وقت سفارت دانمارک

اخذ فوری و تضمینی وقت سفارت دانمارک

☎️ 09109104013  📞 021-88474250 ☎️

اخذ تضمینی وقت سفارت دانمارک با حداقل هزینه و در کمترین زمان

وقت سفارت دانمارک را به راحتی و بدون دردسر بگیرید 

 • اخذ وقت فوری بدون معطلی
 • وقت سفارت تضمینی با ارزانترین قیمت
 • پانزده سال سابقه درخشان در خصوص اخذ ویزای دانمارک
 • پاسخگویی از 9 صبح تا 6 عصر توسط کارشناسان اقامت و ویزای دانمارک

نظر مشتریان ما

من و همسرم با کمک شرکت سفریار موفق شدیم اولين ويزای شنگن خودمان را دریافت کنیم. خدمات بسيار عالی و پاسخگويی کارشناسان محترم به همراه قيمت مناسب، به تجربه ای شیرین و بدون استرس تبديل شد.

سرکار خانم عبادی
کارمند

تشكر ميكنم از كادر قوی و مديريت سفریار كه در كمترين زمان و با بيشترين و بهترين كيفيت خدمت رسانی كردند و امروز ويزای شينگن آلمان رو دريافت كردم. از بابت آسودگی و سهولت انجام کار بسیار سپاسگزارم.

جناب آقای رضوانی
مدیر شرکت پارس بهار

فایل صوتی سفارت دانمارک

 • مدارک مهم سفارت دانمارک
 • نکات ضروری در وقت سفارت
 • بهترین راه گرفتن وقت سفارت
 • روش دریافت وقت سفارت

مراحل اخذ وقت سفارت دانمارک

در مرحله اول کافیست اطلاعات مختصری از خودتان به ما بدهید مابقی مراحل را با خیالی آسوده به ما بسپارید

توضیحاتی در خصوص وقت سفارت دانمارک

دانمارک را می توان یکی از کشور های فعال اقتصادی اروپایی دانست. این کشور علاوه بر اقتصاد قوی از جاذبه های گردشگری بی شماری نیز بهره مند می باشد و بسیاری برای سفر به این کشور مشتاق هستند.

اولین اقدام برای سفر به دانمارک، دریافت وقت سفارت دانمارک می باشد. دریافت وقت سفارت دارای مراحل و پروسه هایی می باشد که افراد باید در انجام این مراحل به نکات مهمی که در این متن گفته  می شود، توجه داشته باشند. ما در این متن بنا داریم تا وقت سفارت کشور دانمارک و مراحل آن را مورد بررسی قرار دهیم. تا افرادی که قصد سفر به دانمارک را دارند دچار مشکل و سر در گمی نشوند. پس اگر قصد سفر سیاحتی، کاری، آموزشی و … به این کشور را دارید ما را تا پایان متن همراهی کنید.

درباره کشور دانمارک

همانطور که گفته شد، دانمارک یکی از کشورهای اروپایی محسوب می شود. پایتخت این کشور کپنهاگ است. دانمارک عضو اتحادیه اروپا می باشد. که این کشور در سال 1973 به این اتحادیه پیوسته است. به این دلیل افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند باید ویزای شینگن را تهیه کنند.  دین مردم کشور دانمارک مسیحیت بوده و زبان رسمی آن ها دانمارکی می باشد. لازم به ذکر است، دانمارک یکی از کشور های دو زبانه محسوب می شود. به دلیل تعاملات تجاری و اقتصادی که در بازار جهانی دارند، ساکنین این کشور زبان انگلیسی را به خوبی صحبت می کنند. واحد پول کشور دانمارک کرون می باشد. این کشور بعد از ژاپن دومین خاندان پادشاهی را دارد. فرآورده های لبنی و گوشتی، دارو و تجهیزات پزشکی، پوست حیواناتی مانند روباه و سمور و … از جمله کالا های صادراتی این کشور می باشند. دانمارک حدود 6 میلیون جمعیت دارد.

سفر به کشور دانمارک

سفر به کشور دانمارک

همان طور که در متن بالا عنوان شد، ازآن جایی که دانمارک عضو اتحادیه اروپا می باشد، اگر قصد سفر به  این کشور را دارید باید بدانید که شما به اخذ ویزای شینگن نیازمند می باشید. مراحل تعیین وقت سفارت و گرفتن ویزا در این متن بررسی می شود. تا افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند، کاملا با این مراحل آشنا شده و به راحتی بتوانند به تعیین وقت سفارت پرداخته و ویزا دانمارک را دریافت نمایند. سفر به دانمارک با اهداف مختلفی صورت می گیرد، اما اگر افراد قصد سفر به این کشور برای تفریح را دارند، باید به آن ها بگوییم انتخاب به جایی داشته اند. لازم به ذکر است سفر به این کشور برای مسائل اقتصادی و کاری نیز بسیار مورد توجه می باشد.

آدرس سفارت دانمارک در تهران

سفارت دانمارک در ایران، تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از پل صدر، کوچه هدایت، کوچه دشتی، شماره ۱۰ قرار دارد.

ساعات کاری سفارت دانمارک به این صورت است که  برای مراجعه حضوری به سفارت باید روز های دوشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۲ اقدام نمایید و اگر می خواهید پاسخ سوالات خود را تلفنی از سفارت دانمارک دریافت نمایید، باید روز های یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۲ با شماره تلفن سفارت، تماس بگیرید. البته باید توجه داشته باشید که بسیاری از امور مربوط به دریافت ویزا و تعیین وقت سفارت توسط شرکت کارگزاری سفارت دانمارک انجام می شود.

وقت سفارت دانمارک

این سوال برای خیلی از افراد پیش می آید که گرفتن وقت سفارت به چه معنی می باشد و چرا افراد باید نسبت به این موضوع اقدام نمایند. همان طور که می دانید ما در این متن دریافت وقت سفارت دانمارک و پروسه مربوط به آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد. دریافت وقت سفارت برای کلیه کشور ها تقریبا یک سیکل یکسان دارد. افراد قبل از سفر به کشور دانمارک باید وقت سفارت این کشور را را اخذ نموده تا پروسه ای که در ادامه خواهیم گفت را انجام دهند. لازم است بدانید مراحل دریافت ویزا با توجه به نوع ویزای درخواستی متفاوت است. در واقع می توان گفت دریافت وقت سفارت کشور دانمارک به این منظور است که شما بتوانید ویزای سفر به این کشور را دریافت کنید.

نحوه دریافت وقت سفارت دانمارک

همان طور که گفته شد برای دریافت ویزا باید وقت سفارت تعیین شود تا در این زمان تعیین شده افراد به سفارت مراجعه نموده و مصاحبه و انگشت نگاری انجام شود. توجه داشته باشید که برای حضور در سفارت یا کارگزاری سفارت الزاما باید از قبل وقت سفارت تعیین کرده باشید. که شما برای تعیین وقت سفارت می توانید به چند روش اقدام نمایید. مثلا برای گرفتن وقت سفارت دانمارک می توانید به سایت کنسولگری کشور دانمارک مراجعه نموده و پس از مشاهده روز های خالی در تقویم وقت سفارت، یک روز را انتخاب نموده، سپس هزینه درخواستی سفارت را واریز نمایید. تا روز مشخص شده به نام شما در تقویم سفارت دانمارک ثبت  شود و در همان روز برای مصاحبه و انگشت نگاری به سفارت دانمارک مراجعه نمایید. اما این روش تنها روش تعیین وقت سفارت دانمارک نمی باشد . بلکه شما می توانید برای تعیین وقت سفارت به صورت تلفنی و همین طور حضوری نیز اقدام نمایید.

گرفتن وقت سفارت دانمارک برای سفر به این کشور

از آن جا که سفر به هر کشوری مانند تور لحظه آخری اروپا ملزوم به دریافت ویزای آن کشور بوده و از مراحل مهم دریافت ویزا گرفتن وقت سفارت می باشد، بنابراین برای سفر به کشور دانمارک افراد باید وقت سفارت تعیین کنند. تا افراد متقاضی ویزا در روز مقرر در سفارت این کشور حضور یافته و اگر بعد از مصاحبه و انگشت نگاری تایید صلاحیت شدند، ویزا برای آن ها صادر شود. در نظر داشته باشید که حتما قبل از حضور در تور دانمارک، از قبل وقت سفارت دانمارک تعیین کرده باشید و بدون تعیین وقت قبلی برای مصاحبه و انگشت نگاری به سفارت دانمارک مراجعه نکنید.

استفاده از موسسه های حقوقی برای دریافت وقت سفارت دانمارک

افراد برای دریافت وقت سفارت کشور دانمارک می توانند به صورت شخصی اقدام نمایند و مراحل اخذ ویزا از این کنسول گری را انجام دهند. اما در بسیاری از اوقات با توجه به مشله های کاری افراد، این کار برایشان میسر نیست و وقت کافی برای این فعالیت را ندارند. در این راستا موسسه های حقوقی و مسافرتی موجود می باشند. که کلیه کارهای مربوط به وقت سفارت دانمارک و دریافت ویزا را انجام می دهند. در این بین افراد متقاضی برای سفر به دانمارک فقط برای امضا و اثر انگشت به سفارت مراجعه می نمایند. پس از دریافت ویزا و کلیه امور مربوط برای سفر به دانمارک، افراد باید هزینه ای ناچیز را به موسسات پرداخت نمایند. در کل می توان گفت استفاده از این موسسات برای دریافت وقت سفارت و اخذ ویزای این کشور بسیار به صرفه بوده و افرادی که فرصت کافی ندارند می توانند از این خدمات استفاده نمایند. توصیه ما به افرادی که تا به حال برای دریافت ویزای دانمارک و وقت سفارت این کشور اقدام نکرده اند استفاده از این موسسات می باشد.

استفاده از موسسه های حقوقی برای دریافت وقت سفارت دانمارک

انواع ویزای دانمارک

بعد از دریافت وقت سفارت دانمارک در مصاحبه ای که با متقاضی سفر صورت می گیرد، مهم ترین مسئله ای که مورد بحث می باشد، نوع ویزایی است که مسافر درخواست می نماید. ویزا های مختلفی برای سفر به این کشور موجود می باشد. این ویزاها عبارتند از ویزای کاری، ویزای تحصیلی، ویزای تفریحی و سایر نمونه های آن، که هر کدام فراخور موقعیت افراد درخواست می شود. می توان گفت نوع ویزا در صادر شدن و یا نشدن آن توسط سفارتخانه بسیار تاثیر گذار می باشد. همان طور که در متون بالا گفته شد، بعد از مرحله دریافت وقت سفارت مهم ترین مرحله، اخذ ویزای این کشور می باشد.

بررسی تایید صلاحیت توسط سفارت دانمارک

بعد از دریافت وقت سفارت دانمارک و تعیین زمان مصاحبه، افراد به این سفارت مراجعه کرده و دلایل و مدارک خود را برای سفر به این کشور به کنسول گری ارائه می دهند. مسئولین سفارت خانه پس از مصاحبه با فرد متقاصی مدارک و سوابق وی را بررسی کرده و در جهت قبول و یا رد درخواست او اقدام می نمایند. در نتیجه می توان گفت دریافت وقت سفارت اولین گام می باشد و در ادامه مراحل سخت تری نیز پیش رو افراد است.

در متن بالا به این موضوع اشاره کردیم که بعد از دریافت وقت سفارت دانمارک و مصاحبه با فرد متقاضی، مدارک و سوابق وی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. چنانچه بعد از انجام این مراحل درخواست وی مورد قبول واقع شد، فرد متقاضی می تواند نسبت به اخذ ویزا اقدام نماید. این افراد باید مدارک خود را به سفارت ارائه دهند، تا بتوانند ویزای خود را دریافت نمایند. گفتنی است بعد از تائید صلاحیت از طرف سفارت دانمارک، مراحل کمی آسان تر شده و افراد می توانند برای سفر به این کشور مطمعن تر باشند.

مدارک مورد نیاز وقت سفارت دانمارک برای اخذ ویزا

1) اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار

2) دو قطعه عکس ۴*۶؛ عکس باید رنگی با زمینه‌ی سفید باشد.

3) بلیط رفت و برگشت هواپیما به مقصد دانمارک

4) تاییدیه رزرو هتل در دانمارک

5) کپی کارت ملی

6) کپی تمام صفحات شناسنامه

7) تمکن مالی با مبلغ حداقل هشت میلیون تومان

8) بلیط هواپیمای رفت و برگشت به کشور دانمارک

9) واچر هتل برای کل مدت اقامت در دانمارک

 10) امضا و اثر انگشت متقاضی

11) فرم درخواست ویزا که باید به صورت تکمیل شده و تایپ شده باشد.

پاسپورت باید حداقل یک صفحه‌ی سفید برای چاپ ویزادانمارک داشته باشد.

کپی شناسنامه، کارت ملی، رزرو هتل و پرواز حتماً باید روی برگه‌های جداگانه و در کاغذ A4باشد.

مدارک مورد نیاز وقت سفارت دانمارک برای اخذ ویزا

مراحل دریافت ویزای دانمارک

برای اخذ ویزای دانمارک، افراد متقاضی باید ابتدا فرم در خواست ویزا را به صورت آنلاین تکمیل نمایند. چون کشور دانمارک عضو اتحادیه اروپا می باشد، بنابراین مسافران باید ویزای شینگن دریافت نمایند.  باید در نظر داشت که این فرم ها به چند شکل چاپ می شوند. فرم کوتاه مدت، بلند مدت، یک بار ورود و چند بار ورود، انواع فرم های درخواست ویزا می باشند. که البته هزینه دریافت ویزا با توجه به نوع ویزا و فرم تکمیل شده متغییر می باشد. سپس فرم تکمیل شده، به صورت چاپی و به همراه دیگر مدرک به سفارت دانمارک ارسال می شوند و بررسی های لازم در سفارت صورت می گیرند. در وقت سفارت تعیین شده پس از مصاحبه و انگشت نگاری و کامل بودن مدارک افراد متقاضی ، اگر صلاحیت فرد تایید شد، پلیس مهاجرت اجازه صدور و دریافت ویزا را صادر می کند.

هزینه اخذ ویزا و سفر به دانمارک

هزینه های سفر به دانمارک طی مراحل مختلف از متقاضی اخذ می شود. برای گرفتن وقت سفارت افراد باید هزینه ای را بدهند تا بتوانند برای انجام مراحل مصاحبه به سفارت این کشور ورود نمایند. بعد از پرداخت هزینه وقت سفارت دانمارک، هزینه های دریافت ویزا یکی دیگر این مراحل می باشند. می توان گفتن هزینه اخذ ویزا، عمده ترین هزینه برای سفر به این کشور می باشد. سایر هزینه های سفر به این کشور از جمله بلیط هواپیما و هزینه های اسکان با توجه به بودجه مسافر می باشد و افراد باید به این موضوع توجه داشته باشند.

انواع دعوتنامه های دانمارک

همان طور که گفته شد سفر به دانمارک با اهداف مختلفی انجام می شود. در این بین دریافت دعوتنامه از کشور دانمارک برای سفر می تواند مراحل اخذ ویزا را سهولت بخشد. دعوتنامه های مختلفی برای سفر به این کشور موجود می باشند. از نمونه های این دعوتنامه ها که می توان نام برد:

 • دعوتنامه کاری دانمارک
 • دعوتنامه تحصیلی دانمارک
 • دعوتنامه نمایشگاهی دانمارک
 • دعوتنامه خانوادگی دانمارک
 • دعوتنامه توریستی دانمارک

بعد از دریافت وقت سفارت دانمارک و تعیین روز مصاحبه شما باید در بین مدارک خود دعوتنامه سفر به این کشور را نیز ارائه کنید. لازم به ذکر است دریافت دعوتنامه از این کشور به منظور دریافت ویزا صد در صدی نمی باشد. اما می توان این نوید را داد که مراحل اخذ ویزا را آسان تر خواهد نمود.

نکات مهم در دریافت وقت سفارت دانمارک

در دریافت وقت سفارت کشور دانمارک باید توجه داشته باشید که یک سری موارد را رعایت نمایید. مثلا از موارد مهم در هنگام مراجعه به سفارت داشتن ظاهر آراسته و پاکیزه با کمی آرایش و لباس های مرتب می باشد. در ضمن باید دقت نمابید در وقت سفارت دانمارک، صادقانه پاسخگوی همه سوالات باشید. آرامش خود را حفظ کرده و هنگام مصاحبه استرس نداشته باشید. در واقع می توان گفت هنگام مصاحبه با ظاهر آراسته، بدون استرس با برقراری تماس چشمی مناسب و با قاطعانه رفتار کردن، صداقت و جدییت خود را نشان دهید. به سوالات پاسخ های مختصرو مودبانه دهید. بیش از حد صحبت نکنید.

در وقت سفارت مراقب باشید که مدارک لازم برای اخذ ویزا کامل باشد. ناقص بودن مدارک شانس شما را برای تایید صلاحیت و گرفتن ویزا کاهش می دهد.

افراد متقاضی باید تاریخ دقیق شمسی و میلادی سفر خود، هدف سفر، تاریخ خروج از کشور مقصد، نام هتل و آدرس آن و … بدانند. همین طور اگر قصد بازدید خویشاوندان را دارند، باید با نسبت خویشاوندی خود، شغل شخص و محل زندگی او کاملا آشنا باشند.

در وقت سفارت باید از هر گونه تاخیر بپرهیزید. زود تر از زمان تعیین شده در سفارت حاضر باشید.

نکات مهم در دریافت وقت سفارت دانمارک

بحث پایانی

در هنگام سفر به هر کشوری باید با قوانین و مقررات آن کشور و همه نکات مهمی که ممکن است در طول سفر به آن نیاز داشته باشید، آشنا باشید. مثلا خوب است بدانید که اختلاف ساعت دانمارک با ایران حدود2:30 ساعت می باشد. زبان رسمی کشور، دانمارکی و پول رسمی آن کرون دانمارک می باشد. امیدواریم که در این مقاله توانسته باشیم شما را به خوبی با گرفتن وقت سفارت دانمارک و مراحل اخذ ویزای دانمارک آشنا کنیم. از این که ما را تا انتهای متن همراهی کرده اید، نهایت سپاس را داریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.