مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های مهاجرت :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

روش های برنامه استانی برای مهاجرت به کانادا

کانادا از جمله کشور هایی است که به دلیل شرایط اقامتی خوبی که دارد، بسیاری از افراد در پی مهاجرت به این کشور هستند. یکی از راه های مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد می باشد. این استان دارای برنامه های گوناگونی است که می توان از طریق آن ها اقامت دائم در کانادا را اخذ کرد. مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد دارای مزایای گوناگونی از جمله اخذ اقامت دائم کانادا در مدت زمان کوتاه می باشد.

مهاجرت به کانادا

یکی از کشورهایی که از مقاصد محبوب برای مهاجرت به شمار می آید، کشور کانادا است. هر ساله شمار زیادی مهاجر از طریق روش های مختلف به کشور کانادا مهاجرت می کنند. بسیاری از مناطق کانادا به دلیل مجاورت با اقیانوس آرام  دارای آب و هوای معتدل هستند. کشور کانادا از جمله کشورهای ثروتمند در جهان است و دارای منابع بزرگ از نفت و گاز می باشد. از طریق استان های مختلف کانادا می توان برای مهاجرت به این کشور اقدام کرد. یکی از شیوه های رایج، مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد می باشد.

مهاجرت به کانادا دارای مزایای مختلفی است که اصلی ترین مزیت مهاجرت به کانادا ایمن بودن و سالم بودن این کشور نسبت به بسیاری از کشورهای جهان می باشد. به طوری که آمار جرم و جنایت در کشور کانادا بسیار پایین می باشد. یکی دیگر از مزایای مهاجرت به کانادا چند ملیتی بودن این کشور می باشد، بنابراین افرادی که به این کشور مهاجرت می کنند، از نظر تبعیض نژادی اذیت نمی شوند. در کشور کانادا امکانات تحصیلی فراوانی وجود دارد.

افرادی که اقامت دائم در کانادا را به دست آورند، می توانند از حقوق شهروندی بسیاری در این کشور استفاده کنند. افرادی که سه سال در کانادا زندگی کرده باشند، می توانند برای شهروندی در کشور کانادا اقدام به عمل آورند. کسانی که شهروندی در کانادا را دریافت کرده باشند، اجازه رای دادن در انتخابات این کشور را دارند. همچنین از طریق شهروندی کشور کانادا می توان پاسپورت کانادا را دریافت کرد. افرادی که پاسپورت کانادایی دارند، می توانند بدون داشتن ویزا در 172 کشور جهان رفت و آمد کنند. شهروندان کانادایی اجازه زندگی در امریکا را در مدت 66 ماه بدون ویزا دارند.

معرفی استان پرنس ادوارد

یکی از استان های مهم در کشور کانادا، استان پرنس ادوارد است. این استان از همسایگان استان های نواسکوشیا و کبک به شمار می آید. استان پرنس ادوارد در مقایسه با دیگر استان های کشور کانادا دارای جمعیت و مساحت کمتری می باشد. در این استان اقتصاد اکثر مردم از طریق مزرعه داری تأمین می شود و 25 %از تولید سیب زمینی کشور کانادا در استان پرنس ادوارد صورت می گیرد. مهاجرین قدیمی کانادا در استان پرنس ادوارد اقامت داشته و هنوز هم مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد امری رایج برای افراد متقاضی می باشد. این استان دارای آب و هوای بسیار مطبوع و دلپذیر بوده و چهار فصل می باشد. دانشگاه این استان در شهر شارلوتتون قرار دارد.

معرفی استان پرنس ادوارد

مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد

افرادی که می خواهند اقامت دائم در این کشور محبوب را به دست آورند می توانند با استفاده از روش مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد این اقامت را کسب کنند. برنامه سرمایه گذاری در این استان برای شهروندان خارجی فرصت بسیار خوبی خواهد بود تا بتوانند امکان مهاجرت به پرنس ادوارد را به دست آورند. شرط لازم این است که این افراد در این استان سرمایه گذاری کنند و کسب و کاری را به صورت فعال مدیریت کنند.

برنامه استانی پرنس ادوارد

استان پرنس ادوارد با وجود جمعیت کمی که دارد، اقدام به جذب مهاجرین از کشورهای مختلف کرده است. در سال 2001 استان پرنس ادوارد اقدام به برنامه ریزی برای مهاجرین کرده است. مطابق با توافق های انجام شده بین دولت استان پرنس ادوارد و دولت فدرال کانادا این استان اجازه خدمات مهاجرتی را کسب کرده است و برنامه استانی پرنس ادوارد پرونده های تازه واردان بین المللی که به این استان و کانادا مهاجرت می کنند را بررسی خواهد کرد. در این برنامه از مدیران و صاحبان کسب و کار برای سرمایه گذاری و انجام کار آفرینی در این استان استقبال به عمل می آید. بنابراین اقدام برای مهاجرت به پرنس ادوارد سبب اقامت دائم در کانادا از همان ابتدا خواهد شد.

روش های برنامه استانی برای مهاجرت به کانادا

از جمله راه هایی که می توان به کمک آن اقامت و مهاجرت در کانادا را دریافت کرد، برنامه مهاجرت از طریق کارآفرینی استانی و سرمایه گذاری استانی می باشد که برای تجار و مدیران دارای سابقه می باشد. هدف از ایجاد برنامه های استانی برای مهاجرت کانادا توسعه اقتصادی و اشتغال زایی در این کشور و جذب سرمایه می باشد. برنامه های استانی و کار آفرینی برای مهاجرت به کشور  کانادا با روش های مختلفی انجام می شود.

یکی از این روش ها در برنامه استانی مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد با هدف  ایجاد اشتغال روش تجاری و کار آفرینی می باشد. در روش تجاری با مالکیت صد در صد سرمایه گذارانی که می خواهند در استان پرنس ادوارد یک بیزینس راه اندازی کنند، بدون شریک این کار را انجام خواهند داد. در این روش امکان مشارکت برای فرد متقاضی وجود نخواهد داشت.

مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد با بیزینس

برای افرادی که علاقه مند به سرمایه گذاری به صورت مشترک در بیزینس های از قبل معلوم شده استان پرنس ادوارد هستند، برنامه بیزینس شراکتی طراحی شده است. این روش مانند روش بیزینس تجاری می باشد اما فرقی که با روش قبل دارد این است که فرد متقاضی می تواند به جای ایجاد یک بیزینس مستقل در یک بیزینس دیگر 33 درصد از سهام شرکت را خریداری کند. در اولین روش متقاضی پس از دو سال اقامت در کاندا مهلت دارد که نتیجه سرمایه گذاری خود و تعهدات درج شده در توافقنامه را به اثبات برساند. در نهایت ودیعه ی 200 هزار دلاری که فرد پرداخت کرده بود بدون هیچ گونه سودی مسترد می شود.

کسانی که به دنبال مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد هستند، لازم است بدانند این استان افرادی را در اولویت قرار داه است که توانایی ایجاد بهترین اقتصاد را برای استان پرنس ادوارد داشته باشند، این افراد باید دارای شرایط بیزینسی مانند زیر باشند:

_ لازم است افراد متقاضی برنامه کار آفرینی استان پرنس ادوارد برای مهاجرت به پرنس ادوارد از یک بیزینس صادرات گرا شروع کرده و یا بیزینسی این گونه را گسترش دهند.

_ افراد متقاضی برنامه کارآفرینی در استان پرنس ادوارد باید بیزینسی که می خواهند انجام دهند مرتبط با منابع اصلی استان باشد. منابع اقتصادی اصلی این استان شامل کشاورزی، ماهیگیری، جنگل داری و پرورش ماهی می باشد.

_ لازم است بیزینسی که در دست کار است، کمک شایانی برای اقتصاد جامعه روستایی استان پرنس ادوارد باشد.

_ بیزینس انجام شده توسط متقاضیان مهاجرت به پرنس ادوارد باید کمک خوبی برای رشد قسمت های نوپای جامعه باشد. از جمله قسمت های نوپای جامعه می توان علوم زیستی، هوافضا، فناوری اطلاعات و انرژی های تجدید پذیر را مثال زد.‌

روش های برنامه استانی برای مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد با کارآفرینی

برای افرادی که از ملیت های مختلفی باشند و برای زندگی و کار کردن متقاضی مهاجرت به پرنس ادوارد هستند یک برنامه طراحی شده است. این برنامه با هدف جذب کردن بیزینسمن ها ایجاد شده است که برای راه اندازی بیزینس یا خرید در این استان دارای توانایی لازم هستند.  معیار های لازم برای برنامه کارآفرینی مهاجرت به پرنس ادوارد. متقاضیان برنامه کار آفرینی باید دارای معیار هایی به شرح زیر باشند:

_ لازم است که کلیه مدارک خواسته شده مطابق لیست ارائه گردد.

_ متقاضیان باید دارای 600هزار دلار کانادایی باشند که از طریق قانونی به دست آورده باشند.

_ متقاضیان باید دارای مدرک تحصیلی حداقل دیپلم باشند.

_ سن این متقاضیان باید بین 21 تا 59 سال باشد.

_ افرادی که می خواهند با برنامه کار آفرینی مهاجرت به پرنس ادوارد را به دست آورند، باید دارای سابقه مدیریت و مهارت های لازم برای انتقال به این استان را داشته باشند.‌

_ داشتن مدرک آیلتس جنرال با نمره قبولی4 از معیارهای لازم برای اخذ برنامه کارآفرینی مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد می باشد.

_ ارائه کردن بیزینس پنلی طبق کلیه معیارهای برنامه کارآفرینی از دیگر شروط می باشد.

_ افراد متقاضی برنامه کارآفرینی مهاجرت به پرنس ادوارد باید قرارداد سرمایه گذاری دویست هزار دلاری را امضا کنند.

_ لازم است که افراد متقاضی سرمایه گذاری با حداقل 150هزار دلار در استان پرنس ادوارد انجام دهند.

_ افراد متقاضی باید سوابق مدیریتی در رابطه با بیزینسی که قرار است انجام شود، ارائه دهند.

مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد به روش متخصصین

افراد متقاضی برای مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد که می خواهند در جزیره پرنس ادوارد از برنامه این استان استفاده کنند، در روش متخصصین جزیزه باید دارای شرایط زیر باشند:

_ افراد متقاضی باید در فرم ارزیابی PEI PNP  بتوانند حداقل ۵۰ امتیاز را به دست آورند.

_ لازم است این افراد پیشنهاد کار از جزیزه پرنس ادوارد را داشته باشند.

_ آموزش و تحصیلاتی که افراد متقاضی دارند باید مطابق با پیشنهاد کار باشد.

_ افراد متقاضی باید دارای تسلط به یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسوی در صورت نیاز برای کار پیشنهادی باشند.

_ این افراد باید هدف اقامت دائم در جزیره پرنس ادوارد را داشته باشند.

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد

_ با کمک برنامه مهاجرت به پرنس ادوارد می توان اقامت دائم در کشور کانادا را به صورت مستقیم اخذ کرد.

_ اگر مهاجرت به پرنس ادوارد انجام شود، با سکونت در این استان می توان یک چهارم ودیعه ای که برای سرمایه گذاری قرار گذاشته شده بود را برگرداند.

_ مهاجرت به پرنس ادوارد به میزان مبلغ پایینی برای سرمایه گذاری نیاز دارد.

_ اگر سرمایه گذاری در این استان انجام شود، ودیعه آن قابل بازگشت خواهد بود.

 یکی از مزیت های مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد این است که قبل از پرداخت ودیعه می توان سفر اکتشافی برای آشنایی بیشتر با استان پرنس ادوارد داشت.

مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد به روش متخصصین

چگونگی اخذ اقامت در کانادا از طریق برنامه استانی پرنس ادوارد

پس از آن که امضای قرارداد برای برنامه استانی انجام شد، مدارک اولیه فرد متقاضی به پرنس ادوارد فرستاده خواهد شد، سپس  کپیتال اینترنشنال برای اخذ ویزای بازدید تجاری وارد مرحله عمل خواهد شد. متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد پس از اینکه از استان بازدید کردند و در جلسات از پیش تعیین شده حضور به عمل آورند باید در مصاحبه شرکت کرده و باقی مراحل پرونده سپری خواهد شد.

متقاضیان مهاجرت به پرنس ادوارد که اطلاعات کافی در زمینه اخذ اقامت این کشور را ندارند می توانند با کمک شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، اخذ اقامت و مهاجرت به پرنس ادوارد را با کمک برنامه های های استانی به دست آورند این شرکت ها می توانند دعوتنامه بازدید از کاندا از سوی استان پرنس ادوارد را اخذ کنند و برنامه ریزی های لازم را برای سفر انجام دهند. برای راه اندازی بیزینس در کانادا می توان از مشاوره ها و معرفی های این شرکت ها استفاده کرد.

سایر نوشته های مهاجرت :

مهاجرت به روسیه

یکی از مباحث جنجال برانگیز دنیا از نظر مبانی و تأثیرهای مختلف آن بر کشورها مهاجرت می باشد. مهاجرت یعنی نقل مکان کردن افراد یک

مطالعه »
مهاجرت به انگلیس

مهاجرت به انگلیس

مهاجرت به نگلیس برای اقامت دائم و یا موقت را می توانید به کارشناسان ما در سایت مذکور بسپارید. روش های مختلفی برای این نوع

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند