مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های مهاجرت :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا

می دانیم که کانادا در قاره آمریکای شمالی قرار گرفته است و از نظر مساحت دومین کشور در جهان محسوب می شود. کانادا دارای آب و هوایی سرد و قطبی است اما با این حال بازهم دیده می شود که مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا دایر بوده و افراد مختلفی سعی می کنند از مسیر های استانی وارد خاک کانادا شوند. با توجه به اینکه سوالات در این زمزینه زیاد دیده می شود امروز قصد داریم قوانین مهاجرت به بریتیش کلمبیا را به طور دقیق و البته استاندارد توضیح دهیم.

مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا

استان بریتیش کلمبیا دارای امکانات رفاهی و اقتصادی بسیار مطلوبی است، این موضوع سبب شده است که میزان مهاجر پذیر در این استان افزایش یابد به طوری که از دسته مهاجرپذترین استان های جهان به شمار می شود، شهر ونکوور از دسته شهرهای بسیار مهم در بریتیش کلمبیا محسوب می شود. به طور کلی هزینه های مصرفی در این استان بالا برآورد شده است. این موضوع به دلیل بالاتر بودن درآمد افراد می تواند قابل قبول به نظر برسد.

سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا برای افرادی مناسب است که دارای تجربه مدیریت کافی هستند و همینطور علم و دانش مدیریت کافی در این زمینه دارند. به طور کلی افرادی که قصد مهاجرت به بریتیش کلمبیا دارند باید بتوانند یک فرد را به استخدام خود در آورده و به مدت یک سال به صورت مداوم در مدیریت سرمایه گذاری دخالت داشته باشند. حرفه و بیزنس در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا بسیار عالی قلمداد شده است.

مراحل مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا

مهاجرت به بریتیش کلمبیا مرحله بندی شده است: مرحله اول مربوط به ثبت نام است که باید طبق اصول مشخص و در تاریخ و زمان مشخص فرم های ثبت نام را تکمیل کنید، در مرحله دوم امتیازبندی سرمایه شما مشخص می شود. مرحله سومه از دسته مراحل مهم محسوب می شود در خصوص دریافت دعوتنامه است.

به هر حال فردی از سوی استان ذکر شده دعوت نامه ای برای شما ارسال کند، مرحله چهارم در خصوص بررسی سرمایه های شما می باشد که باید طبق گواهی مشخص بتوانید اموال و دارایی خود را به طور دقیق مشخص سازید.

در نهایت و در مرحله پنجم برای شما پرونده ای با نام مشخص BC PNP تشکیل می شود، و شما باید قراردادهای اجرایی و نامه تایید LOC را دریافت کنید. در مراحل ششم اقامت کاری باید اخذ شده و در نهایت باید گزارش شما ارسال شود. با بررسی گزارش مشخص می شود که برای اقامت دائم مناسب هستید یا خیر.

مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا

انواع روش های مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا

به طور کلی پس از عقد قرار داد و همینطور ثبت نام در این برنامه فرد متقاضی باید فایل نامبر را دریافت کند. دولت بریتیش کلمیبا بالاترین امتیاز را انتخاب می کند، فرض بر این که شما انتخاب شدید 4 ماه زمان نیاز است که پرونده خود را کامل کرده و ارسال کنید. اگر پرونده قبول شود که حدود 20 ماه زمان به شما داده خواهد شد تا بیزنس پلن خود را راه اندازی کنید.

یک سری مواد توافق نامه استان بریتیش کلمیبا در نظر گرفته شده است که افراد می توانند در صورت رعایت آن مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا داشته باشند. مدرکت شما باید در زمان 18 الی 20 ماه پس از ورود به بریتیش کلمبیا به اداره مهاجرت ارسال شود. افرادی که مهاجرت به بریتیش کلمبیا داشته باشند می توانند خانواده خود را نیز به همراه ببرند، خانواده به معنی همسر و فرزندان کمتر از 21 سال است

مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا به صورت سرمایه گذاری

در صورتی که بخواهید با سرمایه گذاری مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا داشته باشید باید یک سری اصول را به طور دقیق رعایت کنید. در ابتدا باید فرد و میزان تجربه کاری وی مورد ارزیابی قرار بگیرد، دارایی های نقدی و همینطور املاک او و یا همسرش باید به طور دقیق بررسی شود.

شما باید فاکتورهای انطباق پذیری با بریتیش کانادا را داشته باشید. برنامه های تجاری فرد باید بررسی شود و همینطور باید بتواند یک فرد کانادایی را به استخدام در آورد. در خصوص مهاجرت به بریتیش کلمبیا سن خاصی مدنظر نیست و در صورتی که از طریق سرمایه گذاری می خواهید به کانادا مهاجرت کنید نیازی به داشتن مدرک زبان ندارید.

برای اینکه بتوانید مهاجرت به بریتیش کلمبیا داشته باشید در ابتدا باید اقامت دائم در بریتیش کلمبیا فراهم سازید. در واقع زندگی کردن در این استان از مسایل ضروری برای مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا محسوب می شود. باید بتوانید مدیریت یک موسسه تجاری فعال را برای مدت حداقل 1 سال کسب کنید. شما برای رفت و آمد در شهرهای مختلف کانادا آزاد هستید. در صورت داشتن سابقه و مدیریت تجاری صحیح یک ویزای کار 2 ساله به شما ارائه می شود و در صورتی که اصول سرمایه گذاری صحیح را رعایت کنید می توانید اقامت دائم کسب کنید.

دقت کنید که یک سری شغل ها هرگز منجر به مهاجرت به بریتیش کلمبیا نخواهد شد. به طور کلی افرادی که در منزل کار می کنند وارد این قاعده نمی شوند حتی اگر دارای حقوق بسیار بالایی باشند. شغل هایی در زمینه های خشکشویی، ضایعات فروشی، مشاوره املاک و همینطور شغل های که در گرو وام بانک هستند نمی توانند مهاجرت به بریتیش کلمبیا داشته باشند.

در صورتی که بتوانید اداره مهاجرت استان مذکور را قانع کنید که از پس هزینه های خود می آیید برای مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا نیازی به خرید ماشین و ملک ندارید .

او باید سرمایه خالص در خصوص 800 هزار دلار کانادا داشته باشد. سرمایه گذاری او باید در شهری خارج از ونکوور صورت پذیرد. به طور کلی باید یک سرمایه 200 هزار دلاری برای خود تهیه کنید.

فردی که مهاجرت به بریتیش کلمبیا به صورت سرمایه گذاری دارد باید بتواند حداقل مالکیت یک سوم از سرمایه را در اختیار بگیرد. موضوع بعدی در این لاین داشتن تجربه کافی، مهارت و سابقه است، بهرحال شما باید بدانید که چرا مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا انجام می دهید و چقدر می توانید حرکت های اجرایی داشته باشید.

داوطلب بر اساس مبلغ سرمایه گذاری شخصی خود در زمینه پیشنهادش برای کسب و کار امتیاز بندی می شود. در این مسیر سرمایه گذاری پیشنهادی و سرمایه گذاری برای کسب و کار جمع شده و امتیاز نهایی معادل سازی می شود. اگر داوطلب بتوانید پیشنهاد شراکت داشته باشد و یا نام یکی از شرکا را در حین ثبت نام بیاورد در این مسیر موفق خواهد شد. حداکثر امتیازی که برای این بخش در نظر گرفته می شود 30 است و باید و حداقل 6 امتیاز دریافت کند تا بتواند به مهاجرت به بریتیش کلمبیا داشته باشند. در صورتی که سرمایه وی بیش از 1 میلیون دلار باشد 30 امتیاز را به طور کامل دریافت خواهد کرد.

انواع روش های مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا

مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا با کارآفرینی

از دیگر روش های یکه برای مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا دیده می شود کارآفرینی است، می دانید که این استان دارای پتانسیل بیزنس بسیار قدرتمندی است و به نوعی از استقبال کنندگان در زمینه کارآفرینی نیز محسوب می شود. افرادی که قصد کارآفرینی در این استان را دارند باید به یک سری شرایط توجه ویژه ای داشته باشند.

در ابتدا باید شغل و میزان تجربه کاری شما مورد ارزیابی قرار بگیرد شما نمی توانید شغلی را ایجاد کنید که خودتان هیچ از آن نمی دانید. دارایی های نقدی شما مورد بررسی قرار می گیرد و البته این موضوع در خصوص همسر شما نیز گاه در جریان ارزیابی قرار خواهد گرفت. بیزنس پلن شما از گزینه های بسیار مهمی است که بارها مورد بررسی قرار می گیرد و قطعا باید یک پلن دقیق ارائه کنید.

تغییر به وضعیت اقامت دائم

می دانیم که مهاجرت به بریتیش کلمبیا در ابتدا به صورت موقت دنبال می شود، اما پس از رعایت یک سری مسایل به سادگی می توانید از اقامت دائم استفاده کنید. در این گزینه یک توافقنامه ای توسط شما امضا می شود که باید ظرف مدت مشخص آن را اجرا کنید در صورت رعایت توافقنامه BC PNP فرد را در لیست اقامت دائم قرار می دهد.

در این مسیر اگر فرد بخواهد خانواده خود را نیز به همراه ببرد باید برنامه موجود را به سازمان به IRCC ارائه دهد. زمانی که کارآفرین شرایط توافقنامه را به درستی اجرا کند در واقع در گزارش نهایی او مهر اپلای قید می شود و به او گواهینامه ای ارائه می شود. فرد متقاضی در این مسیر باید ثابت کند که مسئولیت های روزانه در بیزنس را رعایت می کند. فرد باید در محدوده 100 کیلومتری از بیزینس سکونت داشته باشد.

تغییر به وضعیت اقامت دائم

بررسی وضعیت سابقه کار

داوطلب از نظر سابقه کار مورد بررسی قرار می گیرد، امتیازی که فرد در خصوص سمت مدیریتی خود دریافت می کند درجه بندی دارد. در واقع وضعیت شغلی وی در 10 سال گذشته مورد بررسی قرار می گیرد. سوابق کاری وی باید متنوع باشد و هرگز یک کپی ثابت در این مسیر قابل قبول نخواهد بود.

اگر فرد بتواند مالکیت صددرصد یک کسب و کار را اخذ کند امتیاز سابقه کار را در وضعیت کامل اخذ کرده است. حداکثر امتیازی که در این لاین دیده می شود 24 است که باید حداقل 8 امتیاز را کسب کند. اگر فرد کمتر از 12 ماه سابقه کار داشته باشد هیچ امتیازی به اوو تعلق نمی گیرد.

سایر نوشته های مهاجرت :

مهاجرت به ارمنستان

مهاجرت به ارمنستان

مهاجرت به ارمنستان یکی از آسان ترین و مناسب ترین راه ها برای مهاجرت به اروپا است. با توجه به شرایط اقتصادی نسبتاً مناسب در

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند