وقت سفارت اوکراین

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های وقت سفارت

تماس با کارشناسان :

دریافت وقت سفارت اوکراین برای ویزای بلند مدت

دریافت وقت سفارت اوکراین یکی از مراحل مهم برای اخذ ویزا است. کشور اوکراین در اروپای شرقی واقع شده است و سواحل تابستانی زیبایی دارد. در این مقاله راجع به مراحل اخذ ویزا صحبت خواهیم کرد، با توجه به نکات ذکر شده میتوانید سفر خود به اوکراین را هر چه زودتر آغاز نمایید و از تعطیلات خود لذت ببرید.

معرفی کشور اوکراین

برای سفر به اوکراین نیاز به ویزا دارید، درواقع ویزا یک نوع اجازه ورود به کشور دوم است که همه مسئولیت های مربوط به آن را سفارت آن کشور بر عهده دارد. افراد با اهداف گوناگونی به اوکراین سفر میکنند، یکی برای تحصیل دیگری برای کار و یکی هم با اهداف تویستی، هدف هرچه که باشد دریافت وقت سفارت اوکراین الزامی ست و برای طی شدن مراحل اخذ ویزا باید اقدام به دریافت وقت از سفارت نمایید. سالانه توریست های بسیاری به این کشور زیبا و خوش آب و هوا سفر میکنند و به همین جهت رتبه هشتم را از نظر تعداد گردشگر به خود اختصاص داده است.

معرفی کشور اوکراین

وقت سفارت اوکراین

برای دریافت وقت سفارت اوکراین بصورت آنلاین به سایت این سفارت مراجعه و اطلاعات تان را درج نمایید، توجه داشته باشید که باید ایمیل را صحیح وارد نمایید چون پاسخ سفارت به ایمیل درج شده ارسال خواهد شد و در صورت نامعتبر بودن ایمیل مراحل دریافت ویزای درخواستی تان با مشکلات جدی روبرو خواهد شد. به طور معمول 15 روز زمان میبرد تا سفارت به درخواست صدور روادید شما پاسخ دهد، در مواردی هم که با کسری مدارک یا مشکلات دیگر مواجه میشوید این زمان به 30 روز افزایش میابد. هنگام ارسال درخواست روادید دقت لازم را داشته باشید که در مراحل بعد با مشکلی مواجه نشوید و بتوانید هر چه سریع تر ویزای تان را دریافت نمایید.

مدارک لازم برای اخذ وقت سفارت اوکراین

برای دریافت وقت سفارت اوکراین باید از مدارک لازم برای ارائه در روز مصاحبه اطلاع کافی داشته باشید، در ادامه لیستی از این مدارک ارائه خواهد شد

 • فرم درخواست ویزای اوکراین باید با دقت بسیار زیاد تکمیل شود.
 • گذرنامه دارای حداقل 6 ماه اعتبار باید در پرونده مدارک گذاشته شده و به سفارت ارائه گردد.
 • دو قطعه عکس برای ارائه نیاز است.
 • هزینه های کنسولی نیز باید به طور دقیق پرداخت شود.
 • اخذ بیمه مسافرتی بسیار ضروری ست و در مواردی عدم وجود آن موجب رد شدن درخواست تان خواهد شد.
 • فرد متقاضی باید مشخص کند که چه هدفی از دریافت ویزای اوکراین دارد، همچنین باید مدارک لازم در راستای اثبات آن هدف نیز به سفارت ارائه گردد.
 • دعوتنامه تحصیلی، تجاری و یا توریستی
 • بلیط رفت و برگشت
 • مدارک دال بر شاغل بودن در ایران
 • پرینت گردش سه ماه آخر حساب
 • مدارک لازم جهت اثبات توانایی مالی

اصلی ترین شرایط دریافت وقت سفارت اوکراین آگاهی از مراحل و مدارک لازم برای ارائه و همچنین دقت در هنگام پر کردن فرم مربوطه میباشد، اگر به همه نکات ذکر شده توجه کنید در هیچ یک از مراحل با مشکلی روبرو نمیشوید.

مدارک لازم برای اخذ وقت سفارت اوکراین

هزینه وقت سفارت اوکراین

در وقت سفارت اوکراین تعیین شده باید هزینه ویزا را نیز پرداخت نمایید، بطور معمول امکان پرداخت از طریق کارت میسر نیست و حتما باید پول نقد همراه داشته باشید. هزینه های تعیین شده به شرح زیر میباشد:

 1. برای ویزای یکبار ورود باید مبلغی معادل 85 دلار پرداخت نمایید.
 2. برای ویزای دوبار ورود باید مبلغی معادل 13 دلار پرداخت نمایید.
 3. و برای ویزای چند بار ورود نیز باید مبلغی معادل 200 دلار پرداخت نمایید.

دسته ای خاص از افراد ملزم به پرداخت هزینه ویزا نیستند، اگر افرادی که در ادامه نام برده شده اند وقت سفارت اوکراین را دریافت کرده اند هزینه ویزا برای آنها در نظر گرفته نخواهد شد و ملزم به پرداخت آن نیستند:

 1. کودکان 6 و کمتر از  سال
 2. اشخاصی که خودشان و خانواده شان اوکراینی هستند.
 3. افرادی که دارای گذرنامه دیپلماتیک هستند نیازی به پرداخت هزینه ندارند.
 4. سفیرانی که در کنسولگری های واقع در اوکراین فعالیت دارند.
 5. کارمندان نهادهای بین المللی که بصورت تک نفره یا همراه با خانواده سفر میکنند.
 6. افرادی که هدف شان انجام فعالیت های بشردوستانه است نیز از پرداخت هزینه ویزا معاف هستند.
 7. پناهندگان

ناگفته نماند که این مبالغ حدودی هستند و بسته به زمان ممکن است تغییراتی داشته باشند.

انواع وقت سفارت اوکراین

قبل از دریافت وقت سفارت اوکراین بنابر هدف خود نوع ویزا را انتخاب و ثبت نمایید تا بتوانید مدارک مرتبط را در زمان مقرر به سفارت ارائه دهید، انواع ویزای اوکراین در ادامه ذکر میشود:

دریافت وقت سفارت اوکراین برای ویزای توریستی

هنگام دریافت وقت سفارت اوکراین این نکته را مد نظر داشته باشید که با ارائه دعوتنامه میتوانید مدت زمان رسیدگی به درخواست تان را کاهش دهید و به روال طی شدن مراحل سرعت ببخشید، درست است که ارائه دعوتنامه به معنای صدور قطعی ویزا نیست اما در روند صدور آن بسیار موثر است. دعوتنامه ارائه شده در هنگام مصاحبه باید حاوی اطلاعات درست و صادقانه باشد و هرگز سعی نکنید سفارت را گول بزنید، چراکه ممکن است برای همیشه از دریافت ویزای این کشور محروم شوید. وقتی برای گردش به اوکراین سفر میکنید باید مدارکی دال بر شاغل بودن در کشور خود را ارائه دهید تا سفارت مطمئن شود که شما قصد بازگشت دارید.

وقت سفارت اوکراین برای ویزای تجاری

برای اخذ ویزای تجاری نیز ارائه دعوتنامه تجاری هنگام مصاحبه الزامی ست. کسانی که به قصد خرید و فروش و یا برای کار و استخدام شدن به اوکراین سفر میکنند باید این نوع ویزا را دریافت نمایند و مدارک مطابق با آن را به سفارت ارائه دهند.

دریافت وقت سفارت اوکراین برای ویزای ترانزیت

در وقت سفارت اوکراین تعیین شده باید مدارک لازم جهت اثبات اهداف ترانزیتی و حمل و نقل ارائه گردد، همچنین ارائه بلیط رفت و برگشت و رزرو محل اقامت در اوکراین نیز الزامی میباشد. مجوز حمل و نقل مربوطه نیز باید توسط کشور مقصد صادر شده باشد.

دریافت وقت سفارت اوکراین برای ویزای بلند مدت

دریافت این نوع از وقت سفارت اوکراین نیازمند داشتن مدارکی و یا شرایطی خاص است که در ادامه مطرح میگردد:

 1. دعوتنامه کاری و یا تجاری و مدارکی برای اثبات استخدام شما در یک شرکت یا نهاد اوکراینی
 2. ارایه اسناد صدور اجازه مهاجرت از طرف کشور اوکراین
 3. دعوتنامه دینی برای به جا آوردن مناسک مذهبی
 4. تشکیلات و یا شرکت های قانونی که دارای مجوز هستند باید دعوتنامه ای برای شخص متقاضی ارسال کرده باشند.
 5. مدارک لازم در خصوص ازدواج با یک شهروند اوکراینی
 6. داشتن نسبت خانوادگی با یک فرد دارای اقامت اوکراین.

دریافت وقت سفارت اوکراین برای ویزای بلند مدت

دریافت وقت سفارت اوکراین برای افراد زیر 18 سال

مراحل دریافت وقت سفارت اوکراین برای افراد زیر 18 سال باید توسط قیم قانونی آنها انجام گیرد. بدون کسب اجازه نامه قانونی از پدر و مادر به فرد زیر 18 سال اجازه خروج داده نخواهد شد. پس از دریافت وقت سفارت اوکراین باید مدارک لازم را آماده و در پرونده خود قرار دهید، عکس ها باید مشخصات زیر را داشته باشند:

 1. عکس ها باید کاملا یکسان و یک شکل باشند.
 2. باید متعلق به سال های اخیر باشند.
 3. همه بخش های صورت باید در عکس مشخص باشد، از زیر چانه تا خط رویش مو. حالت چهره را طبیعی نگاه دارید و از لبخند زدن بپرهیزید.
 4. تصویر باید کاملا واضح و روشن باشد.
 5. زدن عینک ممنوع است و عکس های این چنینی مورد قبول نیستند.
 6. زمینه عکس باید روشن باشد بطوریکه بتواند چهره را به خوبی نشان دهد، زمینه خاکستری گزینه مناسبی خواهد بود که میتوانید از آن بهره بگیرید.
 7. سایز عکس دقیقا همان ابعادی باشد که اعلام شده است.
 8. روی کاغذ مناسبی به چاپ رسیده باشد.
 9. حاوی هیچگونه لکه و یا پارگی نباشد و کاملا سالم باشد.

سفارت اوکراین در ایران

برای دریافت وقت سفارت اوکراین باید به سفارت این کشور مراجعه کنید، آدرس آن بدین شرح است: خیابان شهید باهنر تهران، کوچه قادری، پلاک 10. مشاورین حاضر در سفارت پاسخگوی سوالات تان خواهند بود.

سفارت اوکراین از دوشنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح الی 1 بعد از ظهر و ساعت 2 بعد از ظهر تا 6 آماده پاسخگویی و خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. تایم مشخص شده برای تحویل مدارک به سفارت 9 تا 13 و تایم تعیین شده برای تحویل گرفتن مدارک 16 تا 17 میباشد. سعی کنید از قبل در خصوص ساعت های مختص برای هر کار اطلاعات کسب کنید تا در وقت تان صرفه جویی شوید و مسیر را بیهوده طی نکنید.

خدمات ارائه شده توسط مجموعه ما در جهت اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت اوکرایت

اگر زمان لازم برای دریافت وقت سفارت اوکراین و طی کردن مراحل اخذ ویزا را ندارید میتوانید انجام آنها را به ما بسپارید. مجموعه ما ارائه دهنده خدمات اخذ ویزا است که میتواند کمک بسیاری به مسافران نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و وسوالات خود را مطرح کنید. راه های ارتباطی و شماره های تماس در بخش ارتباط با ما ذکر شده است. اگر این گزینه را برای آسانی کار خود برگزیدید فقط باید یکبار به دفتر ما مراجعه و قرارداد را امضا نمایید پس از آن همه مسئولیت ها به عهده مشاورین ما خواهد بود و شما بدون هیچ دغدغه ای متیوانید ویزای تان را تحویل بگیرید. اگر همچنان ابهامی داشتید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید و سوالات تان را مطرح کنید. در صورت توجه به همه نکات ذکر شده طی مدتی کوتاه ویزای تان را دریافت و سفرتان آغاز خواهید کرد.

سایر وقت سفارت ها :

مصاحبه در وقت سفارت کشور اسلواکی

وقت سفارت اسلواکی

کشور اسلواکی یکی از کشورهایی است که دوستداران طبیعت سفر به آن را انتخاب می کنند. کشور اسلواکی یکی از کشورهای اتحادیه اروپا می باشد که

مطالعه »
مدارک مورد نیاز وقت سفارت ایرلند

وقت سفارت ایرلند

از جمله روش های رایج در سفارت های مختلف گرفتن زمان برای ارائه مدارک در سفارت ها می باشد. سفارت ایرلند یکی از این سفارت

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند