تور نمایشگاهی چرم و کفش

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

اگر علاقه مند هستید که از نمایشگاه های چرم و کفش بازدید کنید، تور نمایشگاهی چرم و کفش را پیشنهاد می کنیم. در این مقاله می خواهیم درباره تور نمایشگاهی چرم و کفش و مراحل لازم جهت شرکت در آن صحبت کنیم. این نمایشگاه ها در رابطه با ماشین های ساخت چرم و کفش و مواد اولیه فعالیت دارند. می توانید با استفاده از خدمات این تورها، بازدیدی با کیفیت بیشتر و نیز لذت بخش داشته باشید. تور نمایشگاهی چرم و کفش دارای خدمات و ویژگی های گسترده ای است که سعی کردیم این خدمات را شرح دهیم. نمایشگاه چرم و کفش شامل قسمت های مختلفی است که در ادامه اطلاعاتی نیز درباره این نمایشگاه ها و بازدیدکنندگان  آن به شما می دهیم.

تور نمایشگاهی چرم و کفش

تور نمایشگاهی چرم و کفش، راهی برای بازدید از نمایشگاه های بزرگ چرم و کفش است. در واقع محلی خاص برای شرکت های تأمین کننده و بازدیدکنندگان علاقه مند و مرتبط در این حرفه است. که کمک می کند تا صاحبان ایده و طرح این صنعت، بتوانند ایده خود را به عرصه ظهور بگذارند و به آنچه می خواهند تحقق بخشند. توسط این تور با افراد زبده و تأمین کننده در این صنعت آشنا می شوید و افزون بر این، از اطلاعات جدید و جذاب این صنعت با خبر خواهید شد.

نمایشگاه چرم و کفش دارای بخش ها و محصولات مختلفی است و با اشراف به این بخش ها و با کمک مطالعه در مورد این موضوع، سفری بهتر و مطلوب تر خواهید داشت. اگر به صنعت کفش و چرم علاقه مند هستید، مقاله زیر به شما کمک می کند تا با این تور نمایشگاهی صنعتی، یعنی تور نمایشگاهی چرم و کفش آشنا شوید.

 

تور نمایشگاهی چرم و کفش و مزیت های آن

کسانی که قصد پیشرفت و رونق کسب‌ و کار خود را در این حرفه دارند در تور نمایشگاهی چرم و کفش شرکت می کنند. از مزایای این تورها می‌توان موارد زیر را نام برد.

-اطلاع یافتن از جدیدترین علم و دانش دنیا در این صنعت (صنعت کفش و چرم)

-گسترش و ایجاد روابط تجاری و شغلی در کنار به روز شدن اطلاعات و یافتن طرح های جدید این حرفه

-امکان بهبود وضعیت فعلی و رشد هر چه بیشتر در این نمایشگاه ها

-جذب سرمایه گذاران و ایجاد همکاری با کشور های دیگر

-مقایسه جایگاه خود در این حرفه نسبت به سطح جهانی و بررسی آن در حرفه خود

-کسب اطلاعات بسیار زیاد در این بازه کم

-کشف ایده های جدید در شغل خود و مطرح کردن ایده های خود

-ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و سرمایه گذاران اصلی این تجارت که از مهم‌ترین مزیت های این تور، است.

-و هم چنین استفاده از فوق برنامه هایی نظیر کنفرانس ها و سمینارهای مرتبط که گاهاً در کنار این غرفه ها برگزار می شود و کسب اطلاعات از طریق این برنامه ها .

تور نمایشگاهی چرم و کفش، فرصتی ایده آل

این نمایشگاه برای کسانی که در تور نمایشگاهی چرم و کفش حضور دارند یا در حیطه کاری و کارآفرینانی آن ها است، می تواند یک فرصت بی نظیر باشد. شما در طول این سفر با این عزیزان هم سفر می شوید. تور نمایشگاهی چرم و کفش، این امکان را به شما می دهد که در این زمینه با گسترش اطلاعات و تعاملات به سمت جلو حرکت کنید و بتوانید در حیطه خود بهترین و اولین باشید.

تور نمایشگاهی چرم و کفش و هدف آن

نمایشگاه های چرم و کفش با هدف ایجاد رقابت و انگیزه برای کارآفرینان و فعالان در صنعت کفش برگزار می شود. در تور نمایشگاهی چرم و کفش، با نمایندگان این صنعت، تأمین کنندگان مواد خام، بازرگانان اصلی چرم و فعالان این حوزه مرتبط خواهید شد. نمایشگاه های کفش و چرم، مکانی برای شرکت کننده های بین المللی تأمین کننده و بازدید کنندگان حرفه ای است. در تور نمایشگاهی چرم و کفش، افزون بر این که با جدیدترین و به روزترین نمایشگاه ها و محصولات صنعت کفش آشنا می شوید، ارتباط های جدید تجاری نیز در این حوزه به وجود می آورید.

تور نمایشگاهی چرم و کفش و شرکت کنندگان آن

در این تور، تولیدکنندگان کفش، تولیدکنندگان محصولات چرمی، واردکنندگان، توزیع کنندگان، عمده فروشان، نمایندگان صنعت کفش، بازرگانان اصلی و فعالان و علاقه مندان این حوزه شرکت دارند. و برای عرضه یا فروش محصول، پیدا کردن دانش و اطلاعات روز در حرفه خود، پیشرفت بیشتر و گسترش ارتباطات تجاری در این نمایشگاه ها حضور پیدا می کنند. کشورهای بسیاری نظیر آرژانتین، چین، هندوستان، آمریکا، استرالیا، هلند، تایلند، اسپانیا، روسیه، یونان، ژاپن، ایران، آلمان، سریلانکا، تایوان، مصر و فرانسه سالانه در این نمایشگاه ها حضور پیدا می کنند. نمایشگاه چرم و کفش سالانه کشور های مهم، افراد قوی و شرکت های مرتبط را به دور هم جمع می کند.

تور نمایشگاهی چرم و کفش و بخش های مختلف آن

این نمایشگاه ها شامل قسمت های مختلف می باشد:

تولید کنندگان قطعات کفش اعم از پارچه، کفی، پاشنه

بخش ساخت و طراحی قالب ‌های جدید

تولید کنندگان مواد اولیه کالاهای چرمی

تولید کنندگان و تأمین کنندگان مواد شیمیایی اولیه کفش

تولید کنندگان تجهیزات جانبی کفش

تولید کنندگان ماشین آلات تولید کفش

تولید کنندگان چرم نهایی، خام و نیمه خام

تولید کنندگان قالب‌های کفش

تولید کنندگان چرم مصنوعی (PU,PVC,TR)

نمایندگی ها، موسسه ها، و نشریات و انجمن ها

تور نمایشگاهی چرم و کفش و اطلاعاتی درباره بازدیدکنندگان این نمایشگاه ها

بازدیدکنندگان نمایشگاه چرم و کفش، تولیدکنندگان انواع چرم و کفش، واردکنندگان، عمده فروشان و توزیع کنندگان هستند. هم چنین افراد علاقه مند و فعال در این صنعت نیز از بازدید کنندگان این مجموعه هستند. اما بیشترین درصد بازدیدکنندگان را تولید کنندگان تشکیل می دهند. در نمایشگاه چرم و کفش، بازدید کنندگان می توانند ارتباطات تجاری گسترده و دیدی جامع از این بازار به دست آورند.

تور نمایشگاهی چرم و کفش  فرصتی برای دیده شدن در این حرفه

همان‌طور که در این متن ذکر شد، تور نمایشگاهی چرم و کفش فضایی برای برقراری ارتباط بیشتر و کسب اطلاعات جدیدتر است. با حضور در این نمایشگاه ها تولیدکنندگان می توانند محصولات خود را عرضه و معرفی کنند و حتی سرمایه گذار جذب کنند. این نمایشگاه بستری برای پیشرفت فعالان این حوزه می باشد و تور نمایشگاهی چرم و کفش، این فرصت را به وجود می آورد که تأمین کنندگان و تولیدکنندگان بتوانند دیده شوند.

تور نمایشگاهی چرم و کفش و نکاتی درباره آن

دقت شود که آنچه یک تور را از سایر تورهای نمایشگاهی متمایز می سازد، کیفیت آن است. کیفیت نمایشگاه ها به پارامتر هایی نظیر؛ تعداد غرفه ها، مساحت نمایشگاه، تعداد بازدیدکننده های آن، تعداد کشور هایی که در آن شرکت می کنند و سیکل برگزاری نمایشگاه بستگی دارد. چنان چه دوست دارید در تور نمایشگاهی چرم و کفش شرکت کنید و از حرفه مورد علاقه خود با بازدید عالی در این تورها لذت ببرید، در انتخاب نمایشگاه با کیفیت دقت نمایید.

برای توضیح بیشتر چند مثال می آوریم. برای مثال اگر نمایشگاه موردنظر، بازدیدکنندگان بسیاری داشته باشد می تواند ارتباطات تجاری و حرفه ای گسترده تری برای شما به وجود بیاورد. و یا اگر کشور های بیشتری در یک نمایشگاه حضور داشته باشند، به لحاظ کیفی دارای پتانسیل بیشتری برای رشد شما می باشد. و حتی مساحت نمایشگاه می تواند مهم باشد. هرچه این مساحت بزرگ تر باشد می تواند کیفیت بهتر نمایشگاه هدف را نشان دهد.

تور نمایشگاهی چرم و کفش و خدمات آن

رزرو ویزا (بلیط رفت و برگشت به مقصد)

حمل و نقل فرودگاهی

اقامت در هتل به همراه صبحانه

راهنمای زبان فارسی

بیمه مسافرتی

 تور نمایشگاهی چرم و کفش و مدارک لازم برای ثبت نام واخذ ویزا

شرکت کنندگان در نمایشگاه چرم و کفش برای اخذ ویزا باید مدارکی به شرح زیر ارائه دهند:

اصل شناسنامه و کارت ملی، به همراه کپی آن‌ها

داشتن گذرنامه ای که اعتبار آن حداقل هفت ماه باشد و ارائه تصویر آن

گواهی کار با جزئیاتی نظیر حقوق، تاریخ و …

پرداخت هزینه صدو ویزا و ارائه فیش آن

جواز کسب، برای افرادی که شغل آزاد دارند.

سه گردش آخر حساب بانکی

داشتن بیمه نامه پزشکی و کپی آن

ارائه دعوت نامه در صورت وجود

گواهی رزرو هتل

نمایشگاه چرم و کفش و اطلاعاتی راجع  به شرکت در آن

صدور ویزا و رسیدگی به پرونده آن، پروسه ای زمان بر می باشد. ممکن است این فرآیند، یک ماه طول بکشد. به همین دلیل حتماً یک ماه زودتر اقدام شود. غالباً مدت تور نمایشگاهی کفش و چرم، 3 شب و 4 روز می باشد. اما در صورت تمایل می توان مدت اقامت بیشتر و یا کمتری در این تور تجربه کرد. برای رزرو هتل در تور نمایشگاهی چرم و کفش، کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه ها و نحوه رزرواسیون با کانتر تور باید در ارتباط  بود. تصویر 13

تور نمایشگاهی چرم و کفش  و اجاره غرفه های نمایشگاه

افرادی که قصد ارائه محصول در نمایشگاه های این صنعت را دارند در تور نمایشگاهی چرم و کفش شرکت می کنند، باید بدانند که یک ماه قبل لازم است برای رزرو غرفه اقدام نمایند و خیلی قبل تر در آنجا حضور پیدا کنند تا غرفه خود را آماده کنند. چرا که بتوانند تبلیغ کنند. به این ترتیب بازدیدکنندگان بیشتری جذب می شوند و می توانند با خدمات تور این آماده سازی ها را انجام دهند. تصویر 14

تور نمایشگاهی چرم و کفش و خدمات حرفه ای آن

جالب است که بدانید با شرکت در تور نمایشگاهی چرم و کفش، می توانید از خدمات حرفه ای آن نیز برخوردار شوید. در زیر برخی از این خدمات اشاره شده است.

1-در این تور، زمینه برای برگزاری رویدادهای حرفه ای فراهم است. به طوری که قادر خواهید بود در بازه ای کوتاه از چندین مجموعه بازدید نمایید.

2-نمایشگاه های زیادی توسط برگزار کننده تدارک دیده می شود که می توانید در طول این سفر بازدید کنید.

3-بازارهای گوناگونی در این صنعت آماده می شود و با تمامی تولیدکنندگان و تأمین کنندگان این زمینه می توانید آشنا شوید.

4-گروه های تخصصی و حرفه ای تور، به شما کمک می کنند تا در زمینه سفر، تبلیغات، غرفه سازی و کارهای مربوط به مطبوعات به بهترین نحو پیش روید و تجربه ای عالی داشته باشید.

تور نمایشگاهی چرم و کفش و دعوت‌نامه نمایشگاهی

لازم به ذکر است اگر هنگام دریافت ویزا و مراجعه به سفارت، نتوانید دلیل سفر خود را به اثبات رسانید ممکن است درخواستتان رد شود و نتوانید به سفر خود و بازدید خود برسید. اما نکته جالب این است که با وجود یک دعوت‌نامه نمایشگاهی شما راحت تر می توانید به این مهم برسید. پس برای جلوگیری از این اتفاق، می توانید این مراحل را به کانتور تور و افراد کارشناس مربوطه بسپارید. کارشناسان آژانس با دریافت هزینه جدا این مراحل را برای شما انجام می دهند و خیالتان را از سفر آسوده می کنند. این کار برای افراد پر مشغله که وقت کافی ندارند، بسیار مناسب است.

نمایشگاه چرم و کفش و استراتژی های مهم

مطلعه: چه در نمایشگاه چرم و کفش وچه سایر تور های نمایشگاهی، لازم است در مورد آن نمایشگاه اطلاعات کافی کسب کنید و سپس اقدام به شرکت در آن کنید. این اطلاعات را از وب سایت رسمی نمایشگاه به دست آورید. هم چنین از طریق اعلان ها و بروشور ها نیز می توانید اطلاعاتی کسب کنید.

داشتن برنامه ریزی و هدفمند بازدید داشتن: مرحله بعد از کسب اطلاعات درباره نمایشگاه مورد نظر، لازم است هدف گذاری کنید که چه قسمتی از نمایشگاه کفش و چرم را قصد بازدید دارید و دقیقا به دنبال چه چیزی می باشید. زیرا عموما نمایشگاه ها دارای غرفه های متعدد و محصولات متنوع می باشد. پس بهتر است هدفمند باشید و سردرگم نباشید.

نقشه نمایشگاه: برای اینکه راحت تر و سریع تر به غرفه ها، سالن ها وبخش های مد نظرتان در طول این نمایشگاه سربزنید، لازم است نسبت به تهیه این نقشه نمایشگاه اقدام کنید. معمولا این نفشه ها در ابتدای ورود به نمایشگاه توزیع می شود.

همراه داشتن کارت ویزیت: برای اینکه بتوانید ارتباط و تعاملات تجاری خود را آغاز کنید، نیاز به داشتن کارت ویزیت مناسب دارید. هنگامی که از غرفه ای بازدید کردید و بعد از مصاحبه با کارفرماها و یا تولیدکنندگان، کارت خود را به آن ها می دهید و به این صورت جذب سرمایه گذار و یا کارآفرین می کنید. یک کارت ویزیت کامل شامل شماره تلفن، نام شرکت، سمت فرد و ایمیل می شود.

لباس مناسب و آراسته بودن: داشتن لباس رسمی و آراستگی در ملاقات های مهم و حرفه ای پیشنهاد می شود. مهم است که شما چه سبکی را در برخورد با افراد فعال در این حوزه و تاجران انتخاب کرده اید و نشانه ی شخصیت شما است. پس لباس رسمی بپوشید و کفش مناسب برای راه رفتن طولانی داشته باشید. چرا که نمایشگاه محلی است که باید به غرفه های متعدد وسالن های زیادی سر بزنید. پس از کفش مناسب پیاده روی استفاده نمایید.

لباس مناسب: پوشیدن لباس رسمی در تمامی ملاقات های تجاری توصیه می شود. ضمناً نمایشگاه محلی است که در آن مجبور به پیاده روی و ایستادن به مدت طولانی خواهید بود، لذا برای اینکه سفری بهتر و نتیجه بخش داشته باشید، از کفش مناسب و راحت استفاده نمایید.

سایر نمایشگاه ها :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند