مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های مهاجرت :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری به صورت ثبت شرکت

جذب سرمایه گذار همیشه مورد توجه کشورهای مختلفی قرار گرفته است و افراد سعی می کنند که از این روش به کشور مورد علاقه خود سفر کرده و در نهایت به اقامت دائم برسند. مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری یکی از گزینه هایی است که بارها مور پرسش و پاسخ قرار گرفته است و به این ترتیب در صدد شدیم تا مهم ترین اصول در سرمایه گذاری را مورد بررسی قرار دهیم.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

برای اینکه بتوانید مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری داشته باشید در ابتدای امر باید به دنبال ویزای توریستی باشید، البته نام این ویزا MVV است، این ویزا به شما اجازه می دهد که 90 روز در هلند اقامت داشته باشید به این ترتیب در زمان مشخص شده می توانید مراحل اداری سرمایه گذاری را سپری کنید. دقت کنید که مبلغ سرمایه گذاری باید 1250000 باشد. هلند از دسته کشورهای بسیار مشهور در زمینه سرمایه گذاری است، این کشور در مقایسه با کشورهای دیگر که هم تراز با او هستند در سطح بالاتری قرار دارد.

به طور کلی مهاجرت به سه صورت وجود دارد، روش اول مربوط به شرکت های هلندی ، روش دورن در خصوص مشارکت با شرکت هلندی است و در نهایت نیز صندوق های دولتی می تواند انتخاب در مسیر مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری محسوب شود. گزینه سوم باید طبق تایید وزارت اقتصاد هلند قرار بگیرد.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

مراحل مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

شما در ابتدا باید فرم مخصوص در خصوص ویزای هلند را تکمیل کنید، در این فرم باید هدف از سفر خود را مشخص کنید و همینطور کادر مربوط به سرمایه خود را به دقت تکمیل کنید. در نظر داشته باشید که اگر میزان سرمایه شما به درستی ارائه داده شود روند اخذ ویزا برای شما بسیار آسانتر خواهد بود.

در نهایت به شما اعلام می شود که فرم ارسالی مورد تایید قرار گرفته است و یا خیر. در مرحله بعدی باید وقت سفارت بگیرید و قطعا نیاز است که در روز مشخصی در سفارت هلند حاضر شوید. در این خصوص لیستی از تاریخ های خالی برای شما باز خواهد شد که می توانید طبق تایم خالی خود انتخاب های لازم را به عمل آورید. در نظر داشته باشید که در روز مصاحبه باید خودتان حضور داشته باشید و بیزینس پلن خود را توضیح دهید. سرمایه گذاری یکی از بهترین روش ها در خصوص اقامت دائم محسوب می شود.

انواع مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

می دانیم که سرمایه گذاری در هلند به نوعی ارزش افزوده محسوب می شود و سه روش برای اثبات این گزینه وجود دارد. فرد باید در مدت 5 سال سرمایه گذاری ده موقعیت شغلی ایجاد کند. روش دیگر در خصوص ارائه طرح جدید از سوی فرد متقاضی است و روش آخر نیز سرمایه گذاری در یکی از شرکت هایی است که دارای تراز بالا هستند.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری به صورت ثبت شرکت

بهرحال سرمایه گذاری شما باید در یک مسیری طی شود. یکی از روش های مهاجرت از طریق ثبت شرکت است. ثبت شرکت به دو صورت فراهم شده است. در روش اول باید یک طرح اقتصادی که بیزینس پلن نیز نام دارد ارائه شود آن گزینه نیاز به تهیه یک سری مدارک دارد که کمی جلوتر معرفی می کنیم. روش دوم به این شکل است که فرد متقاضی باید یک شرکتی که قبلا در هلند بود است را خریداری کرده و انتقال سند در این زمینه انجام دهد.

مدارک لازم مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری به صورت ثبت شرکت

اولین و مهم ترین مدرکی که در خصوص مهاجرت به صورت ثبت شرکت وجود دارد طراحی بیزینس پلن است ، در بیزینس پلن باید نوع بازدهی سرمایه و همینطور سودآوری مشخص شود.

شما باید در خصوص کار و سرمایه قبلی خود مدارکی عرضه دهید، کار شما باید به مدت سه ساله باشد و قطعا نیاز به فرد سومی است که به صورت مستقل در کار شما همکاری دارد. یک تبصره وجود دارد در خصوص افرادی که دارای شغل کمتر از سه سال بوده اند چنین افرادی می توانند حساب سالانه خود را ارائه کنند. در گام بعدی باید شرکا و همینطور هیئت مدیره و یک سری مدیر عالم به درستی تعیین شود.

قطعا نیاز به تعیین نسبت سهام هر فرد در سرمایه گذاری خواهد بود. افرادی که کمتر از سه سال فعالیت کرده اند اما دارای سرمایه  سابقه کافی هستند باید یک سری مدارک علاوه بر گزینه های گفته شده فراهم شود. فرد باید سابقه مدیریتی خود را اعلام کند، اطلاعات شخصی و همینطور ادوار آموزشی وی باید اعلام شود، برنامه های موسسه و سازمان باید به صورت رکورد بندی شده مشخص شود. شما می بایست گردش های مالی را نیز ارائه دهید.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری به صورت ثبت شرکت

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری مشترک

در این مسیر سرمایه گذاری شما به صورت یک شانس بررسی می شود، در واقع میزان توانایی شما در قبولی بسیار تاثیرگذار است. در سرمایه گذاری مشترک باید در ابتدا توانایی خود را به درستی بیان کنید و قطعا باید رزومه ارسال کنید. در ابتدا رزومه کاری و تحصیلی شما و همینطور کارهای اجرایی که داشتید مورد بررسی قرار می گیرد و با توجه به علاقه شما بررسی می شود که چطور می توانید نقش قابل قبولی در هلند ایفا کنید. افرادی که دارای گواهی ثبت اختراع هستند و یا طرح جدیدی ارائه داده اند در این مسیر بسیار موفق هستند.

مدارک مورد نیاز مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری مشترک

باید مدارک طرفین بین معامله به توافق دقیقی برسد. حدود معامله و سهام باید به درستی مشخص شود، شرایط سرمایه گذاری باید طبق اصول مشخصی دنبال شود.. طرح های اقتصادی باید به مرحله تایید برسد. برای شرکت باید حسابی طراحی شود و تداوم آن به صورت کتبی ثابت شود. ایجاد اشتغال و همینطور بازدهی سرمایه از مسایل بسیار مهم محسوب می شود.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری در صندوق دولتی

سرمایه گذاری صندوق دولتی سبب می شود که 3 سال اقامت داشته باشید. در این زمان باید در یکی از صندوق های مورد تایید دولت هلند سرمایه گذاری مشخصی کنید. مشارکت در خصوص سرمایه گذاری باید به اثبات برسد.

گام بعدی مربوط به احراز صلاحیت در کشور هلند که باید برای صندوق هایی که مورد تایید وزارت اقتصاد است صورت پذیرد. شما باید احزار سلامت پول خود را تسلیم هلند کنید. در طول سه سال اقامتی که در هلند دارید در صورتی که تمامی موارد شهروندی را رعایت کنید می توانید پس از اتمام تمدید 5 ساله به اقامت دائم این کشور دست یابید.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری با خرید ملک

تا به اینجای مقاله مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری در لاین ثبت شرکت توضیح داده شد اما یکی دیگر از روش هایی که در دسته سرمایه گذاری قرار می گیرد خرید ملک است. یکی از ویزاهایی که در خصوص خرید ملک ارائه داده می شود ویزای طلایی نام دارد.

اما سوال این است که آیا خرید ملک سبب اخذ اقامت دائم در هلند می شود؟ باید بگوییم که پاسخ خیر است! شما صرفا با خرید ملک نمی توانید اقامت دائم در این کشور داشته باشید. خرید ملک در هلند یک امتیاز بسیار عالی در خصوص سرمایه گذاری محسوب می شود و همینطور سبب می شود که روند پرونده شما سریعتر پیش برود.

عده ای در این مسیر سوالات زیادی دارند و یا به نوعی می خواهند گشت و گذاری در هلند بزنند و با شرایط فرهنگی و اقتصادی این کشور آشنا شوند بهترین انتخاب برای چنین افرادی اخذ ویزای توریستی هلند است، به این ترتیب به شما 1 الی 3 ماه زمان داده می شود که در هلند بمانید و سپس در تاریخ مشخص شده باید باز گردید. در این دوره می توانید تحقیقات خود را به مرحله تکمیل برسانید. مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری باید با شرایط شما همخوانی داشته باشد.

شرایط اخذ اقامت دائم در هلند

مزایای اقامت دائم در هلند زیاد است. بهر حال سرمایه شما هرگز در این کشور پایمال نمی شود، شما می توانید طرح های بزرگ تر از طرح اولیه ارائه دهید و این مسیر را به سرعت طی کنید. در نظر داشته باشید افرادی که مهاجر دائم در هلند هستند می توانند به صورت نامحدود در کل کشورهای هلند اقامت داشته باشند و رفت و آمد کنند. اقامت در این کشور در ابتدا به مدت 5 سال است و تمدید های دوباره و سه باره در این مسیر وجود دارد که در صورت رعایت اصول گفته شده در بخش های قبل می توان در نهایت به اقامت دائم دست یافت.

شما با اقامت دائم در هلند می توانید به صورت آزادانه وارد هر نوع بازار کاری بشوید و این گزینه مسیر را برایتان بسیار ساده تر می کند. گزینه دیگری که در خصوص سرمایه گذاری دیده می شود این است که می توانید خانواده خود را به همراه ببرید.

شما باید به صورت پیوسته و مستمر طی 5 سال در هلند زندگی کرده باشید. باید بتوانید به صورت کتبی ثابت کنید که به قوانین و شرایط کشور هلند پایبند بوده اید. افرادی که به هر دلیلی به صورت غیر قانونی وارد  هلند شده اند فرآیند اقامت دائم آنها حتی با سرمایه گذاری نیز دشوار و پیچیده تر از وضعیت عادی است.

شرایط اخذ اقامت دائم در هلند

نکات تکمیلی مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

در سرمایه گذاری در هلند فرد باید با تحقیق صحیح و رعایت یک سری اصول اقدام کند ، در این پروسه با سرمایه گذاری زیادی روبرو هستید و اگر درست عمل نکنید قطعا سرمایه خود را از دست می دهید و هرگز به اقامت دائم در این مسیر دست نخواهید یافت. در این مسیر وجود یک اقتصاددان و وکیل بسیار به شما کمک خواهد کرد. دقت کنید که مهاجرت در صورتی آسان است و که تمامی قوانین به درستی رعایت شود.

سوالی که در خصوص سرمایه گذاری تضمین سرمایه فرد است. به طور کلی در مسیرهای سرمایه گذاری عده ای بسیار نگران هستند. دقت کنید که این موضوع در ابتدا بستگی به این دارد که کدام کشور را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنید و قصد دارید که سرمایه گذاری خود را چطور انجام دهید.

هرچه تجربه کاری شما بیشتر باشد در این مسیر موفق تر خواهید بود، قطعا یک مدیر خبره به سادگی متوجه می شود که کدام مسیر می تواند او را به پول خوبی برساند. در این مسیر بهتر است که مشخص شود افراد با چه هدفی به سراغ مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری می روند.

اگر به فکر اقامت دائم هستید سرمایه گذاری بهترین گزینه برای شما خواهد بود اما به عنوان مثال اگر تنها به فکر تحصیل در هلند باشید به هزینه های بالا ندارید و می توانید به سراغ ویزای تحصیلی بروید. موضوع بعدی در خصوص مدارک شما دنبال می شود قطعا فردی که دارای مدارک کاملتری است کمتر در خصوص ضرر های احتمالی تهدید می شود به این ترتیب ساده ترین راه ها را برای شما فراهم ساخته ایم.

سایر نوشته های مهاجرت :

مهاجرت به هند

مهاجرت به هند

ممکن است تا به حال به فکر مهاجرت افتاده باشید. کشور های آسیایی می توانند یکی از گزینه های راحت و بی دردسر برای مهاجرت

مطالعه »
​مهاجرت به قطر از طریق سرمایه گذاری و خرید املاک

مهاجرت به قطر

امروزه شاهد افزایش روزافزون مهاجرت به قطر هستیم؛ در واقع  برخی از افراد از سراسر جهان به دلایل مختلفی ترجیح می دهند که ادامه زندگی

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند