تور نمایشگاهی ژاپن

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی ژاپن

 تور نمایشگاهی ژاپن یکی از دلایل شهرت این کشور است. ژاپن به صورت مجمع‌الجزایری است . این کشور در اقیانوس آرام و در غرب ساحل شرقی آسیا قرارگرفته است. 98%مساحت کشور ژاپن را 4 جزیره به نام هوکایدو، هونشم، شیکوکو و کیوتو تشکیل می‌دهند که از تنوع آب و هوایی زیادی برخوردار است و مساحت کل این کشور در حدود 378000 کیلومترمربع است. ژاپن کاملآدر آب محصورشده است: اقیانوس در رژیم غذایی و اقتصاد مردم ژاپن نقش بسیار مهمی دارد.

اطلاعات کلی درباره ژاپن

مجمع‌الجزایر ژاپن بر روی محور تقریبی شمال-جنوب قرارگرفته است و تا3000کیلومتر امتدادیافته است. از هوکایدوی بسیار سرد در شمال تا جزایر کوچک نیمه گرمسیری جنوب در آن می‌توان دید. ژاپنی‌ها به خود لقب نیپون یا میهن را که معنای منبع آفتاب است داده انداز دیگر مسائلی که مطرح می‌شود تور نمایشگاهی ژاپن است.که افراد زیادی به خاطر تور نمایشگاهی ژاپن به این کشور مسافرت می‌کنند. تور نمایشگاهی ژاپن سبب عقد قراردادهای کاری بین کشورهای مختلف می‌شود.

آداب معاشرت

روش سلام کردن مردم ژاپن بسیار متفاوت و جالب است.آن‌ها در هنگام سلام به یکدیگر تعظیم می‌کنند و اگر فردی در مقام بالاتر به فردی تعظیم کرد در پاسخ فرد باید تعظیم طولانی‌تری انجام دهد. این تعظیم تنها به معنای سلام کردن نیست گاهی برای عذرخواهی یا بیان تقدیر هم استفاده می‌شود. یکی از مسائلی که سبب می‌شود افراد مختلف با آداب‌ورسوم ژاپن آشنا شوند برگزاری تور نمایشگاهی ژاپن است.

1- بدرفتاری با Business Card ها

2-  فروکردن چوب‌های غذاخوری در کاسه برنج

3- فروکردن بخش برنجی Nigiri Sushi به داخل سس سویا

4- اشتباه پوشیدن kimono

5- لمس کردن زمین با پایتان در بیرون خانه، قبل از ورود

یکی از مواردی که افراد زیادی را از سراسر جهان به ژاپن می‌کشاند تور نمایشگاهی ژاپن است. تور نمایشگاهی ژاپن در فصول مختلف برگزار می‌شود.

تور نمایشگاهی ژاپن

خدمات تور نمایشگاهی ژاپن: 

اکثر خدماتی که در نمایشگاه ژاپن ارائه می‌شود عبارت‌اند از:

اخذ ویزای ژاپن- پرواز رفت‌وبرگشت امارات رفت به اوزاکا و برگشت از توکیو- ترانسفر فرودگاه- اقامت 3 شب در هتل 5 ستاره و یا هتل 4 ستاره در توکیو.

مدارک مور نیاز برای تور نمایشگاهی ژاپن

پاسپورت جدید و قدیم، ترجمه شناسنامه و مدرک شغلی، گردش 6 ماه حساب فرد متقاضی،ضمانت‌نامه بانکی، 3 قطعه عکس6*4 .

تور نمایشگاهی ژاپن: 

در ژاپن تورهای مختلفی برگزار می‌شود که تعدادی از آن‌ها عبارت از:

تور نمایشگاهی ژاپن:نمایشگاه پیل سوختی توکیو

محل برگزاری نمایشگاه: نمایشگاه ماکوهاری

محصولات ارائه شونده در نمایشگاه: 

1- نمایش و ارائه آخرین راهکارهای فناوری خودرو و همچنین انواع محصولات برای خودروها جهت تغییرات ظاهری آن ها

2- نمایش و فروش بازی‌های ویدئویی که معمولا با خودرو و صنعت آن مرتبط هستند، بازار خدمات پس از فروش، فروش خودروهای اسپرت و سایر محصولات مرتبط با اتومبیل

3- نمایش و فروش خودروهای تجاری و اتومبیل‌هایی با تیونینگ کامل

4- نمایش و فروش اتومبیل‌ها با قطعات و لوازم جانبی تغییر شکل یافته

5- نمایش و فروش فناوری‌های تیونینگ نوآورانه برجسته برای اتومبیل‌ها

نمایشگاه مواد غذایی ژاپن

بزرگترین نمایشگاه تجاری در آسیا نمایشگاه مواد غذایی می باشد. در این نمایشگاه خریداران زیادی از سراسرآسیا گردهم جمع می شوند که یک فرصت عالی برای عقد قرارداد با تولیدکنندگان بزرگ می باشد. تور نمایشگاهی ژاپن سبب شده که بسیاری از کشورها باهم تعامل داشته باشند. غرفه هایی که مربوط به دستگاه های غذاسازی است، شامل تجهیزات غذا سازی، تجهیزات پروسه سازی نوشابه، نوشیدنی و آب‌ میوه، تجهیزات قنادی و نانوایی، غذا و نوشیدنی‌ها، گوشت، محصولات لبنی ، غذاهای منجمد شده، محصولات تازه، دریایی، مواد اولیه، اسانس ها، مواد خام غذایی می‌باشند.

نمایشگاه جواهرات ژاپن

نمایشگاه جواهرات ژاپن، یک نمایشگاه لوکس می باشد که در سرتاسر جهان مشهور است. و توسط انجمن جواهرات ژاپن ا UMB (سازمان دهنده نمایشگاه‌های جواهرات سپتامبر و ژوئن) سازمان‌دهی می‌شود. هرسال بیش از 16000 خریدار حرفه‌ای از این نمایشگاه دیدن می کنند. این نمایشگاه فرصتی برای معرفی برندها به جهانیان است.

 هرساله افراد زیادی اعم ازخورده فروشان از این نمایشگاه دیدن می کنند، همچنین این مکان جواهرسازان را از تمام نقاط دنیا به خود جذب می کند. این نمایشگاه مخصوصاً برای متخصصان بین‌المللی که در آسیا حضور دارند زمینه مهمی برای ارتباط است و برای بازدیدکنندگان فرصتی مناسب برای شراکت و برقرار روابط جدید تجاری ایجاد می‌کند.

تور نمایشگاهی ژاپن

مدارک لازم برای تور نمایشگاهی ژاپن جواهرات توکیو:

1-گذرنامه متقاضی با 7ماه اعتبار

2- مدارک شغلی مرتبط و معتبر

3- شناسنامه متقاضی و همسر

4- مدارک مالی و ملکی معتبر

موضوعات نمایشگاه:

فروشندگان  قسمت‌های مختلف: خرده‌فروشان جواهرات- فروشگاه‌های ساعت و جواهرات- مراکز خرید- فروشگاه‌های زنجیره‌ای- سایر خرده‌فروشان و عمده‌فروشان همگی از این نمایشگاه دیدن می کنند.

نمایشگاه اپتیک توکیو

این تور علاوه بر اینکه مهم ترین تور نمایشگاهی ژاپن است مهم‌ترین نمایشگاه آسیایی در زمینه آخرین عینک‌ها و محصولات مرتبط  می باشد. طیف گسترده‌ای از واردکنندگان، عمده‌فروشان و همچنین فروشندگان و چشم‌پزشکان برجسته، از سراسر ژاپن و آسیا از این نمایشگاه مهم بازدید می‌کنند.

موضوعات نمایشگاهی:

فریم، عینک آفتابی، عدسی از محصولات ارائه شده در این نمایشگاه است. همچنین انواع عینک مطالعه، عینک ورزشی، تجهیزات تنظیم لنز را می توان در این مکان یافت. پخش‌های اپتیکی، تجهیزات پردازش لنز، تجهیزات پردازش فریم، لنزهای طبی و محصولات مرتبط، تجهیزات آزمایش، کمک‌های شنیداری و محصولات مرتبط سیستم مدیریت مشتری، سیستم مدیریت فروش، لوازم تزیینی، طراحی فروشگاه‌ها، نمایش‌های فروشگاهی، پاک‌کننده‌های لنزها، پارچه‌ها، تمیزکننده‌های اولتراسوند، ابزار تبلیغاتی (مواد بسته‌بندی، نشانه‌ها)

نمایشگاه ابزارآلات و سخت‌افزار توکیو

این نمایشگاه بین‌المللی ابزارآلات می‌باشد

موضوعات نمایشگاه:

ابزار کار: آچارفرانسه، آچار، انبردست، دریل، برش دهنده تجهیزات

ایمنی کارگران : لباس کارگر، کلاه ایمنی، دستکش، جعبه‌ابزار، عینک، کفش ایمنی تجهیزات باغ

محوطه : اره، وسایل هرس، برش، قلم‌مو- اسپری- بیل ابزارهای نجاری

مواد تعمیر : طناب- سیم‌چین- جک- ژنراتور- سخت‌افزار ساختمان تجهیزات برف‌روبی: برف پاش‌ها- بیل- اسپری نمک- شن کش و… ابزار کشاورزی

نمایشگاه تکنولوژی خط آهن توکیو

تنها نمایشگاه جامع تخصصی ژاپن درزمینه راه‌آهن است. از این نمایشگاه انتظار می‌رود تا راه‌آهن، صنایع مرتبط و تبادل بین‌المللی را ارتقا دهد و همچنین به توسعه صنعت و بهبود فنّاوری علم کمک کند

موضوعات نمایشگاه:

خط آهن‌های سریع‌السیر، در این تور نمایشگاهی ژاپن سیستمهای خط آهن برنامه‌ریزی حمل‌ونقل،برنامه‌ریزی شهری، شهر هوشمند، ، تکنولوژی ذخیره انرژی، مشاور، تکنولوژی شبیه‌سازی، طراحی جهانی

نمایشگاه لوازم‌آرایشی و بهداشتی

بزرگ‌ترین نمایشگاه ژاپن درزمینه لوازم‌آرایشیاست که انواع برندهای لوازم‌آرایشی از سراسر جهان در این نمایشگاه شرکت می‌کنند. با کنار هم گردآمدن واردکنندگان و خریداران از ژاپن و آسیا بهترین راه را برای گسترش تجارت در فروشگاهی جذاب ارائه می‌دهد. مراقبت های پوستی ( لوسیون، ماسک صورت، مراقبت لب، سرم، روغن اسانس، امولسیون، پا کننده صورت (لایه‌بردار)، شستشو دهنده صورت، کرم صورت، مراقبت چشم، روغن/شیر پاک‌کننده آرایش)

در این تور نمایشگاهی ژاپن هم‌زمان از 6 نمایشگاه بین‌المللی درزمینه باتری- انرژی خورشیدی- سلول‌های انرژی- تولیدکننده‌های انرژی- صنایع هوشمند و انرژی زیستی را می‌توان در تور نمایشگاهی ژاپن بازدید نمود.

نمایشگاه کتاب

تور نمایشگاهی ژاپن سبب شده است که افراد گوناگون از نقاط مختلف جهان گرد هم جمع شوند. این تور نمایشگاهی ژاپن بزرگترین رویداد در صنعت نشر ژاپن است و ۲۰ شرکت درزمینه انتشارات و ٧٠,٠٠٠ بازدیدکننده را در زیر یک سقف کنار هم جمع می‌کند. از مزایای نمایشگاه کتاب این است که غرفه داران از توکیو برای مذاکره در حق تألیف و فروش کتاب به کتاب‌فروشی‌ها، مدارس، کتابخانه‌های ژاپن بهره می‌برند.

همچنین این نمایشگاه سبب می‌شود که ناشران، ویراستاران، واردکنندگان، کتاب‌فروشی‌ها و دیگر افراد کلیدی آسیایی و ژاپنی با یکدیگر ملاقات داشته باشند. و درواقع با مذاکره مستقیم با ناشران و ویراستاران ژاپنی و آسیایی در مورد حق چاپ و پیدا کردن بهترین شرکا و توزیع‌کنندگان در ژاپن و آسیا، سطح خدمات و کتاب‌های خود را در بازار بزرگ صنعت چاپ آسیا ارتقا دهند. تور نمایشگاهی ژاپن از مهم‌ترین تور هایی است که در ژاپن برگزار می‌شود.

تور نمایشگاهی ژاپن

نمایشگاه شیرینی

تنها نمایشگاه ژاپن که کودکان زیادی را جلب خود می‌کند این تور یعنی تور نمایشگاهی ژاپن است. این نمایشگاه رویدادی برای پیشرفت شیرینی‌پزی در آسیا و اقیانوسیه است. این رویداد جهانی سالانه به اشتراک آخرین تکنیک‌های شیرینی‌پزی بین نمایندگان و خریداران می‌پردازد. نمایشگاه شیرینی‌پزی ژاپن در فضایی به مساحت ١٥٠٠٠٠مترمربع برگزار می‌شود. در این تور نمایشگاهی ژاپن ١٦٤٠ تولیدکننده منتخب از ٢٢ کشور و منطقه و ٩٢١٦٨ بازدیدکننده حرفه‌ای از ٢٦ کشور و منطقه را به خود جذب می‌کند و فرصتی برای یادگیری و انتقال تجربیات به یکدیگراست. علاوه بر این، این نمایشگاه بزرگ‌ترین منبع اقتصادی برای مواد اولیه، تجهیزات و خدمات مرتبط با نانوایی است. محصولات اصلی نمایشگاه شیرینی‌پزی ژاپن شامل مواد شیرینی و شیرینی سازی، شکلات و انواع قهوه و مواد تزئینی است

نمایشگاه ژاپن در شهرهای مختلف برگزار می‌شود. مثلآ در ناگویا، ساپورو، کوبه، توکیو و…‍ البته اکثر تور نمایشگاهی ژاپن در شهر توکیو برگزار می‌شود. بخش اعظمی از درآمد این کشور  مربوط به تور نمایشگاهی ژاپن می‌باشد.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی نروژ

تور نمایشگاهی نروژ

سالانه در کشور­های مختلف نمایشگاه­های بی شماری مانند تور نمایشگاهی نروژ برگزار می شود که فرصت مناسبی است برای ارتقاء سطح دانش و گسترش داد

مطالعه »

تور نمایشگاهی ورزشی

تور نمایشگاهی ورزشی یکی از انواع تورهای نمایشگاهی است امروزه بسیار مورد توجه متقاضیان قرار می گیرد. تورهای نمایشگاهی در حوزه گردشگری تجاری یا MICE

مطالعه »
تور نمایشگاهی چین

تور نمایشگاهی چین

تور نمایشگاهی چین در شهر گوانگجو برگزار می شود. گوانگجو از دسته شهرهای مشهور در جهان است که خیلی از افراد این شهر را به

مطالعه »
تور نمایشگاهی هند

تور نمایشگاهی هند

تورهای نمایشگاهی هند بسیار مشهور هستند. این تورها به صورت دوره ای برگذار می شود و هر ساله هزاران مسافر را به سمت خود می

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند