تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

وجود نمایشگاه های تجاری و صنعتی مختلف در کشورها، باعث شده است صاحبان فن و تخصص به فکر استفاده از این فرصت استثنایی باشند. یکی از این نمایشگاه ها، نمایشگاه های بین المللی طراحی و دکوراسیون داخلی است. از این رو تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون این فرصت را فراهم کرده است تا افراد بتوانند در این نمایشگاه های بین المللی حضور بهم رسانند. در این نمایشگاه ها شرکت های مختلف محصولات خود را به نمایش می گذارند و افراد با شرکت در تورهای نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون به بازدید از این نمایشگاه های بی نظیر می پردازند.

طراحی و دکوراسیون

امروزه طراحی و دکوراسیون یکی از زمینه هایی است که افراد به آن اهمیت زیادی می دهند. طراحی و دکوراسیون منازل، محل کار، ساختمان و غیره، به یکی از اولویت های افراد تبدیل شده است. از آنجایی که ظاهر و دکوراسیون محل، تاثیر بسزایی در رونق زندگی و کسب و کار مردم دارد، توجه آن ها به این زمینه به طور روز افزون در حال افزایش است.

به علت روحیه سیری ناپذیر و کمال طلب انسان ها، مردم دائما به دنبال تنوع و تغییر در محیط خانه و کار خود هستند. این تمایل، باعث شده است که مردم به دنبال دکوراسیون و سبکی باشند که برای آن ها تکراری نشود. از این رو شرکت ها و صنعت های مختلف، سخت در تلاش هستند تا در این زمینه اطلاعات جدیدی کسب کنند و به نوآوری و خلاقیت در عرصه طراحی و دکوراسیون دست یابند. امروزه برگزاری نمایشگاه های طراحی و دکوراسیون بین المللی، به افراد کمک کرده است تا با شرکت در تورهای نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون، همگام با پیشرفت های جهانی پیش روند.

 

تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون

سالانه نمایشگاه های طراحی و دکوراسیون مختلفی در سرتاسر جهان در سطح بین المللی برگزار می شود. در این نمایشگاه ها تجهیزات و نمونه کارهایی برای طراحی و دکوراسیون نقاط مختلف خانه، محل کار، اتاق، دفتر، مغازه و غیره ارائه شده است. از این رو افراد سعی می کنند تا با شرکت در نمایشگاه طراحی و دکوراسیون مخصوص یک کشور، حداکثر استفاده را از به روزترین تکنولوژی ها، اطلاعات و معماری های خاص کسب کنند. نمایشگاه های طراحی و دکوراسیون به معماران، طراحان، خرده فروشان، عمده فروشان و غیره اجازه می دهد تا گرد هم آمده و بزرگ ترین طراحی های خود را در سطح جهانی به نمایش گذارند. از این رو با شرکت در تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون، می توانید بخشی از هزاران شرکت کننده ای باشید که از سرتاسر کشورهای دنیا در این نمایشگاه های بین المللی حضور دارند.

خدمات تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون

آژانس های مسافرتی، خدمات گوناگونی برای آسودگی مسافران فراهم کرده اند. اگر شما یکی از افرادی هستید که قصد شرکت در تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون دارید، می توانید از خدمات این تورها به راحتی استفاده کنید. تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون، برای شما خدماتی از قبیل بلیط پرواز رفت و برگشت، اقامت در هتلی لوکس و عالی، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، مشاور و همراه بازرگانی مسلط به چندین زبان بین المللی و  همچنین بلیط و کارت ورود به نمایشگاه طراحی و دکوراسیونِ کشور مورد نظر را فراهم می کند.

این تورها وابسته به تعداد روزهایی که نمایشگاه مربوطه طول می کشد و شما قصد اقامت در کشور مورد نظر را دارید، بهایی از شما دریافت می کند. این بها به طور کلی برای همه یکسان است، اما در بعضی از مواقع بین افراد متفاوت است. برای مثال اگر شما قصد اقامت در یک سوئیت بهتر (سوئیت دوخوابه، سوئیت یک خوابه) دارید، یا اینکه می خواهید یک مشاور مسلط به چندین زبان به صورت فردی در اختیار شما باشد، به طبع باید بهای بیشتری نسبت به سایرین بپردازید.

مدارک مورد نیاز برای شرکت در نمایشگاه طراحی و دکوراسیون

افراد متقاضی برای شرکت در تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون، باید مدارکی از جمله عکس، گذرنامه، سند ملکی، گواهی شغلی همراه با ترجمه، پرینت حساب بانکی 6 ماهه را، به آژانس ها و شرکت های مسافرتی مربوطه ارائه دهند. مهم ترین چیز داشتن گذرنامه معتبر است. این گذرنامه باید حداقل اعتبار 7 ماهه داشته باشد تا بتوان برای اخذ ویزای کشور مورد نظر اقدام کرد. مدارک مورد نیاز دیگر شامل مدرک شغلی مرتبط با تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون می باشد.

بنابراین شغل و حرفه شما باید به این زمینه ربط داشته باشد تا بتوانید در تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون شرکت کنید. بعضی از آژانس های مسافرتی با دریافت مدارک مورد نیاز، برای اخذ ویزای شما نیز اقدام می کنند و از این رو کار شما را بسیار آسان می شود. در غیر این صورت خودتان باید جهت دریافت ویزای کشور مورد نظر خود، برای شرکت در تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون، اقدام کنید.

دریافت دعوتنامه برای اخذ ویزای نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون

همانطور که پیشتر ذکر شد، برای اینکه بتوانید در تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون شرکت کنید، نیاز به اخذ ویزای کشور مربوطه را دارد. از آنجایی که کسب ویزا کمی زمان می طلبد و نیازمند پیگیری بسیار است،  راهی برای آسان تر کردن کار شما نیز وجود دارد و آن دریافت دعوت نامه شرکت در نمایشگاه است. وقتی برای شرکت در نمایشگاه دعوت نامه دریافت کنید، می توانید آن را به سفارت ارائه دهید و بدین صورت کار اخذ ویزای شما قطعا آسان تر خواهد شد. مدت اعتبار ویزای تور نمایشگاهی مربوطه به تاریخ اتمام نمایشگاه دارد. معمولا ویزایی که برای تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون ارائه می شود، 14 روزه است.

تاثیر تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون بر کسب و کار شما

تور نمایشگاهی سفری است که افراد در حوزه مرتبط به خود، به بازدید از محصولات ارائه شده در نمایشگاه مورد نظر می پردازند. برای کسب موفقیت بیشتر در عرصه کاری خود، سعی کنید در بیشتر تورهای نمایشگاهی ارائه شده شرکت کنید. برای مثال شما می توانید از تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون برای افزایش اطلاعات خود استفاده کنید و با گسترش ارتباط خود با شرکت های بین المللی، موجب پیشرفت خود در این عرصه شوید.

تورهای نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون با کیفیت متفاوت

شرکت ها و آژانس های مسافرتی مختلف خدمات گوناگونی برای مسافران تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون ارائه می دهند. این اطلاعات درباره خدمات، به مسافران کمک کرده است تا بتوانند به راحتی تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون مورد نظر خود را انتخاب کنند. به طور کلی می توان گفت آژانس ها بسته های مسافرتی گوناگونی برای نمایشگاه طراحی و دکوراسیون ارائه می دهند. این بسته ها با نام های برنزی، نقره ای و طلایی شناخته می شوند.

این بسته ها دربردارنده اقامت در هتل های 3 ستاره، 4 ستاره و 5 ستاره و همچنین تععین کننده فاصله هتل مورد نظر از محل برگزاری نمایشگاه طراحی و دکوراسیون کشور مربوطه است. این نکات باعث تفاوت میان بسته های مختلف تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون می شوند. افراد با توجه به شرایط و بودجه خود، از میان خدمات مختلف ارائه شده یکی را برای شرکت در تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون انتخاب می کنند. تورهای آژانس های مختلف سخت در تلاش هستند تا بهترین امکانات را برای متقاضیان فراهم کنند و از این رو گزینه های زیادی برای تورهای خود فراهم کرده اند.

آنچه درباره تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون باید در نظر گرفت

 از آنجا که نمایشگاه ها در تاریخ مشخصی برپا می شوند و تا مدت زمان خاصی دایر هستند، آژانس های مسافرتی تا تاریخ محدودی مهلت دارند تا ظرفیت تور نمایشگاهی خود را تکمیل کنند. نمایشگاه طراحی و دکوراسیون نیز به همین صورت می باشد. اگر ظرفیت تور طراحی و دکوراسیون تکمیل نشود و تعداد مورد نیاز به حد نصاب نرسد، شرکت می تواند خدمات ترانسفر به محل نمایشگاه، راهنمای فارسی زبان و امکانات دیگر خود را به صورت فردی برای مسافر فراهم کند. در این شرایط، در صورت تمایل مسافر به خدمات انفرادی، مبلغی بیشتر از او گرفته می شود.

رزرو تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون

افرادی که قصد شرکت در تورهای نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون کشورهای مختلف را دارند، باید از پیش درباره زمان برگزاری این نمایشگاه ها و تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون مربوطه اطلاعات لازم را کسب کنند. برای ثبت نام و رزرو تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون، مسافر باید حداقل 50 درصد هزینه تور خود را پرداخت کند و مابقی هزینه، با توجه به نوع آژانس مسافرتی، حدود دو هفته قبل از سفر باید تسویه شوند.

از آنجایی که متقاضی برای شرکت در تورهای نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون زیاد می باشد، شما باید هر چه سریعتر اقدام کنید تا بتوانید با خیالی راحت جایگاهی برای خود رزرو کنید. اگر به دلیل مشغله زیاد یا هر علتی، امکان حضور در آژانس برای رزرو بلیط تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون وجود ندارد، نیازی نیست نگران باشید. شما می توانید به صورت آنلاین و از راه دور، به رزرو تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون کشور مربوطه بپردازید.

علل شرکت در تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون

یکی از علل اصلی شرکت در نمایشگاه طراحی و دکوراسیون این است که افراد با گروهی از افراد متخصص و سرمایه گذار به بازدید از نمایشگاه های طراحی و دکوراسیون کشورهای مختلف می پردازند؛ این امر به آن ها کمک می کنند تا از اطلاعات همدیگر استفاده کنند و از به روزترین و جدیدترین دستاوردها اطلاعات پیدا کنند. این تورها به شما کمک می کنند تا نوعی روابط تجاری در این زمینه ایجاد کنید و چه بسا در بعضی از این موارد این روابط منجر به عقد قراردادهای تجاری و بین المللی می شود. شرکت در تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون به شما کمک می کند تا در آینده به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنید و به تبادل نظر و اطلاعات بپردازید.

قیمت شرکت در تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون

با توجه به خدماتی که آژانس ها ارائه می دهند و همچنین با توجه به مسیر کشور مقصد و مدت زمان اقامت، نرخ ها متغییر هستند. فراموش نکنید نرخ هایی که آژانس ها به شما ارائه می دهند براساس هر نفر تنظیم شده است. این نرخ با توجه به مدت زمان تور نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون تعیین شده است، پس می تواند متغییر باشد.

مزیت های نمایشگاه طراحی و دکوراسیون

نمایشگاه طراحی و دکوراسیون مزایای بسیار زیادی دارد که شامل موارد زیر می شود:

  • با مجموعه گسترده و وسیعی از محصولات داخلی و خارجی آشنا می شویم،

  • می توانیم طراحی ها و دکوراسیون خود را با سایر کشورها مقایسه کنیم،

  • به ایده های جدیدی در پیشرفت و به روز کردن طراحی های خود دست می یابیم،

  • در کوتاه ترین زمان ممکن درباره طراحی و دکوراسیون اطلاعات زیادی بدست می آوریم،

  • حداقل سعی خود را می‌ کنیم تا فرصت سرمایه گذاری و همکاری برای خود ایجاد کنیم،

  • و در نهایت با شرکت در تور نمایشگاهی طراحی، می توانیم امکان تعامل با متخصصان را برای خود ایجاد کنیم.

با بررسی تمامی مزایای تورهای نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون، به این پی می بریم که با شرکت در تورها، قطعا گامی بزرگ به سوی آینده ای پر رونق و پر از موفقیت بر خواهیم داشت.

تورهای نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون، نقطه عطفی در زمینه طراحی و معماری هستند؛ از این رو متقاضیان زیادی دارند. بدیهی است که در تورهای نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون داخلی، موارد مختلفی مورد پوشش قرار می گیرد. با شرکت در این نمایشگاه های بین المللی شاهد لوازم لوکس دکوری، حمام و سرویس بهداشتی، درها، سطوح، کف، پله ها، مبلمان، لوازم جانبی منزل، انواع کاغذ دیوار، پرده و موکت، نورپردازی و تجهیزات خانگی، لوازم اداری و خانگی با طراحی ویژه، لوازم خانگی، طراحی و مبله کردن، آشپزخانه و لوازم، وسایل دکوری و بسیاری دیگر هستیم که به نمایش گذاشته شده است.

لیستی از تورهای نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون

اگر قصد شرکت در تورهای نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون کشورهای مختلف را دارید، در اینجا به شما تعدادی از این نمایشگاه ها را معرفی می کنید تا بتوانید در تور نمایشگاهی آن ها شرکت کنید. تعدادی از این تورها شامل تورهای نمایشگاه طراحی داخلی دبی، نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن، نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون میلان، نمایشگاه دکوراسیون و طراحی داخلی اینترزوم آلمان، نمایشگاه دکوراسیون داخلی مسکو و غیره می شوند.

بخش های مختلف نمایشگاه طراحی و دکوراسیون

تورهای نمایشگاهی طراحی و دکوراسیون می توانند در جلسات، کارگاه ها، سمینارها و پروژه های خاصی که در این نمایشگاه ها برگزار می شود، شرکت کنند و با اهداف نمایشگاه، آخرین تغییر و تحولات مربوطه، ایده ها و نوآوری ها، دیدگاه های جدید و همچنین تکنولوژی ها و تجهیزات جدید مورد استفاده در نمایشگاه آشنا شوند. هر یک از این بخش های نمایشگاهی، اهداف مختلفی را پیش می برند. تورهای نمایشگاهی طراحی، به شما کمک می کنند تا راجع به عادت زندگی، سبک زندگی، سرگرمی و کار، سلامتی و بسیاری دیگر اطلاعاتی کسب کنند.

برای مثال در بخش سرگرمی و کار  با تجهیزات و دکوراسیونی تحت عنوان تخیل خلاق برخوردمی  کنید که در آن از چیزهای مختلفی برای طراحی الهام گرفته شده است و در بخش سبک زندگی کودکان به طراحی و دکوراسیون اتاق خواب بچه ها، لوازم بازی آن ها و وسایل مراقبت از آن ها براساس عادات و روحیات کودکان می پردازد. توجه به طراحی ها براساس تمامی سنین و دوره های مختلف انجام می شود.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی تایوان

تور نمایشگاهی تایوان

تور نمایشگاهی تایوان هر ساله به وسیله آژانس های مسافرتی، برای بازدید از مناطق دیدنی تایوان و همچنین بازدید و شرکت در نمایشگاه های بین المللی این

مطالعه »
تور نمایشگاهی فرانسه

تور نمایشگاهی فرانسه

تور نمایشگاهی فرانسه یکی از جذاب‌ ترین تورهای مورد استفاده است. شما در تور نمایشگاهی فرانسه می‌ توانید با رویدادهای بزرگی که در این کشور

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند