وقت سفارت آفریقای جنوبی

اخذ تضمینی وقت سفارت آفریقای جنوبی با حداقل هزینه و در کمترین زمان

وقت سفارت آفریقای جنوبی را به راحتی و بدون دردسر بگیرید 

 • اخذ وقت فوری بدون معطلی
 • وقت سفارت تضمینی با ارزانترین قیمت
 • پانزده سال سابقه درخشان در خصوص اخذ ویزای آفریقای جنوبی
 • پاسخگویی 24 ساعته توسط کارشناسان اقامت و ویزای آفریقای جنوبی

نظر مشتریان ما

من و همسرم با کمک شرکت سفریار موفق شدیم اولين ويزای شنگن خودمان را دریافت کنیم. خدمات بسيار عالی و پاسخگويی کارشناسان محترم به همراه قيمت مناسب، به تجربه ای شیرین و بدون استرس تبديل شد.

سرکار خانم عبادی
کارمند

تشكر ميكنم از كادر قوی و مديريت سفریار كه در كمترين زمان و با بيشترين و بهترين كيفيت خدمت رسانی كردند و امروز ويزای شينگن آفریقای جنوبی رو دريافت كردم. از بابت آسودگی و سهولت انجام کار بسیار سپاسگزارم.

جناب آقای رضوانی
مدیر شرکت پارس بهار

مراحل اخذ وقت سفارت آفریقای جنوبی

در مرحله اول کافیست اطلاعات مختصری از خودتان به ما بدهید مابقی مراحل را با خیالی آسوده به ما بسپارید

توضیحاتی در خصوص وقت سفارت آفریقای جنوبی

مراحل مختلفی جهت اخذ ویزای آفریقای جنوبی توسط هر متقاضی باید سپری شود که منجر به تکمیل پرونده و ارائه مدارک می شود. یکی از این مراحل وقت سفارت آفریقای جنوبی می باشد که در این مجموعه به نکاتی در این رابطه می پردازیم.

وقت سفارت آفریقای جنوبی

 وقت سفارت آفریقای جنوبی به مانند سایر تعیین وقت سفارت دیگر کشورها جهت اخذ ویزا و روادید تعیین می شود. در واقع وقت سفارت جهت مصاحبه و اخذ ویزا صورت می گیرد. برای سفر به کشور آفریقای جنوبی پس از دریافت پاسپورت، اخذ ویزا لازم و ضروری می باشد. برای دریافت ویزا مراحلی را هر فردی باید سپری کند که یکی از آنها تعیین وقت جهت مصاحبه می باشد.

بعد از اینکه مدارک جهت ارائه به سفارتخانه آفریقای جنوبی تکمیل و این مدارک توسط مسافران به سفارتخانه داده شد از سمت سفارت آفریقای جنوبی زمانی برای مصاحبه به آنان داده می‌شود. به صورت کلی به زمان ارائه شده به مسافر جهت مصاحبه تعیین وقت سفارت گفته می شود. هدف از این امر نیز شناسایی بیشتر مسافر، عنوان کردن هدف سفر و ارائه مدارک میباشد .با ادامه این مطلب همراه باشید تا اطلاعات کاملی در این زمینه کسب نمایید.

دیدنی های آفریقا بعد از گذراندن وقت سفارت و اخذ ویزا

مدارک اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی

 • جهت اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی مراحلی را هر فردی باید پشت سر بگذارد. این مراحل عبارت است از:
 • تکمیل فرم درخواست ویزا فقط با خودکارجوهر مشکی.
 • دو قطعه عکس رنگی پشت زمینه سفید که به تازگی گرفته شده باشد.
 • ارائه گذرنامه ای که حداقل کمتر سه ماه اعتبار داشته باشد و حداقل دو صفحه خالی در آن وجود داشته باشد. (یکی برای تائید مهر ویزا و دیگری جهت مهر ورود خروج).
 • کپی پاسپورت از صفحه های 2 الی 5 و کپی ویزای قبلی کشور آفریقای جنوبی.
 • نامه اصلی جهت عدم مخالفت کارفرما با حامی (تأکید می‌شود که این نامه باید به صورت اصل باشد و کپی آن به تنهایی پذیرفته نیست. همچنین این نامه باید دارای مهر باشد. تاریخ صدور این نامه در ماه جاری بوده و بیش از یک ماه از تاریخ درخواست آن نگذشته باشد.)
 • در صورت همراه داشتن خردسال سفر به آفریقای جنوبی، باید فرم اظهارنامه با جوهر مشکی فقط توسط والدین پدر و مادر پر شود. البته ارائه گذرنامه پدر و مادر نیز الزامی می باشد.
 • برای افرادی که ازدواج کرده اند (با یکی از اهالی آفریقای جنوبی) ارائه کپی، گواهی ازدواج، کپی شناسنامه آفریقای جنوبی فرد مذکور با ارائه گذرنامه آفریقای جنوبی لازم می باشد. البته این مدارک باید به تائید اداره پلیس برسد.

در هنگام تحویل مدارک به سفارتخانه آفریقای جنوبی و اخذ ویزا چند نکته مهم را باید رعایت کنید. در زمان مصاحبه و وقت سفارت ارائه مدارک جهت رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما الزامی می باشد. ارائه بلیط رزرو شده رفت و برگشت و ارائه تاریخ در زمان وقت مصاحبه الزامی است.

البته ارائه رزرو هتل نیز در زمان تعیین وقت مصاحبه به مسئولین این بخش نیز لازم و ضروری میباشد. میتوانید جهت جلو افتادن کارهایتان مسئولیت این دو بخش را به آژانس و شرکت های معتبر بسپارید. البته نه تنها این دو مقوله بلکه جهت اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی می توانید از شرکت و آژانس های مذکور استفاده نموده و کارهایتان را به آنها بسپارید.

برای جمع بندی این بخش این نکته را اشاره می کنیم که در زمان تعیین وقت سفارت باید قصد سفر هر فردی مشخص شود و پس از ارائه مدارکی که در بخش‌های قبلی به آن اشاره شد به سفارتخانه مراجعه کرده و زمانی را جهت مصاحبه و انگشت نگاری از سفارتخانه دریافت نماید.

نکات مهم جهت تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی

مراحل تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی

برای درخواست ویزا تقریباً در تمامی سفارتخانه‌ها نیاز به وقت قبلی میباشد. در واقع به غیر از چند کشور که با وزارت امور خارجه ایران قرارداد همکاری امضا نموده اند برای سفر به سایر کشور ها تعیین وقت سفارت الزامی می باشد. از این رو مسافران و متقاضیان جهت تکمیل مدارک، انجام مصاحبه و انگشت نگاری در روز تعیین شده توسط سفارتخانه باید به این مرکز مراجعه نمایند.

باید بدانید که هر وزارتخانه‌ای سیاست‌های مربوط به خود را جهت اعطای نوبت دارد و با توجه به تعداد درخواست ها روزهای مختلفی را جهت اخذ ویزا به متقاضیان ارائه می دهد. تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی نیز به همین شکل است و با توجه به تعداد درخواست ها مسئولین این سفارتخانه اقدام به نوبت دهی جهت وقت سفارت می نمایند؛ اما آنچه که در این بین مهم تلقی می‌شود، زمان اخذ ویزا است که در سفارت آفریقا تا سه هفته به طول می انجامد.

تعیین وقت سفارت برای انواع ویزاها

در این بخش به صورت اجمالی و مختصر انواع ویزا برای سفر به کشور آفریقای جنوبی را بیان می‌کنیم. در هر یک از این عنوان ها تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی لازم و ضروری می‌باشد و هر فردی باید پس از گذراندن مراحل و تکمیل پرونده به این مرحله و تعیین زمان جهت مصاحبه برسد. همانطور که اشاره شد در هفت نوع ویزا فوق تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی لازم و ضروری می باشد. تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی با توجه به نوع ویزا متفاوت می باشد. در واقع وقت سفارت این کشور در انواع مختلفی تعیین می شود که در این بخش به آن ها خواهیم پرداخت.

تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی برای ویزای کاری

اگر به منظور کار و اشتغال به آفریقای جنوبی سفر می کنید باید به تعیین وقت سفارت این کشور به منظور کار و تجارت اقدام کنید. برای این منظور ارائه نامه و برگه از سوی کارفرما آفریقایی لازم و ضروری است.

تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی برای ویزای تحصیلی

ادامه تحصیل نیز یکی از انواع تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی محسوب می شود که مراحل و مدارک مربوط به آن نسبت ه دیگر موارد متفاوت است.

تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی برای ویزای توریستی

این نوع وقت به منظور دریافت ویزای توریستی انجام می گیرد . در واقع افراد در وقت سفارت باید افسر مربوطه را قانع کنند که تنها هدفشان تفریح و گردش در این کشور است. یکی از محبوب‌ترین ویزاها در میان مسافران ویزای توریستی آفریقای جنوبی می باشد. افراد زیادی هستند که تمایل دارند صرفاً جهت بازدید از اماکن این کشور اقدام به سفر کنند. در این بخش به نکاتی در رابطه با ویزای توریستی و تعیین وقت سفارت می پردازیم.

 • ویزای توریستی کشور آفریقای جنوبی به مسافرانی تعلق می گیرد که صرفاً قصد بازدید، گردش و سپری کردن اوقات مفرح در این کشور را دارند.
 • افرادی که ویزای توریستی آفریقای جنوبی را دارند به هیچ عنوان اجازه کار یا اقامت بیشتر از مدت زمان اعتبار ویزا در این کشور نخواهند داشت.
 • برای مسافران ایرانی اخذ ویزای آفریقای جنوبی در به تهران صورت می گیرد که آدرس این سفارتخانه عبارت است از خیابان ولیعصر، مقابل پمپ بنزین باغ فردوس، خیابان ۱۲ و پلاک ۵.
 • مدت اعتبار ویزای توریستی ۳۰ روز می باشد که امکان تمدید آن در کشور آفریقای جنوبی وجود ندارد.
 • حضور فرد متقاضی در زمان مصاحبه وقت سفارت آفریقای جنوبی الزامی میباشد.
 • ترجمه شناسنامه به زبان انگلیسی برای افراد زیر ۱۸ سال الزامی میباشد.
 • ارائه پرینت حساب
 • پرداخت هزینه صندوق سفارت نیز از دیگر موارد شناخته می شود.

تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی برای ویزای نمایشگاهی

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا و گرفتن وقت سفارت آفریقای جنوبی جهت شرکت کردن در نمایشگاه ها و همایش و سمینار ها به شرح زیر میباشد.

 • فرم درخواست ویزا و تکمیل نمودن این فرم (فرم باید به صورت دی اچ دی ۸۴ پر شود)
 • ارائه دو قطعه عکس رنگی
 • فیش بانکی سه ماه اخیر متقاضی (فقط اصل فیش بانکی که بیش از ده روز از تاریخ صدور آن توسط بانک نگذشته باشد)
 • کپی مجوز اقامت دائم، ارائه ویزا و اقامت موقت، اجازه اقامت دائم
 • کپی از مجوز تجارت و اطلاعیه روزنامه که به زبان انگلیسی ترجمه شود.

نکته مهم: افرادی که قصد سفر به آفریقای جنوبی دارند و برای این امر و جهت اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت تلاش می‌کنند بدانند که مدارک ارائه شده در این مقاله به صورت جامع و کلی بیان شده است و جهت هرنوع سفری اعم از پزشکی، ملاقات خانواده، سیاحتی، کار و تجاری مدارک پایه همین مدارک فوق می باشند و با توجه به نوع سفر مدارک تکمیلی متفاوت خواهد بود.

چه کسانی باید وقت سفارت از آفریقای جنوبی را دریافت کنند

به غیر از خردسالان که با ویزای پدر و مادر خود به کشور آفریقای جنوبی سفر می‌کنند، تمامی افرادی که قصد سفر و اخذ ویزای این کشور را دارند، باید جهت دریافت تعیین وقت سفارت اقدام کنند. زمان تعیین وقت سفارت با توجه به حجم کاری متفاوت است. ولی حداقل ۲۰ روز زمان می برد که وقت سفارت جهت اخذ ویزا تعیین شود. اگر حجم کاری بالا باشد، نزدیک به ۲۷ روز می برد که وقت سفارت صادر شود. هزینه صندوق سفارت در زمان ارائه مدارک از هر فرد دریافت می‌شود.

چه کسانی باید وقت سفارت از آفریقای جنوبی را دریافت کنند

تعیین وقت سفارت فوری افریقای جنوبی

برخی از آژانس های مسافرتی هستند که به صورت فوری اقدام به تعیین وقت سفارت از آفریقای جنوبی می‌کنند. افرادی که به ناچار تمایل دارند کارهای اخذ ویزای را به سرعت پیش ببرند، می‌توانند این امور را به آژانس های معتبر در این بخش بسپارند. با اندکی هزینه بیشتر می توانید به صورت فوری اقدام به این عمل نمایید.

 کافی است که اطلاعات و مدارک اولیه را به آنها داده و با خیال آسوده در انتظار تعیین وقت سفارت بمانید. به صورت معمولی نزدیک به ۲۵ روز طول می‌کشد که وقت سفارت تعیین شود. ولی به صورت فوری می‌توان ۵ روزه وقت سفارت را تعیین نمود. با اعتماد به کارشناسان شرکت مذکور می توانید ویزای فوری آفریقای جنوبی را به دست آورید.

هزینه دریافت وقت سفارت

به غیر از هزینه‌هایی که در بخش های مختلف جهت اخذ ویزای آفریقای جنوبی پرداخت می کنید، جهت تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی نیز به مانند سایر تعیین وقت کشورهای دیگر باید هزینه‌ای پرداخت نمایید. هزینه جهت انگشت نگاری و مصاحبه دریافت می‌شود.

همزمان ارائه مدارک جهت تکمیل ویزا و قبل از اینکه جهت مصاحبه به سفارتخانه آفریقای جنوبی مراجعه نمایید مبلغی جهت تعیین وقت سفارت دریافت می‌شود. نکته قابل توجه این است که این هزینه به صورت شخصی و انفرادی است از این رو هر متقاضی باید به صورت مجزا این هزینه را پرداخت کند. نکته دیگر اینکه برای خردسالان این هزینه به صورت کمتر دریافت می‌شود، ولی در زمان تعیین وقت مصاحبه انگشت نگاری از آنان صورت خواهد گرفت.

هزینه دریافت وقت سفارت

دانستنی ها قبل از اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت

قبل از سفر به هر کشوری داشتن اطلاعاتی از آن برای مسافران مفید و مناسب خواهد بود. کشور آفریقای جنوبی در جنوبی ترین نقطه قاره آفریقا می‌باشد. کشوری که در خود کشور دیگری را جای داده است. از نظر جغرافیایی جمهوری آفریقای جنوبی در جنوب آفریقا و در ساحل های دو اقیانوس اطلس و هند قرار دارد. این کشور با کشورهای نامیبیا، بوتسوانا، زیمباوه، موزامبیک و سوازیلند همسایه میباشد.

کشور لسوتو در درون کشور آفریقای جنوبی قرار گرفته است. سه قوه متفاوت این کشور در سه شهر بزرگ آفریقای جنوبی قرار دارند. مرکز و پایتخت آفریقای جنوبی ژوهانسبورگ می‌باشد. نزدیک به ۴۴ میلیون نفر جمعیت دارد که ۸۰ درصد آنها سیاه‌پوست می‌باشند. تنها ۷ درصد مردم این کشور سفیدپوست هستند. دین بیشتر مردم آفریقایی مسیحی بوده که نزدیک به ۸۰ درصد افراد را تشکیل می دهد. تنها دو درصد مردم آفریقا مسلمان هستند. جهت اخذ ویزا تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی می توانید به شرکت یا آژانس مربوطه مراجعه نمایید.

نکات مهم جهت تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی

در این بخش در رابطه با شرایط و نکات مهم جهت ویزا و تعیین وقت سفارت از آفریقای جنوبی می‌پردازیم.

 • تنها از سفارتخانه آفریقای جنوبی امکان گرفتن ویزا وجود دارد و هیچ رابطی در این سفارت خانه به ارائه خدمات نمی‌پردازد.
 • در هنگام تحویل دادن مدارک حضور شخص متقاضی الزامی میباشد.
 • مدارک ارائه شده به سفارتخانه تماماً بایگانی میشود و قابل استرداد نمی باشد.
 • تا زمانی که ویزا صادر گردد اصل گذرنامه در اختیار سفارتخانه آفریقای جنوبی قرار دارد.
 • هر یک از متقاضیان باید دارای گذرنامه انفرادی باشند و سفارتخانه از پذیرش مدارک همراه یا همراهان معذور می باشد.
 • اگر فرزندان زیر هجده سال تمایل دارند به این کشور سفر کنند یا باید همراه والدین باشند یا اینکه از آنان رضایت نامه کتبی داشته باشند.
 • سفارت آفریقای جنوبی در روزهای یک شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۲ آماده فعالیت است.
 • استرداد گذرنامه ودیعه فقط در روز پنجشنبه صورت می‌گیرد.

جاذبه های گردشگری آفریقا بعد از اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت

در ادامه پرداختن به جاذبه‌های گردشگری کشور آفریقای جنوبی که اتفاقاً پرشمار و پرتعداد نیز می باشند به دیگر مناطق زیبا و شهرهای توریستی این کشور خواهیم پرداخت. نکته قابل توجه اینکه میتوانید جهت تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی به شرکت و سایت آژانس مربوطه مراجعه نمایید. بعد از گذراندن مراحل اخذ ویزا و ارائه مدارک در زمان وقت سفارت از آفریقای جنوبی نوبت آن است که به این کشور زیبا سفر کنید و از جاذبه های گردشگری آن دیدن نمایید. به صورت مختصر جاذبه های گردشگری آفریقای جنوبی به شرح ذیل می باشند:

رزرو بلیط و هتل در زمان ارائه مدارک جهت تعیین وقت سفارت

 کیمبرلی آفریقای جنوبی

به عنوان یک شهر تاریخی در این کشور شناخته می شود. در قلب معادن الماس کیمبرلی قرار دارد.

پرتوریا آفریقای جنوبی

این شهر شهرت جهانی دارد که به درخت نورا مشهور است. این شهر شبیه شهر ژوهانسبورگ میباشد.

 بندر الیزابت آفریقای جنوبی

نام دیگر این بندر شهر مهمان نواز می باشد. این شهر در نزدیکی خلیج آلگوا قرار دارد.

سووتو آفریقای جنوبی

سووتو، مکان های تاریخی فراوانی در این شهر دیده می‌شود.

کنیسنا آفریقای جنوبی

این شهر در مسیر گاردن قرار دارد. شهرت این شهر به واسطه صخره های آبی است که در اطراف آن قرار گرفته اند.

اوتس هورن آفریقای جنوبی

این شهر به پایتخت شترمرغ های جهان شهرت دارد که در بین کوه‌های سوارتبرگ قرار گرفته است.

بلومفونتن آفریقای جنوبی

این شهر یکی از سه پایتخت کشور آفریقای جنوبی می باشد. فستیوال ها هر ساله در آن برگزار می شود.

کیپ تاون آفریقا

اگر بخواهید در یک مکانی کل کشور آفریقا را دیدن کنید، حتماً به کیپ تاون سفر کنید.

 دوربان آفریقای جنوبی

در فصل گرما بسیاری از گردشگران به این شهر سفر می‌کنند و به ماهیگیری، شنا و ورزشهای آبی می پردازند.

ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی

هر تفریحی را بخواهید در این شهر می توانید ببینید. از شهربازی، رستوران های بی نظیر تا هتل های درجه یک در این شهر شهر وجود دارند.

لندن شرقی

اگر تمایل دارید که از یک ساحل خلوت دیدن کنید حتماً به لندن شرقی سری بزنید.

پیتر مارتیزبورگ

شهر پیتر مارتیزبورگ، این شهر در وسط جنگل قرار گرفته است.

خلاصه ای از مطالب در رابطه با تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی

 • بخشی از مدارک جهت تعیین وقت سفارت از آفریقای جنوبی و اخذ ویزا به صورت عمومی بوده و بخشی دیگر به نوع سفر متقاضی بستگی دارد.
 • برای اخذ ویزای آفریقای جنوبی تنها باید به سفارتخانه این کشور مراجعه کرد.
 • هر فرد در جهت سفر به کشور آفریقای جنوبی باید ویزای مستقل و شخصی داشته باشد.
 • ارائه رزرو بلیط و رزرو هتل در زمان مصاحبه الزامی است.
 • انواع مختلفی از ویزا از جمله توریستی، تحصیلی و کاری در سفارتخانه آفریقای جنوبی ارائه می‌شود.
 • کشور آفریقای جنوبی در جنوبی‌ترین منطقه آفریقای قرار گرفته است.
 • برای مسافران ایرانی اخذ ویزای آفریقای جنوبی و وقت سفارت  از شهر تهران صورت می‌گیرد.
 • ترجمه شناسنامه به زبان انگلیسی، ارائه پرینت حساب و پرداخت هزینه صندوق سفارت الزامی است.
 • ارائه کپی پاسپورت از صفحه های 2 الی 5 و کپی ویزای های قبلی کشور آفریقا جنوبی الزامی می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.