وقت سفارت سوئد

اخذ فوری و تضمینی وقت سفارت سوئد

☎️ 09109104013  📞 021-88474250 ☎️

وقت سفارت سوئد را به راحتی و بدون دردسر بگیرید 

  • اخذ وقت فوری بدون معطلی
  • وقت سفارت تضمینی با ارزانترین قیمت
  • پانزده سال سابقه درخشان در خصوص اخذ ویزای سوئد
  • پاسخگویی از 9 صبح تا 6 عصر توسط کارشناسان

فایل صوتی سفارت سوئد

  • مدارک مهم برای سفارت سوئد
  • نکات ضروری در وقت سفارت
  • بهترین راه گرفتن وقت سفارت
  • روش دریافت وقت سفارت

سوئد در قسمت شمالی اروپا واقع شده است و برای رفتن به آن نیاز به دریافت ویزا دارید. برای این منظور باید به دنبال وقت سفارت سوئد باشید تا بتوانید مدارک خود را تحویل دهید و از شما مصاحبه و انگشت نگاری انجام شود.

سفر به این کشور و پایتخت آن یعنی استکهلم می تواند خاطره خوبی برایتان رقم بزند، پس فرصت را از دست ندهید و برای سفر به این کشور اقدام کنید.

آشنایی با کشور سوئد

کشور سوئد به این دلیل که برای زندگی از رفاه بالایی برخوردار است بسیاری از مردم برای شرکت در تور سوئد و یا زندگی آن را انتخاب می کنند. با هر هدفی که قصد ورود به سوئد را داشته باشید باید وقت سفارت سوئد را دریافت کنید تا روند دریافت ویزا برایتان انجام شود. امکانات تفریحی این کشور بسیار زیاد است و به این دلیل که از آنجا می توان به راحتی به کشورهای دیگر اروپایی رفت آن را شاهراه اروپا نامگذاری کرده اند. شرایط آب و هوایی کشور سوئد بسیار مناسب است گشت و گذار در آن را بسیار راحت و لذت بخش کرده است. موقعیت اجتماعی این کشور خوب است و رفاه بالایی برای شهروندان در نظر گرفته است و به دلیل شرایط اقتصادی خوبی که دارد تاجران زیادی به آن سفر می کنند.

چگونگی دریافت وقت سفارت سوئد از ایران

سفارت سوئد

آدرس سفارت سوئد که به متقاضیان وقت می دهد تهران، خیابان پاسداران شمالی، بالاتر از خیابان فرمانیه، خیابان بوستان، نبش نسترن، پلاک ۲۷ می باشد. سفارت سوئد در ایران از یکشنبه تا چهارشنبه در ساعات 8 تا 16:30 مشغول فعالیت است. ساعات کاری در روز پنج شنبه 8 تا 15 می باشد.

جهت تعیین وقت و صدور ویزا به صورت حضوری می توانید روزهای یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 8 تا 13 مراجعه فرمایید. هم چنین برای تماس با این بخش از سفارت روزهای یکشنبه تا پنج شنبه از ساعت 14 تا 16 می توانید تماس حاصل فرمایید. در رابطه با بخش کنسولی، سفارت از ساعت 9 تا 12 روزهای یکشنبه تا پنح شنبه به صورت حضوری پاسخگو خواهد بود البته اگر از قبل وقت تعیین کرده باشید. شهروندان سوئدی در رابطه با بخش پاسپورت مانند تحویل و یا درخواست صدور آن روزهای فرد از ساعت 9 تا 12 می توانند مراجعه کنند.

وقت سفارت سوئد

برای اینکه وقت سفارت به شما داده شود باید فرمی که مربوط به درخواست ویزا است به صورت آنلاین تکمیل کنید. در این صورت با پرداخت هزینه برای سفارت، وقت نیز داده خواهد شد. دریافت وقت سفارت سوئد از ماه آگوست سال 2016 به صورت اینترنتی درآمده است. این فرم اینترنتی را می توانید از سایت اداره مهاجرت دریافت کنید و آن را پر نمایید و سپس وقت سفارت خود را مشخص کنید.

شخصی که خواستار دریافت ویزا و گرفتن وقت سفارت از کشور سوئد است باید شخصا و به صورت جداگانه برای این کار اقدام کند. دقت کنید که در وقت سفارت که به شما داده می شود حضور پیدا کنید چون این وقت قابل تغییر نخواهد بود و اگر به دلایل گوناگون نتوانستید در وقت سفارتی که تعیین شده حضور پیدا کنید، فرم دیگری را تکمیل کرده و دوباره وقت سفارت از کشور سوئد دریافت کنید.

دریافت وقت سفارت سوئد

برای دریافت وقت سفارت از کشور سوئد می توانید هم به صورت حضوری و هم اینترنتی اقدام کنید. بعد از پر کردن فرم به صورت آنلاین می بایست پرینت آن را همراه با مدارکی که آماده کرده اید به سفارت سوئد در تهران ببرید و سعی کنید آن را به صورت کامل ارائه دهید تا درخواست شما رد نشود. مدارکی که آماده کرده اید به زبان انگلیسی ترجمه کنید و یک کپی از آن ها را با خود به سفارت ببرید.

مراحل دریافت وقت سفارت کشور سوئد

برای گرفتن وقت سفارت سوئد می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و برای پیگیری کارها یک شماره تماس ذکر کنید. در این زمان باید تصویر پاسپورت خودتان را ارائه کنید و از جانب کارشناسان ما وقت مصاحبه دریافت کنید. ارسال وقت مشخص شده از جانب کارشناسان صورت می گیرد. آژانس فرم درخواست ویزای شنگن را به صورت کامل پر می کند. بعد از پرداخت هزینه رسیدی به فرد تحویل داده می شود. در این مرحله مدارک تکمیلی را باید ارائه کنید همچنین اصل و کپی از کلیه صفحات گذرنامه را تحویل دهید. قسمتی که مربوط به اطلاعات خانوادگی است به صورت کامل پر کنید. اگر دعوت نامه دارید از گذرنامه و یا کارت شناسایی فردی که از شما دعوت به عمل آورده است کپی تهیه کنید و ارائه دهید. هم چنین ارائه یک گواهی ثبت مدنی مربوط به کسی که شما را دعوت کرده است لازم است.

نکات مهم در رابطه با وقت سفارت سوئد

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت سوئد جهت اخذ ویزا

تمام مدارکی که سفارت دریافت آن ها را از جانب فرد متقاضی ضروری می داند باید ارائه شود. توجه داشته باشید که برای تعیین وقت سفارت و دریافت ویزا مقصد اصلی باید کشور سوئد باشد و تاریخ سفر خود را به گونه ای برنامه ریزی کنید که از تاریخ مراجعه به سفارت و زمانی که مدارک را ارائه داده اید سه ماه فرصت باقی بماند. مدارکی که باید به سفارت ارائه دهید به شرح ذیل است:

• فرم درخواست ویزای خود را پس از تکمیل کردن چاپ و امضا کنید.

• اگر فرد متقاضی زیر 18 سال سن دارد قیم قانونی او باید فرم را امضا کند.

• پاسپورت باید معتبر باشد یعنی حداقل دارای دو برگه سفید باشد و تا حداقل سه ماه پس از اینکه از منطقه شنگن خارج شدید اعتبار داشته باشد. هم چنین این پاسپورت باید طی 10 سال گذشته صادر شده باشد.

سوئد کشوری است که از اعضای اتحادیه اروپا به شمار می آید و از این رو برای متقاضیان ورود به خاکش سخت گیری می کند. در این راستا مقامات مرزی سوئد هنگام ورود افراد به این کشور، کنترل های سخت گیرانه ای دارند و اگر مدارکی که ارائه می دهند کوچکترین نقص و تفاوتی داشته باشد اجازه ورود به کشور را نخواهند داد. سفارت این کشور در ایران بعد از دریافت مدارک از فرد متقاضی مصاحبه به عمل می آورد و کارهای انگشت نگاری او را انجام می دهد سپس کارشناسان این بخش مدارک را بررسی می کنند و با توجه به هدف فرد متقاضی از سفر به سوئد و تکمیل بودن مدارکش تصمیم می گیرند که ویزای او را صادر کنند یا خیر. دقت کنید که مدارک خود را به صورت کامل ارائه دهید تا در صدور ویزا به مشکلی برنخورید.

نحوه خرید وقت سفارت کشور سوئد

برخی افراد در گرفتن وقت سفارت از کشور سوئد کاربلد نیستند و ترجیح می دهند آن را از مراکز معتبری خریداری کنند. خرید وقت سفارت روش سریعی است و با یک تلفن می توانید برای دریافت آن گام بردارید. در این شرایط آژانس فرمی به شما تحویل می دهد که با پر کردن آن و خرج کردن هزینه ای پایین می توانید وقت سفارت را دریافت کنید. با پرداخت هزینه رسیدی به فرد داده خواهد شد که این رسید بعدا به عنوان مدارک از جانب سفارت از فرد گرفته خواهد شد پس در نگهداری آن کوشا باشید.

نحوه خرید وقت سفارت کشور سوئد

رزرو وقت سفارت سوئد از طریق آژانس

انجام کارهای دریافت وقت سفارت کشور سوئد به صورت تلفنی و از طرف آژانس کار راحت و سریعی خواهد بود. در این حالت درخواست وقت را به صورت تلفنی انجام دهید و کارهای زیر را انجام دهید:

• مدارکی که برای صدور ویزا لازم دارید آماده کنید از جمله بیمه درمانی، بلیط رفت و برگشت، گذرنامه، دعوتنامه و.. که آژانس نیز آماده سازی برخی را برایتان انجام خواهد داد.

• می توانید ارسال فرم تقاضانامه، گرفتن وقت مصاحبه و پرداخت کردن هزینه را از طریق سایت انجام دهید.

• دقت کنید که فرم ها را به درستی تکمیل کنید تا روند صدور ویزا طول نکشد.

اقدامات حین وقت سفارت

در زمان وقت سفارت از شما مصاحبه به عمل می آید و اقدام به گرفتن عکس از فرد خواهند کرد. این موارد و هم چنین انجام انگشت نگاری در زمان وقت سفارت سبب می شود که حضور فردی که متقاضی ویزا است در این زمان ضروری باشد. بعد از مصاحبه و انگشت نگاری بررسی مدارک آغاز می شود. وقت تعیین شده را از دست ندهید تا مجبور نباشید دوباره همه کارهای لازم برای دریافت وقت سفارت را انجام دهید. توجه داشته باشید که با ارائه صفحه اول گذرنامه خود و هم چنین شماره تماس، رزرو وقت سفارت انجام خواهد شد ولی حضور در سفارت برای کارهای دیگر جهت دریافت ویزا لازم خواهد بود.

اقدامات حین وقت سفارت

اطلاع از وقت خالی سفارت سوئد

برای اینکه از وقت خالی سفارت سوئد اطلاع پیدا کنید به سایت اداره مهاجرت رفته و در صورتی که آن را مشاهده کردید تقاضانامه را ارسال کنید. در این صورت برای سفر به سوئد خوش شانس خواهید بود چون در غیر این حالت و نبودن وقت خالی باید در نوبت اداری بمانید، با چک کردن مداوم این سایت وقت خالی را پیدا خواهید کرد.

انجام مصاحبه در وقت سفارت سوئد

در زمان وقت سفارت در همان مرحله اول مصاحبه از فرد صورت می گیرد. کارشناسانی که درباره صدور ویزای فرد نظر می دهند انجام این مصاحبه را برعهده دارند. در این مصاحبه فرد باید برای دریافت ویزای خود و هدفش از سفر را اثبات کند در غیر این صورت شانس دریافت ویزا را نخواهید داشت. تسلط به زبان سوئدی و یا انگلیسی الزامی است در غیر این صورت ویزایی به فرد داده نخواهد شد. اگر مدارکتان کامل باشد در مصاحبه تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

نکاتی مهم در خصوص وقت سفارت کشور سوئد

فردی که متقاضی سفر به سوئد است باید برای وقت سفارت مدارکش را تکمیل کند و از کامل بودن و صحیح بودن مدارکش اطمینان حاصل کند. فرم وقت سفارت کشور سوئد که اینترنتی تکمیل کرده اید را پرینت گرفته و آن را امضا کنید. فرد متقاضی باید پاسپورتی که اعتبار دارد و حداقل دو برگه آن سفید است، دارا باشد.

کشور سوئد برای ورود به این کشور مخصوصا برای اقامت سخت گیرانه عمل می کند پس اگر قصد اقامت دارید در انجام کارهای مربوط به وقت سفارت و دریافت ویزا خیلی دقت کنید تا هدفی که دارید پذیرفته شود. شرایط سفارت در زمان وقت سفارت از کشور سوئد بدین شرح است:

• سفارت از همه کسانی که تقاضای ویزا دارند به جز افرادی که از 12 سال سنشان کمتر است انگشت نگاری می کند.

• نداشتن سابقه جنایی برایشان مهم است و در این موضوع حساسیت به خرج می دهند.

• در صورتی که در زمینه تحویل مدارک تخلفی کرده باشید جریمه خواهید شد و بر اساس قانون برخورد می کنند.

• اگر مدارکی که ارائه داده اید کافی نباشد درخواستتان رد خواهد شد.

دقت کنید که تعیین وقت سفارت هزینه ای ندارد و رایگان است، آژانس در این رابطه هزینه ای نباید دریافت کند.

قوانین سفارت سوئد در وقت سفارت و صدور ویزا

• اگر دعوت نامه دارید و شخص دعوت کننده دچار بیماری است ارائه گواهی پزشکی لازم است.

• رده سنی 16 سال و بالای آن باید دارای گذرنامه باشند.

• بعد از اینکه مراحل صدور ویزا طی شد و کارشناسان آن را تایید کردند گذرنامه عودت داده خواهد شد.

• باید در زمان وقت سفارت سوئد متعهد شوید که این کشور را در زمان تعیین شده ترک می کنید.

• باید برای ثابت شدن تمکن مالی تعهد نامه ای را امضا می کنید که در این فرم تعهد می دهید برای طول مدت اقامتتان در سوئد وضعیت مالی که کفاف این دوره را بدهد، دارید.

• نداشتن سابقه جنایی مهم است که در زمان صدور ویزا به آن توجه می شود.

• تمام مدارک که در زمان وقت سفارت ارائه می دهید باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد.

قوانین سفارت سوئد در وقت سفارت و صدور ویزا

انواع ویزا برای ورود به سوئد

برای ورود به سوئد انواع ویزا وجود دارد که بر اساس هدفی که دارید باید برای دریافت آن ویزا اقدام کنید. انواع ویزا به شرح زیر است:

ویزای نوع A

ویزای نوع B

ویزای نوع C

ویزای نوع D

برای گرفتن این ویزاها نیاز به وقت سفارت دارید که بر اساس هر کدام مراحلی را برای دریافت ویزا باید طی کنید.

هزینه دریافت وقت سفارت سوئد

فردی که متقاضی ورود به سوئد است و برای دریافت ویزا اقدام به گرفتن وقت سفارت سوئد می کند باید تمکن مالی داشته باشد. در این راستا از فرد متقاضی مدارکی که ثابت کند او توانایی مالی در طول مدت اقامتش در سوئد دارد را می خواهند. این مدارک می تواند اموال و دارایی های شخص باشد. در کشور سوئد کمتر کسی وجود دارد که وضعیت مالی نا به سامانی در این کشور داشته باشد. اینکه این تمکن مالی برای دریافت وقت سفارت و صدور ویزای سوئد تا چه حد باشد بستگی به هدف از سفر و رده بندی سنی دارد. مثلا هزینه کسی که برای بازدید از اقوام به سوئد می رود با کسی که هدف تجاری دارد و یا برای زندگی به آنجا می رود تفاوت دارد. اینکه کشور سوئد از نظر رتبه بندی اقتصادی در حد مطلوبی است به این دلیل است که تاجران زیادی سوئد را برای کسب و کار تجاری خود انتخاب می کنند زیرا از این کشور به راحتی می توان به سایر کشورهای اروپایی با تور اروپا دسترسی داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.