تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی یکی از شناخته ترین و معتبرترین تورهایی است که در حوزه گردشگری تجاری روی می دهد. این رویدادی است که بسته به صنایع مختلف به صورت دوره های سالیانه و در نقاط مختلف جهان انجام می شود. تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی نیز یکی از تورهای است که سالیانه در کشورهای مختلف برای نمایش فناوری و صنعت بازی و سرگرمی انجام می شود. این گونه نمایشگاه ها در حوزه های مختلف فعالیت می کنند. تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی نیز در حوزه بازی، در زمان و مکان مشخص سالیانه برگزار می شود. همانطور که می دانید یکی ار راه ها و روش های معرفی فناوری روز حضور و شرکت در نمایشگاه ها است. این نمایشگاه ها پله کانی برای پیشرفت جوامع هستند. شما نیز می توانید برای پیشرفت کشور در این نمایشگاه ها حضور یابید.

نمایشگاه

هدف اصلی برگزاری نمایشگاه های مختلف بر اساس فعالیت های مختلف زندگی کاری و تحصیلی افراد مختلف است. این نمایشگاه برگزار می شوند تا بتوانند افرادی را که دارای تخصص خاص در یک حوزه فعالیتی هستند را گرد هم جمع کنند. در این نمایشگاه های این افراد می توانند آخرین و مدرن ترین دستاوردهای خود و افرادی که دارای صنایع مشابه هستند به نمایش بگذارنند. در تور نمایشگاهی نیز افرادی با ارائه پیشرفت های حرفه خود، سعی می کنند فرصتی پیدا کنند تا با افراد دیگر با همین زمینه آشنا شوند و بتوانند با آن ها برای ارتقای کار خود فعالیت کنند. این تورها هدفی جز ارتقای روند زندگی کاری ندارند ولی می توان از این تورها برای ایجاد فرصتی برای کسب و کار نیز استفاده کرد. تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی مستثنی از این امر نیست و تمامی افراد شرکت کننده به دنبال راهی برای پیشبرد اهداف خود هستند. 

چرا به نمایشگاه ها برویم؟

یکی از دلایل اصلی اینکه هر فردی در نمایشگاه حضور پیدا می کند، گسترش روابط تجاری است. هر شرکتی که کالایی را تولید و اختراع می کند، می خواهد آن کالا را در معرض دید عموم قرار دهد و با همکاری با سایر شرکت ها تولید انبوه داشته باشد. وقتی با تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی در نمایشگاه حضور می یابیم می توانیم با مهارت ها و دستاوردهای جدید آشنا شویم و نیازهای متنوع بازار را بشناسیم. حضور در این نمایشگاه ها فرصتی را ایجاد می کند تا با رقبای تجاری خود آشنا شوید و از نزدیک کالاهای تولید شده آن ها را با چشم ببینید و لمس کنید. نمایشگاه را می توان یک تبلیغ بزرگ از تولیدکننده ها و توزیع کننده های کالاها دانست که در یک مکان همه را گرد هم جمع می کند تا رقبای تجاری مختلف بتوانند رقابتی سالم در کنار هم داشته باشند.

تقویم و تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی در کشورهای مختلف

 • نمایشگاه صنعت بازی و سرگرمی آلمان، زمان برگزاری 30 مرداد ماه تا 3 شهریور ماه امسال در کلن آلمان. این نمایشگاه یکی از رویدادهای بزرگ سالیانه ای است که تمامی تاجران صنعت بازی در آن حضور می یابند. در این نمایشگاه با عرضه وسایل خود می توانید محلی برای فروش آن ها نیز بیابید. هدف اصلی این نمایشگاه دورهم آیی تولیدکنندگان بازی های ویدیویی و کامپیوتری است.

 • نمایشگاه بازی و سرگرمی گوانجو چین، زمان برگزاری 14 الی 16 فروردین در شهر گوانجوی چین. این نمایشگاه در فضایی به اندازه 32000 متر مربع و با حضور 220 غرفه دار، بهترین فرصت برای حضور افراد صاحب فناوری بود. در این نمایشگاه بهترین برندهای بین المللی به نمایش گذاشته شد. این نمایشگاه محصولاتی مانند ماشین های سکه ای، بازی مسابقه، بازی ویدیویی و سایر وسایل به نمایش گذاشت.

 • نمایشگاه بازی و سرگرمی اسپانیا، زمان برگزاری 15 تا 19 آذر در مادرید اسپانیا. این نمایشگاه هر ساله برگزار می شود. در این نمایشگاه انواع ربات ها، بازی های کامپیوتری ارائه می شود. در این نمایشگاه می توانید آنچه را که مربوط به خلاقیت های دنیای بازی و سرگرمی کودکان و نوجوانان است را ببینید.

 • نمایشگاه بازی و سرگرمی صوفیه بلغارستان، زمان برگزاری 1 تا 2 آذرماه. یکی دیگر از نمایشگاه های سالیانه انجام می شود نمایشگاه بین المللی بازی و سرگرمی صوفیه است. تمامی ابزارهای بازی و سرگرمی جدید را می توانید در این نمایشگاه که متعلق به برندهای برتر دنیا هستند ببینید.

هدف اصلی از تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی

در این نمایشگاه های فرصت های عالی برای افراد متخلف ارائه می شود. هر گروه شرکت کننده توانایی ها و مهارت های فردی و گروهی خود را با دستاوردهای جدید نمایش می دهند. این فرصت ها را می توان این چنین نام برد.

 • هر نمایشگاه محیطی برای ملاقات و رویایی رویی با متخصصان صنعت بازی و سرگرمی است.

 • هر نمایشگاه را می توان محیطی برای عرضه موقعیت های شغلی فراوان دانست.

 • شناسایی و آگاهی از به روزترین فناوری های بازی دنیا است.

 • محیطی برای حمایت از فعالان صنعت چه کوچک و چه بزرگ در جوامع مختلف

 • ایجاد فرصتی برای ملاقات بزرگترین تولیدکنندگان بین المللی بازی و سرگرمی

 • بازاریابی و فروش وسایل در جوامع مختلف

 • محیطی برای ایجاد انگیزه برای ساخت ابزارهای جانبی، نرم افزارهای سرگرمی و تجاری

 • و صدها هدف دیگر

تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی

نمایشگاه بازی و سرگرمی هر ساله در کشورهای مختلف جهان برگزار می شود و کشوری میزبان آن نمایشگاه می شود. موضوع اصلی نمایشگاه های بازی و سرگرمی بر اساس فناوری های مدرن و کارآمد روز دنیا است. تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی نیز به همین دلیل فرصتی را ایجاد می کند تا افراد متقاضی شرکت در نمایشگاه بتوانند از بهترین و آسان ترین امکانات سفر استفاده کنند. آژانس ما برای ارائه تور نمایشگاهی از تمامی کسانی که متقاضی شرکت در نمایشگاه هستند دعوت می کند تا برای رزرو تور و خدمات سفر با آن ها تماس بگیرند و از خدمات بی نظیر آن ها بهرمند شوند.

شرایط تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی

اگر شما فردی هستید که می خواهید در تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی شرکت کنید، در ابتدا باید مشخص کنید که آیا شما می خواهید در این نمایشگاه به عنوان فردی بازدید کننده از دستاورهای علمی جدید بازدید کنید و به همین خاطر در نمایشگاه شرکت می کنید و یا اینکه می خواهید کسی باشید که در آنجا متقاضی یک غرفه است. اگر به عنوان فرد بازدیدکننده، شرکت کنید از آژانس تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی می خواهید در خواست شما را مبنی بر بازدیدکننده ارسال کند. اما اگر غرفه برای ارائه صنعت خود می خواهید باید از آن ها بخواهید تا برای شما غرفه ای اجاره کنند و دعوت نامه شما را بر اساس فرد صاحب غرفه و صنعت ارسال کنند.

مدارک مورد نیاز نمایشگاه بازی و سرگرمی

وقتی راهی سفر می شوید مدارکی را باید برای انجام کارهای ویزا و اخذ روادید سفر ارائه دهید. برای شرکت در نمایشگاه بازی و سرگرمی نیز مدارکی لازم است. این مدارک شامل:

 • شناسنامه به همراه کپی و ترجمه شناسنامه

 • کارت ملی فرد متقاضی به همراه کپی و ترجمه کارت ملی

 • دو قطعه عکس رنگی 4*3 البته با زمینه روشن

 • ارائه پاسپورتی که حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد.

 • ارائه پرینت حساب بانکی فرد که مورد تائید بانک قرار گرفته است.

 • ارائه گواهی شغلی فرد و اگر محصل هستید گواهی اشتغال به تحصیلی

ملاقات با سایر شرکت های شرکت کننده در نمایشگاه بازی و سرگرمی

شاید یکی از مسائلی که برای افراد شرکت کننده در نمایشگاه اهمیت داشته باشد، ملاقات و دیدن سایر گروه های شرکت کننده است. همانطور که می دانید هدف از این نمایشگاه دیدن افراد صاحب صنعت دیگر و شرکت های تجاری مشابه است که بتوان با آن ها برای پیشرفت اهداف خود مشارکتی داشت. گاهی اوقات خود فرد شرکت کننده نمی تواند با شرکت های دیگر ارتباط برقرار کند، در این صورت می توان این کار را به آژانس بسپارید.

 در آژانس گروهی متخصص و آشنا به روابط بین الملل حضور دارند که می توانند به شما برای ملاقات شرکت های دیگر کمک کنند. این کار را به کارشناسان بسپارید و دیگر نگران نباشید. چرا که این کارشناسان در این زمینه تجربه کافی دارند و می تواند خیلی زود ملاقاتی را برای شما ترتیب بدهند.

شرایط گرفتن دعوت نامه نمایشگاهی بازی و سرگرمی

زمانی که تصمیم می گیرید برای تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی اقدام کنید در ابتدا باید دعوت نامه ای به منظور شرکت در نمایشگاه ارائه دهید. شرایط گرفتن این دعوت نامه شامل:

 • پروانه کسب شرکت ایرانی شرکت کننده در نمایشگاه به همراه ترجمه این مدرک به زبان انگلیسی

 • نامه ای حاوی دعوت رسمی از آن شرکت یا شخص دعوت کننده

 • ارائه گواهی اشتغال به کار ضروری است، یا اگر محصل هستید ارائه گواهی اشتغال به تحصیل

 • یک پرینت از حساب بانکی شما به همراه امضای بانک مربوطه که نشان دهنده توانایی مالی شما باشد.

 • اضافه کردن مشخصات شخص یا شرکت دعوت کننده

نکته مهم در دریافت دعوت نامه

برای اینکه شما دعوت نامه ای مبنی بر شرکت در تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی داشته باشید، باید بتوانید با مسئولین نمایشگاه ارتباط برقرار کنید و یک درخواست برای ارسال دعوت نامه بفرستید. در صورتی که نتوانستید شخصاً ارتباط برقرار کنید می توانید از نمایندگان کشور استفاده کنید تا این کار را برای شما انجام دهند. تور ما از متخصصانی برخوردار است که می توانند این کار را برای شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند.

هزینه تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی

در زمان سفر باید هزینه هایی را به منظور ارائه خدمات پرداخت کنید. وقتی می خواهید در نمایشگاهی شرکت کنید باید دو هزینه را پرداخت کنید. اول، هزینه ای برای دریافت بلیط ورودی نمایشگاه بدهید و دوم هزینه ای به منظور تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی پرداخت کنید. هر دو هزینه کاملاً از هم جدا هستند. هزینه ورودی نمایشگاه هزینه ای جداگانه است که باید به متصدیان نمایشگاه پرداخت شوند، اما تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی شرایطی ایجاد کرده است که متقاضیان بتوانند هزینه ورودی را به همراه هزینه تور مسافرتی با هم یک جا به آژانس پرداخت کنند و خود آژانس مسئولیت پرداخت هزینه ورودی را برعهده می گیرد.

حضور انفرادی در نمایشگاه

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که اصلا هیچ گونه تمایلی برای شرکت در تور را ندارید یعنی نمی خواهید به صورت گروهی به نمایشگاه بروید، اصلا مشکلی نیست. می توانید با مراجعه به آژانس مسافربری درخواست خود را مبنی برای حضور انفرادی در نمایشگاه ارائه دهید. ما بهترین خدمات را برای حضور شما در نمایشگاه ارائه می دهیم و می توانید از فرصت ایجاد شده برای حضور خود در نمایشگاه استفاده کنید.

در زمان سفر اگر زبان کشور برگزارکننده نمایشگاه را نمی دانید، می توانید از مترجمین ما استفاده کنید. در آژانس ما افرادی حضور دارند که به تمامی زبان های زنده دنیا مسلط هستند و می توانند در سفر با تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی با شما همراه شوند.

زمان اقدام برای رزرو تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی

برای شرکت در نمایشگاه ها و رویدادهای بین المللی مهم باید حتماً در زمان مناسب، اقدامات لازم را انجام دهید؛ چرا که بیشتر خدمات گردشگری از قبل رزرو تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی می شوند و کارهایی مانند فرستادن درخواست شرکت در نمایشگاه کارهایی زمان بر است و روند اداری خود را می طلبد. پس شما نیز اگر متقاضی تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی هستید زودتر از موعد تصمیم خود را بگیرید و درخواست خود را به آژانس بدهید تا آژانس بتواند در اسرع وقت و قبل از دیر شدن درخواست شما را اجرا کند. پس به آژانسی اعتماد کنید که بهترین تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی را ارائه می دهد و با بهترین برنامه ریزی شما را راهی نمایشگاه کند.

خدمات تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی

وقتی ما را برای نمایشگاه بازی و سرگرمی انتخاب می کند، ما بهترین خدمات ممکن را برای شما ارائه می دهیم تا شما بدون هیچ گونه نگرانی از سفر به تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی بروید. اولین اقدام ما در این زمان ارسال درخواست شما به منظور شرکت در نمایشگاه است. در مرحله بعدی تهیه بلیط هواپیمای رفت و برگشت به کشور اجرا کننده نمایشگاه است.

در قدم بعدی برای شما بهترین هتل ممکن را رزرو می کنیم تا اقامتی خوب و رویایی داشته باشید. در زمان سفر با تور نمایشگاهی تمامی خدمات رفت و برگشت به نمایشگاه را بر عهده ما است. البته بعد از اتمام نمایشگاه، تورهای گردشگری برای بازدید کشور برگزار کننده نمایشگاه برای شما ارائه می دهیم تا از سفر خود نهایت استفاده را ببرید. مهم تر از همه به شما خدمات بیمه را نیز ارائه می دهیم تا بدون هیچ نگرانی سفری امن را داشته باشید.

متخصصین تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی

در زمان سفر با تور اصلاً جای هیچ گونه نگرانی نیست چون ما برای سفر، کار را به مختصصین با تجربه سپرده ایم که در این زمینه تجربه کامل دارند و می توانند تمام کارها را به صورت کامل انجام دهند. ما برای نمایشگاه بازی و سرگرمی بهترین کادر تیمی خود را در نظر گرفته ایم تا بتوانند بهترین خدمات را در این زمینه ارائه دهند.

 برای سفر با تور همین حالا به سایت ما سری بزنید و از روند کاری آگاه شوید. برای درخواست تور نمایشگاهی بازی و سرگرمی نیازی به مراجعه حضوری نیست می توانید از طریق وب سایت ما درخواست خود را بفرستید و فرم مربوطه را پر کنید.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی آلمان

آیا می دانید آلمان در حوزه نمایشگاه  بین المللی توانسته رتبه اول را به خود اختصاص دهد؟ آیا از شرایط و ویژگی های تور نمایشگاهی

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند