تور نمایشگاهی الکترونیک و برق

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

یکی از چیزهایی که تمامی صاحبان صنعت را وادار می کند تا قدمی برای دیدن آن بردارد نمایشگاه های بین المللی مختلف است. یکی از این رویدادهای مهم تور نمایشگاهی الکترونیک و برق است. این یکی از شناخته ترین و به گونه ای برجسته ترین رویدادهای مهم جهان است. این نمایشگاه یکی از نمایشگاه های بین المللی و تجاری در سرتاسر دنیا است که صنعت های مختلف در کشورهای مختلف جهان دور هم جمع می شوند و زمانی را برای این گونه نمایشگاه ها اختصاص می دهند. ما نیز برای رفتن به نمایشگاه، تور نمایشگاهی الکترونیک و برق را براه انداخته ایم تا در هر زمانی و در هر مکانی نمایشگاهی به راه افتاد، بتوانیم قدمی در راستای رساندن مردم به نمایشگاه ها برداریم و آنها را در زمان خاص به مکان برسانیم. در صورت تمایل می توانید از اطلاعات نمایشگاه الکترونیک و برق آگاه شوید.

نمایشگاه الکترونیک و برق

کلمه نمایشگاه یعنی جایگاهی که هر کسی که صاحب یک علم و فناوری است بتواند علم و دانش خود را به اطلاع دیگران برساند و نوآوری های خود را نمایش دهد. نمایشگاه برق و الکترونیک نیز یکی از رویدادهای علمی در حوضه برق و خدمات الکترونیک است. افرادی که در این نمایشگاه ها غرفه دارند و به گونه ای در آن شرکت می کنند، سعی می کنند علم و فناوری خود را در زمینه برق و الکترونیک در اختیار دیگران قرار دهند و آنها را از فناوری روز دنیا با خبر کنند و علم نوین خود را به اطلاع دیگران برسانند.

صاحبان صنایع مختلف برای اینکه با علم روز دنیا هماهنگ باشند و از امکانات آنها بهره ببرند، سعی می کنند با تور نمایشگاهی الکترونیک و برق راهی سفر به نمایشگاه های مختلف شوند. نمایشگاه الکترونیک و برق تلاش خود را می کند تا مردم و صاحبان صنایع در ارتباط با یکدیگر باشند و هر از گاهی همدیگر را ببینند و به تعامل اطلاعات بپردازند.

 

تور نمایشگاهی الکترونیک و برق

تور نمایشگاهی الکترونیک و برق در کشورهای مختلف دنیا برگزار می شود و هر ساله کشوری میزبان این گونه نمایشگاه ها است. موضوع اصلی نمایشگاه بر اساس علم روز برق و الکترونیک است. تور نمایشگاهی الکترونیک و برق از افرادی که متقاضی شرکت در این نمایشگاه ها هستند و یا می خواهند فناوری خود را در زمینه برق و الکترونیک در اختیار دیگران قرار دهند دعوت می کند تا در صورت تمایل به این نمایشگاه ها با آنها در تماس شوند و از تمامی خدمات آنها برای شرکت در این گونه نمایشگاه ها در سرتاسر جهان استفاده کنند.

نکاتی مهم برای تور نمایشگاهی الکترونیک و برق برای متقاضیان

در صورتی که شما تمایل زیادی برای شرکت در این نمایشگاه ها را دارید باید اقدامات خاصی را انجام دهید تا بتوانید خیلی راحت از تور نمایشگاهی الکترونیک و برق استفاده کنید. در ابتدا باید این را مشخص کنید که شما به عنوان بازدید کننده از نمایشگاه راهی سفر می شوید یا نه دلیل دیگری دارید. در این صورت تور نمایشگاهی الکترونیک و برق درخواست شما را بر اساس فرد متقاضی بازدید از نمایشگاه ارائه می دهد.

در غیر این صورت اگر می خواهید به عنوان فرد صاحب صنعت با تور نمایشگاهی الکترونیک و برق بروید. شرایط کمی فرق می کند. چرا که فرد صاحب صنعت در اغلب موارد درخواست غرفه از نمایشگاه الکترونیک و برق را می کند و در این صورت تور نمایشگاهی الکترونیک و برق از کادری برخوردار است که با اعضای برگزار کننده نمایشگاه ارتباط برقرار می کند و از آنها درخواست غرفه برای شما و همکاران شما می کند.

در هر دو صورت فرد متقاضی باید برای بازدید از فناوری روز دنیا مراحلی را انجام دهد و حتما فرم نمایشگاه الکترونیک و برق را پر کند. این اقدامات شامل هتل، تعیین وقت سفارت کشور برگزار کننده نمایشگاه، ترانسفر، اخذ ویزای کشور مربوطه و تهیه بلیط هواپیما می شود. تمامی این کارها را می توانید بوسیله تور نمایشگاهی الکترونیک و برق انجام دهید تا در زمان سفر به این کشور دچار هیچ گونه مشکلی نشوید.

تور نمایشگاهی الکترونیک و برق متنخب

همیشه وقتی می خواهید به سفر بروید، سعی می کنید توری را انتخاب کنید که بهترین خدمات سفر را برای شما فراهم می کند. وقتی درباره سفرهای داخلی آنقدر حساس هستید در زمان سفرهای خارجی نیز حساسیت شما دو چندان می شود. تور نمایشگاهی الکترونیک و برق ما از بهترین و کارآزموده ترین افراد متخصص و کارشناس استفاده می کند تا یک سفر خوب و امن را برای متقاضیان نمایشگاه برنامه ریزی کنند. انتخاب تور بسیار مهم است تا در زمان مناسب در نمایشگاه حضور یابیم و با هیچ گونه مشکلی رو به رو نشویم.

البته ناگفته نماند انتخاب تور نمایشگاهی الکترونیک و برق بسیار برای افراد اهمیت دارد، چرا که همه افراد به دنبال یک تور مناسب با شرایطی ایده ال و هزینه مناسب هستند تا هزینه مصرفی آنها در سفر کاهش یابد. ما بهترین امکانات را برای تور نمایشگاهی الکترونیک و برق در اختیار شما قرار می دهیم و با سفر با ما بهترین برنامه ریزی را خواهید داشت.

برنامه ریزی برای ملاقات شرکت های دیگر

گاهی اوقات وقتی به تور نمایشگاهی الکترونیک و برق می روید، دلتان می خواهد صاحبان صنایع دیگر را ببینید و با آنها قرار ملاقاتی داشته باشید. چرا که در این صورت شاید بتوانید با آنها و افراد دیگر شرکای تجاری شوید و روابط بین المللی خود را با آنها گسترش دهید و از علم آنها بهره ببرید. افرادی متخصص و کارشناس در آژانس ما حضور دارند که به روابط بین الملل آگاه هستند و در این زمینه درس خوانده اند. در صورت نیاز شما می توانند با آن صاحبان صنایع ارتباط برقرار کنند و ملاقاتی برای شما سازماندهی کنند. آژانس ما تجربه زیادی در زمینه ملاقات های تجاری و بین المللی دارد. شما نیز اینکار را به ما بسپارید.

مدارک تور نمایشگاهی الکترونیک و برق و نکات مهم در تور

همیشه وقتی راهی سفرهای خارجی می شوید باید نه تنها خودتان بلکه تمامی مدارک خود را برای ارائه آماده کنید تا در سفر هیچ گونه کم و کاستی نداشته باشید. تور نمایشگاهی الکترونیک و برق نیز نیازمند مدارکی است تا اطلاعات فردی شما را درست و کامل ارسال کند. مدارک مورد نیاز نمایشگاه الکترونیک و برق شامل:

  • شناسنامه به همراه کپی و ترجمه آن

  • کارت ملی فرد متقاضی به همراه کپی و ترجمه

  • دو قطعه عکس رنگی 4*3 البته با زمینه روشن

  • ارائه پاسپورتی که حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد

  • ارائه پرینت حساب بانکی فرد که مورد تأیید بانک قرار گرفته است.

چند نمایشگاه بین المللی برق و الکترونیک تقویم برگزاری آنها

هر ساله چند نمایشگاه برق و الکترونیک در گوشه و کنار دنیا برگزار می شود که افراد صاحب صنایع نوآوری های روز دنیا را در آن به نمایش می گذارند. ما نیز در اینجا به چند مورد از این نمایشگاه ها اشاره می کنیم تا شما در صورت نیاز بتوانید از تورهای نمایشگاهی برخوردار شوید.

نمایشگاه برق مسکو

یکی از مهم ترین رویدادهای جهان که در حوزه صنعت برق روسیه و کشورهای مشترک المنافع برگزار می شود نمایشگاه برق مسکو است که در تاریخ 27 تا 30 فروردین ماه هر سال برگزار می شود. این نمایشگاه به عنوان بهترین نمایشگاه روسیه در حوزه مهندسی و فناوری است. این نمایشگاه از سطح بالای تجاری برای تمامی شرکت کننده ها برخوردار است. این نمایشگاه هر ساله آخرین تجهیزات و بهترین تکنولوژی ها را برای صنعت برق و الکترونیک به نمایش در می آورد.

این نمایشگاه بیشترین تعداد بازدید کننده را در رده سایر نمایشگاه های روسیه دارد. شما نیز برای شرکت در این نمایشگاه از تور استفاده کنید تا این فرصت ارزنده را از دست ندهید. کشورهای مهمی در این نمایشگاه شرکت می کنند که از هند، آلمان، چین، اسپانیا، اسلواکی و سایر کشورها هستند و تجهیزات الکترونیک مهمی را به نمایش می گذارند. نمایشگاه برق مسکو یک رویداد بین المللی است، سعی کنید آن را از دست ندهید و با تور نمایشگاه همراه شوید تا به آنجا بروید.

 نمایشگاه برق برلین

یکی از نمایشگاه های برجسته ای که دارای قدمت و اعتبار ویژه ای می باشد، نمایشگاه برق برلین است که در تاریخ 29 الی 31 خرداد برگزار می شود. این نمایشگاه بیش از 20 سال سابقه برگزاری را دارد. متخصصین این نمایشگاه تمایل دارند افراد سرمایه گذار را در حوزه فناوری های خود بیابند. با نمایشگاه الکترونیک و برق می توانید از این فرصت ایده آل استفاده کنید تا محصولات و فناوری ها را ببینید. این نمایشگاه فرصتی خوب برای خریداران و تاجران است. مهندسان مختلف در کانون های اصلی، امکان دسترسی به بازارها و فرصت های جدید را فراهم می کنند. این نمایشگاه فرصتی فوق العاده برای شما فراهم می کند تا از فناوری ها آگاه شوید و از آن لذت ببرید. با تور نمایشگاهی الکترونیک و برق ما همراه شوید تا با فروشندگان سراسر جهان و راه کارهای جدید آگاه شوید.

نمایشگاه برق و الکترونیک هنگ کنگ

نمایشگاه برق و الکترونیک هنگ کنگ یکی از بهترین نمایشگاه های برق و الکترونیک است که در تاریخ 19 الی 21 اردیبهشت برگزار می شود. در این نمایشگاه بهترین کالاهای الکترونیک عرضه می شود. با حضور خود درنمایشگاه الکترونیک و برق می توانید در سطح علمی و تخصصی خود تأثیر بگذارید و زمینه همکاری تجاری را در بیرون از مرزهای خود فراهم کنید. با تور نمایشگاهی الکترونیک و برق می توانید از زمان و مکان برگزاری آگاه شوید و با صاحبان صنایع مختلف ملاقات هایی داشته باشید. در این نمایشگاه الکترونیک مهندسان بی شماری از سرتاسر دنیا حضور دارند تا علم خود را در حوزه فیزیک به نمایش بگذارند و سرمایه گذارانی بیایند تا علم آنها را در دسترس همه مردم دنیا قرار دهد.

نمایشگاه الکترونیک چین

اکنون یکی از برجسته ترین نمایشگاه های دنیا در صنعت الکترونیک نمایشگاه الکترونیک چین است که 14 الی 16 شهریور هر سال برگزار می شود. این نمایشگاه که در چین برگزار می شود قطعات الکترونیک مختلفی را از سخت افزار گرفته تا نرم افزار به نمایش می گذارد. غرفه داران این نمایشگاه ابتکارات خود را در زمینه سنسورها، نرم افزارهای صنایع الکترونیک، تکنولوژی اندازگیری وسیستم های جانبی سخت افزارها را نمایش می دهند. این نمایشگاه دسترسی به بازار چین و آسیا را برای شرکت های مختلف و پایگاه های ارتباطی مهیا می کند. تور نمایشگاهی الکترونیک و برق به شرکت های تازه تأسیس و نوپا کمک می کند تا با فناوری ها و امکانات بهترین تکنولوژی های روز دنیا باخبر شوند و با آنها در تماس شوند.

هزینه تور نمایشگاهی الکترونیک و برق

برای سفر و حضور در نمایشگاه های بین المللی باید هزینه های مربوط به تور و ورودی نمایشگاه را پرداخت کنید. هزینه های تورهای نمایشگاهی الکترونیک و برق فقط شامل مواردی مانند هتل، بلیط هواپیما و تمامی خدمات رفت و برگشت تور می باشد. این هزینه ها بطور کامل و جمعا به تور داده می شود. اما هزینه بعدی که مربوط به ورودی نمایشگاه است، هزینه ای جداگانه است که باید آن نیز پرداخت شود. این هزینه توسط متصدیان نمایشگاه گرفته می شود و صاحبان صنایع مختلف برای نمایش و بازدید کننده ها برای بازدید خود پولی پرداخت می کنند.

ما شرایطی برای متقاضیان فراهم کرده ایم تا آنها بتوانند هزینه ورودی نمایشگاه را نیز به آژانس پرداخت کنند تا تمام برنامه ریزی توسط خود آژانس صورت بگیرد و نیازی نباشد تا فرد شخصا وارد عمل شود. در اینجا فرد هر دو هزینه را جمعا با هم به آژانس پرداخت می کند.

چرا نمایشگاه برویم؟

همانطور که می دانید جوامع و ملل مختلف در حال پیشرفت و افزایش دانش خود هستند و هر روزه به میزان فناوری های روز دنیا افزوده می شود. برای همگام شدن با آنها شما نیز احتیاج دارید با تور نمایشگاهی الکترونیک و برق همراه شوید تا قدمی در راستای پیشرفت خود و ملت برداشته باشید.

شرایط گرفتن دعوت نامه برای تور نمایشگاهی برق و الکترونیک

وقتی تصمیم به حضور در نمایشگاه را می گیرید، برای حضور در نمایشگاه باید دعوت نامه ای برای شرکت داشته باشید. شرایط این دعوت نامه شامل: ارائه گواهی اشتغال به کار و  یا گواهی اشتغال به تحصیل، پروانه کسب شرکت کننده در نمایشگاه به همراه ترجمه، یک پرینت از حساب بانکی شما، اضافه کردن اطلاعات شخص یا شرکت دعوت کننده. این مدارک را به متصدی نمایشگاه می فرستید تا او دعوت نامه را برای شما ارسال کند.

تور نمایشگاهی و زمان رزرو

تور نمایشگاهی الکترونیک و برق بهترین امکانات را برای متقاضیان تور فراهم می کند تا افراد با همکاری و هماهنگی با آژانس بتوانند به تور نمایشگاهی الکترونیک و برق بروند. این آژانس ها اطلاعات کامل و مفیدی در زمینه نمایشگاه ها دارند وشما می توانید از خدمات آنها بهرمند شوید. برای آگاهی های بیشتر از زمان و مکان برگزاری نمایشگاه با آژانس تماس بگیرید. متخصصین ما بهترین شرایط را برای نمایشگاه الکترونیک و برق فراهم می کنند. آژانس ها تمامی اطلاعات لازم درباره نمایشگاه را دارند. تمامی خدماتی نظیر رزرو هتل، بلیط هواپیما، خدمات رفت و برگشت، تهیه بلیط ورودی نمایشگاه و .. را فراهم می کنند. پس دیگر جای هیچ نگرانی نیست با نمایشگاه الکترونیک و برق به همه چیز خواهید رسید.

بهترین زمان برای رزرو نمایشگاه چیزی حدود یک ماه از پرواز است تا تور بتواند با نمایشگاه هماهنگ کند و برای دریافت ویزا و رزرو بلیط هواپیما و هتل دچار مشکل نشوید. همیشه همه ما دوست داریم قدمی برای پیشرفت خودمان برداریم، رفتن به نمایشگاه ها به ما کمک می کند تا با فناوری روز دنیا آشنا شویم و از پیشرفت های اخیر آگاه شویم. امید است همه ما به اهداف بلندمان برسیم.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی انگلیس

تور نمایشگاهی انگلیس

سفر به خارج از کشور و تور نمایشگاهی انگلیس همواره موردتوجه گردشگران بوده است؛ زیرا با سفر به کشورهای مختلف بافرهنگ و عقاید دیگر ملت‌ها

مطالعه »
تور نمایشگاهی فرانسه

تور نمایشگاهی فرانسه

تور نمایشگاهی فرانسه یکی از جذاب‌ ترین تورهای مورد استفاده است. شما در تور نمایشگاهی فرانسه می‌ توانید با رویدادهای بزرگی که در این کشور

مطالعه »
تور نمایشگاهی چین

تور نمایشگاهی چین

تور نمایشگاهی چین در شهر گوانگجو برگزار می شود. گوانگجو از دسته شهرهای مشهور در جهان است که خیلی از افراد این شهر را به

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند