وقت سفارت انگلیس

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های وقت سفارت

تماس با کارشناسان :

وقت سفارت انگلیس

برای سفر به انگلیس با هر هدفی افراد نیاز به اخذ ویزا دارند، یکی از مراحل بسیار مهم برای اخذ ویزا تهیه مدارک مورد نیاز است. از طرف دیگر باید برای ارائه مدارک درخواست وقت سفارت انگلیس کنید و در صورت تایید در تاریخ مورد نظر در سفارت حضور داشته باشید. امروز قصد داریم در خصوص نکات مهم و ضروری تعیین وقت سفارت انگلیس صحبت کنیم.

وقت سفارت انگلیس

شما دو راه دارید، یا به سفارت انگلستان شخصا مراجعه می کنید. و یا از وکیل خود می خواهید که بجای شما در سفارت حضور داشته باشد. این موضوع ارتباط مستقیمی با تعیین وقت سفارت انگلیس دارد به این ترتیب قطعا باید زمان کافی برای پوشش دادن چنین مسایلی داشته باشید. در صورتی که تاریخ های موجود برای شما نامناسب بود باید به فردی خبره وکلات نامه دهید تا در تاریخ مورد نظر حضور به عمل آورد.

عموما سفارتخانه های مختلف قوانین خاص خودشان را دارد. به طور کلی برای تعیین وقت سفارت انگلیس باید از طریق یکی از روش های مراجعه حضوری، تماس تلفنی، ارسال ایمیل و … اقدام کرد. قانون اول در خصوص وقت سفارت انگلیس این است که هر کدام از سفارت ها در ارتباط با تعیین وقت سفارت انگلیس اختیار تام دارند بنابراین هیچ گونه تاکید و یا ردی ترتیب اثر داده نمی شود. قبل از زمان مصاحبه به شما شماره پیگیری داده می شود که باید به دقت نزد خود حفظ کنید تا بتوانید از طریق آن با سفارت در ارتباط باشید.

موضوع بعدی که در قانون وقت سفارت انگلیس می گنجد کنسل و یا تغییر زمان مصاحبه از سوی سفارت است بنابراین سعی کنید با رویکرد سازگارانه برای این عمل اقدام کنید. قطعا در روز مصاحبه و در لحظات اول مدارک شما رد می شود بنابراین استرس به خود وارد نکرده و هرگونه سوالی که از شما پرسیده می شود را به دقت و کوتاه پاسخ دهید. هر گونه بحث و ناسازگاری با افسر صدور ویزا به ضرر شما تمام می شود. قطعا با آگاهی از قوانین سفارت می توانید شانس اخذ ویزا را افزایش دهید.

دقت کنید که تمامی افراد حتی افراد کمتر از 12 سال نیز باید در تعیین وقت سفارت انگلیس به طور جداگانه اقدام کنند این موضوع خود یکی از مسایل بسیار مهم و نگران کننده است بنابراین در روز مصاحبه از کودکان سوالات غافل کننده ای پرسیده می شود که شاید کمی مشکلساز شود بنابراین تمامی پیش بینی های لازم را به عمل آورید.

وقت سفارت انگلیس

روش های آسان و سریع در تعیین وقت سفارت انگلیس

به طور کلی تمامی مراحل تعیین وقت سفارت انگلیس باید به صورت اینترنتی صورت پذیرد، بهتر است در ابتدا و قبل از ارسال فرم پرشده نمونه فرم های موجود را دقیق بررسی کنید و نکات گرفته شده را به دقت مطالعه کنید به این ترتیب می توانید با دقت بیشتری اقدام به پر کردن فرم درخواست کنید. در نظر داشته باشید که فرم ارسال شده دیگر قابل ویرایش نیست بنابراین اول از اطلاعات وارد شده مطمئن شوید و سپس اقدام به ارسال کنید.

موضوعی که بسیار باید به آن توجه شود زمان مناسب برای تعیین وقت سفارت انگلیس است. در واقع بهترین زمان چند ماه زودتر از سفر شماست به این ترتیب زمان کافی برای تعیین مدارک لازم و همینطور مشکلات احتمالی خواهید داشت. از طرفی گاه بررسی فرم وقت سفارت انگلیس تا 3 ماه زمان نیاز دارد و این موضوع شاید به طور کلی برنامه سفرتان را بهم بزند. در نظر داشته باشید که تمامی موضوعات در این لاین به درستی رعایت شود.

مدارک مورد نیاز برای تعیین وقت سفارت انگلیس

  • شما باید اصل پاسپورت خود را که بیش از 6 ماه اعتبار دارد به همراه داشته باشید. عکس رنگی در روز مصاحبه بسیار مهم است، عکس شما باید تمام رخ و واضح باشد.
  • اصل و یا کپی دعوت نامه بستگان درجه یک و یا برگه واچر هتل را در مدرک خورد قرار دهید. واچر هتل برگه ای است که برای رزرو هتل در اروپا در صورتی که فرد دعوت نامه ندارد بسیار الزامی است.
  • اگر فردی برای شما دعوت نامه می فرستد باید پرینت حساب بانکی، مدارک شغلی و همینطور گواهی اشتغال به کار وی نیز به طور دقیق ارسال شود. همینطور فرد دعوت کننده بیاد برگ مالیاتی پرداخت شده خود را ضمیمه مدارک کند. اگر فرد در منزل اجاره ای سکونت دارد باید اجازه نامه و در غیر این صورن سند ملکی خود را ارائه دهد.
  • اگر مسافر متاهل است اصل و ترجمه سند ازدواج از مدارک ضروری سفر محسوب می شود.
  • شناسنامه نیز باید به زبان انگلیسی ترجمه شوند. برگه فرم درخواست وقت سفارت انگلیس و همینطور تاییدیه آن را در بخش جداگانه ای در پوشه مدارک خود قرار دهید تا بتوانید در زمانی سریع آن را به مامور بررسی ارائه دهید.
  • عموما گردش حساب شخصی فرد باید در 6 ماه گذشته ارائه شود . همینطور نیاز است سپرده های بانکی و … نیز به طور دقیق تر بررسی شود این گزینه برای مدیران شرکت ها یکی از موارد بسیار ضروری است و باید با ریز پرینت گردش مالی همراه باشد .
  • اصل و ترجمه سند ملکی و یا اجاره نامه وی نیز باید در مدرک قرار ببگیرد.
  • یکی از مهم ترین مدارکی که در روز مصاحبه به آن توجه می شود، مدرک شغلی است، تکمیل این مدارک از اهمیت خاصی برخوردار است. گواهی اشتغال به کار، گواهی های مرخصی فرد، کارت های پرسنلی و مهندسی، دانشجویی، حکم کارگزینی و بسیار از مدارک دیگر باید به درستی در مدرک شغلی فرد قرار بگیرد. بیمه 6 ماه گذشته و گواهی تایید آن نیز باید به همراه فیش حقوقی 6 ماه آخر و برگه های مالیات به طور دقیق ارائه شود.
  • برای متقاضیان مرد باید کارت پایان خدمت به طور دقیقی ترجمه و ارسال شود.

مدارک مورد نیاز برای تعیین وقت سفارت انگلیس

مراحل گرفتن وقت سفارت انگلیس

یکی از موضوعات بسیار مهمی که باید در گام اول راه خود به آن توجه کنید پر کردن فرم درخواست وقت سفارت انگلیس است. شما تا قبل از پر کردن فرم باید به فکر تهیه مدارک مورد نیاز باشید گاه زمان مصاحبه بسیار زودتر از آنچه فکر می کنید تعیین می شود و زمان کافی برای تهیه مدارک ندارید این موضوع سبب می شود برای همیشه از ویزای انگلیس دور بمانید.

در ابتدا باید فرم درخواست وقت سفارت پر شود  و تا زمانی که درخواست شما ثبت و پاسخدهی شود باید صبر کنید، یک منویی برای شما باز می شود که می توانید تاریخ مورد نظر را انتخاب کنید. برای پر کردن فرم درخواست وقت سفارت انگلیس با به سایت مربوطه مراجعه کنید، در سایت بخش مشخصی قرار دارد به شما کمک می کند نمونه فرم های صحیح را از نوع غلط آن تشخیص دهید. در پر کردن فرم بسیاری از مسایل باید به دقت رعایت شود. قطعا هر گونه اشتباهی مشکلساز خواهد شد و سبب رد درخواست وقت سفارت انگلیس می شود.

در پر نمودن فرم وقت سفارت انگلیس قطعا یک سری سوالات برای شما پیش خواهد آمد بنابراین باید در بخش مربوطه سوالات خود را بپرسید و منتظر پاسخ بمانید، بدون شفاف سازی ابهامات خود هرگز اقدام به کردن فرم نکنید زیرا دچار هر گونه اطلاعات اشتباهی سبب می شود تا از اخذ ویزای انگلیس دور شوید. اغلب افراد گمان می کنند که برای تعیین وقت سفارت انگلیس باید از فرد متخصص استفاده کنند و خودشان نمی توانند این کار را با موفقیت انجام دهند! این تصور تا حدودی صحیح است! دقت کنید که پر کردن فرم وقت سفارت انگلیس اغلب نیاز به وجود راهنماگری دارد تا از هر گونه خطای موجود جلوگیری کند بنابراین اگر می خواهید خودتان این فرم را پر کنید اطلاعات خود در این زمینه را افزایش داده و سپس اقدام کنید.

در ابتدا به سراغ بخش وارد کردن اطلاعات شخصی بروید این بخش را به دقت پر کنید، تمامی سوالات پرسیده شده ستاره دار باید پاسخ داده شود، اگر بخشی ستاره دار نبود در صورت اطلاع دقیق آن را پر کرده و در غیر این صورت بخش مورد نظر را سفید بگذارید، دقت کنید که تمامی اطلاعات وارد شده از سوی شما در روز مصاحبه مورد بررسی قرار می گیرد بنابراین از هرگونه اغراق و یا دروغ جدا خودداری کنید..

در صورتی که مسئول بررسی متوجه اطلاعات ناقص و یا اشتباه شما شود اسم و نام کاربری شما در پروندتان ثبت می شود این موضوع سبب می شود که دفعات بعد نوبت دیرتری برای شما در نظر گرفته شود.

روز مصاحبه در سفارت انگلیس

به طور کلی برای تعیین روز مصاحبه باید پیگیر باشید، زیرا اغلب وقت های سفارت بسته هستند و در طول هفته به صورت اتفاقی باز می شود بنابراین باید پیگیر و البته کمی خوش شانس باشید، وقتی زمان دقیق را رزرو کردید باید هزینه اپلیکشین که همان هزینه ویزا است را پرداخت کنید تنها سه ساعت برای این کار زمان به شما داده می شود. در صورت پرداخت نکردن امتیاز خود را از دست می دهید و این موضوع کمی نگران کننده به نظر می رسد.

مراحل انگشت نگاری مهم ترین گامی است که باید صورت پذیرد. این بخش باید در ایران انجام شود و به شرکت مذکور تحویل داده شود. در واقع این موضوع سبب می شود که سفر به کشورهای همسایه به حداقل برسد. از طرفی دقت کنید که شاید نیاز باشد برای دریافت پاسپورت خود حداقل دوبار به کشور انتخابی سفر کنید بنابراین قطعا راه سختی در پیش دارید. یکی از روش هایی که در این خصوص پیش روی شماست دادن وکالت نامه برای پیگیری کارها است که گزینه ای بسیار مناسب و قابل قبول است.

می دانیم که در روز مصاحبه باید اعتماد مصاحبه گر را جلب کنیم، این موضوع باید به طور دقیق بارها تمرین و تکرار شود. عموما بهترین گزینه برای افراد دادن پاسخ های کوتاه و مناسب است. در نظر داشته باشید که هر گونه اضافه گویی سبب می شود تا از اخذ ویزای انگلیس دور شوید. ویزای بریتانیا به طور کلی به سختی در اختیار ایرانیان قرار می گیرد این موضوع نگرانی افراد را دامن می زند.

وقت سفارت انگلیس فوری

تعیین وقت سفارت انگلیس بسیار بسیار دشوار است! این موضوع گاه آنقدر دشوار است که از دید یک عده غیر ممکن به حساب می آید. به طور کلی تنها افرادی که برای درمان بیماری های سخت به این کشور سفر می کنند می توانند شانس بهتری در تعیین وقت سفارت انگلیس داشته باشند البته این موضوع اصلا به این معنی نیست که هر فردی می تواند به بهانه بیماری و با مدارکی دال بر آن به سادگی وقت سفارت انگلیس فوری بگیرد! در واقع مدارک شما بارها مورد استعلام قرار می گیرد و این موضوع قطعا به صورت غیر قانونی و یا از روش های غیر اصولی امکان پذیر نیست.

عموما روال تعیین وقت سفارت انگلیس به صورت یکسان است، یعنی تمامی افراد باید طبق اصول اعلام شده اقدام به تعیین وقت سفارت انگلیس کنند. اما گاه دیده می شود که زمان تعیین شده از سوی سفارت کنسل شد و یا به تاریخ دیگری موکول شد بنابراین با شماره پیگیری که به شما داده می شود می توانید به صورت روتین از تاریخ مصاحبه خود مطلع شوید. در نظر داشته باشید که وقت سفارت انگلیس به صورت دوره ای تعیین می شود یعنی اغلب مواقع تعیین وقت بسته است و باید کمی صبور باشید.

مدت زمان دریافت وقت سفارت انگلیس

پس از ارسال فرم مورد نظر و انتخاب تاریخباید منتظر ایمیلی که از سوی سفارت ارسال می شود باشید. این ایمیل عموما 3 الی 7 روز زمان نیاز دارد. پس از دریافت ایمیل برای شما تاریخ و زمان مصاحبه اعلام می شود. در این مرحله فرد باید در زمان تعیین شده در سفارت حضور داشته باشد. کار کمی سخت شد!دقت کنید که اگر به هر دلیلی نتوانید در تاریخ گفته شده در سفرات حاضر شوید شانس بزرگی را از دست داده اید ، حال اگر کل خانواده شما درخواست داده باشند نیاز است ک تمامی افراد نیز حضور داشته باشند.

در این مسیر یکی از بهترین روش هایی که پیش روی شما قرار دارد استفاده از وکیلتان است، در واقع با این حساب خیالتان جمع خواهد بود که میزان پذیرش شما بیشتر است و قطعا وکیل بارها و بارها در این شرایط قرار گرفته است و با سوالاتی که پرسیده می شود آشنا است. البته در انتخاب وکیل و دادن وکالت نامه باید یک سری اصول به طور دقیق رعایت شود. برای بررسی اخذ وقت سفارت انگلیس باید کارت اعتباری بین المللی نیز ارائه دهید و این گزینه از ملزومات روال کاری شما محسوب می شود.

وقت سفارت انگلیس فوری

هزینه اخذ وقت سفارت انگلیس

سوالاتی که در خصوص هزینه وقت سفارت انگلیس بارها از سوی عموم افراد پرسیده می شود که سعی می کنیم به طور دقیق این موضوع را شفاف سازی کنیم. توجه کنید که شما برای پر کردن فرم درخواست وقت سفارت انگلیس هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد به این معنی که این فرم رایگان در اختیارتان قرار می گیرد اما با هر بار تعیین وقت باید هزینه صدور ویزا را واریز کنید.

بله درست متوجه شدید این هزینه ربطی به قبولی و یا رد ویزای شما ندارد و باید قبل از مصاحبه پرداخت شود، در صورتی که فرد دو بار پیاپی از حضور برای مصاحبه در تاریخ مورد نظر سر باز زد مبلغی به عنوان جریمه برای او در نظر گرفته می شود که موظف به پرداخت آن است. البته این یک قانون کلی است و بسیاری از سفارت ها گاه وی را برای همیشه از ویزای انگلیس منع می کنند.

هزینه وقت سفارت انگلیس باید به صورت آنلاین پرداخت شود، این هزینه یکسان است و دچار نوسان های دوره ای نمی شود، البته گاه در زمانی خاص دیده می شود که تصمیمات موقت برای میزان هزینه گرفته می شود.

سفارت انگلیس در ایران

در ابتدا در ایران سفارت انگلیس وجود نداشت و این موضوع سبب می شد که کشوری برای روز مصاحبه انتخاب شود اما امروزه خوشبختانه سفارت انگلستان در ایران و در تهران قرار دارد و دیگر نیازی به هزینه بالا برای رفتن به کشور دیگر نخواهید داشت.

تا به اینجای کار متوجه شدیم که در ابتدا و در سال های گذشته تعیین وقت سفارت انگلیس نیاز به سفر به کشورهای دیگر دارد و این موضوع بارها مورد انتقاد قرار گرفته است. به این منظور بریتانیا یک سری دفاتر در کشورهایی که در آن ها سفارت انگلیس وجود ندارد تاسیس کرد، به این ترتیب این دفاتر به عنوان نماینده های رسمی سفارت انگلیس شناخته می شوند. با استفاده از چنین دفاتری می توانید کارهای اخذ ویزای انگلیس را در سریعترین زمان ممکن انجام دهید.

موضوعی که باید به آن توجه ویژه ای شود این است که بریتانیا به طور کلی از دسته کشورهایی سخت گیر در این لاین محسوب می شود اما جای نگرانی نیست. نکته اولی که باید برای اخذ ویزای انگلیس مورد توجه قرار بگیرد گردش مالی مناسب است، هرچه حساب بانکی قوی تری داشته باشید می توانید شانس بیشتری برای اخذ ویزا فراهم سازید.

سایر وقت سفارت ها :

چند نکته برای روز مصاحبه سفارت لهستان

وقت سفارت لهستان

در این مقاله جهت آشنایی کامل با نحوه تعیین وقت سفارت لهستان همراه ما باشید، اگر تصمیم گرفته اید که به کشور لهستان سفر کنید

مطالعه »
مصاحبه در وقت سفارت کشور اسلواکی

وقت سفارت اسلواکی

کشور اسلواکی یکی از کشورهایی است که دوستداران طبیعت سفر به آن را انتخاب می کنند. کشور اسلواکی یکی از کشورهای اتحادیه اروپا می باشد که

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند