تور نمایشگاهی پزشکی

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

هر ساله نمايشگاه هاى مختلفى در زمينه دانش پزشكى و تجهيزات آن برگزار مى شود. اگر به دنبال پيشرفت در حوزه پزشكى هستيد ، مى توانيد با تور نمایشگاهی پزشکی و تجهيزات آن ، اطلاعات مفيدى كسب كنيد كه سبب رشد به سزاى حرفه شما و آشنايي با نوآورى هاى جديد در اين عرصه پر اهميت خواهد شد. در واقع تور نمایشگاهی پزشکی ، فرصت كسب اطلاعات و آشنايي با كسب و كارهاى به روز دنيا را در حوزه فنون پزشكى به شما خواهد داد همچنین تور نمایشگاهی پزشکی سبب پيشرفت شما در اين حوزه خواهد شد؛ در ادامه همراه ما باشيد تا به معرفى تور نمایشگاهی پزشکی و همچنين مزيت استفاده از تور نمایشگاهی پزشکی  بپردازيم:

معرفى نمايشگاه پزشكى و تجهيزات پزشكى

در هر علومى كه داراى تخصص و مدارج علمى بالا باشيد ، نياز خواهيد داشت كه اطلاعات خود در آن حوزه را به روز و جديد كنيد تا توانايي ايجاد نوآورى و ايده هاى جديد را داشته باشيد. دانش پزشکی از علومى است كه به سبب نقش در سلامت و پشگيرى ، داراى اهمیت بسیار بالایی مى باشد و نيازمند اين است كه به صورت دائم كسب اطلاعات جديد در آن صورت گيرد.

تجهیزات پزشکی هر روز نسبت به قبل ، داراى عملكرد هاى هوشمندانه تر و نقش به سزاترى در زمينه تضمين سلامت بشر خواهند داشت ؛ بنابراين تجهيزات پزشكى در كنار علم پزشكى رو به رشد و پيشرفت چشمگيرى است. سالانه نمايشگاه هاى متعددى در سراسر دنيا در زمينه هاى مختلف علمى برگزار مى شود كه سبب توسعه علوم و حتى تجارت و بازرگانى خواهد شد و شركت هاى متنوعى را در پيرامون آن زمينه در كنار هم قرار مي دهد.

نمايشگاه هاى پزشكى و تجهيزات پزشكى از نمايشگاه هاى مهم و ضرورى است كه داراى اهميت بسيار بالايي در دنياى امروز مى باشد. كشور آلمان و شهر دوسلدورف از برگزار كننده هاى ممتاز و پيشتاز در زمينه نمايشگاه هاى بين المللى پزشكى و تجهيزات آن مى باشد و در طول دوره خود به معرفى تكنولوژى هاى به روز علم پزشكى ، راهكارهاى جديد و امكانات منحصر به فرد اين حوزه مى پردازند. در واقع نقش به سزايى را در عرصه تجهیزات پزشکی و سلامت انسانى و معرفى آن به متخصصان و شركت هاى توليد كننده دارد.

خدمات نمايشگاه پزشكى و تجهيزات آن

در طول دوره هاى نمايشگاه هاى پزشكى محصولات جديد پزشکی، محصولات به روز دارویی، محصولات تکنولوژیک پزشکی و خدمات و امکانات بهداشتی ارائه می شود و شركت هاى صاحب نام بين المللى از كشور هاى توسعه يافته نيز در اين نمايشگاه ها  حضور دارند . براى مثال در نمايشگاه تجهيزات پزشكى كشور آلمان. در حدود 4571 شرکت بين المللى و معروف حضور دارند .

نمايشگاه هاى پزشكى به طور تخصصي در زمینه های مختلف اين علم مانند تجهیزات پزشکی ، دندانپزشکی ، سونوگرافی و… محصولات و نوآورى هاى خود را ارائه می کنند.  نمايشگاه هاى پزشكى شما را با دنياى جديدى از تكنولوژى ها ، درمان ها و تجهيزات آشنا خواهند كرد و فرصت هاى طلايي را براى خلق ايده هاى نو ، ايجاد كسب و كار هاى مناسب به شما خواهند داد. در واقع پس از هر دوره نمايشگاه پزشكى تا دوره ى بعدى اطلاعات جديد، شيوه هاى درمان كارآمد ، تجهيزات با تكنولوژى هاى نوين و…  در سراسر دنيا ، در كنار هم جمع خواهند شد و در طول دوره اى چند روزه در قالب نمايشگاه هاى پزشكی و توسعه تجهيزات آن ارائه خواهد شد. بنابراين با شركت در نمايشگاه هاى علوم پزشكى اطلاعات مفيد بسيارى را كسب خواهيد كرد.

معرفى تور نمايشگاهى

در واقع برگزارى سالانه نمایشگاه‌ هاى مختلف در کشور‌های دنيا اين امكان و فرصت را ايجاد مى كند كه با حضور در اين نمايشگاه هاى بين المللى در حوزه مورد نظر بالا بردن سطح دانش در كنار گردش و تفرج را تجربه كنيد. برنامه‌های مسافرتی که با هدف بازدید از یک نمایشگاه خاص و كسب تجارب علمى همراه مى باشد به تور نمايشگاهى معروف است . هدف از تور هاى نمايشگاهى علاوه بر بازيد از نمایشگاه ‌ها  و در كنار فعالیت ‌های تجاری همراه با لذت بردن از شهر و یا کشور میزبان مى باشد.

تور نمایشگاهی پزشکی و تجهيزات آن

 امروزه با پيشرفت علوم و فنون ، امكان استفاده از نمايشگاه هاى بين المللى تنها محدود به كشور خاصى نمى باشد بلكه پزشكان ، متخصصان و شركت هاى توليد كننده تجهيزات پزشكى مى توانند به راحتى از خدمات نمايشگاه هاى بين المللى در سراسر دنيا بهره مند شوند و در اين نمايشگاه هاى بين المللى حضور پيدا كنند.

تور نمایشگاهی پزشکی اين امكان را فراهم خواهد كرد كه سفر به كشور هاى مختلف به هدف شركت در نمايشگاه هاى پزشكى و تجهيزات آن راحت و آسان شود و در واقع با تور نمایشگاهی پزشکی از مزيت ها و امكانات موجود در تور با هزينه مناسب استفاده خواهيد كرد و سفرى با آسودگى كامل را خواهيد داشت .

 از مزيت تور نمایشگاهی پزشکی اين است كه با خيال راحت ترى به استفاده از نمايشگاه خواهيد پرداخت و خدمات هتل ، رفت و آمد و سرويس هاى ديگر توسط تور ارائه خواهد شد. در تور نمایشگاهی پزشکی علاوه بر استفاده از خدمات نمایشگاهی ، شما را با جاذبه های گردشگری آن كشور آشنا خواهد كرد و در واقع سفر شما با تور نمایشگاهی پزشکی و بين المللى ، علاوه بر توسعه علمى و تجارى در زمينه پزشكى ، سفرى تفريحى و گردشگرى نيز خواهد بود. در تور نمایشگاهی پزشکی و بین المللی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی امكان بهرمندى از آخرین دستاوردهای علمی تجهيزات پزشکی و بیمارستانی وجود خواهد داشت و آگاهى و دانش شما را در طول تور نمایشگاهی پزشکی فزونى خواهد بخشيد.

مزيت شرکت در تور نمایشگاهی پزشکی

با شركت در تور نمایشگاهی پزشکی ، اطلاعات شما از آخرین تکنولوژی ها و فناوری های روز دنیا در عرصه علوم پزشكى ، بيمارستانى و درمانى افزايش خواهد يافت. امكان کشف فرصت های سرمایه گذاری جديد و همکاری هاى متقابل با شركت هاى مختلف از مزيت هاى شركت در تور نمایشگاهی پزشکی و بين المللى است. از ديگر مزايا تور نمایشگاهی پزشکی و بين المللى و شركت در اين نمايشگاه ها ایجاد ، بهبود و توسعه ارتباطات شغلی و تجاری در زمينه پزشكى ، بيمارستانى و درمانى در طول تور نمایشگاهی پزشکی مى باشد.

 نمايشگاه هاى بين المللى پزشكى اجازه بررسی جایگاه فعلی کسب و کار خود و مقایسه با سطح جهانی و يا امکان کسب انبوهی از اطلاعات در زمان کوتاه را به شما خواهد داد.  در واقع با تور نمایشگاهی پزشکی اين امكان را خواهيد داشت كه ایده های جدید برای کسب و کار خود را به سادگى كسب كنيد و امكان ارائه ايده هاى نوين را داشته باشيد . ایجاد ارتباط مستقیم با تولید کنندگان و گردانندگان اصلی شركت هاى توليد كننده تجهيزات پزشكى از ديگر مزيت هاى تور نمایشگاهی پزشکی و بيمارستانى است و در نهايت با تور نمایشگاهی پزشکی  امکان حضور در سمینار ها و کنفرانس های مرتبط با علوم پزشكى و توسعه در تجهيزات پزشكى را خواهيد داشت.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف

 يكى از بزرگ ترین و مشهورترين نمايشگاه هاى بين المللى در حوزه پزشکی و تجهيزات درمانى ، نمايشگاه دوسلدروف كشور آلمان مى باشد. هر ساله اين نمايشگاه جهانى با امكانات جديد برگزار مى شود و  بیش از 40 سال از سابقه اين نمايشگاه پزشكى و درمانى مى گذرد. نمايشگاه دوسلدروف كشور آلمان هر ساله متخصصان بخش پزشکی و شركت هاى بين المللى علوم و فنون پزشكى را در كنار هم گرد آورى مى كند.

نمايشگاه مديكا امسال نيز همانند دوره هاى قبل در سطح بين المللى برگزار خواهد شد و دوره آخر اين نمايشگاه بين المللى پزشكى در حدود 5000 غرفه دار از 67 کشور حضور داشته و محصولات و خدمات خود را در زمينه هاى مختلف علوم پزشكى و بيمارستانى ارائه دادند. براى شركت در اين رويداد جهانى در حوزه پزشكى مي توانيد از تور نمایشگاهی پزشکی استفاده نماييد و به راحتى و با صرف هزينه مناسب از خدمات موجود در اين تور نمایشگاهی پزشکی بهرمند گرديد. نمایشگاه مدیکا، طیف وسیعی از نوآوری های پزشکی را به نمايش مى گذارد و سبب توسعه اين عرصه پر اهميت مى شود. این نمایشگاه در تاریخ 12نوامبر 2018 آغاز و در تاریخ 15نوامبر 2018 پایان می یابد.

موضوعات نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف (Medica)

در اين نمايشگاه بين المللى فناورى هاى به روز حوزه پزشكى و تجهيزات آن ارائه مى گردد . موضوعات علمى الکتروپزشکی ، فناوری پزشکی ، تجهیزات مهندسی پزشکی ، تجهیزات آزمایشگاهی ، ارتوپدی ، دستگاههای تشخیصی ، تجهیزات بیمارستانی ، فیزیوتراپی ، وسایل مطب ، مدیریت و بهداشت مراکز درمانی ،داروسازی و… در اين نمايشگاه ارائه مى گردد و شما با استفاده از تور نمایشگاهی پزشکی مى توانيد به راحتى در اين نمايشگاه حضور داشته باشيد و از خدمات آن استفاده نماييد. در واقع با فناورى هاى به روز ، اطلاعات جديد ، تجهيزات مدرن و شركت هاى بين المللى آشنا گرديد و سبب توسعه شغلى خود با استفاده از تجربيات و ايده هاى جديد شويد.

تجهيزات پزشكى

تجهیزات جراحی، مبلمان پزشکی و مبلمان های ویژه برای بیمارستان ها و مراكز تخصصي از مواردى است كه در نمايشگاه پزشكى و تجهيزات پزشكى با آن رو به رو خواهيد شد و مي توانيد تكنولوژى هاى جديد را در اين رابطه را مشاهده و یا حتی خریداری نمایید.

فناورى پزشكى

فناوری اطلاعات و ارتباطات نوين پزشكى از جمله سلامت الکترونیک، و pHealth، eHealth، mHealth از آيتم هاى موجود در اين نمايشگاه هاى بين المللى پزشكى  است و شما می توانید طیف کاملی از نوآوری ها را با حضور در تور نمایشگاهی پزشکی دیده و از اين فناورى هاى به روز بهرمند شويد.

فيزيوتراپى و ارتوپدى

مجموعه ای کامل از محصولات درمانی فیزیکی، تجهیزات و برنامه های کاربردی از آيتم هاى حوزه فيزبوتراپى مى باشد. تجهیزات آزمایشگاهی و تشخیص بیماری  نيز از حوزه هاى كاربردى در نمايشگاه پزشكى است كه با تور نمایشگاهی پزشکی از آن مى توانيد بهرمند گرديد.

گروه های بازدیدکنندگان نمایشگاه پزشكى

حضور در نمايشگاه پزشكى براى پزشکان عمومی ،پزشکان بیمارستان ،مدیران بیمارستان، پرستاران، مدیران فنی بیمارستان ، مديران تجارت پزشکی، مديران صنعت پزشکی ، دستیاران پزشکی  و… وجود دارد. همچنين شركت هاى توليد كننده تجهيزات پزشكى مى توانند در اين نمايشگاه حضور يابند و مديران اين شركت هاى توليدى براى استفاده از تجربيات شركت های مختلف با تور نمایشگاهی پزشکی امكان شركت در اين نمايشگاه ها را خواهند داشت و امكان همكارى جديد با شركت هاى مختلف را  خواهد داشت.

استفاده كارآمد از نمايشگاه هاى بين المللى پزشكى

شركت در نمايشگاه بين المللى نيازمند رعايت مواردى است ؛در واقع براى شركت در نمايشگاه هاى بين المللى و استفاده مفيدتر از آن لازم است كه از رعايت نكات زير غافل نباشيد :

برنامه ريزى

براى شركت در نمايشگاه پزشكى همانند ديگر نمايشگاه هاى بين المللى ، قبل از هر چيز برنامه ريزى صحيح داشته باشيد. تور نمایشگاهی پزشکی تا حدودی برنامه ريزى مناسبى را براى حداكثر استفاده صحيح از تايم به شما خواهد داد. براى شركت در تور نمایشگاهی پزشکی اطلاعات كافى را در مورد نمایشگاه پزشكى و موضوعات پيرامون آن را قبل از ورود به نمایشگاه بررسى كنيد . در واقع با حضور در نمايشگاه هاى بين المللى با طيف گسترده اى از شركت ها ، غرفه ها و محصولات رو به رو خواهيد بود؛ بنابراين از قبل تعيين كنيد كه دنبال چه غرفه و محصولى هستيد ، تا بتوانيد استفاده كارآمدترى در تور نمایشگاهی پزشکی از زمان خود داشته باشيد.

مطالعه

سعى كنيد در زمينه هاى مورد نظر خود مطالعه کنید و قبل از حضور در نمایشگاه پزشكى اطلاعات كافى مورد نياز خود را كسب كنيد. با اصطلاحات ، شركت ها و غرفه ها آشنا باشيد و بدين صورت راحت تر در نمايشگاه شركت خواهيد كرد و همچنين حضور موثرترى در نمايشگاه و تور نمایشگاهی پزشکی خواهيد داشت.

نقشه مناسب

 تهیه نقشه مناسب از نمایشگاه نيز بسيار ضرورى است كه البته نمایشگاه ها از قبل نقشه سالن ها را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهند و پيدا كردن غرفه مورد نظر را براى شما آسان تر خواهند كرد و در زمان شما نيز در طول تور نمایشگاهی پزشکی صرفه جويي خواهد شد.

كارت ويزيت

با بازديد از هر غرفه حتما کارت ویزیت را رد و بدل كنيد . بنابراين داشتن كارت ويزيت مناسب به زبان انگلیسی براى كسب و كار و تجارت شما ضرورى است. بنابراين به همراه داشتن كارت ويزيت مناسب با آيتم هاى تلفن و ايميل و ديگر اطلاعات ضرورى حوزه كار خود را فراموش نكنيد و در سفر با تور نمایشگاهی پزشکی همراه خود داشته باشيد.

لباس مناسب

لباس مناسب براى شركت در نمايشگاه هاى بين المللي بسيار حائز اهميت است. پوشيدن لباس مناسب در نمايشگاه هاى بين المللى را فراموش نكنيد. لباس مناسب و كفش راحت براى حضور در نمايشگاه و راه رفتن طولانى به شما توصيه مى شود. بنابراين لباسي مناسب  قبل از سفر با تور نمایشگاهی پزشکی فراهم كنيد.

مدارك مورد نياز براى شركت در تور نمایشگاهی پزشکی و بين المللى

براى تور نمایشگاهی پزشکی و بين المللى و شركت در نمايشگاه بين المللى پزشكى ،نيازمند گذر نامه با داشتن حداقل 7 ماه اعتبار خواهيد بود ؛ همچنين مدارک شغلی مرتبط و معتبر را نيازمند هستيد. شناسنامه متقاضی و همسر ، مدارک مالی و ملکی معتبر نيز از موارد ضرورى براي شركت در نمايشگاه با استفاده از تور نمایشگاهی پزشکی است.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی مالزی

تور نمایشگاهی مالزی

برای اینکه به بازارهای جهانی برسیم و حرکتی به سوی اقتصاد بازار جهانی داشته باشیم، باید در تور نمایشگاهی مالزی شرکت کنیم تا همیشه همگام

مطالعه »

تور نمایشگاهی ورزشی

تور نمایشگاهی ورزشی یکی از انواع تورهای نمایشگاهی است امروزه بسیار مورد توجه متقاضیان قرار می گیرد. تورهای نمایشگاهی در حوزه گردشگری تجاری یا MICE

مطالعه »
تور نمایشگاهی هند

تور نمایشگاهی هند

تورهای نمایشگاهی هند بسیار مشهور هستند. این تورها به صورت دوره ای برگذار می شود و هر ساله هزاران مسافر را به سمت خود می

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند