تور سنگاپور

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین تورها :

آشنایی با شهر یزد

تور یزد

سفرهای داخلی می تواند تجربه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند اطلاعات بیشتری از

مطالعه »

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

 مراکز دیدنی در تور سنگاپور

 کشور سنگاپور در جنوب شرقی آسیا قرار دارد. این کشور از جزایر فراوانی تشکیل شده که در سفر با تور سنگاپور  می توانید از این جزایر دیدن کنید. در کشور سنگاپور اغلب روزها بارانی می باشند.

آشنایی با کشور سنگاپور

 قبل از اینکه سفر خود را با تور سنگاپور به این کشور آغاز کنید باید اطلاعاتی در رابطه با این کشور داشته باشید. کشور سنگاپور که پایتخت آن نیز شهر سنگاپور است از مردمانی تشکیل شده است که به زبان های انگلیسی، چینی، تامیل و مالایی سخن می‌گویند. نوع حکومت این کشور جمهوری می‌باشد که اهالی آن با نام جمهوری سنگاپور می‌شناسند. واحد پول این کشور دلار سنگاپور است. این کشور در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته است.

 سنگاپور به عنوان کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا شناخته می‌شود. از نقطه نظر جغرافیایی کشور سنگاپور دقیقاً در شمال خط استوا قرار دارد. از کشور های همسایه این کشور می توان به مالزی و اندونزی اشاره نمود. هرچند که کشور سنگاپور کوچک است اما به‌ یک کشور مدرن و ثروتمند تبدیل شده است. کشور سنگاپور قبل از حضور اروپاییان تنها جایگاهی جهت ماهیگیری بوده است. این کشور به غیر از سه سال جنگ جهانی دوم حدود ۱۵ سال مستعمره انگلیس و بریتانیا شناخته میشده است. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات کامل‌تری از کشور سنگاپور دریافت کنید.

سنگاپور به عنوان یکی از سه کشور مستقل جهان به حساب می‌آید. از سال ۱۹۶۳ به بعد کشور سنگاپور از کشور مالزی جدا می شود و به عنوان یک کشور مستقل اداره می‌گردد. این کشور با مساحتی نزدیک به ۷۱۸ کیلومتر از کشور بحرین کوچکتر می باشد. از سال ۱۹۶۵ این کشور به یکی ازپر رونق ترین کشورهای جهان تبدیل شده است. کشور سنگاپور از چند جزیره تشکیل شده است که این چند جزیره در حال حاضر به عنوان مراکز بزرگ تجاری جهان به شمار می روند.

 اقتصاد کشور سنگاپور بر بخش‌های خدماتی و صنعتی استوار است. هرچند که این کشور از لحاظ ذخایر مالی فقیر است ولی شکوفایی اقتصادی فراوانی در این چند سال داشته است. سنگاپور در این چند سال به پیشرفت زیادی رسیده و به عنوان یکی از ثروتمندترین کشورهای در حال حاضر جهان شناخته می شود. اگر با تور سنگاپور به این کشور سفر کنید حتما جزایر این کشور را میتوانید مشاهده نمایید.

آشنایی با کشور سنگاپور

فرهنگ و زبان مردم سنگاپور

کشور سنگاپور که در جنوب شرقی آسیا قرار دارد نزدیک به دو و نیم میلیون نفر جمعیت دارد. نزدیک به 640 جزیره کوچک در سرزمین سنگاپور وجود دارد. نزدیک به ۹۵ درصد جمعیت این کشور در پایتخت آن یعنی سنگاپور زندگی می‌کنند. نژادهای مختلفی از مردمان چینی، مالایی و هندی در این کشور در حال سکونت هستند. ادیان مختلفی همچون بودایی، مسلمان و مسیحی در این کشور رواج دارد.

اما بیشتر مردم سنگاپور بودایی هستند، هرچند که جمعیت مسلمان این کشور نسبت به جمعیت کل کشور زیاد است. سنگاپور پس از سالها که مستعمره انگلستان بود در سال ۱۹۶۳ از استعمار خارج شده است. اگر قصد سفر با تور سنگاپور به این کشور را دارید حتما به جزایر زیبای این کشورسری بزنید. فرهنگ مردم سنگاپور نشات گرفته از مردمان جنوب شرقی آسیا می باشد. می توان گفت فرهنگی شبیه به چین، کشورهای مالزی و اندونزی دارد. مردم سخت کوش، پر تلاش و زحمت کش این کشور را به یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان تبدیل کرده است.

شرایط آب و هوایی کشور سنگاپور

همانطور که اشاره شد سنگاپور در جنوب شرقی آسیا قرار دارد. این کشور در پایین خط استوا قرار گرفته است. آب و هوای کشور سنگاپور گرمسیری می باشد. بنابراین هوا در کشور سنگاپور اغلب گرم است. توریست و مسافران توجه داشته باشند جهت عزیمت به این کشور با تورسنگاپور همراه خود وسایل و البسه مناسب داشته باشند. به عنوان مثال از تی شرت های نخی در رفت و آمد در خیابان‌های سنگاپور استفاده نموده و یا حتماً همراه خود دمپایی و هم چنین کفش سبک داشته باشید.

 به صورت کلی به علت شرایط خاص جغرافیایی کشور سنگاپور, تغییرات آب و هوا در فصول مختلف کم می‌باشد و هوا پایدار و گرم است. این را بدانید که در بیشتر ماه های سال در این کشور باران می‌بارد. میانگین بارش در کشور سنگاپور نزدیک به 2340 میلی لیتر می‌باشد. کمترین دمایی که تاکنون از سنگاپور سنجیده شده است ۱۹ درجه سانتی‌گراد می‌باشد.

بهترین زمان برای سفر با تور سنگاپور

 همانطور که اشاره شد آب و هوای کشور سنگاپور گرم و مرطوب است و در اغلب روزهای سال شهرهای سنگاپور بارانی می باشند. اما بهترین زمان برای سفر با تور سنگاپور ماه‌های دسامبر تا ژانویه می‌باشد که هوا در این کشور خنک تر از ماه های دیگر است. گرم ترین روزهای سال در کشور سنگاپور خرداد و تیرماه ماه می باشد. توصیه می شود در این دو ماه به این کشور با تور سنگاپور  سفر نکنید.

همانطور که گفته شد ماه های آذر و دی زمان مناسبی برای سفر به کشور سنگاپور است. در این ایام درجه حرارت زیر ۲۰ درجه سانتیگراد است. می توانید به راحتی در جزایر و شهرهای سنگاپور حضور داشته باشید. اگر می خواهید در جشنواره‌های توریستی سنگاپور حضور داشته باشید بهمن ماه به این کشور سفر کنید و در مراسم تای پوسام حضور پیدا کنید. اگر می‌خواهید در فستیوال غذایی این کشور حضور داشته باشید فروردین ماه زمان مناسبی برای حضور در این کشور با تور سنگاپور  است.

 اگر اهل طبیعت, خوشگذرانی و سپری کردن اوقات مناسب در میان درختان و سواحل هستید حتما با تور سنگاپور به این کشور سفر کنید. این کشور بارانی که بیشتر از جزایر تشکیل شده است مکان مناسبی برای دیدن جلوه‌های طبیعی خلقت می باشد. اگر می خواهید باران‌های شدید و کوتاه مدت را تجربه کنید در ماه‌های دسامبر تا ژانویه به این کشور سفر کنید. این کشور بین دو جبهه بادهای موسمی قرار گرفته است.

بادهای موسمی معروف به بادهای باران زا هستند که از شمال شرقی کشور سنگاپور می‌وزند و بعد از عبور از اقیانوس باران‌های فراوانی همراه خود می‌آورند. البته در برخی نقاط این کشور به دلیل اینکه بادهای باران زا نمی‌وزند باران‌های فراوان را مشاهده نمی‌کنید, اما اغلب روزهای سنگاپور بارانی است. می توانید از دیدن باران‌های شدید ولی کوتاه مدت و تند در سفر با تور سنگاپور  لذت ببرید.

فرودگاه های کشور سنگاپور

نزدیکترین فرودگاه به شهر سنگاپور و پایتخت این کشور چانگی می باشد. حدود ۱۸ کیلومتر فاصله از فرودگاه چانگی تا شهر سنگاپور وجود دارد. البته پروازهای دیگر به سایر فرودگاه‌های کشور سنگاپور صورت می‌گیرد. از جمله این موارد می‌توان به پرواز به سمت فرودگاه مانی لو فرودگاه شهر پوکت که از شهرهای توریستی کشور سنگاپور می‌باشند, اشاره کرد. اغلب پروازها با تور سنگاپور به مقصد شهرهای سنگاپور و پوکت انجام می‌شود.

 اگر قصد سفر به کشور سنگاپور را دارید می‌توانید از فرودگاه‌های شهرهای تهران و اصفهان به فرودگاه چانگی به صورت مستقیم پرواز داشته باشید. البته پروازهای چارتر, پروازهای معمولی و ارزان قیمت را در هنگام رزرو تور سنگاپور می توانید انتخاب کنید. هر یک از این پروازها دارای  قیمت‌های مشخصی هستند. پروازهای چارتری کمی گرانتر از پروازهای معمولی می‌باشند.

اطلاعات پرواز به مقصد تور سنگاپور

 از شهر تهران تا کشور سنگاپور و پایتخت این کشور حدود ۶۵۰ کیلومتر فاصله وجود دارد. با هواپیما نزدیک به ۱۰ ساعت زمان می‌برد که از تهران به شهر سنگاپور سفر کنید. البته با توجه به آب و هوای و شرایط جوی این امکان وجود دارد که از ده ساعت بیشتر زمان لازم باشد که به سنگاپور برسید.

به دلیل اینکه کشور سنگاپور در بسیاری از روزها بارانی می باشد و باران‌های بسیار در این کشور می بارد این امکان وجود دارد که هواپیما نتواند فرود بیاید و کمی با تأخیر بنشیند. از این رو در بهترین حالت برای رسیدن از شهر تهران به سنگاپور نزدیک به یازده ساعت زمان لازم است. پروازهای مستقیم از فرودگاه امام خمینی و فرودگاه مهرآباد به فرودگاه نزدیک سنگاپور انجام می‌شود.

بهترین زمان برای سفر با تور سنگاپور

 مراکز دیدنی در تور سنگاپور

کشور سنگاپور با اینکه وسعت فراوانی ندارد ولی مراکز دیدنی زیادی را در خود جای داده است. افراد در تور سنگاپور می‌توانند با برنامه‌ریزی مناسب از این مراکز دیدن کنند. این نکته را بدانید که جاذبه های گردشگری کشور سنگاپور بیشتر تحت تأثیر اقتصاد و بازار کشور می باشد و به گونه ای است که در برخی از این موارد می‌توان به خرید و خوشگذرانی با تور سنگاپور  پرداخت.

دریاچه‌ دلفین ها

دریاچه دلفین ها از کشور تایند به کشور سنگاپور آورده شده است. شش دلفین در این دریاچه وجود دارد که در تانک بزرگی نزدیک به ۶ متر ارتفاع قرار گرفته اند. زیستگاه این دلفین ها شبیه به آب دریاست. توریست و گردشگران می‌توانند از ساعت ۱۱ تا ۱۳ هر روز به غیر از روز های بارانی نمایش دلفین ها را به تماشا بنشینند. جالب است بدانید که می توانید داخل استخر شوید با رعایت نکات ویژه به دلفین ها دست بزنید.

 باغ وحش سنگاپور

از دیگر مراکز تفریحی شهر سنگاپور باغ وحش است که مساحتی نزدیک به ۹۰ هکتار دارد. در این باغ بیش از دو هزار حیوان قرار دارند. جالب است بدانید که بسیاری از این حیوانات آزاد هستند.

پارک مرلیون

این پارک که در سال ۱۸۲۸ ساخته شده برای مسافران چینی که از کشور چین و سنگاپور سفر می‌کنند طراحی و ساخته شده است. در واقع این پارک استراحتگاهی برای توریست و تجار چینی شناخته می‌شود.

 سنتوزا دنیای زیر آب

اگر می‌خواهید منظره زیبای بندر سنگاپور را دیدن کنید می‌توانید سوار بر تله کابین شوید و به سمت سنتوزا حرکت کنید. در یکی از بخش‌های این مسافرت کوچک همراه با تله کابین شما می توانید زیر آب را نیز مشاهده کنید که نزدیک به ۶۰۰۰ موجود دریایی در آن قرار دارد.

باغ پرندگان

در بخشی از باغ وحش بزرگ سنگاپور، باغچه ای برای پرندگان در نظر گرفته شده است که بسیاری از پرندگان مناطق استوایی در آن نگهداری می شوند. در سفر با تور سنگاپور می توانید باغ پرندگان را از نزدیک مشاهده کنید. حتی میتوانید طوری برنامه‌ریزی کنید که ناهار را در این باغ زیبا میل نمایید.

موزه تاریخی

درختچه‌های های کوچک و بزرگ به همراه آب نماهای فراوان از دیگر ویژگی‌های این خیابان است. در موزه تاریخی نیز توریست ها می توانند اتفاقاتی که از قرن چهاردهم به بعد منجر به شکل‌گیری سنگاپور شده است را دنبال کنند. در این موزه می‌توان به فرهنگ غنی مردم سنگاپور پی برد. اگر اهل مطالعه یا مردم شناسی هستید یا قصد مطالعه بر روی کشور سنگاپور را دارید حتماً به موزه تاریخ این کشور که در شهر سنگاپور می‌باشد مراجعه کنید.

ساحل سنتوزا

 اگر می خواهید هم به خرید بپردازید و هم یکی از جاذبه های گردشگری کشور سنگاپور را با تور سنگاپور تجربه کنید، سری به اسکله کلارک بزنید. این مکان دارای ۵۰ فروشگاه بزرگ و کوچک است که مربوط به قرن نوزدهم می‌باشد. انواع لباس های ابریشمی و پارچه های متنوع را در این مکان می توان خریداری نمود. بعد از آن می توانید در کنار اسکله کلارک به خوردن نهار یا شام بپردازید.

ساحل سنتوزا از دیگر جاذبه های توریستی و تفریحی سنگاپور است. موقعیت مکان این ساحل در 203 کیلومتری در سمت جنوب سنتوزا است. ساحل سنتوزا از چند ساحل جداگانه تشکیل شده است. در این سواحل می‌توان انواع امکانات  و ورزش های  مهیج آبی و امکانات رفاهی را در اختیار داشت. این سواحل از امکانات مختلفی نظیر آفتاب گیری , دوچرخه سواری و چندین مورد دیگر برخوردار است.

 مراکز دیدنی در تور سنگاپور

مراکز خرید با تور سنگاپور

یکی از دلایلی که افراد با تور سنگاپور به این کشور سفر می کنند خرید کردن و سوغاتی آوردن از مراکز خرید این کشور و شهرهای مهم آن می باشد. در این بخش برای افزایش اطلاعات گردشگران برخی از مراکز خرید را معرفی می‌کنیم.

مرکز خرید فی آن ستی

مرکز خرید فی آن سیتی در سال ۱۹۹۳ تأسیس شده است و برندهای مطرح جهانی را می توان در این مرکز خرید مشاهده نمود. در این مرکز خرید انواعی از کتاب و لوازم آرایش به فروش می‌رسند.

 مجموعه تجاری suntec

یکی از کامل‌ترین مجموعه‌های تجاری که در کشور سنگاپور وجود دارد مجموعه تجاری suntec می باشد. در این مجموعه علاوه بر مرکز خرید بزرگ, رستوران, مرکز کنفرانس, نمایشگاه و حتی بخش اداری نیز وجود دارد. همچنین وجود سینما نیز یکی دیگر از ویژگی‌های این مرکز تجاری می‌باشد. در این مرکز انواعی از برندهای مطرح اجناس خود را به فروش می‌رسانند.

 مرکز خرید فارا

از قدیمی ترین مجموعه‌های خرید در کشور سنگاپور مرکز خرید فارا می باشد. اگر می خواهید به مرکز خریدی بروید که دارای اجناس تخفیف خورده باشد حتماً به مرکز خرید فارا  سری بزنید. در این مرکز محصولات الکترونیکی مانند دوربین و موبایل به فروش می‌رسند.

 مرکز خرید Anchorpoint

Anchorpoint مرکز خرید دیگری است که توریست ها می توانند اجناس برند حتی در برخی‌ها فروشگاهها تخفیف خورده را خریداری نمایند. این مرکز خرید دارای دو طبقه می باشد. اجناس به صورت کلی در این مرکز بسیار ارزان‌تر از مراکز دیگر ارائه می شوند. زمان فعالیت این مرکز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب می باشد. در نزدیکی این مرکز خرید مترو وجود دارد که می‌توانید از این طریق به این مرکز دسترسی پیدا کنید.

بازار هندوستان

ساختمان‌ بازار هندوستان کوچک با نمای رنگ نارنجی‌اش در خیابان سرانگون قرار گرفته است. این بازار یکی از جاذبه های گردشگری و از جمله مراکز خرید کشور سنگاپور شناخته می شود. برای توریست و گردشگران مکان جالبی برای خرید محسوب می‌شود. با تور سنگاپور می توانید با مراجعه به این بازار انواع لباس, پارچه و لوازم هنری را تهیه نمایید و جهت سوغاتی دادن همراه خود بیاورید.

بازار محله چینی‌ها

از دیگر بازارهای معروف سنگاپور بازار محله چینی‌ها می باشد. این بازار یکی از مشهورترین بازارهای سنگاپور شناخته می‌شود. علاوه بر اجناسی مانند لباس, پوشاک و کیف می توانید طیف وسیعی از غذاها را در رستورانهای بازار تجربه کنید. غذاهای محلی چینی و غذاهای معروف سنگاپور را می توانید در رستوران‌های این بازار میل کنید. قیمت مناسب غذاهای بازار محلی بسیاری از گردشگران و توریست را به این خیابان می‌کشاند. قیمت غذا در رستورانهای این بازار از ۲۰ تا ۵۰ هزار تومان می‌باشد.

سایر تورها :

جاذبه های گردشگری شانگهای

تور شانگهای

برای شرکت در تور شانگهای باید در خصوص این شهر اطلاعاتی را کسب نمایید. نام برترین جاذبه های گردشگری این شهر چین نیز در ادامه

مطالعه »
جاذبه های دیدنی و تفریحی شهر کیف

تور کیف

تور کیف از تورهای توریستی جذاب اروپا است و شرکت کنندگان در تور کیف می توانند از اماکن تاریخی و دیدنی این شهر زیبای شرق اروپا

مطالعه »
آشنایی با شهر لیسبون

تور لیسبون

گردشگرانی که تور لیسبون را برای سفر خارجی خود انتخاب می کنند، لحظات بسیار شادی را سپری می کنند و از آن رضایت دارند. در

مطالعه »
آشنایی با جزیره کیش

تور کیش

تور کیش یکی از تورهای پرطرفدار برای ایام تعطیلات است. اگر قصد دارید در این تور شرکت کنید و به این شهر ساحلی سفر کنید

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند