تور نمایشگاهی مجارستان

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی مجارستان

کشور مجارستان یکی از کشور های اروپای مرکزی می باشد و جزء کشور های در حال توسعه جهان است. تور نمایشگاهی مجارستان یکی از تور های پر طرفدار برای صنعتگران می باشد. تور نمایشگاهی مجارستان در بازه های زمانی مختلفی از سال برگزار می گردد. علاوه بر نمایشگاه های مختلف، جاذبه های گردشگری زیادی در کشور مجارستان قرار دارد.

کشور مجارستان

کشور مجارستان با حدود 93 هزار کیلومتر مربع وسعت، کشور 109 ام جهان از لحاظ وسعت می باشد. کشور مجارستان با کشور های اسلوواکی، صربستان، کرواسی، اتریش و رومانی مرز مشترک دارد. کشور مجارستان یکی از کشور های عضو اتحادیه اروپا است که دارای صنعت گردشگری بسیار پر رونقی می باشد. شهر بوداپست مهمترین شهر و پایتخت کشور مجارستان می باشد.

کشور مجارستان امروزه یکی از کشور های توسعه یافته جهان است. زبان اکثریت مردم این کشور مجاری بوده و واحد پولی آن ها فورینت می باشد. مردم کشور مجارستان مردمی تلاشگر و عاشق هنر هستند. دو مورد از مهمترین سرگرمی های مردم این کشور شامل سوار کاری و هنر موسیقی می باشد. کشور مجارستان با توجه به داشتن صنعت های مختلف در زمینه آلمینیوم سازی دارای شرایط مناسب برای فعالیت صنعتگران در این زمینه می باشد. آب و هوای کشور مجارستان در فصول مختلف متفاوت است. این کشور در فصل تابستان دارای آب و هوایی گرم و مرطوب می باشد. اما در فصل زمستان آب و هوای این کشور سرد و مرطوب شده بارندگی های شدیدی در این کشور رخ می دهد.

کشور مجارستان دارای جاذبه های تاریخی و طبیعی بسیاری است. اکثر جاذبه های گردشگری این کشور در شهر بوداپست قرار دارد. شهر بوداپست که در کنار رود دانوب قرار دارد دارای چشمه های آبگرم معروف و زیادی می باشد. این چشمه های آبگرم محل مناسبی برای درمان بیماری های پوستی و کمر درد ها می باشد. شهر بوداپست سالیانه میزبان حدود 20 میلیون گردشگر است که از بناهای تاریخی، مناظر زیبا، موزه ها، سالن های ورزشی و استادیوم ها و …  این شهر دیدن می کنند. از جمله جاذبه های گردشگری معروف شهر بوداپست عبارتند از تپه تماشایی قلعه، موزه هنر های زیبا، تپه گلرت، موزه ملی و ساختمان پارلمان .

تور نمایشگاهی مجارستان

تور نمایشگاهی مجارستان

نمایشگاه ها و جشنوراه های زیادی در کشور مجارستان در بازه های زمانی مختلفی برگزار می شود. هر ساله تور نمایشگاهی مجارستان برای بازدید از این نمایشگاه های جذاب به این کشور عازم می شوند. شهر بوداپست معمولا مهمترین مکان برای برگزاری بسیاری از نمایشگاه های این کشور است. این نمایشگاه ها با توجه به کیفیت بالا و شرایط برگزاری مناسب بهترین موقعیت برای صنعتگران ایرانی است تا اطلاعات و دانش خود را در زمینه های مختلف در این نمایشگاه ها بالا ببرند. تعدادی از نمایشگاه هایی که در کشور مجارستان سالیانه یا هر دوسال یکبار برگزار می شوند عبارتند از نمایشگاه مدیریت منابع انسانی، نمایشگاه ساین اکسپو، نمایشگاه اتوماسیون صنعتی، نمایشگاه سالن و کاروان، نمایشگاه آگرومش اکسپو، نمایشگاه فه هووا، نمایشگاه موتور و موتور سواری، نمایشگاه توریسم، نمایشگاه هانگروترم، نمایشگاه طراحی منزل، نمایشگاه ساخت و ساز و نمایشگاه صنعت اکو می باشد.

تور نمایشگاهی مجارستان و نمایشگاه مدیریت منابع انسانی

نمایشگاه مدیریت منابع انسانی یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی مجارستان است که در مورد نحوه مدیریت و سرویس های پیشرفته منابع انسانی می باشد. این نمایشگاه بین المللی آخرین دستاور ها و پیشرفت ها را در زمینه سیستم های کنترلی، راه حل های پرداخت، سخت افزار و نرم افزار های موبایل و کامپیوتر، شبکه های اجتماعی، سرویس های امنیتی ،آنالیز داده ها و بسیاری دیگر از زمینه های مرتبط با مدیریت منابع انسانی می باشد. این نمایشگاه علاوه بر عرضه محصولات ، دارای سمینار ها و سخنرانی های متخصصان راجع به آخرین پیشرفت ها در زمینه مدیریت منابع انسانی می باشد. این نمایشگاه سالیانه در ماه نوامبر  و در شهر بوداپست برگزار می شود.

تور نمایشگاهی مجارستان و نمایشگاه ساین اکسپو (تبلیغات و برندینگ)

نمایشگاه ساین اکسپو یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی مجارستان است که در مورد نحوه برندینگ و تبلیغات شرکت ها می باشد. این نمایشگاه در کشور مجارستان یک ایده جدید را در زمینه ارتباطات و برندینگ  ارئه می دهد. آخرین نمایشگاه ساین اکسپو در زمینی به وسعت 6 هزار متر و با بازدیدی در حدود 4 هزار نفر انجام شد. این نمایشگاه آخرین تکنولوژی ها در زمینه طراحی بنر و طراحی لیبل های مختلف را ارائه می دهد. در تور نمایشگاهی مجارستان و در نمایشگاه ساین اکسپو در حدود 100 شرکت محصولات و تکنولوژی های خود را ارائه می دهند. این نمایشگاه هر دو سال یکبار در 28 ماه مارچ و در شهر بوداپست برگزار می شود.

 تور نمایشگاهی مجارستان و نمایشگاه اتوماسیون صنعتی

نمایشگاه اتوماسیون اداری یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی مجارستان است که در رابطه با آخرین پیشرفت ها در زمینه های ماشین های صنعتی و نحوه توسعه اتوماسیون صنعتی می باشد. این نمایشگاه در سال 2015 در حدود 386 بازدید کننده و 130 شرکت ارائه دهنده محصول دارد. کنفرانس ها و سخنرانی های مختلفی در راستای پیشرفت های اتوماسیون و ماشین های اتومات در این نمایشگاه انجام می شود. این نمایشگاه سالیانه در 15 ام ماه مارچ و در شهر بوداپست برگزار می گردد.

 تور نمایشگاهی مجارستان و نمایشگاه سالن و کاروان(کمپینگ)

نمایشگاه سالن و کاروان یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی مجارستان است که آخرین محصولات در زمینه کاروان ها و تریلر های ساخت کشور های مختلف از جمله مجارستان را ارائه می دهد. در کنار کاروان ها و تریلر های مرتبط انواع تجهیزات و لوزام مورد نیاز برای کمپینگ نیز ارائه می شود. در این نمایشگاه در تور نمایشگاهی مجارستان علاوه بر ارائه محصولات تخصصی هنرمندان زیادی برای سرگرم کردن بازدید کنندگان به اجرای نمایش می پردازند. این نمایشگاه همچنین اطلاعات گسترده ای در زمینه کاروان ها و آخرین دستاور های آن به بازدید کنندگان می دهد. این نمایشگاه سالیانه در 3 مارچ ماه نوامبر در شهر بوداپست برگزار می شود.

تور نمایشگاهی مجارستان و نمایشگاه آگرومش اکسپو(کشاورزی و ماشین آلات کشاورزی)

نمایشگاه آگرومش اکسپو یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی مجارستان است که در رابطه با نوآوری های بدست آمده در زمینه تجهیزات کشاورزی و ایجاد راحتی برای کشاورزان برگزار می شود. بیشتر قسمت های این نمایشگاه در مورد ماشین های جدید کشاورزی، تکنیک های جدید کشاورزی و پیشرفت صنعت کشاورزی می باشد. این نمایشگاه در کنار ارائه صنعت پیشرفته کشاورزی مکان مناسبی برای ارائه اطلاعات مرتبط و ایجاد فرصت مناسب برای کسب تجربه می باشد. این نمایشگاه سالیانه در 24 ام ماه ژانویه در شهر بوداپست برگزار می شود.

تور نمایشگاهی مجارستان و نمایشگاه فه هووا (شکار، ماهیگیری و اسلحه)

نمایشگاه فه هووا یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی مجارستان است که در رابطه با محصولات و صنعت شکار، ماهیگیری و اسلحه می باشد. این نمایشگاه مهمترین نمایشگاه در این زمینه در شرق و قسمت مرکزی اروپا می باشد. این نمایشگاه بین المللی آخرین پیشرفت ها در زمینه محصولات مرتبط، سرویس ها و تکنیک های کاربردی را ارائه می دهد. این نمایشگاه علاوه بر عرضه محصولات پیشرفته فرصت مناسبی برای علاقه مندان برای افزایش اطلاعات خود در این زمینه ها می باشد. سمینار ها و سخنرانی های مختلفی راجع به آخرین پیشرفت ها در زمینه شکار و ماهیگیری در این نمایشگاه برگزار می گردد.همچنین سالیانه در 15 ام ماه فوریه در شهر بوداپست برگزار می شود.

تور نمایشگاهی مجارستان

 تور نمایشگاهی مجارستان و نمایشگاه موتور و موتور سواری

نمایشگاه موتور و موتور سواری یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی مجارستان است که در مورد موتور های سواری، موتور سیکلت ها و محصولات جدید در این زمینه می باشد. تور نمایشگاهی مجارستان امکان بازدید از آخرین تکنولوژی ها، نوآوری ها و سرویس های مرتبط را به مشتریان ارائه می دهد. در این نمایشگاه محصولات مرتبط با قیمت های بسیار کمتری از بازار ارائه می شود. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای شرکت ها می باشد تا آخرین دستاور های خود را در زمینه موتور سیکلت ها ارائه دهند. این نمایشگاه سالیانه در 23 ام ماه فوریه در شهر بوداپست برگزار می شود.

تور نمایشگاهی مجارستان و نمایشگاه توریسم (سفر و گردشگری)

نمایشگاه توریسم یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی مجارستان است که در مورد صنعت توریسم و گردشگری می باشد. امروزه صنعت گردشگری یکی از پولساز ترین صنایع در دنیا می باشد. تعداد زیادی بازدید کننده از سراسر دنیا برای بازدید از صنایع پیشرفته در زمینه گردشگری این نمایشگاه به کشور مجارستان می آیند. تور نمایشگاهی مجارستان امکان بازدید از این نمایشگاه بین المللی را فراهم کرده است. این نمایشگاه اطلاعات کاملی راجع به مقاصد گردشگری مهم دنیا، هتل ها و بسیاری دیگر از موضوعات به بازدید کنندگان می دهد. ارتباط با شرکت های مرتبط با گردشگری فرصت مناسبی برای ایجاد فضایی مناسب برای بهبود صنعت گردشگری می باشد. این نمایشگاه سالیانه در یکم ماه مارچ در شهر بوداپست برگزار می شود.

تور نمایشگاهی مجارستان و نمایشگاه هانگروترم (گرمایش، سرمایش و تهویه هوا)

نمایشگاه هانگروترم یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی مجارستان است که در مورد تهویه ساختمان، سیستم های سرمایش و گرمایشی می باشد. این نمایشگاه آخرین دستاور ها در زمینه تهویه مطبوع و تجهیزات مرتبط از جمله پمپ ها، لوله ها، فیلتر های پیشرفته، مبدل های حرارتی و بسیاری دیگر را ارائه می دهد. این نمایشگاه در تور نمایشگاهی مجارستان بر روی مسائل محیط زیستی نیز تمرکز دارد و تلاش می کند تجهیزاتی مطابق با آخرین استاندارد های زیست محیطی را ارئه دهد. کارگاه ها و سخنرانی های بسیاری در این زمینه در آن برگزار می شود که فرصت مناسبی برای افزایش دانش در مورد این صنعت می باشد. این نمایشگاه در 5 ام ماه آپریل و هر دوسال یکبار در شهر بوداپست برگزار می شود.

تور نمایشگاهی مجارستان و نمایشگاه طراحی منزل (طراحی داخلی)

نمایشگاه طراحی منزل یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی مجارستان است که در مورد طراحی داخلی، دکوراسیون، رنگ بندی و بسیاری موارد مربوط به طراحی داخلی می باشد. این نمایشگاه در مورد چیدمان مبل ها و نحوه طراحی دکور منازل می باشد. بازدید کنندگان این نمایشگاه در تور نمایشگاهی مجارستان آخرین تکنولوژی در مواد استفاده شده، محصولات موجود در بازار و برند ها را تماشا خواهند کرد. موضوع دیگر در این نمایشگاه مربوط به تجهیزات مورد استفاده در منازل مسکونی می باشد. بازدید کنندگان اطلاعات گسترده ای در زمینه دکور خانه، طراحی داخلی منازل و سرویس های مورد نیاز در این زمینه بدست می آورند. این نمایشگاه سالیانه در 11 ام ماه آوریل در شهر بوداپست برگزار می شود.

تور نمایشگاهی مجارستان و نمایشگاه ساخت و ساز (صنعت ساختمان سازی)

نمایشگاه ساخت و ساز یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی مجارستان است که در مورد صنعت ساخت و ساز و موارد مربوط به ساختمان سازی می باشد. شرکت های زیادی در مورد آخرین محصولات در زمینه ساخت و ساز و سرویس های مرتبط با این صنعت را ارئه می دهند. این نمایشگاه در تور نمایشگاهی مجارستان نوآوری، آخرین تکنولوژی و راه حل های مشکلات صنعت ساختمان سازی را به بازدید کنندگان ارئه می دهد.

در قسمت های مختلف این نمایشگاه انواع محصولات مرتبط با صنعت ساختمان سازی از قبیل لامپ ها و محصولات نورپردازی، پنجره ها، در ها، انواع سنگ های گرانیتی و مرمر و انرژی های تجدید پذیر را ارائه می دهد. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای ایجاد ارتباط حضوری با شرکت های ارائه دهنده خدمات در زمینه ساختمان سازی می باشد. این نمایشگاه سالیانه در 11 ام ماه آوریل در شهر بوداپست برگزار می شود.

تور نمایشگاهی مجارستان و نمایشگاه صنعت اکو (صنعت محیط زیست، بهره وری انرژی و انرژی های تجدید پذیر)

نمایشگاه صنعت اکو یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی مجارستان است که در مورد نحوه نگه داری از محیط زیست و استفاده از تجهیزات مطابق با قوانین زیست محیطی می باشد. این نمایشگاه اطلاعات زیادی در رابطه با انرژی تجدید پذیر، بازده انرژی، ساختمان های سبز، تغییرات آب و هوایی، مدیریت پسماند، مواد بازیافتی، حفاظت از آب، خاک، هوا و موارد مربوط به بیوتکنولوژی به بازدید کنندگان می دهد. شرکت ها آخرین دستاورد های خود را در زمینه تکنولوژی زیست محیطی و سرویس های مرتبط ارائه می دهد. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای دوستداران محیط زیست می باشد تا در رابطه با آخرین پیشرفت ها در این زمینه اطلاعات کسب کنند.  این نمایشگاه هر دو سال  یکبار در 8 ام ماه نوامبر در شهر بوداپست برگزار می شود.

تور نمایشگاهی مجارستان

تور نمایشگاهی مجارستان و نمایشگاه مچ تک (ماشین آلات تولید و تکنولوژی جوشکاری)

نمایشگاه مچ تک یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی مجارستان است که در رابطه با نحوه صحیح جوشکاری و آخرین تکنولوژی ها در این زمینه می باشد. این نمایشگاه تخصصی ترین نمایشگاه در زمینه مهندسی مکانیک و تکنولوژی جوش در کشور مجارستان می باشد. شرکت ها و افراد فعال در این صنعت از این نمایشگاه برای ارائه آخرین ماشین ها، مواد و نوآوری در زمینه جوشکاری استفاده می کنند. این نمایشگاه محلی مناسب برای ارائه ماشین های مرتبط با صنعت جوشکاری و ربات های جوشکار می باشد.

همچنین مانیپیولاتور های زیادی در صنعت حضور دارند که توانایی جوشکاری داشته و در این نمایشگاه آخرین مدل های ارائه شده از آن ها حضور دارند. در این نمایشگاه لوازم و تجهیزات مورد نیاز در جوشکاری و همچنین لوازم برش جوشکاری به صورت فلزی و پلاستیکی ارائه شده است. این نمایشگاه علاوه بر عرضه محصولات دارای سمینار ها و سخنرانی های متخصصان راجع به آخرین پیشرفت ها در زمینه جوشکاری می باشد. این نمایشگاه سالیانه در 15 ام ماه می در شهر بوداپست برگزار می شود.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی دانمارک

تور نمایشگاهی دانمارک

تور نمایشگاهی دانمارک از پرطرفدارترین تورهای نمایشگاهی در کنار بقیه کشورهایی همچون آلمان، فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی می باشد. در این مقاله می خواهیم

مطالعه »
تور نمایشگاهی نروژ

تور نمایشگاهی نروژ

سالانه در کشور­های مختلف نمایشگاه­های بی شماری مانند تور نمایشگاهی نروژ برگزار می شود که فرصت مناسبی است برای ارتقاء سطح دانش و گسترش داد

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند