفارت می باشد.

 بعد از این که مدارک تکمیل شده و به سفارت خانه اتریش سپرده می شود از طرف این سفارت خانه زمانی برای انجام امور وقت سفارت به متقاضی داده می شود که به آن وقت سفارت اتریش گفته می شود؛ به عبارت دیگر زمان ارائه شده توسط سفارت خانه به مسافرین به منظور مصاحبه و ارائه تمامی مدارک وقت سفارت می گویند. هدف از این امر مشخص شدن نوع سفر و مراحل مربوط به کارهای امنیتی می باشد. با ادامه این مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات جامعی در رابطه با تعیین وقت سفارت کشور اتریش به دست بیاورید.

دریافت وقت سفارت اتریش

معمولاً در همه سفارت خانه ها برای اخذ ویزا نیاز به تعیین وقت سفارت می باشد. سفارت خانه اتریش نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای تعیین وقت سفارت اتریش باید مراحلی سپری شود. البته قابل توجه این که طی توافقی که ایران با چند کشور اطراف خود داشته است، جهت سفر به این کشورها اخذ ویزا لازم نیست و تنها از طریق پاسپورت این امر امکان پذیر خواهد بود؛ اما جهت تعیین وقت سفارت کشور اتریش مسافران و متقاضیان ابتدا باید تمامی مدارک را کامل نموده و بعد به سفارت خانه کشور اتریش در تهران مراجعه نمایند.

 در نهایت جهت انجام مصاحبه و انگشت نگاری روزی از طرف سفارت خانه رزرو نمایند. این نکته مهم را بدانید که هر سفارت خانه ای سیاست ها و نظرات خاص خود را راجع به تعیین وقت سفارت دارد. بعد از ارائه مدارک با توجه به ظرفیت ها و درخواست ها از طرف وزارت خانه اتریش روزی جهت انجام وقت سفارت ارائه می شود. به صورت کلی جهت اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت زمانی حدود سه هفته نیاز می باشد. البته می‌توان از طریق برخی از آژانس‌های معتبر و شرکت ها نیز اقدام به اخذ ویزای فوری و تعیین وقت نمود.

مدارک مورد نیاز تعیین وقت سفارت اتریش

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا و سپری کردن وقت سفارت اتریش با توجه به نوع ویزا متفاوت می باشد. به عنوان مثال جهت ارائه مدارک برای ویزای تجاری باید فیش بانکی سه ماه اخیر متقاضی که با گردش سه میلیون تومان به تائید بانک رسیده باشد را ارائه نمود. علاوه بر این کپی از مجوز تجارت یا اطلاعیه روزنامه که به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد نیاز خواهد بود. برای این که ویزا صادر شود و افراد به مرحله تعیین وقت سفارت اتریش برسند تکمیل مراحل و مدارکی لازم و ضروری می باشد که موارد مربوطه به آن به شرح زیر می باشد.

الف-تکمیل فرم مربوطه به درخواست ویزا که می توان آن را به صورت آنلاین و اینترنتی دریافت نمود و پس از کارهای مربوط به آن به این فرم را به سفارت خانه اتریش تحویل داد.

ب – ارائه سه قطعه عکس رنگی با پشت زمینه سفید که به تازگی گرفته شده باشد.

ج- ارائه گذرنامه ای که اعتبار آن کافی بوده و حداقل سه ماه باشد و در آن دو صفحه خالی وجود داشته باشد. این صفحات به منظور تائید نمودن مهر ویزا و جای خالی دیگر برای مهر خوردن ورودی و خروجی می باشد.

د- کپی کامل از کل پاسپورت و کپی ویزای قبلی (اگر سفر کرده باشید و ویزایی در اختیار داشته باشید)

و-ارائه اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی از تمامی صفحات

ه- نامه اصلی برای این که مخالفتی از سمت کار فرما و یا حامی وجود نداشته باشد؛ به عبارت دیگر تاییدیه نامه ای که برای ارائه به سفارت خانه اتریش.

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت اتریش

چند نکته مهم را باید در هنگام مراجعه جهت تعیین وقت سفارت رعایت نمایید. اگر تمایل دارید کار شما به سرعت پیش برود توصیه می کنیم به این موارد توجه بسیار داشته باشید. اول اینکه بلیط رزرو شده رفت و برگشت را در زمان مصاحبه همراه داشته باشید. عدم ارائه بلیط رزرو شده موجب می شود که در زمان تعیین وقت سفارت کار شما به زمان دیگری موکول گردد و مراحل انگشت نگاری و مصاحبه انجام نپذیرد.

 نکته بعدی این که رزرو هتل و محل اقامت نیز در زمان تعیین وقت مصاحبه یکی از کارهای لازم و ضروری است که توسط کارشناسان و مسئولین مربوط به تعیین وقت از شما درخواست می گردد که عدم ارائه آن نیزسبب عقب افتادگی در اخذ ویزای اتریش می گردد. البته این نکته را بدانید که در زمان مراجعه جهت مصاحبه باید تمامی مدارک را به صورت کامل و شفاف تحویل دهید.

تعیین وقت سفارت کشور اتریش برای انواع ویزاها

برای سفر به کشور اتریش جهت انجام امور پزشکی، ملاقات خانواده، مراحل انجام کاری و تجاری مدارکی به عنوان پایه نیاز می باشد ولی جهت انجام امور این نوع ویزاها باید مدارکی دال بر سفر خود به اتریش را ارائه نمود. به عبارت بهتر هدف سفر در زمان تعین وقت سفارت باید از سوی متقاضی مشخص و نمایان گردد. انواع ویزای اتریش و تعیین وقت سفارت اتریش به مانند سایر کشورهای عضو پیمان شینگن، ویزای توریستی، ویزای تحصیلی، برای ویزای تجاری می باشد.

دریافت وقت سفارت اتریش برای اخذ ویزای توریستی

 ویزای توریستی خود به تنهایی دارای چهار بخش می باشد. ویزای نوع اول که ویزایی ترانزیتی بوده و فرد می تواند تنها در فرودگاه بماند و از آن جا به کشوری دیگر سفر نماید. ویزای نوع دوم همان ویزای توریستی کوتاه مدت بوده و ویزای نوع سوم در واقع ویزای مالتی پل می باشد که به دارند گان این ویزا اجازه اقامت نود روزه داده می شود. ویزای نوع چهارم ویزای دو بار ورود می باشد که به متقاضیان این اجازه را می دهند که برای دو بار به محدوده شینگن وارد شوند.

گرفتن وقت سفارت فوری اتریش

برخی از متقاضیان تور اروپا و به طور کلی افراد بنا به دلایل کاری تمایل دارند که وقت سفارت اتریش و ویزای این کشور را به صورت فوری دریافت نمایند. برخی از آژانس و شرکت های معتبر هستند که به صورت فوری اقدام به تعیین وقت سفارت از کشور اتریش و اخذ ویزا می نمایند؛ اما این نکته را بدانید که جهت سپردن کارهای مربوط به ویزا حتماً با مشاوران و کارشناسان خبره در این زمینه مشورت نمایید و پس از آن اطلاعات و مدارک اولیه را در اختیار آنان قرار دهید.

سپس در انتظار بمانید تا این که کارهای شما از طریق آژانس و شرکت مذکور انجام گیرد. به صورت معمولی نزدیک به سه هفته طول می کشد که کارهای مربوط به تعیین وقت سفارت انجام گیرد، اما به صورت فوری می توان این مدت زمان را به کمتر از یک هفته رساند. البته هزینه تعیین وقت سفارت به صورت فوری کمی بیشتر از وقت سفارت معمولی است.

اخذ وقت سفارت اتریش برای افراد خاص

برای افراد خاصی مانند خردسالان و افرادی که با یکی از اهالی اتریش ازدواج کرده اند مرحله تعیین وقت سفارت اتریش به شرح ذیل می باشد:

 • اگر خردسالی را می خواهید همراه خود به اتریش ببرید باید فرم اظهار نامه آن را که توسط والدینش پر می شود ارائه نمایید. البته ارائه گذرنامه پدر و مادر در روز تعیین وقت سفارت الزامی می باشد.
 • برای افرادی که با یکی از اهالی کشور اتریش ازدواج کرده اند، ارائه کپی گواهی ازدواج و کپی شناسنامه اتریش فرد متقاضی که به تائید اداره پلیس رسیده باشد الزامی است.
 • برای تعیین وقت سفارت قصد سفر هر شخصی باید مشخص گردد و پس از آن اقدام به ارائه مدارک نمایند.

اخذ وقت سفارت اتریش برای افراد خاصتعیین وقت سفارت اتریش از کشور های عضو شینگن

با ویزای اتریش و تعیین وقت سفارت می توان چندین کشور را هم زمان نزدیک به نود روز دیدن نمود. به علت اینکه اتریش جزو پیمان شینگن می باشد و پیمان شینگن توافق نامه ای است که مابین بیست و هشت کشور اروپایی انجام گرفته است که براساس آن این کشورها می توانند بدون روادید به خاک هم ورود و خروج یابند.

در واقع با ویزای اتریش می توانید کشورهای بسیاری را بازدید نمایید. البته جهت اخذ ویزای اتریش می توان از دیگر سفارت خانه های کشورهای عضو پیمان شینگن نیز کارهای مربوطه را انجام داد اما جهت اقامت گرفتن برای ماندن در این کشور باید به سفارت خانه اتریش مراجعه کرد.

هزینه های تعیین وقت سفارت اتریش

به مانند سایر سفارت خانه ها هزینه هایی جهت تعیین وقت سفارت اتریش نیز از متقاضیان دریافت می شود. این هزینه ها مربوط به بخش انگشت نگاری و مصاحبه ای است که توسط مسئول این بخش دریافت می گردد. در زمان مراجعه برای ارائه مدارک به سفارت خانه اتریش هزینه ای جهت تعیین وقت سفارت از متقاضی دریافت می شود.

این هزینه اصلی تعیین وقت سفارت می باشد. نکته مهم این که هزینه تعیین وقت سفارت کشور اتریش به صورت انفرادی و از هر متقاضی به صورت جداگانه دریافت می گردد. این نکته را نیز بدانید که هزینه ای از خردسالان برای این امر دریافت نمی گردد.

نکات مهم در رابطه با وقت سفارت کشور اتریش

به غیر از خردسالان و افراد زیر هفت سال مسافران باید جهت تعیین وقت سفارت اتریش اقدام نمایند. زمان ارائه شده توسط سفارت خانه با توجه به حجم کار متفاوت می باشد. این زمان حدود سه هفته کاری به طول می انجامد. در زمان مصاحبه دقت کنید که جهت عدم ریجکت شدن ویزا و تائید آن به سوالات مسئولین شفاف و کاملاً صادقانه پاسخ دهید. هدف سفر را در آن زمان مشخص کرده و مدارک آن را ارائه کنید. نکته مهم این که هزینه صندوق سفارت قبل از تعیین وقت سفارت باید پرداخت شود.

بازدید از مکان های دیدنی پس از تعیین وقت سفارت اتریش

کشور اتریش دارای دیدنی های غنی و تاریخی فراوانی می باشد. پس از تعیین وقت سفارت اتریش و اخذ ویزا حالا نوبت به کسب اطلاعات در رابطه با جاذبه های توریستی تور اتریش می باشد.

میدان بزرگ وین

یکی از دیدنی ترین میدان های جهان شناخته می شود. این میدان به صورت کامل سنگ فرش شده است. سابقه این میدان به قرن پانزدهم برمی گردد.

تالار شهر

تنها بنای موجود در میدان مرکزی وین تالار شهر می باشد. نام دیگر آن هتل ده ویله می باشد.

بازدید از مکان های دیدنی پس از تعیین وقت سفارت اتریشکلیسای سن میشل

معماری خیره کننده این کلیسا بسیاری از افراد جهان را به سمت خود می کشاند. تکمیل بنای این کلیسا حدود 300 سال زمان برده است.

آتومیوم

مدرن ترین جاذبه شهر وین  که در سال 1985 ساخته شده است، آتومیوم می باشد.

4 نظرات
 1. امیر گوزلی می گوید

  سلام من سوالات زیادی دارم امکان هست در خصوص ویزا با من تماس بگیرید من چند بار تماس گرفتم ولی اشغال بود.

  1. سفریار می گوید

   سلام وقت بخیر . برای ارتباط با کارشناسان ما میتونید با این شماره ها هم تماس داشته باشید.
   66067591 و 66067518 و 0910910403 و 09109104014

 2. ندا ایزدی می گوید

  سلام خسته نباشید من میخواهم ویزای پیوست به همسر بگیرم اما هیچ اطلاعاتی ندارم و نمیدونم چجوری باید از سفارت وقت بگیرم و چه مدارکی ارائه بدم میشه لطفا راهنماییم کنید

  1. سفریار می گوید

   سلام وقت بخیر . برای پیوست به همسر ابتدا شما باید درخواست وقت بدید و با توجه به مدارک درخواست شما مورد بررسی قرار میگیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.