تور نمایشگاهی پلاستیک

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی پلاستیک و حضور در یکی از مهم ترین رویدادها در جهان را به شما فعالان در این عرصه پیشنهاد می کنیم. نمایشگاه پلاستیک چایناپلاس و همچنین دوسلدورف آلمان از جمله این رویداد ها می باشند.

تور نمایشگاهی پلاستیک

 تورهای نمایشگاهی مختلفی برای سفر به نقاط مختلف دنیا برای حضور در همایش های مختلف برگزار می شود که یکی از مهم ترین آن ها تور نمایشگاهی پلاستیک می باشد. این نمایشگاه که هر ساله در چند کشور برگزار می شود از مراجعه کنندگان بسیاری برخوردار است. شرکت کنندگان و غرفه داران نیز اغلب از اهالی این نوع صنعت می باشند. در مقاله امروز قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با تورهای نمایشگاهی پلاستیک که برای حضور در نمایشگاه های مختلف در چند کشور برگزار می شود اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

از جمله در رابطه با زمان بندی این تورها برای حضور در نمایشگاه طبق تاریخ برگزاری آن ها، موضوعات جاری در نمایشگاه پلاستیک، مدارک مورد نیاز برای حضور در این نمایشگاه ها، دعوتنامه های نمایشگاهی و چندین مورد دیگر با شما عزیزان به صحبت بنشینیم. پس اگر علاقه مند به این رویداد هستید توصیه می کنیم تا انتها با ما همراه باشید.

تور نمایشگاهی پلاستیک در کشورهای مختلف

یکی از موضوعاتی که در رابطه با تور نمایشگاهی پلاستیک باید به آن پرداخت، کشور و شهرهای مختلفی است که این نمایشگاه در آن ها برگزار می شود. پلاستیک و موارد مربوط به آن از جمله موضوعات مهمی است که می تواند درتیررس این همایش ها قرار گیرد. شهرهای مختلفی در دنیا میزبانی این نمایشگاه را بر عهده می گیرند که در این مبحث در رابطه با این موضوع اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. یکی از کشورهایی که در این عرصه نسبت به دیگر کشورهای دنیا سبقت گرفته است چین می باشد.

 یکی از بزرگترین نمایشگاه های پلاستیک در این کشور و در شهرهای مختلف آن برگزار می شود. یکی دیگر از کشورهایی که دربرگزاری نمایشگاه پلاستیک فعال است آلمان می باشد در شهر دوسلدروف آلمان نیز این رویداد برگزار می شود. ترکیه نیز کشوری است که نمایشگاه پلاستیک را در آذرماه 97 در استانبول برگزار می کند. در این بین کشورهای دیگری نیز وجود دارند که برای تورهای نمایشگاهی پلاستیک و برای حضور در این نمایشگاه ها برنامه ریزی شده اند که می توان به هند و قزاقستان اشاره کرد.

تور نمایشگاه پلاستیک در کشور چین

همان طور که در بخش قبلی عنوان کردیم در میان کشورهای مختلفی که تور نمایشگاهی پلاستیک برای حضور در آن ها برنامه ریزی شده است، می توان به چین اشاره کرد. در این کشور نمایشگاه پلاستیک با نام چاینا پلاس برگزار می گردد. میزبانی این نمایشگاه را شهرهای گوانجو و شانکهای به صورت یک سال در میان برعهده می گیرند.

جالب است بدانید که نمایشگاه چاینا پلاس دارای رتبه دوم در نمایشگاه های پلاستیک دنیا است و البته نباید از مقام اولی آن در عرصه صنعت پلاستیک در آسیا غافل شد. با توجه به این موضوع شما اگر تمایل دارید در این همایش بزرگ و بین المللی حضور داشته باشید می توانید تدارکات لازم جهت حضور در این رویداد را ازطریق سایت مربوطه به انجام برسانید و با تور نمایشگاهی پلاستیک به این شهرها در کشور چین سفر کنید.

تور نمایشگاهی پلاستیک برای حضور در نمایشگاه چایناپلاس 2018

در بخش قبلی عنوان کردیم که یکی از بزرگ ترین و شناخته شده ترین نمایشگاه پلاستیک در کشور چین برگزار می شود. این نمایشگاه چاینا پلاس نام دارد و اغلب در 2 شهر شانگهای و گوانجو برای حضور شرکت شرکت کنندگان دایر می گردد.  در سال 2018 نیز این رویداد جهانی و بین المللی برگزار خواهد شد که شما عزیزان نیز اگر دارای شرایط لازم هستید می توانید با تور نمایشگاهی پلاستیک به این کشور سفر کنید و در این نمایشگاه با اتفاقات جالب در این عرصه آشنا شوید. شاید به قطع یقین بتوان عنوان کرد که نمایشگاه چاینا پلاس یکی از مهم ترین رویدادهای بین المللی است که هر ساله از شرکت کنندگان و مراجعه کنندگان بسیاری برخوردار می باشد.

در تور نمایشگاهی پلاستیک چاینا پلاس 2018 که در شهرهای گوانجو و شانکهای چین برگزار خواهد شد موضوعات مختلفی به چالش گذاشته خواهد شد که می توان به چند مورد مهم و کلیدی اشاره کرد. ماشین آلات مختلف قالب گیری، ماشین آلات مربوط به قالب تزریق، خطوط اکستروژن، پردازش و همچنین بازیافت ازطریق ماشین آلات مختلف، ماشین آلات برای فوم رزین تقویت شده و چندین موضوع دیگر از جمله مواردی خواهند بود که دراین نمایشگاه با آن ها مواجه خواهید شد.

 البته یادآور شویم که در کنار این موضوعات همایش و سمینارهای مختلفی نیز در نمایشگاه پلاستیک چاینا پلاس برگزار می شوند که با حضور در آن ها می توانید اطلاعات مناسبی را کسب کنید کافی است با رزرو تور نمایشگاهی پلاستیک خود را به این نمایشگاه بزرگ برسانید.

نمایشگاه های مختلفی که در دنیا هر ساله و یا چند وقت یک بار برگزار می شوند اهداف مختلفی را در برمی گیرند که نمایشگاه پلاستیک نیز از این قاعده مستثنی نیست. نمایشگاه چایناپلاس چین نیز از جمله رویداد های بزرگ جهانی است که با اهداف مختلف و گوناگون برگزار می شود و یک سال درمیان در شهرهای گوانجو چین برگزار می گردد. از مهم ترین اهداف این نمایشگاه می توان به معرفی محصولات مختلف در رابطه با عرصه صنعت پلاستیک جهت بازیافت و پردازش اشاره کرد.

تکنولوژی های جدید نیز در این صنعت به شرکت کنندگان معرفی می شوند. شرکت کنندگان که برای حضور در یک رویداد مهم در این نمایشگاه شرکت می کنند می توانند با یکدیگر بیشتر آشنا شده و تبادل اطلاعات نمایند. از مهم ترین اهداف این نمایشگاه می توان به ایجاد فرصت های شغلی متنوع در عرصه پلاستیک اشاره کرد. حضور در این رویداد مهم را با رزرو تور نمایشگاهی پلاستیک چایناپلاس 2018 چین به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.

تور نمایشگاهی پلاستیک اوراسیا در ترکیه

در کنار نمایشگاه چاینا پلاس که در کشور چین برگزار می شود می توان به تور نمایشگاه پلاستیک اوراسیا در کشور ترکیه نیز اشاره کرد. این نمایشگاه در شهر استانبول برگزار می گردد و افرادی که تمایل دارند در این نمایشگاه حضور داشته باشند می توانند به رزرو تور نمایشگاهی پلاستیک اوراسیا ترکیه اقدام کننند.

از جمله موضوعات مهم در این نمایشگاه می توان به صنعت پلاستیک و لاستیک اشاره کرد. موضوعات مرتبط با این صنعت نیز در این نمایشگاه به چالش کشیده خواهد شد. از مهم ترین نکات در رابطه با تور نمایشگاهی پلاستیک می توان به خدمات و امکانات مناسب برای حضوری موفق و بدون دردسر در این نمایشگاه اشاره نمود. برای کسب اطلاعات بهتر و دقیق تر در رابطه با این تور می توانید به سایت مذکور مراجعه نمایید.

زمان برگزاری تور نمایشگاهی پلاستیک ترکیه

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در رابطه با تورهای نمایشگاهی باید به آن توجه نمایید زمان برگزاری آن‌ ها است. کم توجهی و یا بی اطلاعی از زمان برگزاری این نمایشگاه ها باعث خواهد شد که نتوانید در این نوع رویداد های بزرگ حضور داشته باشید بنابراین اطلاع رسانی درست و دقیق باعث می شود که چند روز قبل از شروع این رویداد جهانی به رزرو تور نمایشگاهی پلاستیک ترکیه اقدام کنید.

 به عنوان مثال تور نمایشگاهی چاینا پلاس چین در ماه اردیبهشت برگزار شد و شما عزیزان می توانید برای سال آینده برنامه ریزی مناسبی برای حضور در این نمایشگاه داشته باشید اما تور نمایشگاهی پلاستیک ترکیه از 14 آذر لغایت 17 آذر 97 برگزار می شود و شما می توانید تا شروع این رویداد اقدامات لازم جهت رزرو تور نمایشگاهی مربوطه را به انجام برسانید.

 تور نمایشگاهی پلاستیک دوسلدروف آلمان

یکی دیگر از نمایشگاه های مهم در عرصه پلاستیک و لاستیک در کشور آلمان برگزار خواهد شد. این نمایشگاه هر 3 سال یک بار در دوسلدروف آلمان برگزار می گردد. در سال 2019 نیز دوره ای دیگر از این نمایشگاه را می توانید در این شهر مشاهده کنید و با رزرو تور نمایشگاهی پلاستیک این کشور اقدامات لازم جهت حضور در آن را به انجام برسانید.

 جالب است بدانید که این رویداد بزرگترین و مهم ترین نمایشگاه پلاستیک در جهان می باشد بنابراین حضور در آن می تواند دستاوردهای بسیاری را برای شما به ارمغان آورد. زمان مناسبی نیز برای برگزاری این نمایشگاه در نظر گرفته شده است شما زمان کافی برای برنامه ریزی جهت حضور در این رویداد را خواهید داشت. موضوعات مختلف این نمایشگاه را می توان مورد بررسی قرار داد که در بحث بعدی به آن خواهیم پرداخت.

تور نمایشگاهی پلاستیک آلمان و موضوعات مرتبط با آن

با حضور در نمایشگاه پلاستیک و لاستیک کشور آلمان می توانید از موضوعات مختلفی که در این رویداد به بحث گذاشته خواهد شد بهره مند شوید. یکی از مهم ترین این موضوعات مربوط به تولید کنندگان نیمی از محصولات پلاستیکی و همچنین مواد خام آن می باشد. تولید کنندگان ماشین آلات مربوط به صنعت پلاستیک نیز از دیگر موضوعاتی است که در این نمایشگاه بررسی خواهد شد.

پیشرفت و تکنولوژی های فنی، روش های مختلف و چندین موضوع دیگر در این نمایشگاه مورد بررسی قرار خواهند گرفت. محصولات مختلف از ماشین آلات گرفته تا مواد خام و لوازم یدکی و مواردی از این دست در این نمایشگاه معرفی خواهند شد. برای حضور در این نمایشگاه می توانید به رزرو تور نمایشگاهی پلاستیک دوسلدورف آلمان از طریق سایت مورد نظر اقدام نمایید.

خدمات و امکانات تور نمایشگاهی پلاستیک

یکی از مهم ترین موضوعات در رابطه با تورهای مختلف از جمله تور نمایشگاهی پلاستیک خدمات و امکاناتی است که افراد از آن ها برخوردار خواهند شد. در این بخش به معرفی کلی این خدمات برای شرکت در نمایشگاه های مختلف پلاستیک در نقاط مختلف دنیا از طریق تور نمایشگاهی خواهیم پرداخت.

 رزرو بلیط رفت و برگشت به کشور مقصد از جمله چین، آلمان، ترکیه و.. دریافت ویزای مربوط به کشوری که نمایشگاه پلاستیک در آن برگزار خواهد شد، رزرو هتل و اقامتگاه مناسب در کشور مقصد، بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی، لیدر با تجربه و مسلط به چند زبان، امکان حضور در نمایشگاه با دریافت کارت مربوطه و چندین مورد دیگر از خدمات و امکانات تورهای نمایشگاهی است که با رزرو تور نمایشگاهی پلاستیک مورد نظر می توان از آن ها بهره مند شد.

شرکت کنندگان تور نمایشگاهی پلاستیک

تور نمایشگاهی پلاستیک برای سفر به هر کشوری برنامه‌ریزی شود از مراجعه کنندگان مختلفی برخوردار می باشد. در واقع شرکت کنندگان در این نمایشگاه صنف خاصی از جامعه هستند که در این بخش به معرفی برخی از آن ها خواهیم پرداخت. تجار و سرمایه داران از مهم ترین شرکت کنندگان در نمایشگاه پلاستیک در نقاط مختلف دنیا می باشند.

 این افراد به دلیل توان مالی بالا می توانند باعث پیشرفت در صنعت پلاستیک با ایجاد فرصت های مناسب شغلی شوند. تولید کنندگان مواد اولیه و خام، تولید کنندگان ماشین آلات صنعتی پلاستیک و لاستیک، کارشناسان در صنعت شیمی، مهندسین ساختمان، صنایع مختلف از جمله قایق و کشتی، اساتید و دانشجویان و چندین مورد دیگر را می توان جزء شرکت کنندگان این نمایشگاه دانست.

تور نمایشگاهی پلاستیک با دعوتنامه نمایشگاهی

یکی از مهم ترین موضوعات در رابطه با تور نمایشگاهی پلاستیک داشتن دعوتنامه رسمی برای حضور در این رویداد مهم می باشد. با داشتن دعوتنامه افراد به راحتی می توانند در نمایشگاه مربوطه حضور یابند و از خدمات و امکانات مناسبی که در آن وجود دارد بهره مند شوند. دعوتنامه نمایشگاهی در واقع برگه ای است که در آن از افراد خاصی برای حضور در نمایشگاه پلاستیک در کشورهای مختلف دعوت می شود.

اغلب سازمان و شرکت های معتبر و برگزار کنندگان این نمایشگاه به عنوان دعوت کننده از اهالی صنعت پلاستیک که در بخش قبل به چند مورد از آن ها اشاره کردیم برای حضور در این رویداد مهم دعوت می کنند. با داشتن دعوتنامه افراد به راحتی می توانند ویزای مربوطه را از طریق سفارت خانه کشور مورد نظر دریافت نمایند. برای حضور در نمایشگاه پلاستیک در کشورهای مختلف افراد باید مدارک مختلفی را تهیه نمایند که به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

مدارک لازم جهت رزرو تور نمایشگاهی پلاستیک

برای حضور در نمایشگاه های مختلف پلاستیک و لاستیک در کشورهایی همچون آلمان، ترکیه و چین از طریق تور نمایشگاهی پلاستیک می بایست افراد شرکت کننده مدارک مشخص را آماده به سایت مسافرتی مذکور ارائه دهند. از جمله این مدارک می توان به دعوتنامه نمایشگاهی کشور مربوطه اشاره کرد.

 اگر دعوتنامه ای دریافت نموده اید می توانید آن را به همراه دیگر مدارک ارائه دهید تا کارهای سفر شما از جمله اخذ ویزا سریع تر صورت گیرد. از مدارک دیگر می توان به پاسپورت با اعتبار 6 ماه اشاره کرد. 2 قطعه عکس تمام رخ تازه گرفته شده و همچنین شناسنامه نیز از دیگر مدارک لازم می باشند. مدارک مالی به همراه مدارک شغلی را نیز باید آماده نموده به همراه دیگر مدارک ارائه دهید.

نکات مهم در رابطه با تور نمایشگاهی پلاستیک

در رابطه با تور نمایشگاهی پلاستیک توصیه می کنیم به چند نکته مهم و کلیدی توجه نمایید که در ادامه به آن ها پرداخته خواهد شد.

  • به زمان رزرو تور نمایشگاهی پلاستیک اهمیت بسیاری دهید. بهترین زمان برای رزرو این تورها چند هفته قبل از برگزاری نمایشگاه می باشد چرا که احتمال پر شدن تورهای نمایشگاهی به سرعت بسیار زیاد است.
  • رزرو تور نمایشگاه پلاستیک را حتما از طریق سایت و آژانس های مسافرتی معتبر به انجام برسانید.
  • مدارک جهت رزرو تور را کامل و بدون نقص ارائه دهید تا کارهای مربوط به سفر با مشکلات احتمالی مواجه نشوند.
  • اطلاعات کاملی در رابطه با کشور برگزار کننده کسب نمایید.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی آلمان

آیا می دانید آلمان در حوزه نمایشگاه  بین المللی توانسته رتبه اول را به خود اختصاص دهد؟ آیا از شرایط و ویژگی های تور نمایشگاهی

مطالعه »
تور نمایشگاهی چین

تور نمایشگاهی چین

تور نمایشگاهی چین در شهر گوانگجو برگزار می شود. گوانگجو از دسته شهرهای مشهور در جهان است که خیلی از افراد این شهر را به

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند