تور نمایشگاهی ورزشی

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی ورزشی یکی از انواع تورهای نمایشگاهی است امروزه بسیار مورد توجه متقاضیان قرار می گیرد. تورهای نمایشگاهی در حوزه گردشگری تجاری یا MICE قرار می گیرند که روز به روز در حال گسترش و عمومیت است. هرساله بسیاری از تأمین کنندگان، دستاوردهای خود را در غالب نمایشگاهی در معرض دید عموم قرار می دهند. تور نمایشگاهی ورزشی کشورهای مختلف از محبوبیت بسیار خوبی در بین اهالی ورزش برخوردار است. شرکت در تور نمایشگاهی ورزشی برای کسانی که مشتاق اند تا در عرصه جهانی از کیفیت خدمات ورزشی مطلع شوند، بسیار مناسب است. در تور نمایشگاهی ورزشی تبادل نظرات بسیار مثبت و سازنده ای در امور مربوط به ورزش انجام می شود که ارتقای کیفیت ورزشی کاملاً محسوس می باشد. در صورتی که می خواهید در تور نمایشگاهی ورزشی شرکت کنید، خواندن این مقاله را از دست ندهید.

تور نمایشگاهی ورزشی

تور نمایشگاهی ورزشی یکی از تورهای محبوب در سراسر جهان محسوب می شود. با تور نمایشگاهی ورزشی می توانید به کشور برگزار کننده نمایشگاه سفر کرده و از محصولات و دستاوردهایی که نمایشگاه ارائه می دهد، حداکثر استفاده را ببرید. هر ساله تور نمایشگاهی ورزشی زیادی برگزار می شود که بسیار مورد استقبال ورزش دوستان، ورزشکاران، مربیان، انجمن ها و اتحادیه های ورزشی، طراحان، تولیدکنندگان و فروشندگان ملزومات ورزشی قرار می گیرد. تور نمایشگاهی ورزشی یکی از تورهای مفرح کاری است که بسیاری از شرکت ها و متقاضیان در آن شرکت کرده و در ارتقاء و بهبود فضای ورزشی همت می گمارند. تور نمایشگاهی ورزشی از خواستگاه بین المللی ارزشمندی برخوردار است. 

نمایشگاه های ورزشی خارجی

هرساله کشورهایی مانند آلمان، ژاپن و تایوان نمایشگاه های ورزشی برگزار می کنند که بین المللی بوده و افراد زیادی از اقصی نقاط جهان در این نمایشگاه های ورزشی شرکت می کنند. لیست نمایشگاه های ورزشی که در هر سال برگزار می شود را مورد بررسی قرار می دهیم. بعضی از نمایشگاه های خارجی به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای برگزار شده که شرکت کنندگان خاص خود را دارا می باشد و بعضی دیگر کاملاً عمومی بوده و تقریباً همه نوع قشری در آن حضور به هم می رسانند.

کشور آلمان در برگزاری نمایشگاه های ورزشی بسیار فعال بوده و هرساله نمایشگاه های تخصصی و عمومی زیادی را در حوزه ورزشی برگزار می کند. هر ساله نمایشگاه های تخصصی مانند تجهیزات سوارکاری، دوچرخه، زیبایی اندام و سلامت، ورزش های پارویی و گلف در آلمان برگزار می شود. نمایشگاه تجهیزات ورزشی که برای عموم مردم جذاب است نیز در آلمان، ژاپن و تایوان برگزار می شود. به دلیل برگزاری تعداد نمایشگاه های بیشتر، تور نمایشگاهی ورزشی آلمان از رونق بالاتری برخوردار است.

نمایشگاه تجهیزات و کالاهای ورزشی مونیخ

هر ساله نمایشگاه تجهیزات و کالاهای ورزشی مونیخ در آلمان برگزار می شود. این نمایشگاه در خصوص تجهیزات ورزشی بوده و انواع وسایل و کالای ورزشی مانند انواع کفش و وسایل کوهنوردی، تجهیزات مربوط به ورزش های زمستانی، پوشاک و کفش های ورزشی، وسایل صخره نوردی، تجهیزات مربوط به اسکی و شنا، اسکواش، تنیس رومیزی، تجهیزات گلف و انواع راکت، انواع توپ های ورزشی و ژیمناستیک در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می گیرد.

نمایشگاه تجهیزات و کالاهای ورزشی مونیخ بیش از 45 سال است که هر سال برگزار می شود. آشنایی با تجهیزات تناسب اندام به هر نوع و شکلی در این نمایشگاه میسر است. در این نمایشگاه هم چنین پارچه و منسوجات مصرفی در لباس ها و وسایل ورزشی ارائه می شود. انواع لباس های بیرون و زیرپوش ها، ممبرین و پوشش ها، مواد عایق آب و دما، انواع پارچه مصرفی در دستکش ها و کلاه ها به معرض نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه تجهیزات ورزش های پارویی نورنبرگ

کشور آلمان یکی از کشورهای پیشرو در برگزاری نمایشگاه های ورزشی می باشد. به همین منظور نمایشگاه های تخصصی در این زمینه برگزار می کند. یکی از نمایشگاه های ورزشی آلمان، نمایشگاه تجهیزات ورزش های پارویی نورنبرگ است. محصولاتی که در این نمایشگاه عرضه می شود انواع قایق ها و پاروها می باشد که تمام ایده های موجود در این زمینه ورزشی خاص را مورد توجه قرار داده است.

محصولاتی که در این نمایشگاه عرضه می شود، عبارت است از انواع کایاک، قایق پارویی، قایق بادی، قایق های ترکینگ، قایق تاشو، تجهیزات و صفحه های مربوط به قایق های ایستاده، قایق های تفریحی، قایق های ماجراجویانه، قایق های دریایی، قایق های ساحلی، قایق های گردشی و تفریحی، قایق های مخصوص آب های آرام، قایق های سبک آزاد، قایق های نمایشی و مخصوص مسابقات، قایق های ساخته شده از مواد مختلف، انواع پاروی قایق های ایستاده و بادی. این نمایشگاه در سطح بین المللی برگزار شده و پوشاک و لوازم ورزشی مربوط به ورزش قایق رانی در این نمایشگاه عرضه می شود.

نمایشگاه دوچرخه فردریش هافن

نمایشگاه دوچرخه فردریش هافن یکی از نمایشگاه های بین المللی و تخصصی در زمینه دوچرخه است. محصولاتی که در این نمایشگاه عرضه می شود، انواع دوچرخه های شهری و مسابقه ای، دوچرخه های مناسب کودکان، انواع دوچرخه های پدالی، لوازم جانبی دوچرخه، لباس ها و ملزومات مورد نیاز دوچرخه سواری مانند، شلوار، بارانی، عینک، کلاه ایمنی، کفش و محافظ عرضه می شود. در این نمایشگاه هم چنین کارگاه های آموزشی برگزار می شود و تمام دستاوردهایی که در صنعت دوچرخه وجود دارد، به نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه زیبایی اندام و سلامت کلن  fibo

نمایشگاه زیبایی اندام و سلامت کلن یکی از نمایشگاه های بین المللی و تخصصی است که هر ساله در آلمان برگزار می شود. این نمایشگاه شامل موضوعاتی در خصوص زیبایی اندام، زیبایی و سلامتی، هنرهای رزمی، دفاع شخصی، آموزش های عملی و تجهیزات آموزشی، تغذیه ورزشی، تجهیزات سیار، مشاوره و خدمات است که طرفداران خاص خود را دارد. این نمایشگاه برای تمام کسانی که به سلامتی و تناسب اندام خود اهمیت می دهند، مفید است.

نمایشگاه گلف هامبورگ

نمایشگاه گلف هامبورگ یک نمایشگاه تخصصی و بین المللی است که در آلمان برگزار می شود. این نمایشگاه بسیار مورد توجه باشگاه ها، صنعت گردشگری، تولید کنندگان و تأمین کنندگان تجهیزات گلف قرار می گیرد. هر ساله تمام علاقه مندان به این حوزه گرد هم می آیند و از موضوعات تازه ای که اتفاق افتاده، باخبر می شوند.

نمایشگاه تجهیزات سوارکاری کلن

نمایشگاه تجهیزات سوارکاری کلن از دیگر نمایشگاه های تخصصی است که در آلمان برگزار می شود. در این نمایشگاه هر چیزی که مربوط به سوارکاری و اسب است، شامل لباس، کلاه ایمنی و چکمه، انواع زین و افسار، محصولات برای نظافت اسطبل ها، مواد غذایی مناسب سوارکاران و اسب ها، لوازم جانبی و خدمات عرضه می شود. این نمایشگاه بین المللی بوده و برنامه های جانبی که در این نمایشگاه برگزار می شود .

برای بسیاری از مشتاقان و علاقه مندان به این حرفه جذاب است. تولیدکنندگان پوشاک سوارکاری و مخصوص اسب، لوازم سوارکاری، وسایل مراقبت و نگهداری اسب، بهداشت و تغذیه اسب، محصولات چرمی، محصولات برای اسطبل ها، مراتع و حمل و نقل، صنایع سوارکاری اسب در این نمایشگاه شرکت می کنند. حدود 65% از تأمین کنندگان نمایشگاه خارجی بوده و این موقعیت ممتازی را برای آشنایی با شرکت های خارجی فعال در این زمینه فراهم می کند. این نمایشگاه بستر مناسب و دوستانه ای را برای تبادل نظر شرکت کنندگان فراهم آورده است.

نمایشگاه لوازم ورزشی فرانکفورت

نمایشگاه لوازم ورزشی فرانکفورت از نمایشگاه های عمومی و بین المللی است که در آلمان برگزار می شود. محصولاتی که در این نمایشگاه عرضه می شود، انواع کفش و پوشاک ورزشی، لوازم و تجهیزات تناسب اندام، پیشنهاد‌ها و دستورالعمل های حرفه ای برای دوندگان و کسانی که به تناسب اندام علاقه مند هستند، لوازم ورزشی مناسب رده های سنی مختلف و معرفی پوشاک های کاربردی ورزشی است.

هم چنین در این نمایشگاه، محصولاتی جهت سرگرمی کودکان، وسایل مربوط به ماساژ و برنامه فعالیت های عملی، تجهیزات ورزشی مقاومتی و لوازم ورزشی معلولین، تغذیه و داروهای ورزشی، تجهیزات ورزشی دوچرخه سواری، دومیدانی و اسکیت رانی ارائه می شود. تمام تولیدکنندگان و فروشگاهیان لوازم ورزشی، تأمین کنندگان تجهیزات ورزشی و تمام کسانی که خدماتی را در امور ورزشی ارائه می دهند، در این نمایشگاه شرکت می کنند.

نمایشگاه تجهیزات ورزشی توکیو

نمایشگاه تجهیزات ورزشی توکیو نمایشگاه عمومی و بین المللی است که هر ساله در ژاپن برگزار می شود. این نمایشگاه یک رویداد بزرگ است که هرساله مشتاقان به ورزش و تندرستی گرد هم می آورد. در این نمایشگاه، تجهیزات و کالاهای ورزشی، تجهیزات مربوط به استخر و امور تفریحی، سازمان ها و انجمن های مرتبط ورزشی، باشگاه ورزشی و تمام اموری که مربوط به ورزش است، ارائه می شود.

نمایشگاه ورزشی تایوان

نمایشگاه ورزشی آسیا که در تایوان برگزار می شود، بزرگ ترین نمایشگاه ورزشی در آسیا است. محصولاتی که در این نمایشگاه عرضه می شود، انواع وسایل بدن سازی، انواع توپ، انواع کیف تجهیزات گلف، لوازم مربوط به ماساژ، انواع راکت، لباس های ورزشی، پارچه های مختلف متناسب با رشته های مختلف ورزشی، لباس های شنا و تجهیزات غواصی، لوازم موج سواری و بسیاری لوازم متنوع ورزشی.

تور نمایشگاهی ورزشی در کشورهای مختلف

تورهای نمایشگاهی ورزشی به طبع با تاریخ برگزاری نمایشگاه ها مطابقت دارد. تور نمایشگاهی ورزشی مونیخ آلمان، تور نمایشگاهی ورزشی نورنبرگ آلمان، تور نمایشگاهی ورزشی فردریش هافن آلمان، تور نمایشگاهی ورزشی توکیو ژاپن، تور نمایشگاهی ورزشی کلن آلمان، تور نمایشگاهی ورزشی هامبورگ آلمان، تور نمایشگاهی ورزشی فرانکفورت آلمان و تور نمایشگاهی ورزشی تایوان در سایت های اینترنتی و آژانس های معتبر ارائه می شود که می بایست قبل از تاریخ برگزاری نمایشگاه، ثبت نام و ارائه مدارک صورت بگیرد. تور نمایشگاهی ورزشی در سطح بین الملل از اعتبار بسیار خوبی برخوردار است و کشورهای برگزار کننده نمایشگاه ها همواره به فکر تعامل و ارتقای امور مربوط به ورزش با سایر کشورها هستند.

تقویم تورهای نمایشگاهی ورزشی

ردیف:               1

توضیحات:          نمایشگاه تجهیزات و کالاهای ورزشی آلمان

تاریخ شروع:        14/11/97

تاریخ پایان:          17/11/97

مکان برگزاری:      مونیخ- آلمان

ردیف:               2

توضیحات:          نمایشگاه تجهیزات ورزش های پارویی Paddleexpo آلمان

تاریخ شروع:        13/07/97

تاریخ پایان:          15/07/97

مکان برگزاری:      نورنبرگ- آلمان

ردیف:              3

توضیحات:        نمایشگاه دوچرخه آلمان

تاریخ شروع:       17/04/97

تاریخ پایان:        19/04/97

مکان برگزاری:      فردریش هافن- آلمان

ردیف:             4

توضیحات:        نمایشگاه تجهیزات ورزشی توکیو

تاریخ شروع:       03/05/97

تاریخ پایان:         05/05/97

مکان برگزاری:       توکیو- ژاپن

ردیف:            5

توضیحات:       نمایشگاه زیبایی اندام و سلامت کلن

تاریخ شروع:      23/01/97

تاریخ پایان:       26/01/97

مکان برگزاری:    کلن- آلمان

ردیف:              6

توضیحات:         نمایشگاه گلف آلمان

تاریخ شروع:        26/11/97

تاریخ پایان:         28/11/97

مکان برگزاری:      هامبورگ- آلمان

ردیف:               7

توضیحات:            نمایشگاه تجهیزات سوارکاری کلن

تاریخ شروع:         11/06/97

تاریخ پایان:          13/06/97

مکان برگزاری:       کلن- آلمان

ردیف:                 8

توضیحات:           نمایشگاه لوازم ورزشی فرانکفورت

تاریخ شروع:          06/08/97

تاریخ پایان:            08/08/97

مکان برگزاری:         فرانکفورت- آلمان

ردیف:                   9

توضیحات:             بزرگ ترین نمایشگاه ورزشی آسیا

تاریخ شروع:           17/12/97

تاریخ پایان:             19/12/97

مکان برگزاری:         تایوان (تایپه)

شرایط گرفتن دعوت نامه تور نمایشگاهی ورزشی

سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیاز به اخذ ویزای شینگن دارد. در صورتی که شرکت ها دارای دعوت نامه نمایشگاهی باشند، روال کوتاه تری را برای اخذ ویزا طی می کنند و پس از دریافت ویزا می توانند از نمایشگاه دیدن کنند. در دعوت نامه ارسالی می بایست هدف از سفر و اطلاعات و مدارک شرکت ارائه شود، پس از طی مراحل قانونی و تأیید سفارت، مجوز ورود به نمایشگاه صادر می شود. معمولاً برگزار کنندگان نمایشگاه ها برای حضور شرکت های خارجی برای آن ها دعوت نامه های نمایشگاهی ارسال می کنند که این دعوت نامه ها تجاری بوده و تمام قوانین کشور برگزار کننده نمایشگاه در آن رعایت شده است، هم چنین در این دعوت نامه ها اهداف و مدت زمان نمایشگاه به صورت دقیق درج شده است.

مدارک مورد نیاز برای دریافت تور نمایشگاهی ورزشی

مدارک مورد نیاز برای دریافت تور نمایشگاهی ورزشی عبارت است از سه قطعه عکس 4*3 یا 6*4، اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار، اصل شناسنامه متقاضی و همسر، مدارک شغلی مرتبط و مدارک مالی و ملکی معتبر.

خدمات تور نمایشگاهی ورزشی

 در تور نمایشگاهی ورزشی خدمات اخذ ویزای شینگن، تهیه بلیت رفت و برگشت با هواپیما، ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی، بیمه مسافرتی، بازدید از جاذبه های توریستی، تهیه کارت نمایشگاه، رزرو هتل جهت اقامت در مدت زمان نمایشگاه و مشاور بازرگانی و مترجم چند زبانه در اختیار شرکت کنندگان عزیز قرار داده می شود. خدمات تور نمایشگاهی ورزشی بسیار جامع و کامل است و خیال شرکت کنندگان عزیز را از هر حیثی راحت می کند. مشاوران زبده ای که در مدت زمان نمایشگاه همراه شما هستند، کیفیت بازدید از نمایشگاه را برای شرکت کنندگان محترم دو چندان می کند. با خدمات تور نمایشگاهی ورزشی از ابتدا تا انتهای سفر به تمام جزئیات فکر شده تا سفر کاری و تفریحی مفرحی برای عزیزان فراهم شود.

نکات مهم در تور نمایشگاهی ورزشی

در کنار تور نمایشگاهی ورزشی می توانید از سایر تورهایی که ارائه می شود، استفاده کنید. بازه زمانی این تورها به گونه ای است که می توانید علاوه بر بازدید از نمایشگاه، زمانی را نیز صرف بازدید از شهر برگزاری نمایشگاه کنید. این تور به صورت ترکیبی بوده و هم زمان می توانید از چند شهر مختلف با رزرو یک پکیج، دیدن کنید. به طور مثال اگر تور نمایشگاهی ورزشی فرانکفورت را انتخاب می کنید، می توانید با انتخاب تور 12 روزه از شهرهای ایتالیا، هلند و آلمان دیدن کنید و یک سفر خاطره انگیز را تجربه نمایید. استفاده از تورهای ترکیبی نمایشگاهی خستگی را از تن به در کرده و فرصت مناسبی را برای سیاحت در شهر برگزار کننده نمایشگاه فراهم می کند. با رزرو تورهای ترکیبی نمایشگاهی می توان لذت بازدید از نمایشگاه ورزشی را دوچندان کرد.

بهترین زمان برای رزرو تور نمایشگاهی ورزشی

معمولاً رزرو تور نمایشگاهی ورزشی به صورت گروهی آسان تر بوده و اگر می خواهید در تور نمایشگاهی ورزشی شرکت کنید حتماً از یک آژانس معتبر رزرو تور نمایشگاهی خود را قبل از تاریخ برگزاری نمایشگاه انجام دهید. در نظر داشته باشید که هرچه زودتر به رزرو تور خود اقدام کنید، خیالتان راحت تر خواهد بود. در زمان های نزدیک به تاریخ برگزاری نمایشگاه امکان رزرو تور وجود نداشته و بعضاً هرچه به زمان برگزاری نمایشگاه نزدیک تر می شویم، ممکن است رزرو گروهی چارتر شده و امکان رزرو تکی نباشد.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی مبلمان

تور نمایشگاهی مبلمان

سالانه نمایشگاه های زیادی با موضوعات مختلف در سراسر دنیا برگزار می شود. تور نمایشگاهی مبلمان به بازدید از این نمایشگاه ها اختصاص دارد. برخی

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند