مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوفاندلند

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های مهاجرت :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوفاندلند به عنوان کارگر ماهر

مهاجرت به نیوفاندلند با طرق مختلفی انجام می شود یکی از این راه‌ها مهاجرت استانی به کشور کانادا است، مثل مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوفاندلند ، این روش یکی از روش های مهاجرت دائم به کشور کانادا می باشد.

استان نیوفاندلند کانادا

استان هایی که از طریق آن می توان به کانادا مهاجرت کرد متعدد هستند که در اینجا برخی از آن ها را برای شما معرفی می کنیم، مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوفاندلند، استان نوا اسکوشیا، استان نیوبرانزویک، جزیره پرنس ادوارد، استان یوگان، استان کوچوان، استان ریتیس کلمبیا، استان انتاریو، استان مانیتوبا، استان نورت وست و استان آلبرتا امکان پذیر است که در این مقاله بیشتر برای شما در مورد مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوفاندلند توضیح می دهیم تا راحت تر و بهتر برای مهاجرت خود به این کشور و استان تصمیم بگیرید.

شرایط زندگی در استان نیوفاندلند

به دلیل کمبود بیکاری در این استان تعداد زیادی از مردم هر ساله به این استان مهاجرت می کنند یکی از علت های کمبود بیکاری در این استان وجود عوامل طبیعی است و بزرگترین صنعت در این استان شیلات است و دومین صنعت آن معادن هستند که افراد زیادی را به کار جذب کرده اند، علاوه بر این ها هزینه کم برای تهیه خانه در این استان باعث نفوذ و مهاجرت تعداد زیادی از مردم از روش مهاجرت به نیوفاندلند شده است.

هزینه تحصیل در کانادا نسبت به کشور های بزرگی مثل انگلیس، استرالیا و نیوزلند نسبتا پایین تر است همچنین برای کمک به هزینه تحصیل بورس های فراوان و خوبی به محصلان داده می شود که هزینه های تحصیل را با کاهش چشم گیری مواجه می کند. تمامی این موارد باعث نفوذ و مهاجرت تعداد زیادی از مردم از روش های مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوفانلند شده است.

شرایط زندگی در استان نیوفاندلند

فرودگاه های استان نیوفاندلند

در استان نیوفاندلند کانادا چندیدن فرودگاه بین الملی وجود دارد که در اینجا برخی از آن ها را برای شما معرفی می کنیم.

  • فرودگاه آبشار چرچیل: این فرودگاه یک فرودگاه همگانی است که یک باند اسفالت به طول۴۴۰ متر دارد.
  • فرودگاه بلک تیکل : این فرودگاه هم یک فرودگاه همگانی است ولی باند فرود آن شنی می باشد و ارتفاع آن از سطح دریا ۱۷ متر است.
  • فرودگاه سنت جان : این فرودگاه نیز یک فرودگاه بین الملی با کد یاتا yyt استکه باند فرود اسفالت بتن دارد و طول این باند ۱۵۳۳ متر است.

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوفاندلند

نیوفاندلند و لابرادور که متشکل از دو بخش است، لابرادور که در خاک کانادا قرار دارد و نیوفاندلند که جزیره ‌ای در اقیانوس اطلس است، این استان سرشار از منابع معدنی می‌ باشد و ۱۲ درصد از تمام مواد معدنی و ۴۷ درصد از سنگ آهن کانادا در این استان تولید می‌ شود، همچنین حدود ۸۰ درصد از منابع نفت خام فلات قاره شرقی کانادا در این استان قرار دارد و تقریباً ۳۰ درصد از نفت خام سبک کانادا در این استان به دست می آید.

ویژگی های مهم این استان در بخش های استخراج معادن نفت و گاز، فناوری های دریایی، هوافضا و فناوری اطلاعات و ارتباطات است این ها همه باعث شده که مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوفاندلند رونق بگیرد و مهاجران زیادی سالانه از مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوفاندلند استفاده کنند.

در این روش کسانی که به کانادا وارد می‌شوند معمولاً متعهد می‌شوند که در استان مورد نظر که طرف قرارداد آن ها است سرمایه‌ گذاری یا اقامت کنند در کانادا اکثر استان های این کشور در برنامه مهاجرتی شرکت دارند و مهاجر می‌ تواند به دلخواه خود یکی از این استان‌ها را انتخاب نماید و اقامت در کانادا را تجربه کند این مهاجران ابتدا باید درخواست خود را به استان مورد نظر بفرستند سپس بر اساس قرارداد های موجود میان دولت فدرال و سایر استان ها درخواست مهاجر رد یا پذیرفته خواهد شد.

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوفاندلند

روش های مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوفاندلند

معمولاً مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور بر سه پایه استوار است که آن ها را برای شما معرفی و به اختصار توضیح خواهیم داد.

مهاجرت به نیوفاندلند با روش کارآفرینی

معمولاً اشخاصی که هدف آنها شروع و ایجاد یک کار جدید یا خریدن یک کار از قبل ایجاد شده است از روش مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوفاندلند استفاده می‌کنند و هدف خود را در این استان اجرایی می کنند. دولت نیوفاندلند به کار های راه اندازی شده در این استان با شرایط خاص خود وام به میزان حداکثر ۵۰۰ هزار دلار با سود بسیار کم می دهد و این وام معمولا به کارهایی داده می‌شود که نصف سرمایه آن کسب و کار توسط متقاضی فراهم شده باشد و شرایط دیگری هم نیاز دارد.

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوفاندلند به عنوان کارگر ماهر

طبیعتا اشخاصی که یک پیشنهاد کاری قطعی از طرف کارفرما داشته باشند از راه‌ های مختلف مثل مهاجرت به نیوفاندلند به این کشور و استان، مهاجرت می‌ کنند. برای واجد شرایط بودن برنامه هایی مورد نیاز است مثل اثبات نیاز به توانایی متقاضی از طرف کارفرما، یک پیشنهاد کاری تمام وقت از طرف کارفرما، داشتن مجوز شهروندی یا کاردر کانادا، داشتن سایر صلاحیت ها و مهارت ها و… .

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوفاندلند به عنوان کارگر ماهر

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوفاندلند با روش برنامه تحصیلات تکمیلی

مهاجرت به نیوفاندلند با روش برنامه تحصیلات تکمیلی برای افرادی است که تازگی از دانشگاه های کانادا فارغ التحصیل شده اند و دارای اجازه کار یا پیشنهاد کار از طرف کارفرما هستند و این اشخاص باید شرایطی را دارا باشند، شرایطی مثل حداقل مدرک دو ساله دیپلم را داشته و در حال تحصیل در مقاطع بالاتر باشند، مجوز قانونی برای انجام کار در کانادا داشته باشند، اثبات توانایی لازم برای صحبت کردن به زبان انگلیسی یا فرانسوی برای انجام وظایف شغلی و … .

سایر نوشته های مهاجرت :

مهاجرت به مالت

مهاجرت به مالت

در اين مطلب قصد داريم در مورد شرايط مهاجرت به مالت صحبت کنيم، ابتدا لازم مي بينيم در مورد مهاجرت و دلايل آن توضيحي بدهيم.

مطالعه »
مهاجرت چیست

مهاجرت به نیوزیلند

آیا می دانید شرایط مهاجرت به نیوزیلند چگونه است؟ آیا از شرایطی که قبل از مهاجرت به نیوزیلند باید به انها توجه کنید آگاه هستید؟

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند