تور نمایشگاهی یونان

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی یونان

کشور یونان یکی از کشور های اروپای مرکزی می باشد و جزء کشور های در حال توسعه جهان است. تور نمایشگاهی یونان یکی از تور های پر طرفدار برای صنعتگران می باشد. تور نمایشگاهی یونان در بازه های زمانی مختلفی از سال برگزار می گردد. علاوه بر نمایشگاه های مختلف، جاذبه های گردشگری زیادی در کشور یونان قرار دارد.

کشور یونان

کشور یونان دارای وسعت 132 هزار کیلومتر مربع است که در جهان از لحاظ وسعت رتبه 96 ام را دارا می باشد. کشور یونان در همسایگی کشور های آلبانی، مقدونیه، بلغارستان و ترکیه قرار دارد. این کشور دارای دو دریای اژه و یونان در اطراف خود می باشد. این کشور مهم تمدن غرب بوده و دارای بهترین آثار در زمینه دموکراسی، نمایشنامه نویسی، فلسفه و علوم سیاسی می باشد. کشور یونان یکی از کشور های عضو اتحادیه اروپا است که دارای صنعت گردشگری بسیار پر رونقی می باشد. شهر آتن پایتخت این کشور است.

با توجه به قرار گرفتن این کشور در منطقه اروپا و عضویت در اتحادیه اروپا واحد پولی این کشور یورو می باشد. جمعیت مردم کشور یونان در حدود 10 میلیون نفر می باشد. زبان رایج و اصلی مردم این کشور زبان یونانی است. کشور یونان دارای آثار باستانی و فرهنگی فوق العاده قدیمی و با ارزش است که سالیانه بازدید کنندگان زیادی را به خود جذب می کند.  آب و هوای کشور یونان بسیار مختلف و متنوع می باشد. این کشور دارای سه نوع وضعیت آب و هوایی می باشد. آب و هوای مدیترانه ای، آلپی و معتدل که هر یک در فصول مختلف سال ایجاد می شوند. در مجموع بهترین زمان برای بازدید از کشور آتن فصل های پاییز و بهار است که دمای هوا معتدل بوده و بارندگی های شدیدی رخ نمی دهد.

تور نمایشگاهی یونان

تور نمایشگاهی یونان

نمایشگاه های زیادی در کشور یونان با توجه به شرایط فرهنگی و تاریخی این کشور برگزار می گردد. این نمایشگاه ها فرصت مناسبی برای صنعتگران ایرانی است تا با ایجاد ارتباط با صنعتگران یونانی تجارت کشور را با کشور های اروپایی گسترش دهند. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی از جمله تکنولوژی، فرهنگ و زیبایی می باشند.

اناع نمایشگاه های یونان

تور نمایشگاهی یونان فرصت بازدید از نمایشگاه های مهم یونان را برای شما فراهم می کند. تعدادی از نمایشگاه هایی که در کشور یونان سالیانه یا هر دوسال یکبار برگزار می شود عبارتند از نمایشگاه دتروپ، نمایشگاه الوتکنیا، نمایشگاه زباله و بازیافت، نمایشگاه زیبایی مقدونیه، نمایشگاه کوزمیما، نمایشگاه بین المللی تجارت، نمایشگاه تجارت فورنیدک، نمایشگاه فیلوکسنیا، نمایشگاه نانوتکنولوژی، نمایشگاه موستا روتا، نمایشگاه اینفا کوما و نمایشگاه بین المللی کتاب می باشد.

تور نمایشگاهی یونان و نمایشگاه دتروپ (مواد غذایی، نوشیدنی، ماشین آلات و تجهیزات)

نمایشگاه دتروپ یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی یونان است که در مورد صنعت مواد غذایی و نوشیدنی ها و ماشین های تولید این موارد می باشد. در این نمایشگاه بسیاری از شرکت ها آخرین دستاورد های خود را در زمینه تولید محصولات غذایی و نوشیدنی ارائه می کنند. در این نمایشگاه در تور نمایشگاهی یونان همچنین آخرین تکنولوژی ها در زمینه کشاورزی و برداشت، ابزار باغ و باغچه، بسته بندی، مواد اولیه، غذا های دریایی و گوشت های سفید، نوشیدنی های مختلف، نانوایی و شیرینی پزی و موارد مربوط به طبیعی یا ارگانیک بودن محصول ارائه می شود. این نمایشگاه علاوه بر عرضه محصولات دارای سمینار ها و سخنرانی های متخصصان راجع به آخرین پیشرفت ها در زمینه صنایع غذایی می باشد. این نمایشگاه هر دو سال یکبار در 24 ام ماه فوریه در شهر تسالونیکی برگزار می شود.

تور نمایشگاهی یونان و نمایشگاه الوتکنیا یونان (زیتون و روغن زیتون)

نمایشگاه الوتکنیا یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی یونان است که در رابطه با صنعت روغن زیتون و نحوه کاشت و برداشت زیتون می باشد. این نمایشگاه در زمینه تجهیزات مربوط به گرفتن روغن زیتون، بسته بندی، و بسیاری دیگر از محصولات مرتبط در این صنعت می باشد. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای شرکت های فعال در این صنعت می باشد تا آخرین دستاورد ها و محصولات مربوط به این صنعت را به نمایش بگذارند.

سیاست گذاری این نمایشگاه بیشتر بر روی فرآیند روغن گیری از زیتون، ارائه محصولات جدید در این صنعت، ایجاد محیط مناسب برای ارائه نظرات تخصصی و عقد قرار داد های مناسب و پر سود برای مشتری و شرکت می باشد. بازدید کنندگان در این نمایشگاه می توانند اطلاعات به روزی راجع به صنعت زیتون و صادرات روغن زیتون دریافت کنند. این نمایشگاه سالیانه در 7 ماه مارچ برگزار می شود. این نمایشگاه در شهر آتن برگزار می شود.

 تور نمایشگاهی یونان و نمایشگاه زباله و بازیافت (مدیریت زباله و بازیافت)

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی یونان، نمایشگاه زباله و بازیافت یونان است که در رابطه با مدیرت بازیافت زباله ها و نحوه تفکیک آن می باشد. این نمایشگاه در مورد محصولات مرتبط با محافظت از محیط زیست، مهندسی شهرداری، نحوه مدیریت آب و هدر رفت آب و موارد مربوط به نحوه بازیافت می باشد. این نمایشگاه در مورد نحوه جداسازی زباله ها و چگونگی بازیافت هر یک نیز محصولات جدیدی ارائه می دهد.

این نمایشگاه در تور نمایشگاهی یونان همچنین در مورد محافظت از خاک و جلوگیری از خوردگی خاک نیز پیشنهاد هایی ارائه می دهد. در این نمایشگاه انواع ماشین آلات مرتبط با زباله و مدیریت پسماند با بهترین خصوصیات ارائه می شود. هدف اصلی این نمایشگاه بیداری جامعه و آگاهی مردم برای جلوگیری از هدر رفت منابع و مدیریت پسماند های شهری می باشد. این نمایشگاه سالیانه در 2 ام ماه اکتبر و در شهر آتن برگزار می شود.

تور نمایشگاهی یونان

 تور نمایشگاهی یونان و نمایشگاه زیبایی مقدونیه (لوازم آرایشی و بهداشتی)

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی یونان، نمایشگاه زیبایی مقدونیه است که در مورد لوازم آرایشی و بهداشتی و فنون زیبایی می باشد. شرکت های داخلی و خارجی زیادی در زمینه فنون آرایشی و کاشت ناخن آخرین محصولات خود را ارئه می دهند. همچنین سرویس های مرتبط با نگه داری و حفظ آرایش در این نمایشگاه ارائه می شود. در این نمایشگاه انواع تولید کنندگان و توزیع کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی، عطریجات، کاشت ناخن و محصولات مربوط به نگه داری از آن ها حضور دارند. این نمایشگاه هر دو سال یکبار در 12 ام ماه می در شهر تسالونیکی برگزار می شود.

تور نمایشگاهی یونان و نمایشگاه کوزمیما (جواهرات، ساعت، سنگ های قیمتی، ماشین آلات و تجهیزات مرتبط)

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی یونان، نمایشگاه کوزمیما است که در رابطه با صنعت جواهرات و آخرین دستاورد ها در این زمینه می باشد. بازدید کنندگان در این نمایشگاه می توانند از دیدن انواع محصولات لوکس و زیبا لذت ببرند. در این نمایشگاه انواع تولید کننده های یونانی و غیر یونانی به ارائه جواهرات، طراحی ها و ساعت های لوکس خود می کنند. این نمایشگاه برای تولید کنندگان و توزیع کنندگان انواع جواهرات و ساعت ها فرصت مناسبی می دهد تا آخرین محصولات خود را ارائه دهند.

در این نمایشگاه انواع ساعت های رومیزی و مچی، سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، محصولاتی با پوشش نقره، ماشین آلات و تجهیزات مرتبط و نرم افزار های کاربردی در این زمینه ارائه می شود. در این نمایشگاه علاوه بر جواهرات، محصولاتی مربوط به مد و زندگی روزمره ارائه می شود. این نمایشگاه سالیانه در 21 ام ماه اکتبر در شهر تسالونیکی برگزار می شود.

تور نمایشگاهی یونان و نمایشگاه بین المللی تجارت

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی یونان، نمایشگاه بین المللی تجارت است در رابطه با تجارت و نحوه ارتباط با مشتری با ارئه آخرین محصولات در این زمینه می باشد. در این نمایشگاه بیشتر محصولات مرتبط با صنایع دفاعی ارائه می شود. این محصولات شامل وسیله نقلیه خاکی و آبی، مهمات، تجهیزات ضد زره، وسیله نقلیه فردی مسلح، توپ، موشک های بالستیک، سیستم های دفاعی، سیستم دفاعی هوایی، سیستم های دفاعی با دقت بالا و سیستم های جاسوسی می باشد. این نمایشگاه سالیانه در 9 ام ماه سپتامبر در شهر تسالونیکی برگزار می شود.

 تور نمایشگاهی یونان و نمایشگاه تجارت فورنیدک (مبلمان)

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی یونان، نمایشگاه تجارت فورنیدک است که در مورد صنعت مبلمان و طراحی مناسب مبلمان منزل می باشد. نمایشگاه تجارت فورنیدک محل مناسبی برای طراحان، سازندگان و فروشندگان مبلمان است تا بهترین محصولات خود را در نمایشگاهی بین المللی ارائه دهند. افراد آخرین دانش و تکنولوژی روز دنیا را از طریق این چنین نمایشگاه هایی به مشتریان خود انتقال می دهند. این نمایشگاه در مورد سرویس ها و تعمیرات مبلمان نیز می باشد. کارگاه ها و آموزش های مرتبط با این صنعت در این نمایشگاه برای علاقه مندان برگزار می شود. این نمایشگاه هر سه سال یکبار در 18 ام ماه مارچ در شهر تسالونیکی برگزار می شود.

تور نمایشگاهی یونان و نمایشگاه فیلوکسنیا (گردشگری، مسافرت و توریست)

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی یونان، نمایشگاه فیلوکسنیا است که در مورد صنعت گردشگری و شرکت های مرتبط با این صنعت می باشد. در این نمایشگاه مقاصد گردشگری پر بازدید به بازدید کنندگان ارائه می شود. بازدید کنندگان در این نمایشگاه فرصت مناسبی را برای ارتباط با شرکت های ارائه دهنده تور های مختلف دارند تا در مورد نحوه ارائه خدمات و بهبود شرایط با آن ها صحبت کنند. این نمایشگاه در تور نمایشگاهی یونان در مورد هتل ها، آپارتمان ها، حمل و نقل و تمامی موارد مربوط به راحتی گردشگر ارائه شده است. این نمایشگاه سالیانه در 16 ام ماه نوامبر در شهر تسالونیکی برگزار می شود.

تور نمایشگاهی یونان و نمایشگاه نانوتکنولوژی (فناوری نانو، الکترونیک و ارگانیک)

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی یونان، نمایشگاه نانو تکنولوژی است که در رابطه با صنعت نانو تکنولوژی و پیشرفت های مربوط به این صنعت و ارتباط آن با صنعت الکترونیک می باشد. در واقع این نمایشگاه به حالت یک کنفرانس علمی برگزار می شود. بسیاری از بازدید کنندگان این نمایشگاه مهندسین، محققین، دانشمندان و تاجران و تکنسین های مرتبط در این زمینه می باشند. این نمایشگاه در واقع فرصت مناسبی برای محققین در زمینه نانوتکنولوژی می باشد تا اطلاعات و دانش خود را از طریق ارتباط با دانشمندان افزایش دهند. در تور نمایشگاهی یونان این نمایشگاه در کنار ارائه محصولات سمینار ها و سخنرانی های مختلفی برگزار می شود. این نمایشگاه در 2 ام ماه جولای و هر دوسال یکبار در شهر تسالونیکی برگزار می شود.

تور نمایشگاهی یونان و نمایشگاه موستا روتا (طراحی داخلی و دکواسیون)

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی یونان، نمایشگاه موستا روتا است که در مورد طراحی داخلی و دکوراسیون منازل می باشد. این نمایشگاه در هر دو سال یکبار برگزار شده و محصولات مدرن و مجللی را در زمینه مد، تجهیزات خانه، وسایل منزل به صورت فصلی، تجهیزات نورپردازی، مبلمان و آیتم های دکور را ارائه می دهد. این نمایشگاه در ماه سپتامبر محصولات مربوط به عید کریسمس و در بعد از فصل بهار محصولات مربوط به دکور تابستانی را ارائه می دهد.

سال گذشته چندین هزار نفر از سراسر دنیا برای بازدید از این نمایشگاه به کشور یونان آمدند. بیش از هزار فروشگاه و مغازه محصولات خود را در زمینه مد، جواهرات، تجهیزات مرتبط، آیتم های فصلی، تجهیزات شیشه ای ، نورپردازی و بسیاری موارد دیگر در این نمایشگاه ارائه می دهند. بازدید کنندگان با خیال راحت می توانند از فروشگاه های این نمایشگاه خرید کنند زیرا کیفیت و طراحی این محصولات در سطح بالایی قرار دارد. در نمایشگاه موستا روتا اخیر قسمتی به عنوان مرکز مد کودکان طراحی شده است که آخرین محصولات مرتبط با کودکان در آن ارائه می شود. این نمایشگاه هر دو سال یکبار در 26 ام ماه ژانویه در شهر آتن برگزار می شود.

تور نمایشگاهی یونان

تور نمایشگاهی یونان و نمایشگاه اینفا کوما (ساخت و ساختمان)

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی یونان، نمایشگاه اینفا کوما است که در مورد صنعت ساخت بنا و موارد مربوط به ساختمان سازی می باشد. شرکت های زیادی در مورد آخرین محصولات در زمینه ساخت و ساز و سرویس های مرتبط با این صنعت را ارئه می دهند. این نمایشگاه در تور نمایشگاهی یونان آخرین دستاورد ها در قسمت های مختلف ساختمان از جمله پنجره، در، آماده سازی ساختمان و عایق بندی را ارائه می دهد. نوآوری، آخرین تکنولوژی و راه حل های مشکلات صنعت ساختمان سازی را به بازدید کنندگان ارئه می دهد.

در تور نمایشگاهی یونان این نمایشگاه انواع شرکت های یونانی و غیر یونانی به ارائه محصولات خود می پردازند. این محصولات و سرویس ها می توانند شامل برق و الکترونیک ساختمان، تجهیزات ماشینی مرتبط، تبلیغات و موضوعات رسانه ای و محصولات رسانه ای باشند.  این نمایشگاه یکی از بزرگترین نمایشگاه های دنیا در زمینه ساخت ساختمان می باشد. این نمایشگاه سالیانه در 9 ام ماه آوریل در شهر آتن برگزار می شود.

تور نمایشگاهی یونان و نمایشگاه بین المللی کتاب

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی یونان، نمایشگاه کتاب است که در مورد شرایط چاپ و انتشار کتاب های مختلف در سراسر دنیا می باشد. این نمایشگاه در تور نمایشگاهی یونان هر ساله تعداد زیادی از نویسندگان، مترجمان، ناشران، ژونالیست ها، کتاب فروشان، منتقدان ادبی و موسسات مرتبط با کتاب را از سراسر دنیا در کشور یونان در کنار هم قرار می دهد. نمایشگاه کتاب یونان بزرگترین رخداد فرهنگی این کشور است که هر ساله تعداد زیادی بازدید کننده از سراسر دنیا دارد. این نمایشگاه از علاقه مندان به کتاب خوانی و کتاب نویسی در سراسر دنیا دعوت می کند تا در نمایشگاه امسال کتاب یونان حضور پیدا کنند. این نمایشگاه توسط موسسه فرهنگی هلنیک حمایت مالی می شود. این نمایشگاه هر دو سال  یکبار در 10 ام ماه می در شهر تسالونیکی برگزار می شود.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی انگلیس

تور نمایشگاهی انگلیس

سفر به خارج از کشور و تور نمایشگاهی انگلیس همواره موردتوجه گردشگران بوده است؛ زیرا با سفر به کشورهای مختلف بافرهنگ و عقاید دیگر ملت‌ها

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند