وقت سفارت نروژ

اخذ فوری و تضمینی وقت سفارت نروژ

☎️ 09109104013  📞 021-88474250 ☎️

اخذ تضمینی وقت سفارت نروژ با حداقل هزینه و در کمترین زمان

وقت سفارت نروژ را به راحتی و بدون دردسر بگیرید 

  • اخذ وقت فوری بدون معطلی
  • وقت سفارت تضمینی با ارزانترین قیمت
  • پانزده سال سابقه درخشان در خصوص اخذ ویزای نروژ
  • پاسخگویی از 9 صبح تا 6 عصر توسط کارشناسان

نظر مشتریان ما

من و همسرم با کمک شرکت سفریار موفق شدیم اولين ويزای شنگن خودمان را دریافت کنیم. خدمات بسيار عالی و پاسخگويی کارشناسان محترم به همراه قيمت مناسب، به تجربه ای شیرین و بدون استرس تبديل شد.

سرکار خانم عبادی
کارمند

تشكر ميكنم از كادر قوی و مديريت سفریار كه در كمترين زمان و با بيشترين و بهترين كيفيت خدمت رسانی كردند و امروز ويزای شينگن آلمان رو دريافت كردم. از بابت آسودگی و سهولت انجام کار بسیار سپاسگزارم.

جناب آقای رضوانی
مدیر شرکت پارس بهار

فایل صوتی سفارت نروژ

  • مدارک مهم برای سفارت نروژ
  • نکات ضروری در وقت سفارت
  • بهترین راه گرفتن وقت سفارت
  • روش دریافت وقت سفارت

مراحل اخذ وقت سفارت نروژ

در مرحله اول کافیست اطلاعات مختصری از خودتان به ما بدهید مابقی مراحل را با خیالی آسوده به ما بسپارید

توضیحاتی در خصوص وقت سفارت نروژ

دریافت ویزا برای متقاضیان اقامت در نروژ اگر طی مراحل درج شده توسط سفارت باشد، راحت تر و سریع تر انجام می شود.

اسناد و مدارکی که برای دریافت ویزا از سفارت لازم است، می‌تواند برای هر نوع ویزایی متفاوت باشد و درعین‌حال به نسبت تقاضا مراحل بیشتر یا کمتری داشته باشد. برای راحت تر شدن انجام کارهایتان می توانید قبل از اقدام به دریافت وقت سفارت نروژ، اطلاع کافی از نحوه ثبت نام و مدارک لازم را کسب نمایید.

آشنایی با کشور نروژ

متقاضیانی که وقت سفارت نروژ رادارند، به راحتی می توانند کارهایشان را انجام دهند، چراکه سفارت ظرفیت بررسی درخواست ها و تصمیم گیری درباره صدور ویزای نروژ را افزایش داده است.

همچنین پاسخگوی سوالاتی که درباره اقامت موقت و یا دائمی برای درخواست دهندگان پیش می آید، هستند. اگر می خواهید اقامت در نروژ برایتان بدون دغدغه و مشکل سپری شود، بایستی مدارک تان را در نهایت دقت تکمیل نمایید.

اگر این موارد را به خوبی رعایت کنید، بدون شک با هر هدفی که وارد کشور نروژ شوید، در آن موفق خواهید بود و می توانید به بهترین شیوه مدت اقامت خود در نروژ را پشت سربگذرانید. البته بدون شک سفارت نیز در هنگام اقامت در نروژ به شما کمک خواهد کرد و راهنمایی های لازم را در جهت آسایشتان به شما می دهد.

سفر به کشور نروژ

سفارت نروژ در ایران

نروژ و ایران مشارکت های بسیار خوبی را درزمینه های تجاری و علمی داشته اند، که این مشارکت ها به صورت مداوم برقرار است. منابع و مأخذ فراوانی طی توافق نامه هایی به اشتراک گذاشته می‌شوند، که بحث اقامت در نروژ و گرفتن وقت بر عهدهٔ سفارت می باشد و تاکنون نیز برنامه ها ی تکمیلی زیادی از سوی سفارت برای جلب رضایت مردم درباره دریافت وقت اجرایی شده است. کاهش مراحل تکمیل وقت نروژ به صورت حضوری، یکی از کارهایی است که بازخوردهای مثبتی را داشته است.

درخواست هایی از قبیل تمدید گذرنامه نروژی را بایستی به‌صورت حضوری انجام دهید. اگر برای مسافرت چند روزه قصد اقامت در نروژ را دارید کشور مناسبی را انتخاب کرده‌اید و می توانید از طریق سفارت مراحل قانونی را سپری نمایید. از طریق بخش وزارت امنیت داخلی می توانید کارهای مهاجرت خود را پیگیری کنید، که برای گرفتن وقت قبلی از سفارت راه‌های ارتباطی برای همگان باز است. درصورتی که بعد از انجام هر مرحله با سفارت ارتباط برقرار کنید، سریعتر از تکمیل شدن مدارک خود اطمینان حاصل می نمایید.

در ساعات کاری می توانید در صورت داشتن پرسشی تماس بگیرید. سفارت دارای سرکنسولگری است که خدمات ویزا، تجاری، دفاع از مرز و شهروندی و اتحادیه های کارگری را به‌خوبی پوشش می دهد. همچنین مأموریت های کنسول عمومی نیز بر عهدهٔ سفارتخانه است.

در صورتی که با مراحل تکمیلی آشنایی ندارید، می توانید قبل از اقدام برای اقامت در نروژ، مشاورانی را جهت آگاهی بیشتر درباره این کار برگزینید تا اطلاعات قبلی را در این خصوص داشته باشید. در طول آماده‌سازی اسناد بایستی صادقانه اقدام کنید، چراکه اگر نقص و یا تقلبی در مدارکتان وجود داشته باشد، این امکان که به‌طورکلی اقامت در نروژ را از دست بدهید، وجود دارد.

وقت سفارت نروژ

برای درخواست ویزا بایستی قبل از هر چیزی توسط آژانس های مسافرتی وقت تعیین گردد و با آماده کردن مدارک اقدام به گرفتن ویزا شود. با اینکه این مراحل دارای پروسهٔ طولانی هستند، اما تمام سعی سفارتخانه این است که آن ها را به حداقل برساند و تا حدودی نیز موفق بوده است.

مراحل درخواست ویزا برای دانشجویان و دانش آموزان، نسبت به مراحل درخواست دهی بقیه افراد متفاوت‌تر است. چرا که ممکن است بعد از پایان تحصیل به کشور باز گردند. در خصوص وقت سفارت برای اقامت در نروژ، نمایندگی‌های معتبری هستند که این کار را انجام می‌دهند، که قبل از مراجعه می توانید اطلاعات کافی را دربارهٔ آن ها کسب کنید.

معمولاً اقامت در نروژ و دریافت ویزا به نسبت گرفتن وقت برخی کشورها آسان‌تر است و متقاضیان می توانند مراحل درخواستشان را سریع تر پیش ببرند. منظور از آسانی این است که متقاضیان به نسبت درخواست سایر کشورها تعداد کمتری دارند، در واقع نوبت دهی سریع‌تر است.

دریافت وقت سفارت نروژ

طی مراحل قانونی برگه‌های لازمه جهت تکمیل کردن و درج مشخصات به متقاضیان داده می‌شود. بعد از تکمیل فرم ها، نوبت به گرفتن وقت برای انجام مصاحبه‌هایی در سفارت می رسد. این مرحله نیز با گرفتن وقت قبلی از سوی آژانس های مسافرتی عملی می گردد.

بعد از اینکه متقاضیان ویزای اقامت در نروژ را کسب کردند می توانند از مزایای مربوط به حقوق شهروندی نیز در کشور نروژ بهره مند شوند. یا کسانی که تبعهٔ نروژ هستند و در سایر کشورها اقامت دارند، می‌توانند کارهای مربوط به حقوق شهروندیشان را از طریق سفارت نروژ در آن کشور پیگیری کنند.

البته گاها افرادی هستند که به‌صورت غیرقانونی اقدام به مهاجرت می نمایند و کارهای دریافت ویزا را انجام نمی دهند، که این مسئله خود عواقب نابجایی را به دنبال دارد.

افرادی نیز که  تازه اقامت در نروژ را برگزیده اند می توانند با دریافت وقت از سفارتخانه نروژ مراحل تکمیلی مدارک خود را انجام دهند، چه بسا برای کار و یا تحصیل، مهاجرت به نروژ می نمایند. توجه به اینکه اقامت در نروژ صرفاً جهت تحصیل نیست بایستی گفت که افراد عادی زیادی هستند که اقامت در نروژ را برای ادامهٔ زندگی برمی گزینند.

درباره سفارت نروژ

دریافت وقت سفارت نروژ برای انواع ویزاها

گاها کسانی هستند که برای مسافرت کوتاه مدت، به هر دلیل نیاز به ویزای موقت دارند که دریافت وقت نیز در این نوع، مشابه سری های قبلی است و تنها تفاوت در زمان ماندن و مدارک لازم جهت اقامت در نروژ، البته به‌صورت کوتاه مدت است. اقامت در نروژ آن‌هم به‌صورت موقت دلایل عمده ایی می تواند داشته باشد که بعضا مسافرت‌های تجاری و یا بازدید از خود کشور نروژ نیز می تواند از جمله موارد اقامت در نروژ، به شکل موقت به‌حساب آید.

قبل از اینکه بخواهید اقامت در نروژ را بگیرید و به انجام مراحل قانونی بپردازید، بایستی دلیل و هدفی مطمئن برای اقامت در نروژ داشته باشید، این دلیل و هدف می تواند تحصیل یا کار باشد که باید در هنگام اقدام برای درخواست اقامت در نروژ درج گردد. بیمه درمانی مسافرتی خود را حتماً به همراه داشته باشید چرا که یکی از مدارک مهم و موردنیاز است.

 گذرنامه و نامه هایی که از سفارت در هنگام مصاحبه وقت سفارت برای اقامت در نروژ می گیرید و مدارک دیگری که همگی گویای شرایط موجه شما برای اقامت در نروژ باشد را با خود ببرید.

دریافت وقت سفارت نروژ برای ویزای تجاری

مقصد و مکان موردنظری که می‌خواهید اهداف تجاری خود را در آن اجرایی کنید، همراه با نحوهٔ اشتغال و عنوان شغلی بایستی قابل قبول باشد، در غیر این صورت اقامت در نروژ برای کارهای تجاری غیر قانونی محسوب می گردد و ویزایی دریافت نمی‌شود.

 پوشش هزینه‌ها در زمان اقامت در نروژ بر عهده کارفرمای شخص متقاضی است، و این موضوع و میزان هزینه بایستی از سوی کارفرما در مدارک مربوطه درج شود. علاوه بر این ها بایستی فرد متقاضی مجوز تجاری اقامت در نروژ را داشته باشد. این مدارک با دریافت وقت سفارت نروژ امکان پذیر است.

دریافت وقت سفارت نروژ برای ویزای نمایندگان رسمی

زمانی جلسات و رویدادهای رسمی در نروژ برگزار می‌شود و یا نمایندگان نروژ برای برگزاری اجلاس مختلف به سایر کشورها می روند، از سوی سفارت تنظیم ویزای نروژ آن‌ها پیگیری می شود و می توانند با توضیحات تکمیلی دربارهٔ اهداف سفر و هویت متقاضی، اقامت در نروژ را به صورت موقت دریافت نمایند.

 البته این نمایندگان رسمی برای اقامت در نروژ بایستی دعوتنامه رسمی از سوی هیئت برگزارکنندهٔ اجلاس داشته باشند، تا قوانین برای همگان یکسان اجرا شود.

شرایط ویزای اضافی

شرایط ویزای اضافی برای کسانی است که می‌خواهند به‌عنوان همراه و یا در صورت دریافت دعوتنامه نروژ ه این کشور سفر کنند، که در این شرایط بایستی دعوتنامه ی رسمی به همراه متقاضی باشد.

اکثرا اقامت درنروژ به شکل موقت، از طریق دریافت دعوتنامه از سوی آشنایان و یا دوستان است. مدارک منظور شده برای دریافت ویزای اضافی مشابه سایر ویزاها است، با این تفاوت که دعوتنامه و بیانیه بانکی به همراه گذرنامه از مدارک مهم محسوب می‌شوند.

درخواست ویزا از سفارت نروژ

سؤالات متداول درباره ی ویزای نروژ

افرادی که می خواهند اخذ اقامت در نروژ را داشته باشند، بیشتر سؤالاتی درباره دریافت ویزا و شرایط گرفتن وقت سفارت نروژ را می پرسند، که به صورت کاملاً متخصصانه از سوی کارشناسان خبره، این سوالات پاسخ داده شده اند.

سؤالات مردم بیشتر درباره مکان‌هایی بوده که در نروژ برای دیدن از آن‌ها نیاز به ویزا است، این سؤال را متداول و به‌صورت مکرر افرادی که قصد مسافرت موقت و اقامت در نروژ به‌صورت کوتاه مدت را دارند می پرسند، که این مکان ها تعداد معدودی می باشند.

در بقیه مکان ها می توانید به‌صورت آزادانه به گشت وگذار بپردازید. البته این مشکل را ویزاهای مختلف با محدودیت های جداگانه دارند، یعنی زمانی که ویزای وقت، معتبر و دارای ارزش بالاتری باشد به طبع موانع کمتری نیز برای اقامت در نروژ و مسافرت در این کشور وجود خواهد داشت.

اهداف مختلف برای دریافت وقت سفارت نروژ

ممکن است افراد مختلفی در تور اروپا به دلایل متنوع اقامت در نروژ را برگزینند، اما در هنگام دریافت وقت سفارت نروژ این هدف آن‌ها ست که مهم است و بایستی کاملاً موجه باشد، حال چه اقامت به‌صورت موقت و چه به‌صورت دائمی باشد.

 مواردی را در بالا درج کردیم که اهداف مشخصی داشتند، حال بعضی افراد با اهداف علمی و پزشکی قصد اقامت در نروژ را دارند، که بازهم شرایط برای آن‌ها متفاوت است. اما بی شک برای تمامی این اهداف بایستی پشتوانه مالی ایی وجود داشته باشد.

موضوع پشتوانه مالی در خصوص افرادی که باهدف تحصیل و یا کارآموزی، قصد اقامت در نروژ را دارند، بایستی بیش از پیش قوی باشد، چراکه مدرک و گواهینامه پایانی تحصیل خود را از این کشور دریافت می‌نمایند.

 در بعضی اشخاص نیز زندگی خصوصی دخیل است، یعنی تبعه نروژ زن یا شوهری از سایر کشورها انتخاب می‌کند که بر این اساس ویزای اقامت در نروژ برای آن‌ها در نظر گرفته می شود. هم چنین دریافت وقت برای حمل و نقل و ورود ترانزیت نیز شرایط خاص خود را دارد، که با توجه به نوع مجوز، اقامت در نروژ برای این گروه ثبت می گردد.

آماده شدن برای مصاحبه وقت سفارت نروژ

بعد از دریافت وقت سفارت نروژ و فرا رسیدن زمان مصاحبه با سفارت برای اقامت در نروژ، استرس و فشارهای عصبی شروع می شود، که با تسلط کامل و آغاز مصاحبه با مشاوران سفارت این موضوع حل می گردد. بعد از تمرین و دیدار با مشاوران مختلف، انتظار می رود که روند بهتری را در کنترل این احساسات به خرج دهید.

قبل از مصاحبه بایستی از حمایت مالی خود اطمینان کامل را داشته باشید و برگه‌های موردنیاز را از طریق ایمیل ارسال نمایید. بایستی تمام اسنادی را که برای اقامت در نروژ مورد نیاز است جمع آوری کنید، چرا که ممکن است در صورت نقص مدارک، وقت مصاحبهٔ شما با سفارت لغو گردد.

احتمال اینکه در سفارتخانه این سؤال مطرح شود که قصد بازگشت را نیز پس از اقامت در نروژ به خانه دارید یا خیر، زیاد است که معمولاً دانشجویان و افرادی که مشغول تحصیل هستند پس از اخذ مدرک بازمی گردند، یا برای افراد عادی موقعیت شغلی مناسب می تواند دلیل بازگشتشان به خانه باشد. بنا بر این نگرانی ایی را از بابت سوالاتی که پرسیده می شوند نداشته باشید و با خیال آسوده در جلسه مصاحبه آماده شوید.

توصیه های لازم قبل از مصاحبه

توصیه های لازم قبل از مصاحبه‎ی وقت سفارت نروژ

قبل از مصاحبه می توانید با چند راهنمایی ساده از افراد زبده تر، استرس خود را در زمان مصاحبه در سفارت برای اخذ ویزای اقامت در نروژ کنار بگذارید. به‌موقع برای وقت سفارت آماده باشید و حتی قبل از زمان تعیین شده به آنجا بروید، چراکه ممکن است راهنمایی هایی از سوی مسئولین آنجا به شما بشود که شاید کمکتان کند، و حتی می‌تواند به سریع تر تمام شدن مصاحبه نیز بیانجامد.

در زمانی که برای وقت سفارت نروژ منتظر هستید، می توانید کتاب مطالعه کنید که این موضوع از میزان استرستان می کاهد و موجب تسلط بیشتر شما بر موضوع بحث مصاحبه می گردد. اگر اینگونه پیش بروید می توانید سریع تر و راحت تر مصاحبه را به اتمام برسانید و هم چنین استرس کم تری را متحمل شوید.

تا جایی که می توانید به تنهایی مراجعه کنید، چراکه این مصاحبه فقط مخصوص خودتان است و تا دور شما خلوت تر باشد کارهایتان به شیوهٔ بهتری انجام می شود. اما دقت داشته باشید که اگر اسناد شما صحیح و تکمیل باشد، بدون شک مصاحبه بهتری انجام می شود.

اقامت در نروژ شاید برای بعضی ها هدف نهایی باشد، از این رو به این افراد توصیه می شود حتماً مواردی که در مصاحبه بایستی رعایت شود را به‌خوبی به یاد داشته باشند، به‌خصوص مدارک موردنیاز که در انجام کارها در هنگام مصاحبه ضروری است و جزء موارد مهم به حساب می آید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.