تور نمایشگاهی گوانجو

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی گوانجو

نمایشگاه گوانجو نمایشگاه بین المللی وادرات و صادرات در چین می باشد. یک نمایشگاه تجاری شناخته شده که دارای تاریخ طولانی است. هر سال در این نمایشگاه گسترده شرکت کنندگان و حجم معاملات تجاری بسیار زیاد است. با تور نمایشگاهی گوانجو  می توانید به این نمایشگاه بروید و تجربه خوبی داشته باشید.

نمایشگاه گوانجو

شهر مشهور گوانجو که در جنوب کشور چین قرار دارد در ایران با نام های مختلفی چون گوانگجو، گوانجو، گوانژو، گوانگژو، گوانجو و گاونگجو شناخته شده است. این شهر به عنوان بزرگترین  نمایشگاه صادارت و واردات چین در ذهن همه نقش بسته است. نمایشگاه گوانجو چین در 3 بخش مجزا از هم در مدت 5 روز و فاصله بین بخش ها 3 روز است برگزار می شود.

  بخش اول نمایشگاه گوانجو از تاریخ 26 تا 30 فروردین ماه در فصل بهار و در تاریخ 23 الی 27 مهر ماه در فصل پاییز بوده و محصولات این فاز شامل ماشین آلات اعم از کوچک و بزرگ و سایر وسایل نقلیه و ابزار جانبی آن، لوازم برقی خانگی و لوازم الکترونیکی ،تجهیزات روشنایی،مصالح و تزئینات ساختمانی،مواد اولیه صنعتی، محصولات شیمایی،تجهیزات بهداشتی است.

بخش دوم نمایشگاه گوانجو که از تاریخ 3 الی 7 اردیبهشت ماه  و همچنین 23 الی 27 آبان ماه  برگزار می شود و محصولات آن شامل وسایل آشپزخانه، لوازم آرایشی و بهداشتی ، مبلمان و دکوراسیون خانه، مواد غذایی مربوط به حیوانات خانگی، اسباب بازی، تجهیزات نورپردازی و پاکت های هدیه است.

پارت سوم نمایشگاه گوانجو که در 2 تاریخ 11 الی 5 اردیبهشت و 9 الی 13 آبان است و محصولاتی مانند لباس مردانه، زنانه و بچه گانه، تابلو فرش هاو فرش، پرده و مواد خام و پارچه،تجهیزات اداری تفریحی و سرگرمی،دارو و انواع تجهیزات پزشکی، مواد خوارکی و صنایع مرتبط با آن ارایه می شود.

تور نمایشگاهی گوانجو

تاریخ نمایشگاه گوانجو

نمایشگاه گوانجو در سال 1957 در شهر گوانجو که قدیم نام آن کانتون بود برگزار می شد. این شهر  در مرکز استان گوآنگ دونگ قرار دارد و بزرگترین شهر جنوبی چین است. در قدیم تنها مکانی که تاجران خارجی و خریدان می توانستند  فروشندگان چینی را ببینند نمایشگاه گوانجو بود. مدیریت و سازماندهی این نمایشگاه بر عهده مرکز تجارت خارجی چین است. هدف از ایجاد این نمایشگاه در 1950 شکستن تحریم های دولت های کاپیتالیستی و پیدا کردن منبعی جدید برای توسعه تجارت خارجی بود.به دلیل تجارتی که این شهر با آسیا داشت، مسلمان زیادی به این شهر می رفتند. این شهر در این دوره به یک شهر پر هیاهو دولتمند تبدیل شده است.

تور نمایشگاهی گوانجو چین

اگر علاقه ای به شرکت در نمایشگاه گوانجو دارید می توانید در تور نمایشگاهی گوانجو ثبت نام کنید تا سفر خوشایندی را با تور تجربه کنید. علاوه براین تعدادی زیادی از نمایشگاه های تجاری دیگر مانند هنگ کمگ، شنزن و  فوشان تقریبا هم زمان با بارگزاری نمایشگاه گوانجو برگزار می شوند که فرصت خوبی برای شماست که در تور نمایشگاهی گوانجو به دیدن این نمایشگاه ها هم بروید.

برای کسانی که به زبان انگلیسی تسلط دارند بازدید از نمایشگاه سخت نخواهد بود علاوه بر آن  نماینده های شرکت های حاضر می توانند انگلیسی صحبت کنند یا کسانی را برای برقراری ارتباط موثر استخدام می کنند. شما باید یک برنامه ریزی برای داشتن بازدید خوب و موثری داشته باشید.

همچنین می توانید از طریق فهرست های آنلاین تامین کننده مالی خود را بشناسید. در این نمایشگاه هر کدام از محصولات را در بخش های جداگانه سالن قرار می دهند می توانید از نقشه نمایشگاه استفاده کنید. کارها و محصولات و کاتالوگ های خود را مشخص کنید و علامت بزنید چرا که درآخرین  روزها به دلیل ازدهام کاری نمایشگاه گوانجو ممکن است کارها و خرید های شما درهم شود و نتوانید درست تصمیم بگیرد و حتما به جزئیات محصول دقت کنید. ضمنا این را بدایند که  تجارت در نمایشگاه گوانجو نه با دلارو نه با یوان است فقط با کارت ویزیت می توانید در تور نمایشگاهی گوانجو تجارت کنید.

بهترین زمان رفتن به تور گوانجو

گردشگران زیادی به این شهر در تمام طول سال سفر می کنند. از آنجایی که این شهر در منطقه آب و هوایی گرمسیراست دمای آن در طول سال معتدل و مناسب است. شما می توانید در تور نمایشگاه گوانجو علاوه بر بازدید از نمایشگاه از این شهر هم دیدن کنید.ن نمایشگاه گوانجو در 2 دوره و 2 فصل بهار و پاییز برگزار می شود. تاجران و فعلان اقتصادی زیادی از سراسر دنیا  هر سال از نمایشگاه دیدن می کنند. بنابراین شما می توانید با خیال راحت با تور نمایشگاه گوانجو به این شهر بروید بدون آن که نگران پر شدن هتل و رزور خود باشید.

تور نمایشگاهی گوانجو

چه کسانی از نمایشگاه گوانجو بازدید می کنند

 این نمایشگاه مورد علاقه بسیاری ازتولید کنندگان و تاجران، عمده فروشان و بازیدکنندگان از سراسر دنیا می باشد که از محصولاتی که در سرزمین چین ساخته می شود دیدن کنند. می توان گفت که خریداران و تاجران برای بازدید از این نمایشگاه از طریق تور نمایشگاهی گوانجو شرکت می کنند و چیزی بالغ بر 200 هزار خریدار از 210 کشور از تمام نقاط دنیا حضور پیدا می کنند.

رفتن به تور نمایشگاهی گوانجو یک فرصتی است که می توان محصولات چینی را از لحاظ استاندارد و کیفت  با محصولات سایر کشورها  مقایسه کرد. بازدیدکنندگان می توانند با آخرین مدل های طراحی مرتبط با تخصص خود آشنا شوند. همچنین می تواند موقعیت خوبی برای خریدارن و تاجران برای خرید و چانه زنی باشد تا محصول را با بهترین قیمت خریداری کنند. با تور نمایشگاهی گوانجو یک فرصت و شانس را به خود هدیه دهید تا بتوانید در تخصص  یا تجارت خود موفق شوید.

خدمات تور نمایشگاهی گوانجو چین

 خدماتی که در تور نمایشگاهی گوانجو به شما ارائه می شود عبارت است از:پرواز با مدرنترین هواپیمای چین، ویزای انفرادی چین، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، سرویس روزانه رفت و برگشت به نمایشگاه ،راهنمایی ایرانی مستقر، اقامت در هتل های 4 و5 ستاره می باشد.

مدارک مورد نیاز ثبت نام تور نمایشگاهی گوانجو

مدارکی که در تور نمایشگاه مورد نیاز است عبارت اند از : پاسپورت با 7 ماه اعتبار از تاریخ پرواز ، 4 قطعه عکس 4*6  رنگی، گواهی تمکن مالی برای هر نفر مبلغ 12 میلیون تومان به زبان انگلیسی (در در صورتی که گواهی یک فقره برای تمام اعضای خانواده است کپی تمامی صفحات شناسنامه اعضای خانواده مورد نیاز است)، کپی شناسنامه و کارت ملی و همچنین 70 درصد از مبلغ تور نمایشگاهی گوانجو باید پراخت شود.

چرا سفر با تور نمایشگاهی گوانجو

سفر با تور نمایشگاهی گوانجو برای کسانی که قصد رفتن به این نمایشگاه در کشور چین را دارند  به صرفه تر از سفر انفرادی است. چرا که هتل ها از مدت قبل رزرو شده، ویزا به صورت گروهی اقدام می شود. دستمزده راهنما بین تمام اعضای گروه تقسیم  می شود.و با سود کمی که آژانس مسافرتی می گیرد قیمت این سفر با تور نمایشگاهی گوانجو برای شما مناسب تر است . سفر انفرادی نیاز به دعوت نامه ، پرواز و رزور هتل برای اقامت  وهزینه یک شب اتاق همراه با صبحانه، هتل 4 ستاره با موقعیت خوب حدود 150 دلار است و هتل اگر 5 ستاره باشد 250 دلار است و اگر همراه داشته باشید این هزینه بالاتر می رود در صورتی که با تور نمایشگاهی این هزینه ها کمتر است. علاوه بر آن هزینه های رفت وآمد به نمایشگاه ،مترجم و راهنما هم در نظر بگیرید.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی هلند

تور نمایشگاهی هلند

تور نمایشگاهی هلند یکی از پرطرفدارترین تورهای این روزها می‌ باشد. این تور مزایای زیادی دارد و از جذابیت‌ های زیادی هم برخوردار است. علت

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند