نمایشگاه دام و طیور اروپا VIV EUROPE

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

نمایشگاه دام و طیور اروپا VIV EUROPE که یکی از بهترین نمایشگاه ها در این زمینه است با توجه به تلاش ها و  تغییراتی که در 30 سال اخیر در آن ایجاد شده است از آن به عنوان مرجعی نوآور نام برده می شود زیرا این نمایشگاه تلفیقی از تجهیزات و علوم جدید دام و طیور است. به نوعی در کلیه بخش های نمایشگاه توسط هر تکنولوژی و یا تجهیزاتی زنجیره تولید گوشت را در بر دارد. از جمله موارد مهم دیگری که در این نمایشگاه اروپایی وجود دارد می توان به سمینار مهمی اشاره کرد که بر اساس موضوعات مرتبط می باشد تا بتواند نیاز های غرفه داران و بازدید کنندگان را برای ارائه نمایشی بهتر و جامع تر از قبل تامین کند.

تاریخچه نمایشگاه دام و طیور اروپا: 

تاریخچه تاسیس این نمایشگاه تقریبا به 60 سال پیش برمی  گردد یعنی سال 1960 دقیقا در زمانیکه شرکت  های موجود کشاورزی در هلند تصمیم به تخصصی کردن تولیدات خود کردند که در نهایت توسعه سریع دام را باخود به همراه داشت. بخش های توسعه یافته شامل بخش کشاورزی، تولید شیر و گاو می باشد. در سال 1970 بخش دام و طیور در این نمایشگاه بهم متصل شدند یعنی نمایشگاه Royal Dutch Jaarbeurs که در زمینه مرغداری فعالیت می کرد و صنعت علوفه ترکیبی هلند و وزارت کشاورزی، نمایشگاه مزارع خوک و در نهایت نمایشگاه دام و طیور اروپا را تشکیل دادند. در این راستا به سرعت در سال 1978 رشد سریع مزارع خوک و طیور را به وضوح می توان دید. با توجه به پیشرفت مشترکی که این دو صنعت داشتند “نمایشگاه تجاری برای پرورش سریع و متمرکز دام” را راه اندازی کردند. با توجه به اینکه در این نمایشگاه نیاز  بود تا صنعت کشور های دیگر وارد شود و دامنه بین المللی پیدا کند در سال 1986 تغییر نام پیدا کرد و “نمایشگاه دام و طیور اروپا” نام گذاری شد. این نمایشگاه که بر اهداف نمایشگاه عمودی پیش می رفت تمامی مراحل تجهیزات آسیاب علوفه، تبدیل مواد اولیه ژنتیکی به محصولات نهایی آماده و … به نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه دام و طیور اروپا VIV EUROPE

یکی از بهترین نمایشگاه های جهانی دام و طیور، نمایشگاه دام و طیور اروپا VIV EUROPE با مفهوم ” از علوفه تا گوشت ” در کشور هلند شهر اوترخت می باشد که تاریخ برگزاری آن 10 الی 12 خرداد سال 1401 می باشد این نمایشگاه یک رویداد بسیار بزرگ محسوب می شود. هدف از برگزاری این نمایشگاه پرورش و پردازش دام است. افراد بسیاری از جمله تاجران و بسیاری از افراد کلیدی در این صنعت در نمایشگاه شرکت می کنند. با توجه به بخش های مختلف این نمایشگاه می توانید با به اشتراک گذاری دانش روز و نوآوری در صنعت پرورش دام و طیور با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید و فضایی راحت را برای بازدید کنندگان به ارمغان بیاورید. در نمایشگاه های دام و طیور اروپا شاهد گسترش و بالارفتن ایمنی گوشت مصرفی هستیم و یکی از بزرگترین دغدغه های مردم محسوب می شود.

محصولات موجود در نمایشگاه دام و طیور اروپا:

با توجه به تغییراتی که در نمایشگاه دام و طیور اروپا در سال های مختلف ایجاد شد محصولات بسیار متنوعی در این نمایشگاه ارائه شد که می توان از آنها به موارد زیر اشاره کرد:

 • تجهیزات، تدارکات و مواد اولیه پردازش علوفه صنعتی
 • مواد تشکیل دهنده و مواد افزودنی علوفه
 • علوفه
 • بهداشت حیوانات
 • تولید مثل حیوانات
 • تجهیزات مزرعه
 • تجهیزات کشتارگاه گوشت
 • مواد تشکیل دهنده گوشت
 • پردازش، بسته بندی، حمل و نقل و انجماد گوشت، پردازش تخم مرغ و لبنیات
 • محصولات گوشتی لبنی و تخم مرغ
 • موضوعاتی در مورد تامین زنجیره گوشت
 • تبادل دانش و مشاوره

بازدید کنندگان نمایشگاه دام و طیور VIV EUROPE

نمایشگاه دام و طیور اروپا در تلاش است تا از یک استاندارد جهانی پیروی کند تا بتواند بهترین کیفیت را ارائه بدهد که این موضوع شامل: تولید دام نوآورانه. نمایشگاه دام و طیور اروپا می شود این نمایشگاه که دارای بیش از ٦٠٠ غرفه دار از ٤٠ کشور مختلف است و توسط ٢٠.٠٠٠ بازدید کننده تجاری از ١٣٠ کشور بازدید می شود. این بازدید کنندگان در دسته های مختلفی شرکت می کنند که شامل: آسیاب علوفه، مرغداری، مزارع خوک، مزارع پرورش گاو، مراکز پرورش ماهی، مزارع کشاورزی، شرکت های کشتارگاه، شرکت های پردازش (پردازش ثانویه) گوشت، شرکت های سازنده مواد اصلی و مواد افزودنی علوفه، تامین کنندگان تجهیزات مزرعه و صنعت، توزیع کنندگان/ عمده و خرده فروشان محصولات گوشتی تجاری و سایر نمایندگان تجاری توزیع می باشد البته در بخش های مختلف دامپزشکان، پژوهش/ مشاوره، شرکت های متحد با مقیاس بزرگ و در نهایت مقامات محلی و ملی هم شرکت می کنند.

هدف از برگزاری نمایشگاه دام و طیور VIV EUROPE

با توجه به اینکه نمایشگاه دام و طیور اروپا در تاریخ 31 می الی 2 ژوئن  2022 در شهر اوترخت برگزار می شود یکی از پرطرفدار ترین نمایشگاه های دام و طیور می باشد که بسیاری بازدید کننده بین المللی دارد. با توجه به اینکه این نمایشگاه تنها در ابتدا به دام تخصیص داده شده بود و با تلاش های بسیار در 30 سال پیش این نمایشگاه به نمایشگاه دام و طیور تبدیل شد، هدف اصلی از برگزاری آن پرورش و پردازش دام و طیور می باشد؛ همینطور ایجاد بستری برای پرداختن به تجارت و آشنایی افرادی  که در این کسب و کار هستند با عاملان کلیدی در سراسر جهان در یک محیط الهام بخش که می تواند این صنعت را بسیار به جلو ببرد. این نمایشگاه درباره نوآوری، به اشتراک گذاری دانش و ایجاد ارتباط در یک فضای راحت است. این نمایشگاه به تازگی، محصولات خود را گسترش داده و تمام بخش های زنجیره تولید گوشت را در بر می گیرد.

نکات ضروری تور نمایشگاه دام و طیور (VIV Europe)

قیمت های تور های نمایشگاهی بر اساس اخذ ویزای شنگن, برگزاری کارگاه و نشست تخصصی پیش از سفر, بیمه مسافرتی می باشد همچنین حداکثر تعهدات 30,000 یورو, می باشد. اگر تور ها به تعداد مناسب نرسید جای نگرانی وجود ندارد و در صورت تمایل شما تمامی خدمات مانند خدمات ترانسفر روزانه به محل نمایشگاه، راهنمای فارسی زبان و گشت شهری به صورت انفرادی ارائه می شود که در نهایت مابه التفاوت از مسافر حساب شده و دریافت می شود.

از نکات مهمی که بهتر است بدانید کنترل کلیه موارد مربوط به صحت گذرنامه است که باید توسط صاحب گذرنامه انجام شود تا بعدا با مشکل مواجه نشوید. این موارد شامل اعتبار، مهر خروج و یا ممنوعیت خروج از کشور می باشد.

در مورد هزینه تور بهتر است بدانید که 50 درصد کل هزینه تور در ابتدا ثبت نام تور ها گرفته می شود و سپس دو هفته قبل از سفر کل هزینه های ارزی و ریالی باید تسویه شود. البته تمام این موارد با توجه به محدود بودن ظرفیت پرواز ها و هتل ها و تغییر مداوم نرخ ارز، این پیشنهاد تا زمان تبدیل شدن به قرارداد قطعی، می تواند دچار تغییراتی گردد.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی مالزی

تور نمایشگاهی مالزی

برای اینکه به بازارهای جهانی برسیم و حرکتی به سوی اقتصاد بازار جهانی داشته باشیم، باید در تور نمایشگاهی مالزی شرکت کنیم تا همیشه همگام

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند