تور نمایشگاهی آلمان

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

آیا می دانید آلمان در حوزه نمایشگاه  بین المللی توانسته رتبه اول را به خود اختصاص دهد؟ آیا از شرایط و ویژگی های تور نمایشگاهی آلمان اطلاع دارید؟ تور نمایشگاهی آلمان در بهترین شرایط و تکنولوژی برگزار می شود و هرساله هزاران مسافر تنها برای بازدید از جدیدترین تکنولوژی ها و هیمنطور نوآوری های روز دنیا نمایشگاه آلمان را انتخاب می کنند. در این مقاله در ابتدا می توانید شرح کلی از تور نمایشگاهی آلمان ارائه دهید سپس لیستی از انواع تور نمایشگاهی آلمان را اعلام کرده و به دنبال آن توضیح دهیم که چه شرایط و مدارکی برای ورود به نمایشگاه آلمان نیاز است با ما همراه باشید.

معرفی تور نمایشگاهی آلمان

به طور کلی در آلمان صنعت نمایشگاهی نقش بسیار بزرگی در اقتصاد دارد. این موضوع در دراز مدت به شکل ویژه ای مورد اهمیت قرار گرفته است به طوری که بازتاب آن در جای جای کشور و حتی جهان دیده می شود. در آلمان هر سال یک سری غرفه گذاران، بازدیدکنندگان و همینطور مجریان نمایشگاه دور هم جمع می شوند. این سه دسته از ارکان اصلی برپایی نمایشگاه محسوب می شود و به نوعی شریک های تجاری هم محسوب می شوند. در نهایت شاهد بازدید از نمایشگاه در زمان و مکان مناسب هستیم و قطعا با موفقیت های بسیاری همراه خواهد بود. وجود نظم دقیق و برنامه ریزی با تدبیر سبب شده است که جریان های نمایشگاهی آلمان به گوش کل دنیا برسد.

یکی از اصلی ترین ویژگی های نمایشگاه آلمان جهانی بودن آن می باشد، در واقع غرفه گذارانی که در نمایشگاه هستند همگی آلمانی نبوده و طبق بررسی های اخیر بیش از 55 درصد از غرفه گذاران افراد خارجی هستند و حتی یک سوم آنها از بیرون از اروپا و تنها برای چنین نمایشگاهی می آیند. بیش از نیمی از بازدیدکنندگان غیر آلمانی هستند و این موضوع همه گیر بودن و مثبت بودن تور نمایشگاهی آلمان را نشان می دهد .

لیست تورهای نمایشگاهی آلمان

در این بخش قصد داریم مشهورترین نمایشگاه های آلمان را مورد بررسی قرار دهیم. نمایشگاه آب و فاضلاب در برلین برگذار می شود و به طور کلی هر دو سال یک بار شاهد این نمایشگاه هستیم. بازدید از این فضا شاید بهترین حس در بین افراد باشد. . نمایشگاه تجهیزات برق از دیگر گزینه هایی است که در تور نمایشگاهی آلمان قرار دارد که در برلین برگذار می شود و دارای قدمت بسیار زیادی است . این رویداد در بیستمین سال سابقه خود قرار دارد و بزرگترین مهندسین برق دنیا در این نمایشگاه حضور به عمل می آروند.

به دنبال آن نمایشگاه الکترونیکی آلمان در زمینه تلویزیون، دی وی دی، سینمای خانوادگی، دستگاه های پخش و همینطور وسایل و تجهیزات صوتی پیشرفته فعالیت دارند که می توانید با جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا در این غرفه آشنا شوید. در نظر داشته باشید که بازدید از این نمایشگاه از ملزومات تور نمایشگاهی آلمان محسوب می شود.

نمایشگاه قایق و تجهیزات آلمان و زمان برگزاری

نمایشگاه قایق و تجهیزات آلمان از مهم ترین بخش های تور نمایشگاهی آلمان محسوب می شود که در تاریخ 13 الی 15 مهر 97 در شهر نورنبرگ آلمان برگزار می شد این نمایشگاه به صورت سالانه دنبال می شود و موضوع اصلی آن در زمینه قایق، پارو، و همینطور لباس و لوازم ورزشی است.

نمایشگاه قایق از بزرگ ترین نمایشگاه های آلمان در حوزه ورزش های پارویی محسوب می شود . در این نمایشگاه کامل ترین طیف محوصلات ورزش های پارویی بررسی می شود. بین تولید کنندگان، توزیع کنندگان و مشتریان در فضا ارتباط مستقیم به وجود می آید. روابط تجاری به طور کامل تقویت می شود. به تمامی نیاز های شرکت های خریدار پاسخگویی خواهد شد.

نمایشگاه صنعت خودرو آلمان و زمان برگزاری

نمایشگاه صنعت خودرو از قدرتمندترین برنامه ریزی های تور نمایشگاهی آلمان محسوب می شود که از 29 شهریور تا 5 مهر 97 ادامه دارد و در فرانکفورت المان برگزار می شود و عموما شاهد برگزاری سالانه این نمایشگاه هستیم. در این نمایشگاه در لاین کامیون، اتوبوس و تریلر و همینطور وسایل نقلیه سبک و وسایل موتوری شاهد تکنولوژی های جدید و بسیار عالی هستیم.

نمایشگاه داروسازی آلمان

در تور نمایشگاهی آلمان به هیچ عنوان نمی توان از نمایشگاه داروسازی دوسلدورف گذشت. این نمایشگاه از 18 تا 21 مهر برگزار می شود در این نمایشگاه حدود 500 غرفه دار از 28 کشور دنیا گرد هم جمع می شوند. صنایع مورد پوشش نمایشگاه داروسازی آلمان در زمینه داروسازی ، تجارت عمده دارو، محصولات مراقبت در منزل و همینطور محصولات آرایشی و بهداشتی و … فعالیت می کند. بازدیدکنندگان در این زمینه داروسازان ، دانشگاهیان و همینطور عمده فروشان تجاری هستند. در این نمایشگاه با سیستم های ذخیره کننده خودکار آشنا خواهید شد.

نمایشگاه تجهیزات سوارکاری آلمان

نمایشگاه تجهیزات سوار کاری در آلمان در تاریخ 11 الی 13 شهریور 97 در شهر کلن برگزار می شود که البته به صورت دوسال یکبار است که خوشبختانه در سال 2018 در لیست تور نمایشگاهی آلمان قرار گرفته است. در این نمایشگاه شاهد تجهیزات سوارکاری هستیم.

تقویم انواع تور نمایشگاهی آلمان

در این بخش به صورت مختصر لیستی از نمایشگاه های آلمان به همراه زمان آنها را بررسی می کنیم.

  • نمایشگاه تایر آلمان در حال برگزاری است و 3 روز تا پایان آن زمان باقیست.
  • نمایشگاه بینایی و اپتوالکترونیک در تاریخ 17 خرداد 97
  • نمایشگاه مهندسی شیمی در تاریخ 21 خرداد 97
  • نمایشگاه شیوه های مدرن جهانی برای نگهداری منسوجات در تاریخ 21 خرداد 97
  • نمایشگاه کامپیوتر سبیت در تاریخ 21 خرداد 97
  • نمایشگاه کامپیوتر هانوفر در تاریخ 21 خرداد 97
  • نمایشگاه ترکیبی در تاریخ 16 شهریور 97
  • نمایشگاه آلمان ، فرانکفورت در تاریخ 19 شهریور 97
  • نمایشگاه عکسبداری در تاریخ 31 شهریور 97

برگزار می شود.

شرایط گرفتن دعوتنامه نمایشگاهی کشور آلمان

آلمان از دسته کشورهایی است که برای ورود به نمایشگاه های آن نیاز به دعوت نامه خواهد بود. شما برای درخواست ویزای آلمان باید به سفارت این کشور مراجعه کنید.

دعوت نامه به برگه ای گفته می شود که از طریق اقوام یا فردی مشخص از کشور مقصد برای شما ارسال می شود در آن از شما برای حضور دعوت به عمل می آید. دعوت نامه ها انواع مختلفی دارند که یکی از آنها مشهور به دعوت نامه نمایشگاهی است. ایرانیان از مشتریان ثابت شرایط گرفتن دعوتنامه نمایشگاهی کشور هستند، به طور کلی برگزار کنندگان نمایشگاه ها برای یک سری شرکت ها و همینطو اشخاصی که قصد دارند در نمایشگاه شرکت داشته باشند دعوت نامه نمایشگاهی ارسال می کنند.

در فرم دعوت نامه اطلاعت کامل فردی که دعوت شده است و فردی که دعوت کننده است نوشته شده است. باید هدف از سفر و همینطور شرایط تأمین هزینه های شخص نیز باید به درستی مشخص شود. پس از دریافت دعوت نامه نمایشگاهی آلمان فرد متقاضی باید به سفارت مراجعه کند و اقدام به اخذ ویزا نماید. در خصوص ویزای نمایشگاهی آلمان در بخش بعد صحبت می کنیم

ویزای نمایشگاهی آلمان

شما برای اینکه بخواهید از تور نمایشگاهی آلمان استفاده کنید باید بتوانید ویزا اخذ کنید، بهتر است که خود را درگیر ویزاهای توریستی نکنید، ویزای توریستی از دسته ویزاهای موقت محسوب می شود که تنها برای بازدید از نمایشگاه ارائه می شود. مدت زمان این ویزا طبق تایم نمایشگاه شما تعیین می شود و فرد متقاضی باید طبق تاریخ مشخص شده به کشور خود بازگردد.

مدارک تور نمایشگاهی آلمان

در ابتدای امر برای دریافت ویزا نیاز به مدرک دارید.

در ابتدا باید پاسپورت شما دارای 6 ماه اعتبار باشد و همینطو دو برگه سفید برای مهر و امضا داشته باشد.

شناسنامه شما باید کپی شده و همینطور ترجمه شود.

دعوت نامه شما باید ترجمه دقیق شود و هدف و شرایط سفر مشخص شود.

پس از دریافت ویزا به سادگی می توانید اقدام به ررزو تور نمایشگاهی آلمان کنید.

در نظر داشته باشید که از شما دو قطعه عکس خواسته می شود که باید با وضعیت چهره فعلی شما مطابقت داشته باشد.

امکانات تور نمایشگاهی آلمان

در نمایشگاه آلمان در بهتریی هتل اقامت خواهید کرد و به شما دو وعده غذای کامل در روز داده می شود، تور نمایشگاهی آلمان شامل راهنمای بسیار خیره و کار بلد است که شرایط کلی تور نمایشگاهی آلمان را توضیح می دهد. وسایل حمل و نقل برای هر نمایشگاه از سوی تور نمایشگاهی آلمان فراهم می شود بنابراین مشکلی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

انواع تور نمایشگاهی آلمان

به طور کلی برای رفاه حال افراد مختلف سعی کردیم که تور نمایشگاهی آلمان را در چندین لاین اجاره کنیم تا قیمت بندی های مناسبی فراهم شود. در تور نمایشگاهی آلمان میان رده که باب میل عموم افراد است می توانید در هتل آپارتمان های بسیار عالی اقامت داشته باشید و از سایر شرایط سفر نیز برخوردار شوید. در نمایشگاه آلمان ویژه در تمامی شرایط اخذ ویزا و دعوت نامه را در کنارتان هستیم و مشاوره های عالی در این زمینه ارائه می شود. نوع دیگری از نمایشگاه آلمان به عنوان ارزان قیمت وجود دارد که با امکانات حداقل همراه است اما دارای تعرفه ای بسیار ارزان بوده و باب میل افرادی است که قصد دارند سفر ارزانی داشته باشند.

شرایط کلی تور نمایشگاهی آلمان

در آلمان هدف اصلی از برگزاری نمایشگاه های تجاری ،پیوند قلب بازدید کنندگان با اروپا است، در واقع در آمار موجود نشان داده شده است که در بازارهای اروپایی در حدود 500 میلیون مصرف کننده وجود دارد و قطعا این عدد در رتبه های بالای جدول تقاضا قرار می گیرد.

افرادی که به عنوان برگزار کننده تور نمایشگاه های آلمان فعالیت می کنند در زمینه های مختلف بسیار حرفه ای و استاندارد عمل می کنند، این تیم های حرفه ای در زمینه تبلیغاتی محلی و همینطور بین المللی بسیار تبحر دارند، روال رزرو هتل ، انجام حمل و نقل و همینطور اطلاع رسانی دقیق در خصوص هر غرفه به طور دقیق از سوی تیم های تور نمایشگاهی آلمان دیده می شود.

تعرفه هایی که برای غرفه های نمایشگاه آلمان در نظر گرفته شده است در مقایسه با رقبای موجود به نظر ارزانتر است البته این ارزانی کمی عجیب است. شاید یکی از دلایل آن جذب بیشتر مخاطب باشد. می دانید که در تور نمایشگاهی آلمان قطعا می توانید با پولدارترین افراد دنیا و همینطور سرشناس ترین تیم های تکنولوژی در جهان ارتباط مستقیم داشته باشید. افرادی که از طریق تور برای بازدید می روند شامل طرح های تخفیف بسیار عالی می شوند.

نکات مهم در خصوص تور نمایشگاهی آلمان

در نظر داشته باشید که بیش از نیمی از نمایشگاه های مهم در دنیا که دارای موضوعات مختلفی هستند در آلمان دور هم جمع می شوند. به طور میانگین آماری که در خصوص تور نمایشگاهی آلمان دیده می شود هر ساله در حدود 150 نمایشگاه بین المللی که دارای 190 غرفه است برپا می شود. تعداد بازدید کنندگان در حدود 10 میلیون نفر است.

در نمایشگاه هدف اول و مهم ،رد و بدل کردن جدیدترین تکنولوژی های روز جهان است. مرکز بندی های مختلفی در خصوص تور نمایشگاهی آلمان دیده می شود که 5 مرکز نمایشگاهی دقیقا به آلمان اختصاص دارد. اسامی این نمایشگاه ها را به اختصار در این بخش برای اطلاع افراد بیان می کنیم. نمایشگاه مونیخ، هانوفر،کلن ،دوسلدورف و فرنک فورت نمایشگاه های برتری هستند که به آلمان تعلق دارند. 3 محوطه از این 5 نمایشگاه در کشور آلمان قرار گرفته است که مساحت آنها در مجموع در حدود 3 میلیون متر مربع است که عدد شگفت انگیزی است. افراد در تور نمایشگاهی آلمان شاهد حضور جریان های محلی، سنتی و بین المللی از 27 محل مختلف هستند و شور و حال خاصی در این فضا حاکم است.

زمان رزرو تور نمایشگاهی آلمان

قطعا بهترین روش برای رزرو تور نمایشگاهی آلمان از طریق سیستم های اینترنتی است، شما در این روش می توانید از شرایط کاملی که برای تور نمایشگاهی آلمان وجود دارد در ابتدا مطلع شوید و سپس رزرو خود را تکمیل کنید. در نظر داشته باشید که یک سری مشاورین فروش وجود دارند که می توانند به صورت مستقیم با شما ارتباط بگیرند و شرایط عمومی و همینطور ویژه نمایشگاه آلمان را به سادگی برای شما توضیح دهند. هیچ ابهامی در خصوص رزرو اینترنتی تور نمایشگاهی آلمان دیده نمی شود.

زمان بندی کامل برای نمایشگاه آلمان اعلام می شود و همینطور در جدول های مخصوص به صورت دوره ای به روز رسانی می شود اما شما برای رزرو تور نمایشگاهی آلمان زمان مشخص و محدودی دارید بنابراین زمان مهم در این زمینه را رعایت کنید، شما باید حداقل 15 روز قبل از برگزاری نمایشگاه رزرو تور نمایشگاهی آلمان را به تأیید رسانده باشید تا در لیست سفر قرار بگیرید و امکات و خدمات به شما ارائه شود. هزینه هایی که برای نمایشگاه آلمان در نظر گرفته می شود بر اساس امکانات فراهم می شود و قطعا یک سری طرح های تخفیف برای این گزینه وجود دارد.

در نظر داشته باشید که عموما هزینه تور به صورت دو بخش پرداخت می شود و البته هزینه ها درجه بندی هستند و وابسته به نوع تور نمایشگاهی آلمان انتخاب شده از سوی شما می باشد.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی هنر

یکی از تورهای نمایشگاهی پربیننده که هر ساله گردشگران و فعالان هنری زیادی را به سمت خود می کشاند، تور نمایشگاهی هنر است که در

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند