دعوتنامه خویشاوندی

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های دعوتنامه :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

دعوتنامه خویشاوندی

دعوتنامه خویشاوندی یکی از انواع مختلف دعوتنامه ها می باشد که شما می توانید با دریافت یکی از این دعوت نامه ها اقدامات خود برای دریافت ویزای موقت و یا ویزای دائم را شروع کنید. به عنوان مثال دعوتنامه نمایشگاهی از سمت نمایشگاه های کشور های خرجی برای شما فرستاده می شوند و شما می توانید با قبل کردن آن ها به این نمایشگاه ها بروید. در ادامه این مطلب قصد داریم توضیحاتی درباره انواع ویزا ها و دعوتنامه و علی الخصوص دعوت نامه خویشاوندی بدهیم که امیدواریم نهایت استفاده را از آن ببرید.

دعوتنامه چیست؟

برای این که بهتر با دعوت نامه خویشاوندی آشنا شویم بهتر است ابتدا با معنای دعوتنامه آشنا شویم. دعوتنامه در واقع یک نامه می باشد که از سمت آشنایان شما که در یک کشور دیگر اقامت دارند برای شما فرستاده می شود و شما می توانید با کمک آن کار های اقامت و ویزای خود در این کشور را انجام دهید و به صورت موقت و یا دائم به این کشور سفر کنید و یا در آن جا زندگی کنید. دعوت نامه دارای انواع گوناگونی می باشد و هر کدام از این انواع دارای شرایطی می باشند که باید با این شرایط آشنا باشید تا بتوانید برای کسی دعوت نامه ارسال کنید و یا بعد از دریافت آن کار های دریافت ویزا را انجام دهید.در ادامه به معرفی برخی از دعوت نامه های مهم که بیشتر دعوتنامه ها شامل این دعوت نامه ها می باشند می پردازیم.

دعوتنامه خویشاوندی

دعوتنامه خویشاوندی

یکی دیگر از انواع دعوتنامه ها دعوت نامه خویشاوندی می باشد که دعوتنامه بسیار معتبری می باشد، در دعوتنامه خویشاوندی یکی از اشخاص نزدیک به شما و آشنایانی که با شما رابطه خونی دارند برای شما یک دعوتنامه سفر به این کشور و یا مهاجرت به این کشور را ارسال می کنند و شما می توانید با دریافت دعوتنامه خویشاوندی کار دریافت ویزای خود را شروع کرده و سعی در گرفتن اقامت و یا ویزای کوتاه مدت کشور مقصد نمایید. معمولا دعوتنامه خویشاوندی را افراد خاصی از فامیل ها می توانند ارسال کنند و هر کسی این توانایی را ندارد. در ادامه به معرفی این افراد و سایر مواردی که در ارسال و یا دریافت دعوتنامه خویشاوندی می توانند موثر باشند می پردازیم.

برای ارسال دعوت نامه خویشاوندی باید شرایط خاصی برقرار باشد و نسبت خاصی با شخصی که قصد دارید دعوتنامه خویشاوندی را برای او بفرستید داشته باشید و به سادگی برای کسی فرستاد. اولین نسبت برای ارسال دعوت نامه خویشاوندی شما رابطه همسر بودن می باشد، همسر شما و تمامی فرندان تحت کفالت او می توانند برای شما دعوتنامه خویشاوندی برای یک کشور را بفرستند.

دومین نسبت برای ارسال نمی توان دعوتنامه خویشاوندی را دعوت نامه خویشاوندی رابطه فرزندی می باشد، فرزندان شما و تمامی فرزندان تحت کفالت آن ها می توانند دعوت نامه خویشاوندی برای شما ارسال کنند. پدر، مادر، مادر بزرگ و پدر بزرگ شما و تمامی فرزندان تحت تکلف آن ها می توانند برای شما دعوتنامه خویشاوندی ارسال کنند. برادر و خواهر و تمامی فرزندان تحت تکلف آن ها می توانند برای شما دعوت نامه خویشاوندی ارسال کنند.

دعوتنامه خویشاوندی

شرایط ارسال دعوتنامه خویشاوندی

برای ارسال دعوت نامه خویشاوندی باید دارای شرایط خاصی باشید، اولین شرط برای ارسال دعوت نامه خویشاوندی این است که خود شما اقامت کشور مقصد را داشته باشید و در صورتی که این اقامت را نداشته باشید، شرایط ارسال دعوتنامه خویشاوندی فراهم نمی باشد، دومین شرط برای ارسال دعوتنامه خویشاوندی این است که در این کشور جرم های بزرگ انجام نداده باشید و سابقه شما در این کشور خوب باشد، سومین شرط برای ارسال دعوت نامه خویشاوندی تمکن مالی شما می باشد، در هنگامی که سفارت این کشور در مورد شما تحیقی می کند حساب های بانکی شما نیز مورد بازرسی قرار می گیرد که آیا تمکن مالی دارید که شخصی را که دعوت می کنید را میزبانی کنید یا نه.

شرایط دریافت دعوتنامه خویشاوندی

برای دریافت دعوت نامه خویشاوندی اولین نکته ای که مهم است این است که شما یکی از نسبت های خونی که در بالا گفته شد را با شخص ارسال کننده داشته باشید، دومین نکته این است که در هنگامی که بعد از دریافت دعوتنامه خویشاوندی اقدام به دریافت ویزا کرده اید این است که در سفارت این کشور از شما یک تعهد نامه رسمی و قانونی می گیرد که در این کشور مشکل ایجاد نکنید و این تعهد نامه به امضای شما در می آید و در صورتی که شما در این کشور هر گونه اختلالی را ایجاد کنید این کشور قانونا می تواند شما را مجازات کند.

شرایط دریافت دعوتنامه خویشاوندی

مزایای دریافت دعوتنامه خویشاوندی

بسیاری از افراد گمان می کنند که دریافت دعوتنامه خویشاوندی به منزله تمام شدن کار ویزای آن ها می باشد، در حالی که این گونه نیست و دریافت دعوت نامه خویشاوندی به منزله شروع کار شما برای دریافت ویزای کوتاه مدت و یا اقامت کشور مقصد می باشد. شما با دریافت دعوت نامه خویشاوندی از سمت آشنایان خود می توانید این دعوت نامه را به سفارت کشور مقصد ارائه دهید و بعد از آن با راهنمایی همین سفارت شروع به اقدامات لازم برای دریافت ویزای خود را بکنید و با این حال باز هم ممکن است بعد از ارائه دادن مدارک مورد نظر به این سفارت با ویزای شما به دلایل گوناگون موافقت نشود.

با این حال دریافت دعوت نامه خویشاوندی به نوعی امید بخش این است که شما از صف طولانی برای دریافت ویزای کشور مورد نظر راحت شوید و به راحتی بتوانید با وقت قبلی به سفارت کشور مورد نظر بروید. از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید بسیار متشکریم.امیدواریم مطالب ارائه شده برای شما مفید واقع شده باشد.

سایر نوشته های دعوتنامه :

دعوتنامه کرواسی

دعوتنامه کرواسی

کشور کرواسی یکی از کشورهای زیبا و کشورهای منطقه ی بالکان می باشد که دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است. امروزه افراد زیادی دوست دارند

مطالعه »
دعوتنامه آلمان  

دعوتنامه آلمان

چنانچه شما بخواهید سفر کاری یا تجاری به کشور آلمان داشته باشید، به دعوتنامه آلمان نیاز دارید. دعوتنامه آلمان دعوت نامه یک نامۀ رسمی است

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند