وقت سفارت پرتغال

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های وقت سفارت

تماس با کارشناسان :

مدارک مورد نیاز برای تعیین وقت سفارت پرتقال

ارتباط از طریق واتس اپ 👇 ( WhatsApp )

شماره تماس مستقیم

02191096120

تماس از طریق تلفن 👇 ( Phone )
 • اخذ وقت فوری بدون معطلی
 • وقت تضمینی سفارت آلمان
 • پانزده سال سابقه درخشان
 • پاسخگویی از 9صبح تا 6 عصر

دریافت وقت سفارت پرتغال اولین قدم برای اخذ ویزای این کشور است. در این مقاله نکات لازم در خصوص چگونگی دریافت وقت سفارت و سفر به پرتغال ذکر خواهد شد. اگر از طرفداران این کشور زیبا هستید در ادامه مقاله ما را همراهی کنید.

معرفی کشور پرتغال

در ایام پر مسافر حجم درخواست دریافت وقت سفارت پرتغال افزایش میابد و ممکن است حدود یک ماه بعد به شما نوبت داده شود بنابراین اگر قصد دارید یک سفر تفریحی را همراه خانواده تان داشته باشید حتما از چند ماه قبل برای دریافت وقت سفارت و اخذ ویزا اقدم نمایید تا برنامه ریزی تان با مشکل مواجه نگردد. این کشور جاذبه های گردشگری بسیاری دارد و یک مقصد بی نظیر برای رقم زدن یک خاطره تفریحی ست.

همه خدمات مرتبط با رزرو بلیط، هتل و … توسط کارشناسان مجموعه ما انجام خواهد شد و نیازی نیست در این خصوص نگرانی و یا استرسی داشته باشید فقط با یک تماس میتوانید همه امور مربوط به اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت تان را به ما سپرده و با خیال راحت وسایل و امکانات لازم برای سفرتان را مهیا سازید. در صورت داشتن هر گونه سوال با مشاورین ما در ارتباط باشید آنها پاسخگوی سوالات تان خواهند بود.

معرفی کشور پرتغال

وقت سفارت پرتغال

ویزای پرتغال انواع مختلفی دارد که در پاراگراف های بعدی بیشتر راجع به آن صحبت خواهد شد.  برای هر کدام از آنها باید وقت سفارت پرتغال را دریافت نمایید، بدون تعیین این زمان هرگز نمی توانید مدارک خود در جهت رسیدگی به درخواست تان را ارائه دهید. از مهم ترین نکاتی که باید هنگام تعیین وقت سفارت پرتغال مورد توجه قرار گیرد عدم دریافت نوبت به صورت دسته جمعی ست چرا که این موضوع مورد قبول سفارت نخواهد بود و در راستای انجام این کار روند رسیدگی به پروده تان را کند خواهید کرد.

نکته بعد توجه به ترجمه شدن مدارک توسط یک مترجم رسمی ست، این مترجم باید مورد تایید یک موسسه معتبر باشد، استفاده از مترجم هایی که به صورت رسمی فعال نیستند مشکلاتی را برای فرد به دنبال خواهد داشت. در درجه بعد زمانی که وقت سفارت پرتغال را دریافت کردید، نسبت به تهیه مدارک اقدام نمایید و درج مهر وزارت خانه و دادگستری را فراموش نکنید چرا که بدون وجود این مهرها مدارک مورد قبول واقع نخواهند شد. در ادامه به نکاتی جانبی در خصوص وقت سفارت پرتغال اشاره می گردد که توجه به آنها روال صدور ویزا را تسهیل خواهد کرد.

مدارک مورد نیاز برای تعیین وقت سفارت پرتقال

نکته قابل توجه تهیه مدارک لازم پس از تعیین وقت سفارت پرتغال است بنابراین مدارک زیر را مطالعه و آن ها را در پرونده خود قرار دهید، ناگفته نماند که ناقص بودن مدارک درخواستی موجب کند شدن روال رسیدگی به درخواست تان می شود. مدارک مورد نیاز عبارتند از:

 • ارائه کپی صفحه اول پاسپورت
 • عکس 3*4
 • تکمیل دقیق فرم درخواست روادید، هنگام تکمیل این فرم همه مشخصات درخواستی را به درستی درج نمایید تا در مراحل بعد با مشکل مواجه نشوید.
 • ارائه عکس تمام رخ در وقت سفارت پرتغال الزامی ست و این عکس باید در 6 ماه اخیر گرفته شده باشد، ارائه عکس های قدیمی موجب ننقص بودن مدارک تحویلی و هدر رفت زمان می شود.
 • ارائه پاسپورت معتبر نیز از دیگر مدارک الزامی ست که باید به مسئول مربوطه حاضر در سفارت تحویل داده شود. ناگفته نماند که اعتبار این پاسورت مورد بررسی قرر می گیرد و باید حداقل 3 ماه از تاریخ اعتبار آن باقی مانده باشد. در کنار همه موارد ذکر شده صاحب گذرنامه باید آن را امضا کند.
 • اگر قبل از این نیز سفری به خارج از کشور داشته اید باید روادید مربوطه یا کپی آن ها را همراه با مدارک تان به سفارت ارائه دهید، بخصوص اگر مورد ذکر شده مربوط به ویزای شینگن باشد.
 • همه صفحات شناسنامه فرد متقاضی باید به صورت ترجمه شده به سفارت ارائه گردد.
 • پاسپورت های قبلی خود را نیز که اکنون فقد اعتبار هستند به همراه داشته باشید، دقت به این موارد جزئی باعث تسهیل روند صدور ویزا خواهد شد بنابراین آن ها را به خاطر بسپارید.
 • ارائه مستندات در خصوص هزینه های اقامت در کشور پرتغال نیز الزامی ست که این مورد می تواند بنابر نوع ویزای درخواستی متفاوت باشد. البته ناگفته نماند که وجود دعوت نامه می تواند امکان عبور از این مرحله را به آسانی فراهم کند.
 • اگر فرد متقاضی دارای شغل آزاد و یا یک تاجر است باید مدارک مربوط به کارت بازرگانی و جواز کسب خود را نیز به سفارت ارائه دهد.
 • اگر فرد متقاضی کارمند دولت است باید حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوقی خود را نیز به همراه داشته باشد. مدارک بسته به شرایط و شغل هر فرد متفاوت است.
 • مستندات مربوط به اشتغال به کار و سابقه بیمه نیز برای کارمندانی که در بخش خصوصی هستند الزامی ست.
 • ضمانت نامه بانکی تعیین شده برای هر نفر نیز 25 میلیون تومان است که باید تهیه و به سفارت ارائه گردد.
 • رزرو بلیط رفت و برگشت نیز از ملزومات است که باید طبق تارخ های مد نظر تهیه و به سفارت ارائه شود.

مدارک مورد نیاز برای تعیین وقت سفارت پرتقال

روش های تعیین وقت سفارت پرتغال

دریافت وقت سفارت پرتغال از طریق دو روش آنلاین و حضوری امکانپذیر است. در روش آنلاین زمان و هزینه محدودتری را صرف خواهید کرد اما در مراجعه حضوری باید تایم زیادی را برای اینکار در نظر بگیرید که در مواردی نیز مجبور به مراجعات مجدد هستید، بنابراین توصیه میشود که از روش آنلاین و غیر حضوری برای دریافت وقت سفارت پرتغال بهره بگیرید.

با دریافت وقت سفارت پرتغال می توانید مدارک درخواست شده را به مسئول مربوطه ارائه داده و مراحل اخذ ویزا را طی نمایید. توجه به تهیه مدارک مربوطه بسیار مهم است چرا که ناقص بودن پرونده مدارک روال صدور ویزا را کند خواهد کرد.

دریافت وقت سفارت پرتغال بصورت فوری

اگر قصد دارید مراحل مربوط به دریافت وقت سفارت پرتغال را در اسرع وقت طی کنید با مشاوران ما در ارتباط باشید، در صورت نداشتن زمان کافی آن ها شما را در این مسیر راهنمایی خواهند کرد.

مدت زمان مورد نیاز برای تعیین وقت سفارت پرتغال

برای اطمینان خاطر خود و نبود استرس در خصوص زمان سفر از چندین ماه قبل اقادامات لازم در خصوص دریافت وقت سفارت پرتغال را انجام دهید تا همه مراحل قبل از تاریخ تعیین شده برای سفر به پایان برسد و بتوانید سفری آرم و بدون استرس را تجربه کنید.

هزینه تعیین وقت سفارت پرتغال

در تاریخ مقرر شده برای وقت سفارت پرتغال باید هزینه ویزا را به صورت نقدی همراه خود به سفارت بیاورید. امکان پرداخت این هزینه با کارت اعتباری فراهم نشده است و شما موظف به پرداخت پول نقد هستید، همچنین باید ارز مورد قبول سفارت پرتغال را نیز مد نظر قرار دهید.

هزینه تعیین شده برای صدور ویزا در هر مقطع زمانی متفاوت است اما ما در اینجا مقدار حدودی تعیین شده را درج خواهیم کرد. کودکان 6 تا 12 ساله باید مبلغی معادل 35 یورو پرداخت نمایند، و افرادی که سن شان بیشتر از 12 سال است نیز ملزم به پرداخت 60 یورو هستند. از اشخاصی که در ادامه ذکر میشود نیز هیچ مبلغی بابت صدور ویزا اخذ نمیشود:

 1. کودکانی که کمتر از 6 سال سن دارند.
 2. افرادی که با اهداف تحقیقاتی اقدام به سفر میکنند.
 3. اعضای اتحادیه اروپا

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه ویزا میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از خدمات ارائه شده نیز بهره بگیرید.

هزینه تعیین وقت سفارت پرتغال

سفارت پرتغال در ایران

همان طور که می دانید همه مراحل مربوطه به صورت آنلاین طی می شود بنابراین در صورت ارائه درخواست وقت سفارت پرتغال، ایمیلی حاوی تاریخ و زمان دقیق مصاحبه دریافت میکنید که باید در تایم تعیین شده به سفارت مراجعه نمایید و مراحل مربوطه را طی نمایید (فقط در این مرحله ملزم به مراجعه حضوری هستید). در ادامه آدرس سفارت پرتغال ذکر میشود:

تهران، دروس ، خیابان هدایت، کوچه روزبه، پلاک 16

سفارت از روز یکشنبه تا پنج شنبه در ساعات 9 تا 14 آماده ارائه خدمت به مسافرین عزیز میباشد. اگر برای تحویل مدارک به سفارت مراجعه میکنید مطلع باشید که ساعت 12 تا 12:30 مختص این بخش از کار است و در صورت مراجعه خارج از این تایم ممکن است به درخواست شما ترتیب اثر داده نشود. عدم حضور در زمان تعیین شده میتواند مراحل رسیدگی به درخواست ان را به تعویق بیاندازد.

خدمات ما در خصوص دریافت وقت سفارت پرتغال

در عصر تکنولوژی دیگر نیازی به حضور در صف های طولانی برای دریافت وقت سفارت پرتغال نیست و مسافرین عزیز میتوانند در هر زمان از شبانه روز از خدمات آنلاین جهت درج درخواست های خود بهره بگیرند. افرادی که زمان لازم برای طی کردن مراحل مربوطه تعیین وقت سفارت پرتغال را ندارند میتوانند با بهره گیری از خدمات زمان در سریع ترین زمان ممکن کارهایشان را انجام دهند.

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه هستند. اگر تصمیم گرفتید که کارهای مربوط به تعیین وقت سفارت پرتغال و دریافت ویزا را به مجموعه ما بسپارید و خود را از سختی ها و نگرانی های آن رها کنید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید. توجه داشته باشید که در صورت استفاده از این خدمات فقط در روز مصاحبه ملزم به حضور در سفارت و انجام مصاحبه و انگشت نگاری هستید.

سایر وقت سفارت ها :

وقت سفارت شینگن

تعیین وقت سفارت شینگن جهت اخذ ویزای کشورهای عضو شینگن صورت می‌گیرد. این کشورها طی توافقی که در سال ۱۹۸۵ با هم داشتند به این

مطالعه »
وقت سفارت یونان

وقت سفارت یونان

در این مطلب سعی دارید در خصوص ویزای یونان و همینطور مراحل اخذ وقت سفارت یونان بپردازیم. اگر قصد سفر به یونان دارید می توانید
مطالعه »
انواع وقت سفارت مجارستان

وقت سفارت مجارستان

برای دریافت وقت سفارت مجارستان و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه همراه ما باشید. ویزای مجارستان انواع گوناگونی دارد که برای دریافت هر یک
مطالعه »
هزینه اخذ وقت سفارت دانمارک

وقت سفارت دانمارک

دانمارک را می توان یکی از کشور های فعال اقتصادی اروپایی دانست. این کشور علاوه بر اقتصاد قوی از جاذبه های گردشگری بی شماری نیز
مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند