تور نمایشگاهی نروژ

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی نروژ

سالانه در کشور­های مختلف نمایشگاه­های بی شماری مانند تور نمایشگاهی نروژ برگزار می شود که فرصت مناسبی است برای ارتقاء سطح دانش و گسترش داد و ستد و همچنین فرصتی برای گردش و تفرج می باشد و افراد زیادی از جمله صاحبان مشاغل به بازدید از این نمایشگاه ها اقدام می نمایند در اکثر تور­­های نمایشگاهی در کنار بازدید از نمایشگاه­ها و فعالیت­های تجاری به لذت بردن بازدید­کننده از شهر و کشور میزبان هم اهمیت می­دهند. در این گزارش قصد داریم شما را با تور نمایشگاهی نروژ که چند ماه آینده در کشور نروژ برگزار می شود را آشنا کنیم تا در صورت نیاز در این تور­­های نمایشگاهی که برگزار می­ شود شرکت کنید.

نمایشگاه بین المللی نور-فیشینگ (ماهیگیری) تروندهایم

بخش : کشاورزی ، جنگلداری ، شیلات

تاریخ قبلی برگزاری : سه شنبه 26 مرداد,1395 الی جمعه 29 مرداد,1395

تاریخ بعدی برگزاری : سه شنبه 30 مرداد,1397 الی جمعه 02 شهریور،1397

نمایشگاه بین­ المللی نور_فیشینگ(ماهیگیری) تروندهایم یک تور نمایشگاهی نروژ برای تجارت بین­المللی می ­باشد و مخاطب این نمایشگاه اکثرا ماهیگیر­ها می­باشند و بازدید­کننده­ها طیف وسیعی از آخرین تحولات و پیشرفت در زمینه ماهیگیری را پیدا خواهند­ کرد ، محصولاتی مانند تجهیزات ماهیگیری ، تجهیزات ناوبری ، تجهیزات ایمنی، قایق های ماهیگیری و… در این تور نمایشگاهی نروژ معرفی شده اند. تور نمایشگاهی نروژ

شرکت­کنندگان دراین تور نمایشگاهی نروژ می ­توانند با هم تعامل داشته باشند و با مشتریان و شرکای جدید ارتباط برقرار کنند. اگر شما علاق­مند به کارآفرینی در زمینه ماهیگیری هستید شرکت در این رویداد ضروری می­ باشد. تاکنون این تور نمایشگاهی نروژ 2 دفعه برگزار شده­ است و درهردفعه برگزاری این نمایشگاه شرکت­کنندگان و بازدید­کنندگان افزایش داشته است این نمایشگاه قبلا در شهر­های برگن و اسلو نروژ برگزار شده است و در حال حاضر قرار­است در چند ماه آینده در شهر تروندهایم که معروف به شهر نمایشگاه­های بزرگ می ­باشد برگزار­شود. در واقع این تور نمایشگاهی نروژ به عنوان یک پلت­فرم برای کسب و کار ماهیگیری می باشد به خاطر اینکه 460 شرکت کننده در این نمایشگاه شرکت می­ کنند و بیش از 14000 خریدار از 52 کشور از این نمایشگاه بازدید می­ کنند.

نمایشگاه بین المللی جواهرات و ساعتهای نروژی لیلستروم

بخش : جواهرات ، مد و لباس

تاریخ قبلی : پنجشنبه 11 شهریور,1395 الی یکشنبه 14 شهریور,1395

تاریخ بعدی : جمعه 06 مهر,1397 الی جمعه 09 شهریور,1397

نمایشگاه بین المللی جواهرات و ساعتهای نروژی لیلستروم یک تور نمایشگاهی نروژ است که در شهر لیلستروم برگزار می شود ، تولیدات طراحان با استعداد نروژی و خارج از نروژ، در زمینه جواهرات و ساعت را به نمایش می گذارد.

این نمایشگاه ویترین محصولاتی مانند جواهرات زیبا, جواهرات معاصر، طلا و پلاتین، جواهرات قومی، حلقه نامزدی، طلا و جواهر بدل, ضدزنگ، سنگ، مروارید، انواع ساعت­های مچی و ساعت­های دیواری ، ابزار و ماشین آلات ساعت و… می باشد. که فرصتی عالی برای ارتباط با مشتریان و کسب و کارهای در زمینه جواهرات و ساعت است.

نمایشگاه بین المللی اسلو موتور شو (خودرو و اتومبیل و ماشین) اسلو

بخش: اتومبیل، کامیون و موتورسیکلت

تاریخ قبلی برگزاری : جمعه 05 آبان,1396 الی یکشنبه 07 آبان,1396

تاریخ بعدی برگزاری : جمعه 04 آبان,1397 الی یکشنبه 06 آبان,1397

نمایشگاه بین المللی اسلو موتور شو (خودرو و اتومبیل و ماشین) اسلو یک تور نمایشگاهی نروژ است که سالانه در اسلو نروژ برگزار می شود محلی برای نمایش انواع خودرو وموتورسیکت می باشد و علاق­مندان به موتور در همه سنین می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

همه نوع شرکتی در حوزه حمل و نقل دراین نمایشگاه محصولات خود را به نمایش می گذارند و حتی شرکت­های در حوزه وسایل جانبی خودرو و موتور و طراحان صنعتی در این نمایشگاه حاضر هستند. در این نمایشگاه انواع خودرو و موتورهای جدید وعجیب که به تازگی ساخته شده­ اند به نمایش گذاشته می­ شود.

این تور نمایشگاهی نروژ فرصتی است تا تولید­کننده­ها و شرکت­ها آخرین دستاورد خود درحوزه خودرو و موتورسیکلت را به نمایش بگذارند ، و می ­توانند بازدیدکنندگان را از مزایا و میزان امنیت خودرو و موتورسیکلت آگاه کنند ، وبازدید­کنندگان می توانند در خرید وسیله نقلیه خودشان هوشمندانه­­ تر عمل کنند.

نمایشگاه بین المللی نور دنتال (تکنولوژی دندانپزشکی و دندانسازی) استاوانگر

بخش: پزشکی و دارویی

تاریخ قبلی برگزاری : پنجشنبه 11 آبان,1396 الی شنبه 13 آبان,1396

تاریخ بعدی برگزاری : پنجشنبه 10 آبان,1397 الی شنبه 12 آبان,1397

 نمایشگاه بین المللی نور دنتال (تکنولوژی دندانپزشکی و دندانسازی) استاوانگر یک تور نمایشگاهی نروژ است که در شهر استاوانگر برگزار می شود یکی از مهم ترین نمایشگاه ها و مکان­های بازار برای حرفه دندانپزشکی در نروژ است در این نمایشگاه همه نوع محصولات وتجهیزات جدید و مواد دندان برای مطب دندان پزشکی به نمایش گذارده می­ شود. اکثر بازدیدکنندگان این تور نمایشگاهی نروژ دندان پزشکان عمومی و تخصصی و پرستاران دندان می­ باشند همچنین در این نمایشگاه کنفرانس های زیادی در حوزه دندان برگزار می­ شود که بازدیدکنندگان می توانند معلومات خود در حوزه دندان­پزشکی را به روز کنند.

نمایشگاه بین المللی اگروتکنیکا (تکنولوژی کشاورزی) لیلستروم 

بخش : کشاورزی، جنگلداری و شیلات

تاریخ قبلی برگزاری : شنبه 06 آذر,1395 الی سه شنبه 09 آذر,1395

تاریخ بعدی برگزاری : چهار شنبه 28 آذر,1397 الی جمعه 23 آذر,1397

این تور نمایشگاهی نروژ که در شهر لیلستروم نروژ برگزار می ­شود یکی از بزرگترین نمایشگاه­های نروژ در حوزه کشاورزی می­باشد و تاکنون سه سال این نمایشگاه برگزار شده­ است. در این نمایشگاه ماشین­ آلات و تجهیزات کشاورزی به نمایش درمی­ آید و کشاورزان و پیمانکاران در حوزه کشاورزی با هم ارتباط برقرار می کنند.

تور نمایشگاهی نروژ

نمایشگاه بین المللی لجستیک حمل و نقل لیلستروم

بخش: باربری و حمل و نقل

تاریخ قبلی برگزاری : چهار شنبه 28 بهمن,1394 الی پنجشنبه 29 بهمن,1394

تاریخ بعدی برگزاری : سه شنبه 11 دی,1397 الی پنجشنبه 13 دی,1397

این تور نمایشگاهی نروژ نشان دهنده آخرین تحولات در زمینه حمل و نقل و باربری نروژ می یاشد که علاوه بر شرکت های حوزه حمل و نقل و باربری نروژ از سراسر اسکاندیناوی شرکت می کنند تا آخرین دستاوردها و تجارب خود را به اشتراک بگذارند و در صورت نیاز با یکدیگر همکاری داشته باشند.

 نمایشگاه بین المللی ام پک (نوآوری در تکنولوژی بسته بندی) لیلستروم

بخش : گرافیک، چاپ و نشریات

تاریخ قبلی : چهار شنبه 28 بهمن,1394 الی پنجشنبه 29 بهمن,1394

تاریخ بعدی : سه شنبه 11 دی,1397 الی پنجشنبه 13 دی,1397

این تور نمایشگاهی نروژ بسته بندی های نوآورانه مواد و خدمات را به نمایش می گذارد ، این نمایشگاه برای شرکت هایی که به دنبال راه هایی برای اصلاح و بهینه سازی خطوط بسته بندی خود و شرکت هایی که نیاز به مواد بسته بندی ارزان دارند مناسب می باشد. همچنین این تور نمایشگاهی نروژ در زمینه های فناوری های بسته بندی، علامت گذاری، چاپ وبازیافت و محیط زیست کارگاه های آموزشی برگزار می شود.

 نمایشگاه بین المللی آلترنیتیو مسن (سبک زندگی جایگزین) برگن

بخش : خانواده، کودک و مادر

تاریخ قبلی برگزاری : یکشنبه 21 خرداد,1396 الی سه شنبه 23 خرداد,1396

تاریخ بعدی برگزاری : سه شنبه 11 دی,1397 الی پنجشنبه 13 دی,1397

این تور نمایشگاهی نروژ که در شهر برگن نروژ برگزار می شود بازدیدکنندگان را  با سبک های زندگی جدید آشنا می کند تا با کارگاه هایی که در این نمایشگاه برگزار می شود سطح روابط خود با دیگران را بهبود بخشند. اکثر بازدیدکنندگان از این تور نمایشگاهی نروژ نظر مثبت داشتند و همکاران خود را به بازدید از این تور دعوت کرده اند.

نمایشگاه بین المللی هدیه و طراحی داخلی لیلستروم

بخش : هنر و صنایع دستی

تاریخ قبلی برگزاری : پنجشنبه 11 شهریور,1395 الی یکشنبه 14 شهریور,1395

تاریخ بعدی برگزاری : سه شنبه 11 دی,1397 الی پنجشنبه 13 دی,1397

این تور نمایشگاهی نروژ که در شهر لیلستروم نروژ برگزار می شود مجموعه ای از انواع هدیه ها و سوغاتی های نروژ و طراحی داخلی را ارائه می کند. این تور نمایشگاهی نروژ ویترین محصولاتی مانند فرش، پرده ، لامپ ، لوستر، انواع مبلمان ، پوشش کف و… می باشد

نمایشگاه بین المللی گرس (هتل ها و رستوران ها) لیلستروم 

  بخش: هتل و هتلداری

تاریخ قبلی برگزاری : پنجشنبه 30 دی,1395 الی پنجشنبه 30 دی,1395

تاریخ بعدی برگزاری : شنبه 29 دی,1397 الی شنبه 29 دی,1397

این تور نمایشگاهی نروژ ویترینی از گروه گرس است که شامل هتل ها و رستوران می باشد که تولیدکنندگان و توزیع کنندگان ،  محصولات غذایی و انواع نوشیدنی ها را به ارائه می گذارند و با مشتریان ارتباط برقرار می کنند.

نمایشگاه بین المللی استخدام دانشجویی (شغل و حرفه) استاوانگر   

بخش : آموزش و پرورش

تاریخ قبلی برگزاری: دوشنبه 04 بهمن,1395 الی سه شنبه 05 بهمن,1395

تاریخ بعدی برگزاری : جمعه 05 بهمن,1397 الی شنبه 06 بهمن,1397

این تور نمایشگاهی نروژ که هرسال برگزار می شود یک نمایشگاه بین المللی برای جذب دانشجویان و دانش آموزان و یک فرصت عالی برای برقراری ارتباط و همکاری با موسسات آموزشی و شرکت ها می باشد. دانشگاه ها و مدارس خصوصی و شرکت هایی که مایل به پیشرفت صنایع خود هستند در این نمایشگاه شرکت می کنند و سمینارها و همایش هایی برای ارتباط بیشتر علم  و صنعت در این تور نمایشگاهی نروژ برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی دریا برای همه (قایق و قایقرانی) لیلستروم

بخش : کشتی رانی و دریا

تاریخ قبلی برگزاری : چهار شنبه 23 اسفند,1396 الی یکشنبه 27 اسفند,1396

تاریخ بعدی برگزاری : چهار شنبه 15 اسفند,1397 الی یکشنبه 19 اسفند,1397

این تور نمایشگاهی نروژ در حال حاضر بزرگترین نمایشگاه  قایق می باشد که اولین بار در سال 1956 برگزار شد در این تور نمایشگاهی نروژ طیف وسیعی  از انواع قایق های موتوری و بادبانی و تجهیزات دریایی و غواصی به نمایش در می آید.

 نمایشگاه بین المللی ام.سی (موتور سیکلت) لیلستروم ​

بخش : اتومبیل، کامیون و موتورسیکلت

تاریخ قبلی برگزاری : جمعه 20 اسفند,1395 الی یکشنبه 22 اسفند,1395

تاریخ بعدی برگزاری : جمعه 24 اسفند,1397 الی یکشنبه 26 اسفند,1397

این تور نمایشگاهی نروژ یکی از بزرگترین نمایشگاه های نروژ در زمینه موتور سیکلت می باشد اگر در جستجوی هرچیزی در حیطه موتورسیکلت می باشید این نمایشگاه بسیار مناسب می باشد

تور نمایشگاهی نروژ

نمایشگاه بین المللی آلفین مسه (آلپ) گل  

  سکتور: وسایل و تجهیزات ورزشی

تاریخ قبلی : چهار شنبه 20 اردیبهشت,1396 الی پنجشنبه 21 اردیبهشت,1396

تاریخ بعدی : چهار شنبه 11 اردیبهشت,1398 الی پنجشنبه 12 اردیبهشت,1398

این تور نمایشگاهی نروژ مخصوص ورزش اسکی می باشد و تجهیزات ورزش اسکی مانند بالابر ، تجهیزات ایمنی و … به نمایش گذاشته می شود همچنین در این تور نمایشگاهی نروژ همراه با سخنرانی و بحث های علمی در مورد ورزش اسکی ارائه می شود.

نمایشگاه بین المللی نور-شیپینگ (کشتی و کشتیرانی) اسلو  

  بخش: کشتی سازی، تجهیزات بندر و اسکله

تاریخ قبلی : سه شنبه 09 خرداد,1396 الی جمعه 12 خرداد,1396

تاریخ بعدی : سه شنبه 07 خرداد,1398 الی جمعه 10 خرداد,1398

این نمایشگاه نروژ یکی از مهم ترین نمایشگاه ها و محل کنفرانس های مهم در زمینه کشتی و کشتی رانی می باشد و صاحبان و مدیران کشتی رانی و سازمان هایی دریایی در این تورنمایشگاهی نروژ آخرین دستاوردهای خود در زمینه کشتی و کشتی رانی را ارائه می کنند.

نمایشگاه بین المللی دن تکنیسکی مسن (صنعت و صنایع) لیلستروم

بخش : قطعات و تجهیزات صنعتی

تاریخ قبلی برگزاری : سه شنبه 24 شهریور,1394 الی جمعه 27 شهریور,1394

تاریخ بعدی برگزاری : یکشنبه 24 شهریور,1398 الی چهار شنبه 27 شهریور,1398

این تور نمایشگاهی نروژ یکی از معتبرترین و مهم ترین نمایشگاه های صنعت و فناوری نروژ و اسکاندیناوری می باشد. در این تور نمایشگاهی نروژ شرکت ها فناوری های جدید خود را در زمینه سیستم های صنعتی و ایمنی به نمایش می گذارند و همچنین تامین کنندگان مالی در این تور نمایشگاهی نروژ حضور دارند و فرصتی است برای شرکت ها تا با سرمایه گذاران ارتباط برقرار کنند.

نمایشگاه بین المللی بیگ ریس دگ (ساختمان) لیلستروم

بخش: ساختمان، معماری و عمران

تاریخ قبلی : چهار شنبه 26 مهر,1396 الی شنبه 29 مهر,1396

تاریخ بعدی : چهار شنبه 01 آبان,1398 الی شنبه 04 آبان,1398

این تور نمایشگاهی نروژ یکی از بزرگترین مکان ها برای جلسات ساختمان سازی در نروژ می باشد در این تور نمایشگاهی نروژ اکثر مهندسان عمران حضور دارند و برای پیشرفت در صنعت  ساختمان سازی به گفتگو می پردازند.

در این گزارش اکثر تورهای نمایشگاهی نروژ که قرار است تا یکسال آینده برگزار شود معرفی شد امیدواریم حداقل در یک تور نمایشگاهی نروژ شرکت نمایید و با افزایش علم و فناوری خود ، در پیشرفت سریع تر کشور سهیم باشید.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی فنلاند

تور نمایشگاهی فنلاند

فنلاند عضو اتحادیه اروپا است و نمایشگاه های بین المللی زیادی در آن برگزار می شود. با تور نمایشگاهی فنلاند امکان حضور در نمایشگاه های برگزار

مطالعه »
تور نمایشگاهی چین

تور نمایشگاهی چین

تور نمایشگاهی چین در شهر گوانگجو برگزار می شود. گوانگجو از دسته شهرهای مشهور در جهان است که خیلی از افراد این شهر را به

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند