تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

در بسیاری از کشور ها تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی به صورت بین المللی برگزار می شود که افرادی از سراسر جهان امکان بازدید از آن را خواهند داشت. برای شرکت در تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی با توجه به اینکه کدام کشور میزبان می باشد ویزای نمایشگاهی آن کشور نیاز خواهد بود. تاجران و سرمایه گذاران زیادی برای شرکت در این نوع تورها استقبال نشان می دهند و آن را فرصتی برای کسب سودهای فراوان می دانند، علاوه بر تاجران افراد معمولی نیز برای بازدید از محصولات جدید به این نمایشگاه ها می روند. در این مقاله به بررسی نمایشگاه ماشین آلات صنعتی چندین کشور می پردازیم تا برای شرکت در آن ها آمادگی داشته باشید.

تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی

تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی در رابطه با تجهیزات صنعتی مختلفی چون لوازم الکترونیکی، تجهیزات کامپیوتری، ماشین آلات و … خواهد بود که در کشور میزبان به صورت بین المللی برگزار خواهد شد. با تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی امکان بازدید از این نمایشگاه ها و محصولات جدید آن را خواهید داشت. افرادی که در این تور ثبت نام می کنند یا افراد تاجر و سرمایه گذار هستند و یا کسانی هستند که تنها قصد بازدید از محصولات نوین نمایشگاه را دارند که برای این منظور در صورت داشتن دعوت نامه از کشور میزبان راحت تر در نمایشگاه ماشین آلات صنعتی شرکت خواهند کرد.

فواید شرکت در نمایشگاه ماشین آلات صنعتی

شرکت در نمایشگاه ماشین آلات صنعتی سبب می شود سفری دسته جمعی برای شرکت در نمایشگاه داشته باشید که بدین ترتیب معضلات سفر به صورت تنهایی را نخواهید داشت و به راحتی به محل نمایشگاه صنعتی خواهید رفت و خدمات مشاوره ای نیز برایتان صورت می گیرد. با این خدمات مشاوره ای اگر قصد دریافت غرفه داشته باشید در انتخاب غرفه و شرکا موفق تر عمل خواهید کرد. با رزرو تور نمایشگاه ماشین آلات صنعتی دیگر دغدغه هزینه، محل اقامت و خدمات مناسب را نخواهید داشت زیرا هم هزینه کمتری برای سفر پرداخت خواهید کرد هم محل اقامتی نزدیک به محل برگزاری تور با قیمتی مناسب تر برایتان رزرو خواهد شد.

ویزای مورد نیاز برای شرکت در نمایشگاه ماشین آلات صنعتی

با توجه به کشوری که میزبان تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی است و نمایشگاه در آن برگزار می شود نیاز به ویزای نمایشگاهی آن کشور را خواهید داشت که این مورد از جانب آژانس برایتان انجام خواهد شد تا خدمات کامل تری به مسافر ارائه شود و مسافر دغدغه ای نداشته باشد. برای دریافت ویزای نمایشگاهی نیاز به ارائه یک سری مدارک خواهید داشت. با توجه به تاریخ شروع نمایشگاه بهتر است مدتی قبل برای دریافت ویزای نمایشگاهی اقدام کنید زیرا مدت زمانی برای صدور ویزا نیاز است و اقدام به موقع سبب می شود اختلالی در سفرتان به وجود نیاید.

مدت زمان اقامت با تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی

مدت زمان اقامت در تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی بستگی به مدت زمان برگزاری تور دارد و ویزای نمایشگاهی نیز با توجه به آن صادر خواهد شد. قبل از اتمام دوره اقامت ثبت شده در ویزای نمایشگاهی باید به کشور بازگشت. تاریخ اقامت در تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی بر اساس تعداد روزها و شب های اقامتی در سایت مشخص می باشد که هر یک را می توانید انتخاب نمایید.

چه عواملی بر هزینه تور نمایشگاهی ماشین آلات صنتعی مؤثر هستند؟

عوامل مختلفی بر قیمت تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی مؤثر هستند که شامل کشور میزبان، زمان برگزاری تور، نوع نمایشگاه و خدمات ارائه شده در تور می باشد. با توجه به اینکه قصد دارید چه مقدار هزینه ای برای شرکت در این تور پرداخت نمایید خدمات آن را می توانید انتخاب کنید و از شرکت در این نمایشگاه نهایت استفاده را ببرید.

تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی و ورود به بازار جهانی

افراد تاجر و یا سرمایه گذار، تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی را فرصتی برای ورود به بازار جهانی می دانند تا با استفاده از آن به صادرات و واردات روی آورند. این نوع نمایشگاه های بین المللی برای سرمایه گذاران فرصتی خاص و ویژه می باشد و در واقع آن را عامل مؤثری در اقتصاد کشورشان می دانند. تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی مکانی است که در آن به تبلیغ کالاهای خود می توان پرداخت و آن ها را وارد بازار جهانی کرد که سودآوری زیادی خواهد داشت. اگر به دنبال خرید و فروش در سطح جهانی هستید تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی را از دست ندهید و سعی کنید که کالای خود را به بهترین نحو معرفی کنید تا از آن استقبال شود

.

ارتباط بدون واسطه در تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی

در تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی خریدار و فروشنده بدون هیچ واسطه ای می توانند با هم ارتباط برقرار کنند. این روبه رویی به صورت کاملاً واضح و مستقیم خواهد بود و درصد اعتماد و اطمینان بالایی دارد. کالایی که در این نوع نمایشگاه به نمایش گذاشته می شود به صورت مستقیم قابل تست کردن خواهد بود و فعالیت اقتصادی پر سودی برایتان رقم خواهد زد. با رزرو تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی اقتصاد کشور را می توان سامان داد و بهترین استفاده را از آن برد.

انواع نمایشگاه ماشین آلات صنعتی

در تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی با نمایش محصولات خود به دیگر کشورها کالای خود را می توانید به جهانیان معرفی کنید و در صورت استقبال آن ها وارد بازار صادرات شوید. برای این منظور باید غرفه ای در نمایشگاه داشته باشید که در صورت دریافت ویزا و ارائه مدارک مبنی بر اجاره غرفه به راحتی می توانید به معرفی کالای خود بپردازید. رونق صادرات یکی از جنبه های مثبت تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی خواهد بود.

نمایشگاه صنعتی عمان (MTEX)

تور نمایشگاهی صنعتی عمان (MTEX) یک رویداد تجاری است که در شهر مسقط عمان برگزار می شود و در آن تجهیزات صنعتی به نمایش در می آید. برای شرکت در این تور نیاز به اصل گذرنامه که 6 ماه اعتبار دارد، اصل شناسنامه و کپی از آن، ویزا، بیمه مسافرتی، تکمیل فرم تقاضای شرکت در تور، یک قطعه عکس 6*4 و ضمانت نامه دارید.

نمایشگاه ماشین آلات صنعتی مسکو

در تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی مسکو تجهیزات صنعتی با قیمت مناسب به نمایش در خواهد آمد و برای استفاده از این تجهیزات آموزش های لازم داده خواهد شد. با شرکت در تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی مسکو امکان بازدید از تجهیزات هواپیما، کشتی، صنایع اتومبیل سازی، نفت و گاز و صنایع مختلف دیگر را خواهید داشت. با شرکت در این تور خدماتی چون بلیط هواپیما رفت و برگشت، اقامت در هتل، پیش ثبت نام و اخذ کارت ورودی نمایشگاه، ترانسفر فرودگاهی، مترجم و بیمه مسافرتی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

نمایشگاه ماشین آلات صنعتی مسکو دارای زیر گروه هایی شامل ماشین آلات فورج و پرس، ماشین آلات فلز کاری، ورق فلز کار فن آوری، بلبرینگ، ابزار هیدرولیک و پنوماتیک، فن آوری جوش و تجهیزات، فن آوری ریخته گری، تدارکات، اتوماسیون و رباتیک، حمل و نقل و انبارداری، فناوری اطلاعات صنعتی، آزمایش ماشین آلات و … می باشد.

رزرو غرفه در نمایشگاه ماشین آلات صنعتی مسکو

برای رزرو غرفه در نمایشگاه ماشین آلات صنعتی مسکو خدمات مربوط به آن را از جمله ترخیص کالای نمایشگاهی، غرفه آرایی، رزرو غرفه و تجهیزات مورد نیاز انجام خواهیم داد و خدماتی چون مترجم هم زمان فارسی و روسی، کارت ویزیت، هماهنگی جلسات و نشست های تجاری، طراحی و چاپ کاتالوگ، پوستر، برقراری ارتباط با شرکت های حاضر در نمایشگاه، بازدید از مراکز تجاری و صنعتی، ترجمه مکتوب از فارسی به روسی، مسئول غرفه، معرفی کارمند جهت پیگیری امور، طراحی وب سایت روسی، عکاسی و فیلمبرداری، پوشش خبری در رسانه ها، برگزاری نشست در حاشیه نمایشگاه، تبلیغات و … را انجام خواهیم داد.

نمایشگاه ماشین آلات صنعتی هانوفر آلمان

نمایشگاه صنعتی هانوفر آلمان در عرصه فناوری صنعتی پیشگام است و هر سال در این کشور برگزار می شود. این نمایشگاه در رقابت های جهانی و صحنه ای جهت کسب دانش صنعتی موفق بوده است و بیش از 50 سال است که برگزار می شود. این نمایشگاه در هر سال بیش از 6150 غرفه و 210 هزار نفر بازدید کننده دارد. برندهای قدرتمند جهانی در این نمایشگاه شرکت می کنند و شبکه وسیع ارتباطی در این نمایشگاه وجود دارد.

در تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی هانوفر آلمان بخش های مختلفی وجود دارد که شامل فناوری انتقال قدرت هیبریدی و برقی، فرآیندهای یکپارچه و راهکارهای IT، تحقیق و توسعه، فرآورده های صنعتی، فناوری تولید نیرو توسط، قطعات و خدمات، ذخیره سازی انرژی های موبایل و راه حل های دیگر پویایی باد، اتوماسیون صنعتی، انتقال، توزیع و ذخیره سازی و فناوری های سازگار با محیط زیست و راندمان منابع، انرژی و تکنولوژی محیط زیست، مهندسی تولید و خدمات، تولید نیروهای تجدید پذیر و متعارف، منبع تغذیه و … می باشد.

محصولات به نمایش در آمده در نمایشگاه صنعتی هانوفر آلمان

در تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی هانوفر آلمان محصولات مختلی را خواهید دید که شامل لوازم و تجهیزات جوشکاری و لحیم کاری و ماشین آلات لحیم کاری، ماشین آلات ترمیم فلز، تولید برق و ماشین آلات توزیع و لوازم جانبی، ماشین آلات و لوازم جانبی برش فلز و شکل دهی فل، ماشین آلات و تجهیزات و لوازم فرآیندهای صنعتی، ماشین آلات و تجهیزات و لوازم جانبی تولید برق، ماشین آلات و تجهیزات و لوازم ریخته گری، فناوری اطلاعات صدا و سیما و چند رسانه ای، خدمات کامپیوتری، خدمات مبتنی بر مهندسی و تحقیقات و فناوری، خدمات تخصصی مهندسی، باتری و ژنراتور و انتقال انرژی جنبشی، سیستم برق و روشنایی و قطعات و لوازم و تجهیزات، قطعات و لوازم الکترونیکی و … می باشد.

نمایشگاه ماشین ابزار اسپانیا (BIEMH)

تور نمایشگاه ماشین آلات صنعتی اسپانیا در شهر بیلبائو از این کشور برگزار می شود و در اروپا به عنوان سومین نمایشگاه تجاری شناخته می شود که در زمینه تجاری ماشین ابزارها فعالیت می کند. این نمایشگاه به صورت 6 روزه برگزار می شود و آخرین دست آوردها در زمینه تکنولوژی و روش های ساخت که شرکت های پیشرو به دست آورده اند به نمایش در می آید.

این نمایشگاه فرصتی مناسب برای بازاریابی است و با شرکت در تور نمایشگاهی ماشین آلات صنعتی اسپانیا قادر خواهید بود کالاهای خود را به بازار جهانی و بیش از 60 هزار خریدار بالقوه نشان دهید و آن را معرفی کنید. با رزرو غرفه در این نمایشگاه روشی اقتصادی برای فروش بیشتر، نمایش محصولات نوین، تبلیغ پروفایل مؤسسه خود خواهید داشت و روابطتان با مشتری تحکیم خواهد شد.

فواید اجاره غرفه در نمایشگاه ماشین ابزار اسپانیا

با اجاره غرفه در نمایشگاه به تقویت وجهه شرکت از طریق ابزارهای مفید کمک خواهید کرد و رتبه شما در زمینه کاری تان بالا خواهد رفت. تعداد زیادی متخصص تجاری از کشورهای مختلف از این نمایشگاه بازدید می کنند که همه آن ها برای روش های تولید به دنبال دستاوردهای جدید در زمینه قطعات، لوازم جانبی، ابزار و … هستند که محصولات شما مورد مناسبی می تواند برای آن ها باشد.

در این نمایشگاه طوری برنامه ریزی کرده اند که برای هر شرکت کننده جذب خریدار مناسب با اهداف آن ها صورت بگیرد تا فروش به طور مؤثری صورت بگیرد و کمکی برای گشت و گذار در بازارهای جدید باشد. بدین منظور برای مشتریان معمولی دعوت نامه ای نیز ارسال می گردد. با استفاده از شبکه نمایندگی ماشین ابزار اسپانیا به جمع آوری خریدارها می توانید اقدام نمایید که این خریداران از کشورهایی چون لهستان، روسیه، هند، شیلی، فرانسه، مکزیک، آلمان، آمریکا، پرو، برزیل، کلمبیا و چک خواهند بود.

نمایشگاه صنعتی برق قزاقستان

نمایشگاه صنعت برق قزاقستان در شهر آلماتی این کشور برگزار می شود و تنها نمایشگاه در این کشور می باشد که روی سه بخش مهندسی الکترونیک، برق و سخت افزار به طور دقیق متمرکز شده است. این نمایشگاه به سیستم های اتوماسیون که پیچیده هستند و به تسهیلات نیز می پردازد. هدف از نمایشگاه قزاقستان ارائه پروژه هایی برای سرمایه گذاری تعاونی، استفاده از علم و فناوری در بازار قزاقستان که با تجهیزات و محیط زیست سازگار است و تقویت و توسعه روابط تجاری و صنعتی می باشد.

بازار قزاقستان در بخش انرژی برای تولیدکنندگان و کشورهای تأمین کننده تجهیزات و فناوری چشم انداز ویژه ای دارد که دلایل آن پیشرفت بزرگ مجتمع های انرژی، اصلاحات موفقیت آمیز در بخش انرژی، انجام زیرساخت هایی در زمینه نفت و گاز و در نهایت صنعت ساخت و ساز در این کشور و آسیای مرکزی می باشد. نمایشگاه قزاقستان در بخش هایی نظیر اتوماسیون صنعتی، فناوری روشنایی و کابل ها، مهندسی برق و پمپ ها و کمپرسورها فعالیت می کند.

خدمات ارائه شده در نمایشگاه قزاقستان

در نمایشگاه ماشین آلات صنعتی در قزاقستان در زمینه صنعت برق خدماتی چون بیمه مسافرتی، اجاره خودرو، خدمات CIP، گشت شهری، بازدید از مکان های صنعتی، خدمات حمل کالا، تأمین نیروی انسانی، خدمات پذیرایی، خدمات مشاوره نمایشگاهی، خدمات انتقال وجه، خدمات غرفه سازی، درخواست غرفه، خدمات چاپ و تبلیغات، تنظیم قرارهای ملاقات، تهیه تجهیزات و … ارائه می شود.

موضوعات نمایشگاه صنعت برق قزاقستان

•           مهندسی برق

•           اتوماسیون صنعتی (اندازه گیری، نرم افزار، ابزار و دستگاه های کنترل، مدیریت، سیستم های مدیریتی، تنظیم اتوماتیک)

•           پمپ و کمپرسور (نصب و راه اندازی پمپ، تکنیک های کمپرسور، پنماتیک، ابزار پنماتیک، پمپ های صنعتی و خانگی)

•           تکنولوژی روشنایی و کابل (کابل ها، تکنیک های مقاوم، کابل و نصب مصولات هادی، انرژی روشنایی با کیفیت، سیم، اتصالات قوی)

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی آلمان

آیا می دانید آلمان در حوزه نمایشگاه  بین المللی توانسته رتبه اول را به خود اختصاص دهد؟ آیا از شرایط و ویژگی های تور نمایشگاهی

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند