تور نمایشگاهی حمل و نقل

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

این متن شاید مناسب کسانی باشد که به عنوان یک فرد حقیقی یا حقوقی قصد خروج از کشور ایران برای بازدید از تور نمایشگاهی حمل و نقل را دارید. در این مطلب ما به معرفی ویژگی های یک تور مناسب  و به صرفه برای خروج شما از کشور و بازدید از نمایشگاه ها و مناطق گردشگری کشور مقصد و میزبان نمایشگاه حمل و نقل می پردازیم.

و در انتها برآوردی از هزینه های سفر شما برای تور نمایشگاهی حمل و نقل خواهیم داشت تا شما با توجه به شرایط اقتصادی خودتان و یا شرکتتان بهترین گزینه را انتخاب کنید. اگر شما مسئول تهیه بلیط برای تور نمایشگاهی حمل و نقل هستید نکات مهمی وجود دارد که باید از آنها با خبر باشید و این نکات را به افرادی که قصد سفر دارند گوشزد کنید تا تورنمایشگاه حمل ونقل شما بدون دردسر و با بازدهی و کارایی مناسب به اتمام رسد. پس با ما همراه باشید تا در نمایشگاه حمل ونقل با خیالی آسوده به محصولات سایر کشورها نگاه کنید

مدارک لازم برای خروج از کشور و گرفتن ویزای شنگن و شرکت در نمایشگاه

گذرنامه فرد یا افراد متقاضی تور نمایشگاهی حمل و نقل با حداقل 6 ماه اعتبار

شناسنامه فرد متقاضی و پدر یا همسر برای بانوان

مدارک مالی و ملکی دارای اعتبار

اسکن صفحه اول پاسبورت با حداقل 6 ماه اعتبار برای دریافت ویزا

ویزای شنگن برای سفر و بازدید از کشورهای عضو شنگن (در بعضی از آژانس ها دریافت ویزای شنگن به عهده خود تور می باشد )

مدارک شغلی دارای اعتبار 

مدارک لازم برای تهیه ویزای شنگن برای تور نمایشگاهی حمل و نقل

پرینت 6 ماه آخر حساب بانکی متقاضی ویزای شنگن همراه گردش حساب خوب و مانده بالای 30 میلیون تومان

نامه تمکن مالی و ترجمه آن به زبان انگلیسی که از تاریخ صدور آن 15 روز کاری نگذشته باشد

دو قطعه عکس 6 * 4 جدید با پشت زمینه سفید بدون عینک

سپردن ضمانتنامه بانکی به مبلغ 50 میلیون تومان

آدرس محل کار و منزل مسافر با ذکر شماره تلفن ثابت و همراه

کپی تمام صفحات شناسنامه متقاضی ویزا

ویزای شنگن چیست؟

معاهده ی شنگن در ابتدا برای کاهش مشکلات رفت و آمد افراد اروپایی به امضای ۵ کشور آلمان، فرانسه، هلند، بلژیک و لوکزامبورگ رسید. و حالا 28 کشور برای ارائه خدمات بهتر ویزای شنگن را صادر می کنند. مدت اعتبار این ویزا 90 روز می باشد و پس از آن حتی اگر از آن استفاده نکرده باشید باطل خواهد شد. این ویزا انواع مختلفی دارد که در سایر مقالات به آنها می پردازیم و فقط کافیست شما کشورهایی را که این معاهده را امضا کرده اند بشناسید.

تور نمایشگاهی حمل و نقل مناسب چه کسانی است؟

این تور برای صاحبان مشاغل مرتبط با حمل نقل ریلی حمل و نقل هوایی و دریایی و همچنین شرکت های ایده پرداز در این زمینه و شرکت های راه و شهر سازی امور مرتبط با گمرک ها ،شرکت های مرتبط با برنامه نویسی در زمینه حمل نقل و ارائه دهندگان خدمات انبار داری، اپراتورهای کشتی و قطار امنیت وسایل ارتباطی مانند قطار و هواپیما تجهیزات باربری تولید و حمل کالاها مراکز پخش مشاورین در زمینه حمل و نقل زمینی و دریایی و هوایی کالا ها مناسب می باشد.

همچنینن نمایشگاه حمل و نقل می تواند برای دانشجویان و محققین در تمام زمینه هایی که در بالا ذکر شد نیز مفید باشد.این افراد می توانند از تور نمایشگاهی حمل و نقل در جهت پیشرقت تحقیقات و بهبود عملکرد خود بهره ببرند. باشد که روزی کشور ما میزبان این نمایشگاه ها باشد و در این زمینه آنقدر به خودکفایی برسد که از سایر کشورها برای خرید و تحقیقات در زمینه مسائل مرتبط با حوزه حمل و نقل به کشور عزیز ما ایران سفر کنند و کسب درآمدی برای حوزه گردشگری، هتلداری و صنایع رقم بخورد.

غرفه هایی که هرساله در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل حاضرند

با توجه به گسترده بودن زمینه های فعالیت شرکت های حمل و نقل لازم دیدیم تا در تور نمایشگاهی حمل و نقل برای شما بیان کنیم که چه غرفه هایی در این نمایشگاه حضور دارند.هر ساله حدود 1500 غرفه که مرتبط با مسائل زیر هستند در نمایشگاه حضور به هم می رسانند و درتور نمایشگاهی حمل و نقل همراه شما هستند تا با معرفی آخرین فناوری ها و محصولات خود کسب درآمد و جذب مشتری داشته باشند.در تور نمایشگاهی حمل و نقل شما با شرکت هایی که در زمینه

حمل و نقل ریلی دریایی و هوایی

تجهیزات بالابر مانند آسانسور ها

قطعات و لوازم جانبی سایر سیستم های انتفال خودکار

سیستم های آماده سازی و مرتب سازی و جابه جایی بسته ها

وسایل نقلیه راه آهن و جاده ها

سیستم های حمل و نقل و تدارکات برای بنادر و ناوبری

ساخت تعمیر، ، نصب و نگهداری ریل و  واگن

سیستم های اتوماتیک و رباتی انتقال مواد

فناوری های مرتبط با بسته بندی و آماده کردن سفارش ها

دستگاه های ذخیره سازی و حمل و نقل

مراکز آموزش عالی، دانشگاه های علوم و تکنولوژی دریایی

حمل و نقل خنک کننده و مدیریت آن

ماشین آلات و تجهیزات نصب و راه اندازی وسایل نقلیه

سیستم های اطلاعاتی و کنترلی در زمینه حمل و نقل

تولیدکنندگان و تعمیرکنندگان و نگهداری سیستم های روشنایی جاده ای

فعالیت دارند دیدار خواهید داشت.

تاریخچه برگذاری نمایشگاه حمل و نقل و تور نمایشگاهی حمل و نقل

این نمایشگاه در ایران عزیزمان به پانزدهمین دوره برگزاری خود رسیده است و هرساله در شهر آفتاب و اغلب در مصلی امام خمینی به صورت با شکوهی برگزار می شود. علاوه بر کشور ما کشورهای: ایتالیا در شهر میلان، آلمان درمونیخ، چین در شهرشانگهای و همچنین فرانسه درپاریس  و بسیاری از کشور های دیگر نیز از جمله برگزارکنندگان نمایشگاه حمل و نقل هستند. در واقع این گردهمایی بزرگان صنعت حمل و نقل و سازمان های مرتبط می باشد.

چه طور از آخرین نمایشگاه های حمل و نقل باخبر شوم؟

اگر شما در یکی از شرکت های مرتبط با حوزه حمل نقل ریلی ،هوایی یا دریایی همکاری دارید می توانید در قسمت رویداد های مهم شرکت خود از زمان و مکان آخرین نمایشگاه های حمل و نقل یا شرکت های مرتبط به آن آگاه شوید. و در غیر این صورت با مراجعه و عضویت به سایت های داخلی و خارجی  که مرتبط با برگزاری این گونه نمایشگاه ها در سطح بین المللی هستند از آخرین اخبار نمایشگاه ها باخبر شوید.

چه طور بهترین تور نمایشگاهی حمل و نقل را انتخاب کنیم؟

بیشتر آژانس های هواپیمایی معتبر مرتبط با آخرین تورهای بین المللی که در سطح جهانی برگزار می شوند تورهایی را برگزار می کنند که تور نمایشگاهی حمل و نقل نیز از این قاعده مستثنی نیست. درضمن اگر نمایشگاه حمل و نقل در زمان و با شرایط مورد نظر شما وجود نداشته باشد شما می توانید تور گروهی منحصر به فرد خود را برای تور نمایشگاهی حمل و نقل از آژانس های معتبر که برای خواسته های مشتری اهمیت بسیاری قائل هستند درخواست کنید.

مواردی که باید قبل از رزرو نمایشگاه حمل و نقل از آن آگاه باشید.

1-براساس ماده قرادادهای تورهای خارجی در صورت کنسلی تور از سوی مشتری با توجه به تعداد روز مانده به سفر مبلغ کنسلی به صورت درصدی از کل مبلغ تور کم می شود

2-درخصوص ثبت نام گروهی فقط فردی که به نمایندگی ازسوی مسافرین اقدام به ثبت نام و عقد قرارداد نموده است مجاز به مراجعه به آژانس هواپیمایی جهت هرگونه پیگیری ،ابطال و یا دریافت وجوه پرداختی می باشد و سایر مسافرین در این خصوص مجاز به مراجعه به کارگزار تور نمایشگاهی حمل و نقل نمی باشند.

3-در صورت عدم صدور ویزا به هر دلیلی از طرف سفارت مربوطه در تور نمایشگاهی حمل و نقل آژانس مسافربری هیچگونه مسئولیتی نداشته و هزینه کنسلی تور طبق قرارداد مسافر (قوانین کنسلی که در روز عقد قرار داد امضا می کنید) محاسبه و دریافت می گردد

4-کنترل کلیه موارد مربوط به صحت گذرنامه از قبیل اعتبار مهر خروج و یا ممنوعیت خروج از کشور و نیز پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده شما مسافران گرامی می باشد.

5-شما مسافران عزیز ملزم هستید که در صورت نیاز و اعلام آژانس مسافربری در وقت تعیین شده از طرف آژانس در سفارت جهت انگشت نگاری حضور داشته باشید.

در صورتی که صدور ویزا و تحویل گذرنامه توسط برخی سفارتخانه ها در ساعات آخر قبل از شروع سفر صورت بگیرد شما مسافرعزیز باید مقدمات را از قبل آماده کرده باشید.

6-پرداخت 50 درصد کل هزینه های تور نمایشگاهی حمل و نقل در زمان ثبت نام الزامی می باشد و 2 هفته قبل از آغاز تور کلیه هزینه های ارزی و ریالی باید توسط مسافرین عزیز تور نمایشگاهی حمل و نقل تسویه بشود.

مسئولیت تاخیر،کنسلی سرویس هواپیما و همچنین مسائل فنی پرواز در کلیه پروازهای موجود در لیست تورهای موجود ما به عهده شرکت های هواپیمایی است.

و موارد دیگر که هنگام تور نمایشگاه حمل و نقل به سمع ونظر شما مسافر عزیز خواهد رسید.

امکانات تور نمایشگاهی حمل و نقل

اخذ ویزای شنگن

کارت ورودی نمایشگاه حمل و نقل

 تور لیدر مسلط به زبان فارسی و زبان کشور میزبان نمایشگاه

ترانسفرهای فرودگاهی و نمایشگاهی در کشور میزبان

بیمه مسافرتی برای آسایش خیال شما مسافران عزیز

ویزای توریستی در کشور مقصد و میزبان نمایشگاه

پرواز رفت و برگشت

رزرواسیون هتل در کشور مقصد

اقامت در هتل به همراه صبحانه

 رزرواسیون هتل در تور نمایشگاهی حمل و نقل

دقت داشته باشید که ما همواره برای آسایش خاطر و راحتی شما مسافران گرامی و همچنین کاهش هزینه ها در سفر نزدیک ترین هتل ها در کشور مقصد و میزبان نمایشگاه حمل و نقل را برای شما عزیزان در نظر می گیریم. پس رزرواسیون هتل خود را نیز به ما بسپارید تا با آسودگی تور نمایشگاهی حمل و نقل را پشت سر بگذارید

تهیه بلیط ورودی در تور نمایشگاهی حمل و نقل

شما می توانید پیش از آغاز سفر بلیط ورود به نمایشگاه را درتور نمایشگاهی حمل و نقل  تهیه کرده و یا تهیه کردن آن را به ما بسپارید تا هم خیالتان راحت تر باشد هم در زمان و هزینه های خود با تهیه آنلاین بلیط صرفه جویی کرده باشید. دقت کنید که انجام پیش ثبت نام برای شرکت کنندگان یک نمایشگاه بین المللی به معنی ابراز علاقه شرکت ها، دانشجویان و محققین به بازدید از آن نمایشگاه و همچنین مطلع نمودن برگزارکنندگان آن نمایشگاه از حضور خود در آن است و موجب خدمت رسانی بهتر برگزارکنندگان می شود و معمولا یک ماه  پیش از آغاز هر نمایشگاه انجام می گیرد.

ترنسفر در تور نمایشگاهی حمل و نقل

با رزرو ترانسفر فرودگاهی در تورنمایشگاهی حمل و نقل در کشور میزبان به هتل و یا نمایشگاه حمل و نقل می توانید در زمان و انرژی صرفه جویی کرده و با رزرو آنلاین ترانسفر در تور نمایشگاهی حمل و نقل راهی مطمئن برای سفرهای درون شهری داشته باشید. با رزرو آنلاین ترانسفر بی دغدغه و با اطمینان و به طور شبانه روز در هر کشوری که میزبان نمایشگاه است به مقصد خود برسید.

قیمت پایین تر در رزرو آنلاین نسبت به ترنسفر های موجود در فرودگاه ها نیز یکی دیگر از مزیت های ترانسفر آنلاین می باشد. و لازم نیست نگران پیدا کردن راننده در مکان های شلوغ و یا حتی لابی هتل خود در کشور میزبان نمایشگاه باشید زیرا راننده با نمایش نام و نام خانوادگی و یا  لوگو شرکتی که ماشین را از آن رزرو کرده اید در سالن ورودی فرودگاه یا لابی هتلتان در انتظار شما خواهد بود. تنوع بالایی نیز در سرویس های نمایشگاه حمل ونقل ترنسفر بر اساس تعداد مسافرین وجود دارد.

زمان خرید و رزور سرویس ترانسفر برای نمایشگاه حمل و نقل حداقل 48 ساعت پیش از پروازبه کشور مقصد می باشد.هزینه ای که به شما اعلام می شود هزینه پایه مبدا به فرودگاه می باشد و هزینه های اضافی برای مسافت های طولانی تر به حومه شهر یا اضافه بار و یا اضافه مسیر و توقف شامل هزینه مازاد می گردد که در صورت لزوم باید شما آنرا به راننده پرداخت کنید.

نکات نهایی برای نمایشگاه حمل و نقل

این روزها آژانس های هواپیماییی بسیاری هستند که تورهای نمایشگاهی و یا حتی تور نمایشگاهی حمل و نقل را برگذار می کنند نکته حائز اهمیت این است که شما بتوانید بهترین تور را انتخاب کرده و از تور نمایشگاهی حمل و نقل لذت ببرید و کاری کنید تا تور نمایشگاهی حمل و نقل هم برای خودتان و هم سازمان یا شرکتی که در آن کار می کنید مفید و سودمند واقع شود.

پس دقت داشته باشید که اسیر تبلیغات دروغین و ادعاهای واهی آژانس های هواپیمایی و برگزارکنندگان نمایشگاه حمل و نقل نشوید و با توجه به نیازتان تعداد شب های اقامت برای نمایشگاه حمل و نقل، تعداد ستاره های هتل نیاز و یا عدم نیاز به ترانسفر و تهیه بلیط ورودی نمایشگاه و همراهی یک مترجم به زبان انگلیسی و فارسی و کشور میزبان را دارید یا نه. و نکته آخری که باید به آن توجه کنید این است که در زمان برگزاری نمایشگاه حدود 50درصد غرفه ها از کشور های دیگر مراجعه می کنند و باید شلوغی هتل های نزدیک به نمایشگاه در تور نمایشگاهی حمل و نقل را مد نظر داشته باشید.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی تایوان

تور نمایشگاهی تایوان

تور نمایشگاهی تایوان هر ساله به وسیله آژانس های مسافرتی، برای بازدید از مناطق دیدنی تایوان و همچنین بازدید و شرکت در نمایشگاه های بین المللی این

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند