تور نمایشگاهی تایلند

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی تایلند

کشور تایلند یکی از کشور های آسیایی می باشد و جزء کشور های در حال توسعه جهان است. تور نمایشگاهی تایلند فرصت مناسبی برای صنعتگران و شرکت های ایرانی برای توسعه کسب و کار می باشد. در این مقاله راجع به نمایشگاه های مختلف و تور نمایشگاهی تایلند صحبت می کنیم.

کشور تایلند

کشور تایلند یکی از کشور های آسیایی است در همسایگی کشور های برمه، لائوس، مالزی و کامبوج قرار دارد. این کشور دارای دو دریای اژه و تایلند در اطراف خود می باشد کشور تایلند دارای وسعت 513 هزار کیلومتر مربع است که در جهان از لحاظ وسعت، رتبه 49 ام را دارا می باشد. کشور تایلند یکی از کشور های جنوب شرقی آسیا است که دارای صنعت گردشگری بسیاری پر رونقی می باشد. شهر بانکوک پایتخت این کشور می باشد. با توجه به قرار گرفتن این کشور در منطقه اروپا و عضویت در اتحادیه اروپا واحد پولی این کشور بات می باشد. جمعیت مردم کشور تایلند در حدود 67 میلیون نفر است. زبان رایج و اصلی مردم این کشور زبان تایلندی است.

کشور تایلند دارای جاذبه های طبیعی و گردشگری زیاد است. سواحل این کشور سالیانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. با توجه به نزدیکی کشور تایلند به دریا این کشور دارای آب و هوای معتدل و مرطوب است و جزء مناطق حاصلخیز آسیا به شمار می رود. اختلاف دما در اکثر اوقات در کشور تایلند بسیار کم می باشد. دمای هوا بین 12 تا 23 درجه سانتی گراد تغییر می کند. کشور تایلند دارای میانگین بارشی بسیار بالایی می باشد.

انواع تور نمایشگاهی تایلند

نمایشگاه های زیاد و متنوعی در کشور تایلند برگزار می شود که در مورد انواع صنایع و موارد آرایشی و بهداشتی می باشد. تور نمایشگاهی تایلند فرصت بازدید از نمایشگاه های مهم تایلند را برای شما فراهم می کند. تعدادی از نمایشگاه هایی که در کشور تایلند سالیانه یا هر دوسال یکبار برگزار می شود عبارتند از نمایشگاه اینترپلاست، نمایشگاه اینترمولد تایلند، نمایشگاه سطح و پوشش، نمایشگاه آزمایشگاه و تست آسیا، نمایشگاه پروپک آسیا، نمایشگاه تک پولوتک آسیا، نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر، نمایشگاه پمپ و اتصالات، نمایشگاه تای فکس جهان، نمایشگاه نپکان، نمایشگاه تولید خودرو و نمایشگاه بین المللی ساخت می باشد. تور نمایشگاهی تایلند

نمایشگاه اینترپلاست (پلاستیک، لاستیک، تکنولوژی و تجارت)

جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی تایلند، نمایشگاه اینترپلاست است که در مورد تکنولوژی پلاستیک و صنعت لاستیک می باشد. بسیاری از شرکت های مرتبط در این زمینه آخرین دستاورد ها و تکنولوژی خود را در نمایشگاه اینترپلاست ارائه می دهند. در تور نمایشگاهی تایلند با بازدید از این نمایشگاه شما می توانید انواع محصولات پلاستیکی و تجهیزات مرتبط با ساخت این محصولات را از نزدیک مشاهده کنید. بسیاری از بازدید کنندگان از سراسر دنیا برای دیدن آخرین پیشرفت ها در زمینه ماشین کاری پلاستیک و ساخت و فرآیند تولید آن در این نمایشگاه ارائه می شود.

در این نمایشگاه علاوه بر ارائه محصولات پلاستیکی انواع کارگاه های آموزشی و سخنرانی ها ارائه می شود. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای ارتباط مستقیم با شرکت های فعال در این صنعت می باشد. رنگ بندی های مختلف کالاها و محصولات مختلف پلاستیکی برای صنعت یا منزل در این نمایشگاه ارائه می شود. این نمایشگاه سالیانه در 21 ام ماه جولای در شهر بانکوک برگزار می شود.

نمایشگاه اینترمولد تایلند (کنفرانس برای ابزار آلات)

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی تایلند، نمایشگاه اینترمولد تایلند است که در رابطه با ابزارآلات پر کاربرد در صنایع مختلف می باشد. این نمایشگاه در واقع کنفرانسی برای همفکری در زمینه های مختلف صنعتی می باشد. این نمایشگاه در تور نمایشگاهی تایلند در رابطه با مهندسی، شبیه سازی و طراحی مناسب ابزار می باشد. در این نمایشگاه آخرین تکنولوژی و نوآوری به دست آمده ارائه می شود.

این نمایشگاه فرصت مناسبی برای صنعتگران در زمینه تولید ابزار است تا ایده ها و خلاقیت های خود را با همکاران در شرکت های مختلف در میان بگذارند. بازدید کنندگان می توانند اطلاعات مفهومی را در مورد برند های مختلف، سرویس ها و محصولات در زمینه های مختلف را در نمایشگاه اینتر مولد تایلند کسب کنند.در این نمایشگاه بیش از 450 شرکت و برند که از 28 کشور مختلف می باشند شرکت می کنند. این نمایشگاه سالیانه در 21 ماه جون در شهر بانکوک برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی سطح و پوشش(تصحیح سطح، رنگ و پوشش)

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی تایلند، نمایشگاه بین المللی سطح و پوشش است که در رابطه با مهندسی پوشش و رنگ های مختلف می باشد. نمایشگاه سطح و پوشش از جمله نمایشگاه هایی است که در کنار موضوع اصلی باید در مورد مواد شیمیایی، مواد خام، محصولات پوششی، تجهیزات ماشینی، مترولوژی، ماشین های آزمایش، امنیت محصولات و محافظت از محیط زیست نیز اطلاعات لازم ارائه شود. بهترین قسمت این نمایشگاه قسمتی است که افراد متخصص با شرکت های فعال ارتباط برقرار کرده و در مورد محصولات بحث می کنند. این نمایشگاه ماشین آلات مختلفی را در زمینه سیستم های پوششی، ماشین کاری سطوح، سیستم های اتومات و تجهیزات اندازه گیری ارائه می دهد. این نمایشگاه سالیانه در 21 ام ماه جون و در شهر بانکوک برگزار می شود.

نمایشگاه آزمایشگاه و تست آسیا(لوازم آزمایشگاهی، اندازه گیری و تجهیزات کنترل کیفیت)

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی تایلند، نمایشگاه آزمایشگاه و تست آسیا است که در مورد تجهیزات آزمایشگاهی و لوازم مورد نیاز در آزمایشگاه ها می باشد. نمایشگاه تست آسیا در تور نمایشگاهی تایلند از جمله نمایشگاه های مهم و تاثیر گذار در زمینه سنجش کیفیت و تجهیزات آزمایشگاهی می باشد. این نمایشگاه تجهیزاتی در جهت سنجش کیفیت غذا ها، نوشیدنی ها، کشاورزی و بسته بندی را ارائه می دهد. در این نمایشگاه اطلاعات زیادی در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی برای صنایع مختلف وجود داشته که بازدید کنندگان می توانند با حضور در این نمایشگاه از آن بهره ببرند. این نمایشگاه سالیانه تعداد زیادی بازدید کننده و شرکت کننده را از کشور های مختلف جهان به خود جذب می کند. این نمایشگاه هر سال در 14 ام ماه جون در شهر بانکوک برگزار می شود.

تور نمایشگاهی تایلند

نمایشگاه پروپک آسیا (پردازش، فناوری و تکنولوژی بسته بندی)

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی تایلند، نمایشگاه پروپک آسیا است که در رابطه با صنعت بسته بندی و تولید پکیج محصولات می باشد. محصولات ارائه شده در این نمایشگاه عبارتند از ماشین آلات مرتبط، ابزار ساخت، تکنولوژی ساخت، مواد بسته بندی، سرویس های مرتبط و تجهیزات براده برداری می باشد. این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه در زمینه تکنولوژی بسه بندی در قاره آسیا می باشد. این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا آخرین تکنولوژی را در زمینه بسته بندی محصولات  مشاهده کنید. این نمایشگاه با تعدادی کنفرانس و سمینار در زمینه صنعت بسته بندی به پایان می رسد. این نمایشگاه سالیانه در 14 ام ماه جون در شهر بانکوک برگزار می شود.

نمایشگاه ان تک پولوتک آسیا (فناوری و تکنولوژی های زیست محیطی)

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی تایلند، نمایشگاه ان تک پولوتک است در رابطه با حفاظت از محیط زیست و مدیریت انرژی می باشد. در این نمایشگاه محصولاتی در زمینه هدر رفت انرژی، مدیریت منابع انرژی، انرژی تجدید پذیر و محصولاتی در جهت حفاظت از محیط زیست را ارائه می دهد. در کنار این نمایشگاه در تور نمایشگاهی تایلند تعداد زیادی کنفرانس و سخنرانی برای ارتقای سطح دانش نمایشگاه برگزار می شود. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای صنعتگران می باشد تا اطلاعات خود را در زمینه ساخت تجهیزات صنعتی متناسب با شرایط زیست محیطی افزایش داده و شرایط آب و هوایی بهتری را فراهم کنند. این نمایشگاه سالیانه در 7 ام ماه جون در شهر بانکوک برگزار می شود.

 نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی تایلند، نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر است که در مورد انرژی های کاربردی و در دسترس تجدید پذیر می باشد. این نمایشگاه در زمینه انرژی های بایو، خورشیدی، بادی و آبی محصولات خود را ارائه می دهد. محصولات این نمایشگاه در تور نمایشگاهی تایلند عبارتند از لوله های پر فشار، تجهیزات بویلر، محفظه های احتراق، تکنولوژی جوش، مهندسی کنترل تجهیزات، امنیت تجهیزات و سرویس های مرتبط می باشد. این نمایشگاه یکی از مهمترین نمایشگاه ها در زمینه انرژی های تجدید پذیر در جنوب آسیا می باشد. بسیاری از شرکت های معتبر در دنیا برای ارائه محصولات خود در این نمایشگاه شرکت می کنند. این نمایشگاه هر سال  در 7 ام ماه جون در شهر بانکوک برگزار می شود.

نمایشگاه پمپ و اتصالات (لوله و شیرآلات)

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی تایلند، نمایشگاه پمپ و اتصالات است که در مورد پمپ ها، شیرآلات و نحوه اتصال آن ها می باشد. در این نمایشگاه شرکت کنندگان فرصت دارند تا بهترین محصولات خود را به بازدید کنندگان ارائه دهند. محصولات ارائه شده در این نمایشگاه در تور نمایشگاهی تایلند عبارتند از انواع بویلر، لوله های پر فشار، تجهیزات بویلر، محفظه های احتراق، تکنولوژی جوش، مهندسی آنالیز و داده برداری، مهندسی کنترل و تجهیزاتی برای ایمنی کار می باشد. شرکت های معتبر و بین المللی زیادی در این نمایشگاه شرکت می کنند. این نمایشگاه سالیانه در 7 ام ماه جون در شهر بانکوک برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی تای فکس جهان

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی تایلند، نمایشگاه تای فکس جهان است که در رابطه با صنعت غذا و نوشیدنی های مختلف می باشد. در واقع این نمایشگاه به حالت یک کنفرانس علمی برگزار می شود. این نمایشگاه در تور نمایشگاهی تایند در مورد محصولات غذایی، نوشیدنی، کترینگ و سرویس های مرتبط می باشد. از جمله محصولات ارائه شده در این نمایشگاه می توان به محصولات شیرینی پزی، برنج، مواد غذایی آماده ، نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی و انواع غذا های منجمد اشاره کرد.

این نمایشگاه به دو بخش مهم غذا های دریایی، غذا های مختلف بین المللی و چای و قهوه تقسیم می شود. در این نمایشگاه محصولات با بالاترین کیفیت موجود در بازار ارائه می شوند. در کنار این نمایشگاه شرکت کنندگان و بازدید کنندگان از این نمایشگاه می توانند  اطلاعات مفیدی را رد و بدل کنند. کارگاه های آموزشی و سخنرانی های مختلف حسن ختام این نمایشگاه مهم می باشد. این نمایشگاه در 31 ام ماه می هر سال در شهر ناتابوری برگزار می شود.

نمایشگاه پالم اکس (روغن پالم)

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی تایلند، نمایشگاه پالم اکس است که در مورد روغن پالم و تجهیزات وابسته به آن می باشد. این نمایشگاه شرکت های مختلفی را در رابطه با روغن پالم و تججهیزات مرتبط با آن در کنار هم جمع می کند. هدف این نمایشگاه بیان اهمیت تولید روغن پالم و گسترش این برند در منطقه می باشد. بازدید از نمایشگاه پالم اکس در تور نمایشگاهی تایلند باعث افزایش اطلاعات و دانش در مورد تجهیزات و خصوصیات روغن پالم می شود. این نمایشگاه مکان مناسبی برای صنعتگران است تا اطلاعات و دانش خود را در این زمینه پیشرفت بدهند. این نمایشگاه ماشین آلات و محصولات صنعتی روغن گیری به روز را برای کارخانجات فراهم کرده است. این نمایشگاه هر سال در 26 ام ماه آگوست در شهر کرابی برگزار می شود.

تور نمایشگاهی تایلند

نمایشگاه تولید خودرو و صنایع خودرو سازی (تولید قطعات خودرو)

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی تایلند، نمایشگاه تولید خودرو است که در مورد صنعت ساخت خودرو و قطعات مرتبط با آن می باشد. این نمایشگاه تنها نمایشگاه موجود در آسیاست که در زمینه خودرو و صنایع خودرو سازی فعالیت می کند. شرکت ها آخرین دستاورد ها و تکنولوژی خود را برای افزایش سود و تولید خود در این نمایشگاه ارائه می دهند. تعداد زیادی سمینار و مورد کاوی در این نمایشگاه توسط افراد متخصص برگزار می شود. محصولات ارائه شده در این نمایشگاه عبارتند از فلزات مرتبط با خودرو، تجهیزات مرتبط، آنالیز داده، فرم دهی فلزات، تجهیزات آزمایش خودرو، ماشین های برش و بسیاری دیگر از صنایع مرتبط با خودرو سازی می باشد. این نمایشگاه سالیانه در 21 ام ماه جون در شهر بانکوک برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی ساخت(تولید و پشتیبانی صنایع)

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی تایلند، نمایشگاه بین المللی ساخت است که در مورد تولید ماشین آلات و قطعات الکترونیکی مرتبط می باشد. هر ساله تور نمایشگاهی تایلند تعداد زیادی از افراد را از سراسر دنیا به کشور تایلند برده تا از این نمایشگاه بزرگ دیدن کنند. این نماشگاه شامل 1600 برند از 46 کشور مختلف می باشد که محصولات به روز خود را در این نمایشگاه ارائه می دهند. محصولات این نمایشگاه در زمینه تولید ماشین آلات، پوشش سطح فلزات و تکنولوژی تولید می باشد. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای صنعتگران می باشد تا اطلاعات و دانش خود را در زمینه صنایع مختلف افزایش دهند. این نمایشگاه مجهز به مرکز مشاوره برای ارائه اطلاعات نمایشگاه و محصولات در آن می باشد. این نمایشگاه سالیانه در 21 ام ماه جون در شهر بانکوک برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی نپکان (تولید قطعات الکترونیکی)

از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی تایلند، نمایشگاه نپکان است که در مورد قطعات الکترونیکی مربوط به صنایع مختلف می باشد. شرکت های داخلی و خارجی زیادی در زمینه تولید قطعات الکترونیکی آخرین محصولات خود را در این نمایشگاه ارائه می دهند. این نمایشگاه دارای چندین هزار بازدید کننده می باشد. این نمایشگاه در تور نمایشگاهی تایلند فرصت مناسبی را برای متخصصان فراهم کرده است تا اطلاعات و دانش خود را در زمینه قطعات الکترونیکی افزایش دهند. این نمایشگاه هر دو سال یکبار در 21 ام ماه جون در شهر بانکوک برگزار می شود.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی در و پنجره

تورهای نمایشگاهی در و پنجره تورهایی هستند جهت بازدید فعالان حوزه های ساختمانی اعم از پیمانکاران تا تولید کنندگان مواد اولیه ساختمان. تور نمایشگاهی در

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند