دعوتنامه یونان

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های دعوتنامه :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

دعوتنامه یونان

چقدر از قوانین دعوتنامه یونان اطلاع دارید؟ می دانیم که برای سفر به کشوری مشخص باید به فکر ویزا باشیم، ویزا در انواع مختلفی عرضه می شود که هر یک بر اساس هدف افراد می تواند مناسب باشد. برای اخذ ویزا باید یک سری مدارک فراهم شود، یکی از گزینه های بسیار مهم و تأثیر گذار برای اخذ ویزا دعوت نامه است. در نظر داشته باشید که دعوتنامه می تواند در چندین مدل عرضه شود و گزینه مناسب بر اساس نوع سفر فرد تعیین می شود. امروز قصد داریم در ابتدا در خصوص دعوت نامه یونان صحبت کنیم و انواع آن را به تفضیل توضیح دهیم و سپس سؤالات و نکات در این خصوص را مورد بررسی کنیم.

دعوتنامه یونان

یونان از دسته کشورهایی است که برای سفر به آن با هر هدفی باید به فکر ویزا باشیم. یکی از گزینه های بسیار عالی که مسیر اخذ ویزا را آسانتر می کند. دعوت نامه یونان است. در نظر داشته باشید که دعوت نامه یونان در چندین مدل است.

دعوتنامه به گواهی مهر و امضا شده ای گفته می شود که از سوی فرد حقیقی از یونان ارسال می شود و در آن از فرد متقاضی دعوت می شود که به یونان سفر کند. این دعوت می تواند با چندین هدف همراه باشد که با توجه به هدف سفر فرد متقاضی تعیین می شود. وجود دعوت نامه یونان یکی از مهم ترین گام های اخذ ویزا محسوب می شود و قطعاً فردی که دعوتنامه یونان را در پرونده مدارک خود داشته باشد شانس بیشتری در اخذ ویزای یونان خواهد داشت.

به طور کلی دعوتنامه یونان در شکل و یا فرم خاصی نبوده و قالب بندی خاصی برای آن در نظر گرفته نشده است اما اطلاعات وارد شده در فرم دعوت نامه یونان بسیار مهم است و باید در خصوص مقصد و همینطور هدف از سفر صحبت شود. به عنوان مثال در دعوتنامه یونان باید به طور دقیق مشخص شود که فرد قرار است کجا اقامت کند و چگونگی سفر وی اعلام شود. دعوت نامه یونان به طور کلی دارای سه ماه اعتبار است. همخوانی اطلاعات درون دعوتنامه یونان به همراه آنچه در فرم روادید ذکر می کنید بسیار مهم است.

دعوتنامه یونان

انواع دعوتنامه یونان

یکی از گزینه های بسیار پرطرفدار دعوت نامه یونان از نوع توریستی است، این دعوتنامه همانطور که از اسمش پیداست برای گشت و گذار ارسال می شود و مشخص می کند که فرد متقاضی به نوعی می خواهد به دیدار دوست خود در یونان برود در دعوت نامه توریستی یونان یک سری اطلاعات از هر دو شخص مهمان و میزبان باید وجود داشته باشد. دعوتنامه یونان از نوع خانوادگی از دیگر گزینه هایی است که به دعوت نامه خویشاوندی نیز مشهور است و با هدف بازدید از خانواده و یا اقامت دائم است که شامل قوانین بسیار مهمی می باشد.

دعوت نامه نمایشگاهی یونان از دیگر گزینه هایی است که برای بازدید از نمایشگاه های بسیار معروف یونان عرضه می شود. این دعوت نامه به صورت دوره ای ارسال می شود و البته فرد ارسال کننده باید از یک سری شرایط برخورد باشد.

انواع دیگری از دعوتنامه یونان نیز با عنوان دعوت نامه کاری و تحصیلی وجود دارد که همانطور که از اسمشان پیداست در مسیر کار و سرمایه گذاری و همینطور تحصیل است. دعوت نامه کاری باید از سوی کارفرما ارسال شود و دارای قوانین مشخصی است. در بخش های بعدی سعی می کنیم مدارک لازم برای هر نوع از دعوت نامه یونان را به طور دقیق توضیح دهیم و همینطور مشخص کنیم که هر کدام از دعوت نامه یونان می تواند برای چه افرادی مناسب باشند.

دعوتنامه یونان از نوع تجاری

شما برای انجام سفرهای تجاری و همینطور شرکت در یک سری از کنفرانس ها و یا دوره های پژوهشی آموزشی نیاز به دعوت نامه تجاری دارید و برای تنظیم این دعوت نامه نیاز به یک سری مدارک است.برای دعوت نامه یونان از نوع تجاری شرکت و یا سازمان میزبان باید دعوت نامه یونان را به طور دقیق و البته رسمی تنظیم کند.

پروانه ثبت شرکت باید به درستی ترجمه شده و در سری مدارک فرد وجود داشته باشد. تمامی مدارک باید بر روی برگه استاندارد A4 فتوکپی شود. از موسسه باید گواهی رسمی به زبان انگلیسی تهیه شود و در گواهی باید به درستی قید شود که هدف از این سفر تجاری چیست و چقدر به یونان نفع می رساند.تاریخ سفر از سوی شرکت و یا سازمان باید به درستی در دعوت نامه یونان ذکر شود.

مدت سفر و همینطور یک سری تعهدات مالی از سوی دعوت کننده باید در گواهی دعوت نامه یونان به طور مفصل قید شود. در نظر داشته باشید که تعهدات مالی باید با تاییدیه بانکی همراه باشد و البته فرد متقاضی خود نیز موظف است یک سری تاییده بانکی از گردش حساب و شرایط مالی خود تسلیم کند. به طور کلی این امکان وجود دارد که یک سری مدارک دیگر بنا به تشخیص سفارت دریافت شود.

دعوتنامه یونان از نوع خانوادگی

دعوت نامه خانوادگی برای دیدار از اقوام و همینطور خانواده ارسال می شود. برای اخذ دعوت نامه یونان از نوع خانوادگی باید یک سری مدارک تهیه شود.در ابتدا باید شخص متقاضی در سفارت حضور داشته باشد، اعتبار گذرنامه فرد متقاضی بسیار مهم است و باید حداقل دو صفحه خالی در گذرنامه او وجود داشته باشد و البته دارای 3 ماه اعتبار باشد.

شناسنامه او باید به زبان انگلیسی ترجمه شود و همینطور از صفحات شناسنامه کپی ارائه شود. فرم درخواست ویزا باید پر شود و در نهایت باید امضای آن در هنگام ارائه مدارک انجام شود.اگر فرد متقاضی دارای همراهی است که می خواهد با او سفر کند باید برای او فرم جداگانه ای پر شود. فرد متقاضی نیاز به یک قطعه عکس 6*4 دارد که 6 ماه از تاریخ آن نگذشته باشد و پس زمینه سفید داشته باشد.صفحه اول گذرنامه و همینطور صفحاتی که دارای مهر هستند باید کپی شده و ارسال شوند.

گزینه بعدی که در مدارک ویزای خانوادگی بسیار مهم است دعوت نامه یونان است در این دعوت نامه باید به درستی اطلاعات دعوت کننده و دعوت شونده قید شود در واقع این اطلاعات شامل نام، نشانی ، تلفن و همینطور پست الکترونیکی است.

در فرم دعوت نامه یونان باید قید شود که تعهدات مالی برای فرد متقاضی فراهم شده است و در بخش هدف باید به درستی قید شود که شخص دعوت کننده برای دیدار اقوام خود سفر می کند و قصد اقامت دائم ندارد. فرد دعوت کننده باید پاسپورت خود را ارائه دهد.در صورتی که فرد شاغل است باید معرفی نامه شغلی خود و همینطور فیش حقوقی انگلیسی خود را در وضعیت ترجمه در پرونده مدارک خود قرار دهد.

دعوتنامه یونان از نوع شخصی

یک نوع دیگر از دعوت نامه یونان وجود دارد که از نوع شخصی است در دعوت نامه شخصی باید یک سری اطلاعات قید شود.مشخصات فرد دعوت کننده به همراه نام و نام خانوادگی و همینطور تاریخ تولد و آدرس کامل به همراه کد پستی و شماره تلفن باید به دقت در دعوت نامه یونان قید شود.همینطور مشخصات فرد متقاضی و آدرس کامل وی نیز باید مشخص شود. تعیین هدف در دعوت نامه یونان از نوع شخصی بسیار مهم است. در واقع باید به طور تقریبی مدت زمان سفر و همینطور تاریخ تقریبی رفت و برگشت اعلام شود.

در این نوع از دعوتنامه یونان باید نسبت بین فرد دعوت کننده و همینطور فرد متقاضی مشخص شود. محل اقامت فرد متقاضی در طول سفر باید مشخص شود.باید به درستی مشخص شود که آیا فرد دعوت کننده هزینه سفر را برعهده دارد یا خیر. دعوتنامه یونان باید تاریخ دار بوده و امضای دعوت کننده پای آن باشد. دعوت نامه یونان باید از جانب فردی باشد که متقاضی برای دیدن او به فنلاند می رود و قطعاً در این مسیر یک سری مسائل وجود دارد که باید بررسی شود.

دعوتنامه یونان از نوع شخصی

دعوتنامه یونان از نوع کاری

دعوت نامه کاری برای افراد خاصی ارسال می شود. به طور کلی با توجه به مدرک و همینطور سوابق تحصیلی و از طرفی میزان آشنایی شما با زبان دوم امکان دارد که از سوی کارفرما در یونان نامه ای رسمی ارسال شود و از شما بخواهد که مشغول به کار در شرکت او شوید. در نظر داشته باشید که اغلب اخذ دعوت نامه یونان از نوع کاری دشوار است زیرا در وهله اول باید یک فرد خارجی  برای کار در کارخانه و همینطور شرکت شما را تضمین کند و قطعاً تضمین مالی و خسارت های موجود، کار بسیار پر مسئولیتی است.

از طرف دیگر روند ضمانت طولانی بوده و گاه هزینه بر است و قطعاً باید فرد دعوت کننده خود در کشور یونان تمامی مراحل قانونی را طی کند و سپس اقدام به ارسال دعوت نامه یونان کند. البته با توجه به سیستم های جدید دیده می شود که دعوت نامه کاری یونان به صورت الکترونیکی دنبال می شود و فرد متقاضی می تواند از طریق کد رهگیری روند اخذ ویزا را بسیار ساده دنبال کند.

قطعاً بارها دیده شده است که اغلب متقاضیان پس از طی مدت زمانی از ادامه این مسیر منصرف می شوند. در واقع برای اخذ ویزای کار و همینطور تنظیم دعوت نامه یونان باید بتوانید کارفرما را راضی کنید که اگر فرد غیر آشنا با شما باشد عملاً این کار غیر ممکن خواهد بود. به عبارتی بهتر همیشه استخدام یک شهروند به مراتب بسیار ساده تر از فرد خارجی است.

موضوع بعدی در خصوص ضمانت کارفرما است که دشواری اخذ دعوت نامه یونان را بیشتر می کند در واقع ضمانت باید از چندین جهت صورت گیرد و در نظر داشته باشید که تحت کنترل بودن شما گزینه ای است دشوار و بسیار حساس به حساب می آید!

به طور کلی افرادی که قصد اخذ دعوت نامه یونان را دارند باید با تدبیر بسیار دقیق تری پیش بروند.

مدارک لازم برای دعوتنامه کاری یونان

در ابتدا باید فرم دعوتنامه یونان به دقت پر شود. باید اجازه کار و همینطور اقامت از سوی کارفرما مشخص شود.فرد متقاضی باید فرم درخواست ویزای کار را تکمیل کند و همینطور نیاز به ترجمه شناسنامه به زبان انگلیسی است.گذرنامه فرد متقاضی باید دارای 3 ماه اعتبار و همینطور 2 صفحه خالی باشد.

دعوتنامه یونان از نوع نمایشگاهی

دعوتنامه نمایشگاهی به نوعی در دسته تجاری نیز قرار می گیرد. معمولا دعوت نامه یونان از نوع نمایشگاهی از طرف شرکت ها برای تاجرین کشورهای مختلف ارسال می شود و از آن ها خواسته می شود تا در جلسات مهم حضور داشته باشند و یا در نمایشگاه های خاصی ناظر باشند.

مدارک لازم برای دعوتنامه نمایشگاهی یونان

شناسنامه فرد نیاز به ترجمه از تمامی صفحات دارد. گذرنامه او باید به مدت بیش از 2 ماه اعتبار داشته باشد و همینطور صفحات مهر شده آن بر روی کاغذ A4  کپی شود.فرم درخواست ویزا باید برای هر فرد به صورت جداگانه پر شود. در صورتی که فرد از سوی سازمانی دعوت می شود باید فرم دعوت نامه یونان به دقت پر شود.

شما نیاز به ارائه دو قطعه عکس 6*4 دارید. عکس باید به تازگی گرفته شده باشد و همینطور بدون عینک و طبیعی باشد.برای ویزای نمایشگاهی باید گواهی حساب بانکی عرضه شود. حساب جاری که دارای کارکرد شش ماه اخر است. هر فرد باید ضمانت نامه بانکی به ارزش مشخص شده در اختیار داشته باشد. در صورت وجود ملک باید سند ملکی عرضه شود.

دعوتنامه یونان از نوع تحصیلی

دعوتنامه تحصیلی از دیگر گزینه های موجود در بین انواع دعوت نامه های یونان است که با هدف تحصیل پیش می رود. یک سری از دانشگاه های بسیار معتبر در یونان هر ساله بر اساس رزومه و ریز نمرات افراد اقدام به جذب دانشجو می کنند. جذب این سری از دانشگاه ها با دعوت نامه همراه است و در واقع طی یک فراخوان اعلام می کنند که افراد متقاضی مدارک خود را ارسال کنند. پس از بررسی مدارک و مشخص شدن افراد مورد نظر، دعوت نامه یونان از نوع تحصیلی برای فرد ارسال شده و تمامی قوانین در آن به دقت نوشته می شود.

اطلاعات دانشجو و همینطور شرایط مالی که قرار است در طول تحصیل تقسیم شود در دعوت نامه یونان قید می شود در واقع تعهدات مالی با توجه به نوع درخواست تحصیلی طی خواهد شد و مشخص می شود که آیا دانشگاه هزینه مالی فرد را پوشش می دهد و یا خود او باید شهریه دانشگاه و همینطور سایز هزینه ها را متقبل شود.

دعوتنامه یونان از نوع تحصیلی

مزایای دریافت دعوتنامه یونان

دعوتنامه در واقع نامه ای است که شخص به‌واسطه آن با هدف بازدید از اقوام و همینطور شرکت در نمایشگاه و یا انجام کار به کشور دیگری سفر می کند. دعوت نامه یونان یک پل ارتباط بسیار قوی و مدرکی بسیار ارزشمند برای تیم های مصاحبه کننده محسوب می شود. وجود دعوتنامه مشخص می کند فرد متقاضی هدف اقامت دائم ندارد و تنها می خواهد در زمان کوتاه و خاصی به یونان سفر کرده و طبق تاریخ تعیین شده باز گردد.

سایر نوشته های دعوتنامه :

مدارک مورد نیاز برای صدور دعوتنامه قبرس

دعوتنامه قبرس

قبرس کشوری است که مقصد گردشگری، تجارت، تحصیل و نمایشگاهی بسیاری از مردم شده است. بنابراین افراد برای دریافت ویزای این کشور، به فکر دریافت

مطالعه »
دعوتنامه اسپانیا از نوع خویشاوندی

دعوتنامه اسپانیا

اگر شما عزیزان قصد دارید که به کشور اسپانیا سفر کنید، لازم است که حتماً نسبت به اخذ ویزا و دعوتنامه اسپانیا اقدام کنید. با

مطالعه »
دعوتنامه استرالیا

دعوتنامه استرالیا

اگر قصد سفر و اقامت در استرالیا را دارید، یا ساکن استرالیا هستید و قصد دارید پذیرای عزیزانتان باشید، دعوت نامه استرالیا به شما کمک

مطالعه »
دعوتنامه سوئد

دعوتنامه سوئد

دعوتنامه سوئد یکی از دعوت نامه هایی است که اکثر مهاجران به دنبال آن هستند. برای دریافت ویزا و دعوت نامه سوئد باید اطلاعاتی را

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند