تور نمایشگاهی پرتغال

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی پرتغال

آیا می دانید برای شرکت در تور نمایشگاهی پرتغال از همین حالا باید اقدام کنید؟ در نظر داشته باشید که پرتغال از دسته کشورهایی است که در برگزاری انواع نمایشگاه ها در لاین های مختلف بسیار فعال است. اما برای اینکه بتوانید در تور نمایشگاهی پرتغال شرکت کنید باید در ابتدا یک سری اطلاعات در این مسیر داشته باشید و از طرفی بتوانید دعوت نامه و همینطور ویزا کسب کنید. در این مقاله لیستی از تور نمایشگاهی پرتغال را اعلام می کنیم و سپس شرایطی که در خصوص رزرو تور نمایشگاهی پرتغال باید رعایت کنید را مورد بررسی قرار خواهیم داد. عموم افراد در صورتی که مسیر مورد نظر را رعایت کنند، می توانند از خدمات و امکانات تور نمایشگاهی پرتغال بهرمند شوند با ما همراه باشید.

معرفی تور نمایشگاهی پرتغال

به طور کلی در تورهای نمایشگاهی هدف اصلی بازدید از نمایشگاه مورد نظر است، می دانیم که هر یک از غرفه های نمایشگاه در لاین خاصی فعالیت می کند به این ترتیب بهتر است که مسافران به دسته های دقیق تقسیم شوند و هر دسته به سراغ تور نمایشگاهی پرتغال مناسب با خود برود. اینطور که مشخص شده است برگزاری نمایشگاه در پرتغال به صورت دوره ای است و با توجه به اینکه شرایط بسیار ویژه برای آن فراهم می شود افراد علاقمند به بازدید هستند به این ترتیب تور نمایشگاهی پرتغال قرار داده شده است تا هم برنامه ریزی صحیحی در این خصوص وجود داشته باشد و هم افراد بتوانند با هزینه کمتر و مناسب تری به نتیجه خود دست یابند.

تور نمایشگاهی پرتغال

لیست تور نمایشگاهی پرتغال و زمان بندی هر یک

شایان ذکر است که هنوز تاریخ دقیق برگزاری نمایشگاه های پرتغال گزارش نشده است اما بر طبق بررسی های انجام شده یک سری تاریخ ها پیش بینی شده است که در این بخش به آن اشاره خواهیم کرد.

اولین نمایشگاه مهم و بین المللی در پرتغال نمایشگاه ام پک است، این نمایشگاه در خصوص تکنولوژی بسته بندی یک سری نوآوری ها را با خود به همراه دارد. این نمایشگاه در شهر لک دا المیرای پرتغال برگزار می شود. پیش بینی شده است که این نمایشگاه در تاریخ 27 شهریور 97 برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی بیوفسیل از دیگر نمایشگاه های پرتغال است که در شهر پورتو برگزار می شود. این نمایشگاه در تاریخ 26 مهر ماه 97 برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه کنفرانس های بزرگی در زمینه سوخت های زیستی برگزار می شود و زیست شناسان بسیار سرشناس در این کنفرانس ها حضور به عمل می آروند، ورود به این نمایشگاه نیاز به تهیه بلیط دارد و معمولا ظرفیت اعلام شده برای آن محدود است.

تور نمایشگاهی پرتغال در فصل زمستان

نمایشگاه بین المللی اینترگال در تاریخ 14 دی ماه 97 در شهر بتلاغای پرتغال برگزار می شود. در این همایش هدف اصلی بر روی مواد غذایی، آشامیدنی و تجهیزات وابسته به تولید می باشد، افراد بسیار سرشناس در این نمایشگاه ایده هایی ناب و غیر تکراری خود را با عموم مراجعه کنندگان در میان می گذارند، هدف اصلی در این نمایشگاه زندگی سالم و مصرف غذاهای طبیعی و بدون مشکل است. هدف تکمیلی در این نمایشگاه این است که آب های آشامیدنی در سالم ترین وضعیت خود به فروش برسند.

نمایشگاه بین المللی فوقرالیا که در تاریخ 8 اسفند 97 در لیسبون برگزار می شود به طور کلی به جوانان می پردازد، حجم بزرگی از مراجعه کنندگان به این نمایشگاه تیپ های جوان هستند. در نظر داشته باشید که آموزش و پرورش و همینطور آموزش و کار دو بحث مهمی است که در این نمایشگاه به بحث گذاشته می شود تا مشخص شود که پرورش برای جوانان مهم تر است و یا داشتن شغلی ثابت و پر درآمد!

نمایشگاه بین المللی کانسرتا از دیگر همایش هایی است که انتظار می رود برگزاری آن به سال 98 بکشد و هنوز تاریخ دقیقی در خصوص این نمایشگاه ارائه نشده است. هدف اصلی این نمایشگاه صنعت ساخت و ساز است به طوری که بخش های مختلف از نظر کیفیت مورد بررسی قرار بگیرد برای شرکت در این نمایشگاه باید ماه ها زودتر اقدام کنید.

شرایط اخذ دعوتنامه تور نمایشگاهی پرتغال

می دانیم که پرتغال از دسته کشورهایی است که برای ورود به آن با هر هدفی نیاز به ویزا وجود دارد به طور کلی افرادی که قصد دارند از تور نمایشگاهی پرتغال از طریق دعوت نامه استفاده کنند، باید در ابتدا دعوت نامه دریافت کنند. دعوت نامه در دو مسیر برای فرد متقاضی ارسال می شود.

در روش اول شما فامیل و یا دوستی در پرتغال دارید که می تواند برایتان دعوت نامه ارسال کند بهتر است که دعوت نامه با هدف دقیق نمایشگاهی تنظیم شود البته این دعوت نامه می تواند توریستی هم باشد اما در نوع نمایشگاهی میزان بودجه و بعد مالی کمتر حایز اهمیت خواهد بود.

روش دوم برای افرادی است که اغلب خودشان قصد دارند یکی از غرفه داران باشند، به این ترتیب یک سری از گروه های مشخص به اشخاص و یا شرکت های خاصی دعوت نامه ارسال می کنند و از آنها می خواهند که در نمایشگاه حضور به عمل آورند. در هر دو مسیر در ابتدا باید فرم دعوت نامه به درستی تکمیل شود. فرم دعوت نامه را در بخش بعد به طور دقیق توضیح می دهیم.

تور نمایشگاهی پرتغال

فرم دعوت نامه تور نمایشگاهی پرتغال

فرمی باید برای دعوت نامه نمایشگاهی تکمیل شود در بخش اول فرم اطلاعات شخص دعوت کننده نوشته می شود که شامل اطلاعات شخصی او و همینطور شرایط مالی آن است

بخش دوم فرم مربوط به فرد دعوت شده است ، در این بخش باید به طور دقیق اطلاعات شخص متقاضی وارد شود و مشخص شود که قرار است در کدام نمایشگاه و در چه تاریخی حضور به عمل آورد، دقت کنید که همیشه این بخش از کار به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد. شما باید تاریخ ورود و خروج به پرتغال را به طور دقیق و مشخص اعلام کرده باشید.

گزینه بعدی در خصوص محل اقامت فرد است، در صورتی که از تور نمایشگاهی پرتغال استفاده می کنید محل اقامت شما در قالب رزرو هتل با ذکر اسم و تاریخ مشخص می شود و در صورتی که قرار است در منزل شخصی مشخص اقامت داشته باشید ادرس منزل و سایر اطلاعات باید به درستی وارد شود.

مدارک لازم تور نمایشگاهی پرتغال

برای رزرو تور نمایشگاهی پرتغال باید یک سری مدارک تهیه شود.

  • اولین و مهم ترین مدرک دعوت نامه است که باید در پوشه مدارک شما قرار بگیرد.
  • در گام بعدی فرمی وجود دارد که باید آن را تکمیل کنید، در این فرم سوالات عمومی پرسیده شده است و تنها قرار است که اطلاعات شخصی شما وارد شود.
  • پاسپورت شما باید دارای 2 ماه اعتبار باشد و البته نیاز به دو صفحه خالی برای مهر و امضا خواهد دلشت
  • گزینه بعدی در خصوص شناسنامه فرد و همینطور همراهان او است، تمامی صفحات باید کپی شده و ارائه شود.
  • در این مسیر نیاز به بیمه مسافرتی است که تور نمایشگاهی پرتغال خود مدارک لازم را برای بیمه مسافرتی  تعیین می کند.
  • دو قطعه عکس با زمینه سفید نیاز است که به صورت تمام رخ گرفته شده باشد و جدید باشد. تمامی این مدارک برای تور نمایشگاهی پرتغال مورد نیاز خواهد بود.

انواع تور نمایشگاهی پرتغال

به طور کلی تور نمایشگاهی پرتغال به دو درجه تقسیم می شود که نوع اول آن میان رده و نوع دیگر ویژه است. در نوع میان رده هدف به این شکل دنبال می شود که فرد متقاضی بتواند با هزنیه ای مناسب از تور نمایشگاهی پرتغال استفاده کند، در این تور شما می توانید در هتل آپاتمان های میان رده اقامت داشته باشید و البته در طول روز یک وعده غذا برای شما در نظر گرفته می شود، یک راهنما با شما همراه است و اطلاعات لازم در خصوص هر یک از نمایشگاه ها را اعلام می کند.

تور نمایشگاهی پرتغال درجه یک

نمایشگاه پرتغال ویژه برای افرادی است که می خواهند سفری بسیار لوکس داشته باشند، به طور کلی در این تور شرایط کلی سفر به طور دقیق توسط راهنما به شما اعلام می شود. لیستی از خطوط هوایی به شما ارائه می شود که می توانید طبق سلیقه خود انتخاب کنید، انتخاب هتل و سایر خدمات نیز به طور کامل به خواست مسافر صورت می پذیرد. خوشبختانه این نوع تور دارای تمامی امکاناتی که یک مسافر به دنبال آن است خواهد بود.

ویزای نمایشگاهی پرتغال

می دانیم که انواع ویزا با اهداف مختلف وجود که ما برای انتخاب تور نمایشگاهی پرتغال باید به سراغ ویزای نمایشگاهی برویم، عموما ارائه ویزای نمایشگاهی از سوی سفارت چندان دردسری ندارد اما باز باید قوانین و مدارک لازم برای اخذ تور نمایشگاهی پرتغال به درستی رعایت شود. در نظر داشته باشید که این ویزا در مدت زمان مشخصی طبق تایم برگزاری نمایشگاه ارائه می شود و پس از اتمام نمایشگاه زمان زیادی برای گشت و گذار نخواهید داشت و باید به کشور خود باز گردید.

برای اخذ ویزا عموما در ابتدا باید فرم مربوط به همراه مدارک ارسال شود و منتظر شوید تا زمان مشخص اعلام شود. سپس نوبت به وقت سفارت خواهد بود البته وقت سفارت اغلب به صورت روتین اعلام نخواهد شد و بستگی به زمان های باز دارد و در نهایت پس از طی کردن شرایط موجود و بررسی مدارک ویزای نمایشگاهی در اختیار شما قرار می گیرد.

تور نمایشگاهی پرتغال

رزرو تور نمایشگاهی پرتغال

به شما پیشنهاد می کنیم که برای نمایشگاه پرتغال از روش های اینترنتی استفاده کنید، در این روش وارد بخش مربوطه می شوید و کشور مورد نظر خود را انتخاب می کنید، لیستی از نمایشگاه ها و همینطور توضیحات هر یک برای شما نشان داده می شود، جدولی برای زمانبندی وجود دارد که زمان برگزاری هر یک از نمایشگاه ها را اعلام می کند به این ترتیب می توانید گزینه مورد نظر را طبق درخواست خود انتخاب کنید، در نظر داشته باشید که برای رزرو نمایشگاه پرتغال بهتر است یک سری از مسائل به طور دقیق انتخاب شود. به عنوان مثال در وارد کردن تاریخ و همینطور اطلاعات شخصی خود دقت کنید معمولا تغییر تاریخ امکان به هم ریختگی تنظیمات را خواهد داشت. در نهایت پس از تایید بخش های موجود می توانید پرداخت هزینه داشته باشید و به سادگی رزرو خود را به مرحله تکمیل برسانید.

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی پرتغال

دقت کنید که برای رزرو تور باید زودتر اقدام شود به هیچ عنوان نگذارید که رزرو شما به روزهای آخر بکشد اینطور که مشخص است رزروهای لحظه آخری اغلب با افزایش هزینه و یک سری بی نظمی ها همراه است.

تور نمایشگاهی پرتغال از دسته تورهای همیشگی و بسیار ایده آل محسوب می شود و افراد مختلفی در این مسیر هستند که می توانند شما را راهنمایی کنند. زمان مناسب برای  رزرو نمایشگاه پرتغال یک الی دو هفته قبل از تاریخ برگزاری نمایشگاه است، بنابراین شما برای اخذ ویزا و همینطور دعوت نامه باید در مدت زمان زودتری اقدام کنید تا از تور نمایشگاهی پرتغال جا نمانید.

هزینه های تور نمایشگاهی پرتغال

به طور کلی هزینه هایی که برای نمایشگاه پرتغال در نظر گرفته می شود بر حسب زمان و همینطور تاریخ سفر شما اعلام می شود، هزینه های موجود به چندین صورت مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که محل اقامت از سوی آژانس مسافرتی باشد هزینه های شما افزایش خواهد داشت و افرادی که خود محل اقامت دارند می توانند با هزینه کمتری سفر داشته باشند.

جدولی در سایت تنظیم کرده ایم تا افراد بتوانند به سادگی از هزینه های روز تور نمایشگاهی پرتغال مطلع شوند. عموما هزینه تور نمایشگاهی پرتغال میان رده بسیار ارزان و مناسب است و تور نمایشگاهی پرتغال ویژه به دلیل امکانات بسیار خاصی که دارد با افزایش هزینه همراه است اینطور به نظر می رسد که همیشه برای انتخاب نمایشگاه پرتغال بهتر است که به سراغ روش های اینترنتی بریم و از طرح های تخفیفی موجود استفاده کنیم.

مدت زمان مورد نیاز برای رزرو نمایشگاه پرتغال

دقت کنید که به طور کلی شما برای اینکه بتوانید از تور نمایشگاهی پرتغال استفاده کنید نیاز به یک ماه زمان دارید، در این یک ماه باید در ابتدا دعوت نامه مورد نیاز را تنظیم کنید، در گام بعدی نیاز به تهیه مدارک مورد نیاز است که شاید یک هفته زمان نیاز داشته باشد شما نیاز به اخذ ویزا دارید که گاه بسیار زمانبر است و حتی یک ماه هم برای تایید نهایی ویزا کم است. بنابراین زمان لازم برای نمایشگاه پرتغال بر حسب فصل و شرایط مسافر تعیین می شود و فردی که مدرک کاملتری دارد می تواند به سادگی از نمایشگاه پرتغال برخوردار شود.

نکات مهم تور نمایشگاهی پرتغال

تا به اینجا شرایط و قوانین تور نمایشگاهی پرتغال را به طور دقیق مورد برسی قرار دادیم در این بخش می خواهیم یکسری نکات مهم در نمایشگاه پرتغال را بررسی کنیم در نظر داشته باشید که عموما هزنیه هایی که برای تور نمایشگاهی پرتغال در نظر گرفته می شود استاندارد است و در صورت ارزانی غیر منطقی هزینه ها مطمئن باشید که امکاناتی موجود نخواهد بود. عموما اگر تاریخ های پرواز از سوی ما تغییر کند به طور دقیق به شما اعلام خواهد شد. شما می توانید به صورت خانوداگی از تور نمایشگاهی پرتغال استفاده کنید

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی فرانسه

تور نمایشگاهی فرانسه

تور نمایشگاهی فرانسه یکی از جذاب‌ ترین تورهای مورد استفاده است. شما در تور نمایشگاهی فرانسه می‌ توانید با رویدادهای بزرگی که در این کشور

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند