تور نمایشگاهی فرانسه

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی فرانسه

تور نمایشگاهی فرانسه یکی از جذاب‌ ترین تورهای مورد استفاده است. شما در تور نمایشگاهی فرانسه می‌ توانید با رویدادهای بزرگی که در این کشور وجود دارد رو به رو شوید. البته نمایشگاه‌ های مختلفی برگزار می‌ شوند که شما طبق علاقه خود می‌ توانید از تور نمایشگاهی فرانسه مرتبط با آن نمایشگاه استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر تور می‌ توانید به وبسایت آن نمایشگاه مراجعه کنید. در ادامه این مطلب شما را با برخی تورهای نمایشگاهی فرانسه و شرایط شرکت در آن ها آشنا می‌ کنیم.

تور نمایشگاهی

تور نمایشگاهی به تورهایی گفته می‌ شود که در آن یه سری از افراد با توجه به زمینه تخصصی که در آن فعالیت دارند برای بازدید از نمایشگاه بین المللی در قالب یک تور به بازدید می‌ پردازند. به عنوان مثال تور نمایشگاهی فرانسه یکی از این تورها می‌ باشد. تورها به طور کلی در دو دسته تقسیم بندی می‌ شوند: دسته اول افرادی هستند که قصد دارند فقط تحت عنوان بازدید از نمایشگاه در تور نمایشگاهی فرانسه شرکت کنند و دسته دوم کسانی هستند که خودشان صاحب محصولات خاصی هستند و برای ارائه و به نمایش گذاشتن محصولات خودشان به تور نمایشگاهی فرانسه می‌ روند. در واقع می توان گفت در تور نمایشگاهی فرانسه هم افراد متخصص و هم افراد عادی می توانند شرکت کنند.

تور نمایشگاهی فرانسه

رزرو تور نمایشگاهی فرانسه

مسلماً درباره تورهای بین المللی زیاد شنیده باشید. یکی از این تورهای بین المللی تور نمایشگاهی فرانسه است. فرانسه هر ساله میزبان بازدیدکنندگان زیادی از سراسر دنیا است. از آنجایی که این کشور موقعیت اقتصادی، اجتماعی و سیاسی خوبی دارد نمایشگاه‌ های زیادی در این کشور برگزار می‌شوند.

فرانسه از جمله کشورهایی است که میزبان نمایشگاه‌ های بین المللی زیادی است و افراد زیادی از کشورهای مختلف در این نمایشگاه‌ ها شرکت می‌ کنند. شرکت کنندگان در نمایشگاه‌ ها تاجران، صنعتگران و علاقه مندان به زمینه‌ های نمایشگاه هستند. برای رزرو تور نمایشگاهی فرانسه باید این تور را توسط آژانس‌ های مسافرتی رزرو کرد.

خدمات در نظر گرفته شده برای تور نمایشگاهی فرانسه

آژانس‌ های مسافرتی مختلف خدمات متفاوتی را برای اعضا تور نمایشگاهی فرانسه در نظر می‌ گیرند. این امکانات و خدمات در آژانس‌ های مختلف متفاوت است. این امکانات شامل ترانسفر فرودگاهی، رزرو هتل، رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما، لیدری حرفه‌ ای و غیره هستند. قبل از تهیه تور نمایشگاهی فرانسه در آژانس‌ های مسافرتی مختلف درباره این تورها تحقیق کنید تا ببینید کدام یک از این تورها خدمات ارائه شده مورد نظر شما را دارند.

انواع تور نمایشگاهی فرانسه

کشور فرانسه هر ساله نمایشگاه‌ ها و جشنواره‌ های مختلفی را برگزار می‌ کند به همین دلیل تجربه زیادی در زمینه برگزاری نمایشگاه دارد. تور نمایشگاهی فرانسه یکی از پربازدیدترین تورهای موجود در آژانس‌ های مسافرتی است که این موضوع هم به دلیل موقعیت خوب کشور فرانسه است و هم به دلیل جذابیت این نمایشگاه‌ ها. تور نمایشگاهی فرانسه برای موضوعات مختلفی از قبیل نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس، نمایشگاه کشاورزی پاریس، نمایشگاه هوائی پاریس، نمایشگاه دامپروری فرانسه، نمایشگاه ساندویچ و اسنک پاریس، نمایشگاه نان و شیرینی و شکلات فرانسه، نمایشگاه هنر پاریس، نمایشگاه نوآوری غذایی پاریس و بسیاری از نمایشگاه‌ های متنوع دیگر برگزار می‌ شود. ما در این مطلب انواع تور نمایشگاهی فرانسه را توضیح خواهیم داد.

نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس

نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس یکی از بزرگترین نمایشگاه‌ ها در عرصه خودروهای کلاسیک در کل جهان است. در این نمایشگاه خودروهای کلاسیک سال به نمایش گذاشته می‌ شوند و حراج‌ های زیادی هم در این نمایشگاه وجود دارد. در صورتی که از تور نمایشگاهی فرانسه استفاده کنید می‌ توانید از این نمایشگاه هم دیدن کنید.

تور نمایشگاهی فرانسه

نمایشگاه کشاورزی پاریس

یکی دیگر از تورهای نمایشگاهی فرانسه، تور نمایشگاهی کشاورزی است. این نمایشگاه کاملاً تخصصی بوده و علاقه مندان و متخصصان زمینه کشاورزی می‌ توانند در این نمایشگاه اطلاعات مفیدی را کسب کنند. در تور نمایشگاهی فرانسه می‌ توانید درباره تجهیزات تخصصی تولیدات کشاورزی و نیازهای عملیاتی مزارع خود اطلاعاتی کسب کنید. این نمایشگاه هر ساله پیشرفت زیادی در زمینه عملیات کشاورزی داشته است. شما با استفاده از تور نمایشگاهی فرانسه می‌ توانید با محصولات این نمایشگاه از جمله تجهیزات آزمایش خاک، تراکتور، تریلر، اجزا و قطعات، تجهیزات دامپروری، تجهیزات شیردوشی پیشرفته و غیره آشنا شوید.

نمایشگاه هوائی پاریس

نمایشگاه هوایی پاریس یکی از نمایشگاه‌های فرانسه است که مخاطبان زیادی دارد. این نمایشگاه یک رویداد بزرگ در زمینه هوا فضا است. اگر قصد دارید تور نمایشگاهی فرانسه را برای نمایشگاه هوایی پاریس تهیه کنید. دقت کنید که اطلاعات کافی در رابطه با این نمایشگاه را بدست آورید. تجمع متخصصان و علاقه مندان به موضوع هوا فضا در این نمایشگاه باعث شده که به عنوان بزرگ ترین و مهم ترین گردهمایی در طول سال‌ های اخیر تبدیل شود. نمایشگاه هوایی پاریس فقط مختص افراد متخصص در این حوزه نیست همه افراد و علاقه مندان می‌ توانند در تور نمایشگاهی فرانسه با موضوع هوا فضا شرکت کنند و از بحث‌ ها و محصولات آن ها الهام بگیرند.

شما در این تور نمایشگاهی فرانسه می‌ توانید با شرکت‌ های مختلف در این زمینه آشنا شوید، محصولات جدیدی که در این حوزه وارد بازار شده‌ اند را مشاهده کنید و حتی ممکن است منجر به قراردادهای کاری بین شما و شرکت‌ های بزرگ در این حرفه شود. شرکت در نمایشگاه هوایی پاریس یک فرصت استثنایی است که استفاده از آن برای تولیدکنندگان، کاربران و دست اندرکاران این حرفه خالی از لطف نیست. این نمایشگاه در شهر پاریس برگزار می‌ شود که برای بدست آوردن اطلاعات جزئی در رابطه با این نمایشگاه می‌ توانید به سایت نمایشگاه مربوطه مراجعه کنید.

نمایشگاه دامپروری فرانسه

این نمایشگاه که در فرانسه برگزار می‌ شود دومین نمایشگاه مهم و بزرگ جهان در زمینه دام و طیور است. در نمایشگاه دامپروری فرانسه تاجران حرفه‌ ای، سیاست گذاران اتحادیه اروپا و وزرای کشاورزی کشورهای مختلف می‌ توانند با هم ملاقات کنند و بستری برای قراردادها و تأسیس شرکت‌ های جدید ایجاد کنند. این روابط باعث می شود که هم روابط تجاری بین المللی تقویت شود و هم کسب و کارهای جدید ایجاد شوند. نمایشگاه دامپروری فرانسه فرصت بسیار خوبی برای تحقیق و توسعه است همین عامل باعث پیشرفت آن در این زمینه شده است.

تاجرها و صاحبان شرکت‌ ها در زمینه سازمان دهی کارها با هم بحث می‌ کنند و حین این بحث‌ ها به جنبه‌ های تازه‌ ای از فعالیت‌ های خود پی می‌ برند و در نهایت عوامل کلیدی که منجر به موفقیت کار و سود آوری می‌ شود را کشف می‌ کنند. این نمایشگاه شامل غرفه‌ های زیادی است که در سال‌ های مختلف تعداد غرفه‌ های آن تغییر کرده است. بازدیدکنندگان این نمایشگاه از کشورهای مختلفی می‌ آیند و شاهد رویداد بزرگی در زمینه دامپروری می‌ شوند. با توجه با افزایش بازدیدکنندگان در طی چند سال گذشته، وسعت نمایشگاه در حال افزایش است. اگر برای بازدید از این نمایشگاه قصد رزرو تور نمایشگاهی فرانسه را دارید اطلاعات مربوط به نمایشگاه و تاریخ برگزاری آن را در سایت نمایشگاه چک کنید.

نمایشگاه ساندویچ و اسنک پاریس

اگر به دنبال یک تور نمایشگاهی فرانسه با جذابیت و هیجان بالا هستید تور نمایشگاه ساندویچ و اسنک پاریس پیشنهاد بسیار خوبی است. مردم زیادی از سراسر جهان برای مشاهده این غذاها و اسنک‌ ها در این نمایشگاه دور هم جمع می‌ شوند. در نمایشگاه اسنک و ساندویچ شاهد رونمایی از محصولات جدید خواهید بود. این نمایشگاه به پنج زمینه اصلی تقسیم می‌ شود: مواد غذایی، تجهیزات، لوازم، تکنولوژی و خدمات. نمایشگاه اسنک و ساندویچ فرانسه یک اجتماع کلی از پیشتازان صنایع غذایی و تأمین کنندگان فست فود و غذاهای بیرون بر است.

نمایشگاه نان و شیرینی و شکلات فرانسه

نمایشگاه نان و شکلات و شیرینی فرانسه با همه جذابیت‌ هایی که دارد در شهر زیبای پاریس برگزار می‌شود. در این نمایشگاه با صنعت پیشرفته نان و شیرینی و شکلات آشنا می‌ شوید. این نمایشگاه 4 فضای جدید برای انیمیشن و ایجاد محوطه شیرینی پزی برای خوردن را فراهم کرده است. اگر قصد رزرو تور نمایشگاهی فرانسه برای رفتن به این نمایشگاه را دارید از تاریخ برگزاری آن در وبسایت نمایشگاه اطمینان حاصل کنید.

نمایشگاه هنر پاریس

یکی دیگر از نمایشگاه‌ هایی که در فرانسه برگزار می‌ شود و افراد زیادی به این منظور درصدد تهیه تور نمایشگاهی فرانسه هستند نمایشگاه هنر پاریس است. در این نمایشگاه‌ ها شاهد گستره وسیعی از هنرهای مدرن و معاصر هستید که در همه طبقه بندی‌ ها به شما عرضه می‌ شوند. نکته بسیار جالبی که در این نمایشگاه مشهود است سیر تحول هنر از دوره پسا جنگ تا به امروز است. در واقع در نمایشگاه هنر پاریس تمرکز بر روی کشف و جست و جو است. شما در نمایشگاه هنر پاریس شاهد هنرمندان نو ظهور با ایده‌ ها و تفکرات جدید می‌ شوید.

نمایشگاه پنیر و لبنیات پاریس

نمایشگاه لبنیات پاریس محل بسیار خوبی برای افرادی است که در زمینه صنعت لبنیات فعالیت دارند. در این نمایشگاه نزدیک به 190 غرفه در حال فعالیت هستند این نمایشگاه در مرکز نمایشگاهی پاریس برگزار می‌ شود.

نمایشگاه نوآوری غذایی پاریس  (SIAL)

در نمایشگاه نوآوری غذایی پاریس شاهد شگفتی‌ ها و محصولات غذایی جدید هستید. این نمایشگاه رویداد بسیار بزرگی در زمینه صنعت غذایی است. در نمایشگاه نوآوری غذایی پاریس کمپانی‌ های زیادی از 100 کشور جهان به ارائه محصولات خود به متخصصان غذایی و خرده فروش‌ ها می‌ پردازند. در این نمایشگاه فرآیندی که روی مواد غذایی انجام می‌ شود از مواد اولیه تا پایان قابل مشاهده است. در واقع این نمایشگاه فرصتی را برای شما فراهم می‌ کند که محصولات غذایی نوآورانه خود را به نمایش بگذارید. شما می‌ توانید تور نمایشگاهی فرانسه را برای بازدید از این نمایشگاه رزرو کنید.

تور نمایشگاهی فرانسه

مزایای شرکت در تور نمایشگاهی فرانسه

تورها دارای مزایای زیادی هستند. مسلماً شرکت در هرکدام از تورهای نمایشگاهی در زمینه‌ های تخصصی مورد نظر شما دارای مزایایی هستند که استفاده از آن ها موجب رونق کسب و کار شما می‌ شود. در این قسمت برخی از مزایای شرکت در تور نمایشگاهی فرانسه را توضیح خواهیم داد. این مزایا عبارتند از: آشنا شدن با آخرین تکنولوژی‌ های روز دنیا، آشنایی با ایده‌ ها و تفکرات نو پا برای راه انداختن کسب و کار جدید، ایجاد ارتباطات با کشورهای دیگر در سطح جهانی، دسترسی به فرصت‌ های شغلی جدید، شرکت در سمینارها و کنفرانس‌ های مرتبط با موضوع و یادگیری مطالب جدید.

این موارد تنها بخشی از مزایای شرکت در تور نمایشگاهی فرانسه هستند. هرکدام از تورهای نمایشگاهی دارای مزایایی هستند که با شرکت در آن ها متوجه مزایایشان می‌ شوید. این موارد می‌ تواند در حرفه و زمینه تخصصی شما بسیار مفید و کارآمد باشد.

استراتژی‌ های لازم قبل از رزرو تور نمایشگاهی فرانسه

نمایشگاه‌ های بین المللی وسعت زیادی دارند و دارای بازدیدکنندگان زیادی از سراسر جهان هستند. یکی از این نمایشگاه‌ ها تور نمایشگاهی فرانسه است. از آنجایی که مسلماً ممکن است شما با زبان این کشور بیگانه باشید و این کشور را به خوبی نشناسید لازم است قبل از رزرو تور نمایشگاهی فرانسه نکاتی را رعایت کنید. اول اینکه پیش از رزرو تور نمایشگاهی درباره آن به خوبی مطالعه کنید شما می‌ توانید اطلاعات مربوط به نمایشگاه را در وبسایت نمایشگاه بدست آورید. دوم اینکه قبل از رفتن به نمایشگاه نقشه نمایشگاه را تهیه کنید. نمایشگاه‌ ها دارای غرفه‌ های زیادی هستند که لازم است از قبل محل دسترسی به غرفه‌ های مورد نظرتان را بدانید تا وقت کمتری را صرف پیدا کردن مسیر کنید.

نکته سوم اینکه برای بازدید از نمایشگاه فرانسه از لباس راحتی و کفش مناسب استفاده کنید زیرا پیاده روی در این نمایشگاه‌ ها زیاد است و ممکن است باعث خستگی شما شود. اگر صاحب محصول خاصی هستید می‌ توانید در این نمایشگاه برای خود غرفه تهیه کنید البته تهیه غرفه مسلماً قوانین خود را دارد که می‌ توانید این قوانین را از وبسایت نمایشگاه بدست آورید. در صورتی که موفق به تشکیل غرفه شدید می‌ توانید محصول خود را به همراه کارت ویزیت در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهید کارت ویزیت شما باید شامل نام شما، راه ارتباطی و لوگوی شرکت شما باشد. این کار هم باعث معرفی محصول شما به بقیه می‌ شوید و هم باعث پیشرفت کار شما می‌ شود.

هزینه تور نمایشگاهی فرانسه

یکی از مهمترین نکات در تور نمایشگاهی فرانسه هزینه تور است. هزینه تور به عوامل زیادی بستگی دارد این عوامل شامل نوع نمایشگاه، نوع هتل رزرو شده، مدت زمان اقامت در هتل، نوع ایرلاین و غیره هستند. آژانس‌ های مسافرتی مختلف خدمات مختلفی را به اعضا ارائه می‌ دهند. البته این عوامل در آژانس‌ های مسافرتی مختلف قابل تغییر هستند به عنوان مثال برخی از افراد ممکن است بخواهند در یک هتل خاص اقامت کنند و یا ایرلاین خاصی مد نظرشان باشد در این صورت باید هزینه‌ ای مازاد بر هزینه اصلی پرداخت کنند. برخی از آژانس‌ های مسافرتی برنامه‌ های بیشتری در کنار نمایشگاه برای افراد در نظر می‌ گیرند.

در نهایت اینکه برای باخبر شدن از آخرین قیمت‌ های نمایشگاه فرانسه می‌ توانید به آژانس‌ های مسافرتی رفته و از هزینه‌ ها باخبر شوید. ضمنا نمایشگاه های مختلف در فصل های مشخصی از سال برگزار می شوند. اگر نوع نمایشگاه برای شما اهمیت خاصی دارد و به دنبال بازدید از یک نمایشگاه ویژه هستید حتماً به تقویم نمایشگاه های فرانسه مراجعه کرده و از آخرین تغییرات آن ها با خبر شوید تا از تور نمایشگاهی مورد نظر عقب نمانید.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی هلند

تور نمایشگاهی هلند

تور نمایشگاهی هلند یکی از پرطرفدارترین تورهای این روزها می‌ باشد. این تور مزایای زیادی دارد و از جذابیت‌ های زیادی هم برخوردار است. علت

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند