وقت سفارت دانمارک

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های وقت سفارت

تماس با کارشناسان :

هزینه اخذ وقت سفارت دانمارک

ارتباط از طریق واتس اپ 👇 ( WhatsApp )

شماره تماس مستقیم

02191096120

تماس از طریق تلفن 👇 ( Phone )
 • اخذ وقت فوری بدون معطلی
 • وقت تضمینی سفارت دانمارک
 • پانزده سال سابقه درخشان
 • پاسخگویی از 9صبح تا 6 عصر

دانمارک را می توان یکی از کشور های فعال اقتصادی اروپایی دانست. این کشور علاوه بر اقتصاد قوی از جاذبه های گردشگری بی شماری نیز بهره مند می باشد و بسیاری برای سفر به این کشور مشتاق هستند. اولین اقدام برای سفر به دانمارک، دریافت وقت سفارت دانمارک می باشد. دریافت وقت سفارت دانمارک دارای مراحل و پروسه هایی می باشد که افراد باید در انجام این مراحل به نکات مهمی که در این متن گفته می شود، توجه داشته باشند. ما در این متن بنا داریم تا وقت سفارت دانمارک و مراحل آن را مورد بررسی قرار دهیم. تا افرادی که قصد سفر به دانمارک را دارند دچار مشکل و سر در گمی نشوند. پس اگر قصد سفر سیاحتی، کاری، آموزشی و … به این کشور را دارید ما را تا پایان متن همراهی کنید.

همانطور که گفته شد، دانمارک یکی از کشورهای اروپایی محسوب می شود. پایتخت این کشور کپنهاگ است. دانمارک عضو اتحادیه اروپا می باشد. که این کشور در سال 1973 به این اتحادیه پیوسته است. به این دلیل افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند باید ویزای شینگن را تهیه کنند. دین مردم کشور دانمارک مسیحیت بوده و زبان رسمی آن ها دانمارکی می باشد. لازم به ذکر است، دانمارک یکی از کشور های دو زبانه محسوب می شود. به دلیل تعاملات تجاری و اقتصادی که در بازار جهانی دارند، ساکنین این کشور زبان انگلیسی را به خوبی صحبت می کنند. واحد پول کشور دانمارک کرون می باشد. این کشور بعد از ژاپن دومین خاندان پادشاهی را دارد. فرآورده های لبنی و گوشتی، دارو و تجهیزات پزشکی، پوست حیواناتی مانند روباه و سمور و … از جمله کالا های صادراتی این کشور می باشند. دانمارک حدود 6 میلیون جمعیت دارد.

همان طور که در متن بالا عنوان شد، ازآن جایی که دانمارک عضو اتحادیه اروپا می باشد، اگر قصد سفر به این کشور را دارید باید بدانید که شما به اخذ ویزای شینگن نیازمند می باشید. مراحل تعیین وقت سفارت و گرفتن ویزا در این متن بررسی می شود. تا افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند، کاملا با این مراحل آشنا شده و به راحتی بتوانند به تعیین وقت سفارت پرداخته و ویزا دانمارک را دریافت نمایند. سفر به دانمارک با اهداف مختلفی صورت می گیرد، اما اگر افراد قصد سفر به این کشور برای تفریح را دارند، باید به آن ها بگوییم انتخاب به جایی داشته اند. لازم به ذکر است سفر به این کشور برای مسائل اقتصادی و کاری نیز بسیار مورد توجه می باشد.

معرفی کشور دانمارک

این سوال برای خیلی از افراد پیش می آید که گرفتن وقت سفارت به چه معنی می باشد و چرا افراد باید نسبت به این موضوع اقدام نمایند. همان طور که می دانید ما در این متن دریافت وقت سفارت دانمارک و پروسه مربوط به آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد. دریافت وقت سفارت برای کلیه کشور ها تقریبا یک سیکل یکسان دارد. افراد قبل از سفر به کشور دانمارک باید وقت سفارت دانمارک را اخذ نموده تا پروسه ای که در ادامه خواهیم گفت را انجام دهند. لازم است بدانید مراحل دریافت ویزا با توجه به نوع ویزای درخواستی متفاوت است. در واقع می توان گفت دریافت وقت سفارت دانمارک به این منظور است که شما بتوانید ویزای سفر به این کشور را دریافت کنید.

بعد از دریافت وقت سفارت دانمارک در مصاحبه ای که با متقاضی سفر صورت می گیرد، مهم ترین مسئله ای که مورد بحث می باشد، نوع ویزایی است که مسافر درخواست می نماید. ویزا های مختلفی برای سفر به این کشور موجود می باشد. این ویزاها عبارتند از ویزای کاری، ویزای تحصیلی، ویزای تفریحی و سایر نمونه های آن، که هر کدام فراخور موقعیت افراد درخواست می شود. می توان گفت نوع ویزا در صادر شدن و یا نشدن آن توسط سفارت خانه بسیار تاثیر گذار می باشد. همان طور که در متون بالا گفته شد، بعد از مرحله دریافت وقت سفارت دانمارک مهم ترین مرحله، اخذ ویزای این کشور می باشد.

مدارک مورد نیاز تعیین وقت سفارت دانمارک

 • اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار
 • دو قطعه عکس ۴*۶؛ عکس باید رنگی با زمینه‌ی سفید باشد.
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما به مقصد دانمارک
 • تاییدیه رزرو هتل در دانمارک
 • کپی کارت ملی
 • کپی تمام صفحات شناسنامه
 • تمکن مالی
 • بلیط هواپیمای رفت و برگشت به کشور دانمارک
 • واچر هتل برای کل مدت اقامت در دانمارک
 • امضا و اثر انگشت متقاضی
 • فرم درخواست ویزا که باید به صورت تکمیل شده و تایپ شده باشد.
 • پاسپورت باید حداقل یک صفحه‌ی سفید برای چاپ ویزادانمارک داشته باشد.
 • کپی شناسنامه، کارت ملی، رزرو هتل و پرواز حتماً باید روی برگه‌های جداگانه و در کاغذ A4باشد.

همان طور که گفته شد برای دریافت ویزا باید وقت سفارت دانمارک تعیین شود تا در این زمان تعیین شده افراد به سفارت مراجعه نموده و مصاحبه و انگشت نگاری انجام شود. توجه داشته باشید که برای حضور در سفارت یا کارگزاری سفارت الزاما باید از قبل وقت سفارت دانمارک تعیین کرده باشید. که شما برای تعیین وقت سفارت دانمارک می توانید به چند روش اقدام نمایید. مثلا برای گرفتن زمان مصاحبه می توانید به سایت کنسولگری کشور دانمارک مراجعه نموده و پس از مشاهده روز های خالی در تقویم وقت سفارت دانمارک، یک روز را انتخاب نموده، سپس هزینه درخواستی سفارت را واریز نمایید. تا روز مشخص شده به نام شما در تقویم سفارت دانمارک ثبت شود و در همان روز برای مصاحبه و انگشت نگاری به سفارت دانمارک مراجعه نمایید. اما این روش تنها روش تعیین زمان مصاحبه نمی باشد . بلکه شما می توانید برای تعیین وقت سفارت دانمارک به صورت تلفنی و همین طور حضوری نیز اقدام نمایید.

از آن جا که سفر به هر کشوری ملزوم به دریافت ویزای آن کشور بوده و از مراحل مهم دریافت ویزا گرفتن وقت سفارت دانمارک می باشد، بنابراین برای سفر به کشور دانمارک افراد باید وقت سفارت دانمارک تعیین کنند. تا افراد متقاضی ویزا در روز مقرر در سفارت این کشور حضور یافته و اگر بعد از مصاحبه و انگشت نگاری تایید صلاحیت شدند، ویزا برای آن ها صادر شود. در نظر داشته باشید که حتما قبل از حضور در سفارت دانمارک، از قبل وقت سفارت دانمارک تعیین کرده باشید و بدون تعیین وقت قبلی برای مصاحبه و انگشت نگاری به سفارت دانمارک مراجعه نکنید.

مراحل دریافت وقت سفارت دانمارک

برای اخذ ویزای دانمارک، افراد متقاضی باید ابتدا فرم در خواست ویزا را به صورت آنلاین تکمیل نمایند. چون کشور دانمارک عضو اتحادیه اروپا می باشد، بنابراین مسافران باید ویزای شینگن دریافت نمایند. باید در نظر داشت که این فرم ها به چند شکل چاپ می شوند. فرم کوتاه مدت، بلند مدت، یک بار ورود و چند بار ورود، انواع فرم های درخواست ویزا می باشند. که البته هزینه دریافت ویزا با توجه به نوع ویزا و فرم تکمیل شده متغییر می باشد. سپس فرم تکمیل شده، به صورت چاپی و به همراه دیگر مدرک به سفارت دانمارک ارسال می شوند و بررسی های لازم در سفارت صورت می گیرند. در زمان مصاحبه تعیین شده پس از مصاحبه و انگشت نگاری و کامل بودن مدارک افراد متقاضی ، اگر صلاحیت فرد تایید شد، پلیس مهاجرت اجازه صدور و دریافت ویزا را صادر می کند.

بعد از دریافت زمان مصاحبه، افراد به این سفارت مراجعه کرده و دلایل و مدارک خود را برای سفر به این کشور به کنسول گری ارائه می دهند. مسئولین سفارت خانه پس از مصاحبه با فرد متقاصی مدارک و سوابق وی را بررسی کرده و در جهت قبول و یا رد درخواست او اقدام می نمایند. در نتیجه می توان گفت دریافت وقت سفارت دانمارک اولین گام می باشد و در ادامه مراحل سخت تری نیز پیش رو افراد است.

در متن بالا به این موضوع اشاره کردیم که بعد از دریافت زمان مصاحبه و مصاحبه با فرد متقاضی، مدارک و سوابق وی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. چنان چه بعد از انجام این مراحل درخواست وی مورد قبول واقع شد، فرد متقاضی می تواند نسبت به اخذ ویزا اقدام نماید. این افراد باید مدارک خود را به سفارت ارائه دهند، تا بتوانند ویزای خود را دریافت نمایند. گفتنی است بعد از تائید صلاحیت از طرف سفارت دانمارک، مراحل کمی آسان تر شده و افراد می توانند برای سفر به این کشور مطمعن تر باشند.

هزینه اخذ وقت سفارت دانمارک

هزینه های سفر به دانمارک طی مراحل مختلف از متقاضی اخذ می شود. برای گرفتن زمان مصاحبه افراد باید هزینه ای را بدهند تا بتوانند برای انجام مراحل مصاحبه به سفارت این کشور ورود نمایند. هزینه دریافت وقت سفارت دانمارک در سایت آمده است. بعد از پرداخت هزینه وقت سفارت دانمارک، هزینه های دریافت ویزا یکی دیگر این مراحل می باشند. می توان گفتن هزینه اخذ ویزا، عمده ترین هزینه برای سفر به این کشور می باشد. سایر هزینه های سفر به این کشور از جمله بلیط هواپیما و هزینه های اسکان با توجه به بودجه مسافر می باشد و افراد باید به این موضوع توجه داشته باشند.

استفاده از موسسه های حقوقی برای دریافت وقت سفارت دانمارک

افراد برای دریافت وقت سفارت دانمارک می توانند به صورت شخصی اقدام نمایند و مراحل اخذ ویزا از این کنسول گری را انجام دهند. اما در بسیاری از اوقات با توجه به مشله های کاری افراد، این کار برایشان میسر نیست و وقت کافی برای این فعالیت را ندارند. در این راستا موسسه های حقوقی و مسافرتی موجود می باشند. که کلیه کارهای مربوط به زمان مصاحبه و دریافت ویزا را انجام می دهند. در این بین افراد متقاضی برای سفر به دانمارک فقط برای امضا و اثر انگشت به سفارت مراجعه می نمایند. پس از دریافت ویزا و کلیه امور مربوط برای سفر به دانمارک، افراد باید هزینه ای ناچیز را به موسسات پرداخت نمایند. در کل می توان گفت استفاده از این موسسات برای دریافت زمان مصاحبه و اخذ ویزای این کشور بسیار به صرفه بوده و افرادی که فرصت کافی ندارند می توانند از این خدمات استفاده نمایند. توصیه ما به افرادی که تا به حال برای دریافت ویزا و وقت سفارت دانمارک اقدام نکرده اند استفاده از این موسسات می باشد.

نکات مهم در زمان مصاحبه سفارت دانمارک

در دریافت وقت سفارت دانمارک باید توجه داشته باشید که یک سری موارد را رعایت نمایید. مثلا از موارد مهم در هنگام مراجعه به سفارت داشتن ظاهر آراسته و پاکیزه با کمی آرایش و لباس های مرتب می باشد. در ضمن باید دقت نمابید در زمان مصاحبه صادقانه پاسخگوی همه سوالات باشید. آرامش خود را حفظ کرده و هنگام مصاحبه استرس نداشته باشید. در واقع می توان گفت هنگام مصاحبه با ظاهر آراسته، بدون استرس با برقراری تماس چشمی مناسب و با قاطعانه رفتار کردن، صداقت و جدییت خود را نشان دهید. به سوالات پاسخ های مختصرو مودبانه دهید. بیش از حد صحبت نکنید.

در زمان مصاحبه مراقب باشید که مدارک لازم برای اخذ ویزا کامل باشد. ناقص بودن مدارک شانس شما را برای تایید صلاحیت و گرفتن ویزا کاهش می دهد.افراد متقاضی باید تاریخ دقیق شمسی و میلادی سفر خود، هدف سفر، تاریخ خروج از کشور مقصد، نام هتل و آدرس آن و … بدانند. همین طور اگر قصد بازدید خویشاوندان را دارند، باید با نسبت خویشاوندی خود، شغل شخص و محل زندگی او کاملا آشنا باشند. در وقت سفارت دانمارک باید از هر گونه تاخیر بپرهیزید. زود تر از زمان تعیین شده در سفارت حاضر باشید.

سفارت دانمارک در تهران

سفارت دانمارک در ایران، تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از پل صدر، کوچه هدایت، کوچه دشتی، شماره ۱۰ قرار دارد.

تلفن: ۲۸۱۵۵۰۰۰ / فکس: ۲۲۶۴۰۰۰۷ / ایمیل: thramb@um.dkمی باشد.ساعات کاری سفارت دانمارک به این صورت است که برای مراجعه حضوری به سفارت باید روز های دوشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۲ اقدام نمایید و اگر می خواهید پاسخ سوالات خود را تلفنی از سفارت دانمارک دریافت نمایید، باید روز های یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۲ با شماره تلفن سفارت، تماس بگیرید. البته باید توجه داشته باشید که بسیاری از امور مربوط به دریافت ویزا و تعیین وقت سفارت توسط شرکت کارگزاری سفارت دانمارک انجام می شود. شرکت کارگزاری سفارت دانمارک در ایران، تهران، خیابان شهید بهشتی، پس از تقاطع سهروردی، شماره ۱۴۵، ساختمان نگین پرواز، طبقه‌ی دوم قرار دارد.

سایر وقت سفارت ها :

وقت سفارت استونی برای ویزا تجاری

وقت سفارت استونی

در این مقاله جهت آشنایی با نحوه تعیین وقت سفارت استونی همراه ما باشید، استونی یکی از کشورهای اروپای شمالی است که در سال های

مطالعه »
وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ

اسناد و مدارکی که برای دریافت وقت سفارت نروژ از سفارت لازم است، می‌تواند برای هر نوع ویزایی متفاوت باشد و درعین‌حال به نسبت تقاضا
مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند