تور نمایشگاهی ابزارآلات

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

یکی از شاخه های بسیار مهم در بین انواع نمایشگاه های جهانی مربوط به ابزارآلات است بنابراین تور نمایشگاهی ابزارآلات به صورت دوره ای با بهترین امکانات برگزار می شود. در نظر داشته باشید که این نمایشگاه به طور معمول هر دو سال در میان برگزار شده و تنها کشورهای خاصی را شامل می شود. امورز قصد داریم در خصوص تور نمایشگاهی ابزارآلات سال 2018 صحبت کنیم و شرایط موجود در این مسیر را توضیح دهیم با ما همراه باشید.

معرفی کلی تور نمایشگاهی ابزارآلات

به طور کلی در نمایشگاه های ابزارآلات عموما از بهترین وسایل و لوازم روز دنیا در صنعت های مختلف استفاده می شود. می دانیم که ابزار آلات تنها مربوط به حرفه خاصی نبوده و بسیاری از گزینه های روز دنیا را شامل می شود. در این تور از جدیدترین ابزارآلات رونمایی می شود و روش استفاده و کاربرد هر یک نیز مورد بررسی قرار می گیرد، تولیدکنندگان و همینطور خریداران در این تور حضور به عمل خواهند آورد. در نظر داشته باشید که وقتی صحبت از رزرو تور نمایشگاهی   ابزارآلات می شود اغلب روش های اینترنتی بهترین گزینه محسوب می شود به این ترتیب طرح های تخفیف بسیار عالی نیز در این مسیر دیده می شود.

تور نمایشگاهی ابزارآلات استانبول

نمایشگاه صنایع جانبی مبلمان و همینطور ابزراآلات و یراق آلات استانبول در تاریخ 21 مهر 97 برگزار می شود. برنامه ریزی که برای این نمایشگاه دیده می شود حول محور مبل سازی بوده و البته تمامی ابزارآلات و وسایل مورد نیاز برای ساخت و ساز مبل و همینطور میز و صندلی مورد بررسی قرار می گیرد. در نظر داشته باشید که هر نوع برنامه ریزی در خصوص تور نمایشگاهی ابزارآلات با مشورت از مسافران صورت می گیرد.

در این تور به دلیل محدودیت ظرفیت وجود یک سری افراد بسیار مهم و ضروری است در نظر داشته باشید که با جدیدترین ابزارهای روز دنیا آشنا خواهید شد و همینطور شرایطی برای شما فراهم می شود با بتوانید انواع سیستم های دوخت و دوز مبلمان را نیز مورد بررسی قرار دهید. تاریخ برگزاری نمایشگاه تا 24 مهر 97 است و در خصوص تمدید آن  هنوز پاسخی داده نشده است در نظر داشته باشید که بهترین گزینه برای افرادی که قصد دارند تورهای نمایشگاهی ابزارآلات را انتخاب کنند ،رزرو از طریق سیستم اینترنتی آنلاین است که در ابتدا تمامی توضیحات لازم در این زمینه را ارائه داده است و همینطور هزینه های اضافی آن را نیز به حداقل می رسد.

تور نمایشگاهی ابزارآلات کشاورزی توکیو

تور نمایشگاهی ابزارآلات کشاورزی توکیو در تاریخ 18 مهر 97 برگزار شده و همینطور به مدت دو روز ادامه دار است. در این تور به طور کلی سه مسیر موضوعی برای شما فراهم شده است که می توانید طبق سلیقه خود گزینه های مناسب را مورد بازدید قرار دهید.

اولین غرفه های نمایشگاه مربوط به سیستم های راه اندازی محصول در کشاورزی است که سعی می شود از به روز ترین ابزارآلاتی که در این مسیر مورد نیاز است صحبت شود، غرفه های مسیر دوم در نمایشگاه در خصوص تکنولوژی ها و محصولات کارخانه های گیاهی است که البته بخشی که برای ابزارآلات انتخاب شده است کمی متفاوت از گزینه های دیگر است و شما می توانید با توضیحات روز در این زمینه نیز آشنا شوید.

غرفه های مسیر سوم نیز در خصوص ابزارآلات و همینطور تدارکات دامی است که بهترین گزینه برای افرادی محسوب می شود که قصد دارند در این زمینه به تحصیل به پردازند و اطلاعات خود را افزایش دهند. اینطور که مشخص شده است در تمامی مسیرها افرادی هستند که می توانند راهنمایی های لازم را به شما کنند. اینطور که مشخص است استقبال دانشجویان ازنمایشگاه ابزارآلات بسیار بیشتر از افراد دیگر است.

تور نمایشگاهی ابزارآلات ژاپن

یکی دیگر از نمایشگاه های ابزارآلات که در ژاپن برگزار می شود بیشتر به لوازم جانبی که در منزل مورد نیاز است مربوط است. به طور کلی در این نمایشگاه که در تاریخ 19 و 20 مهر 97 برگزار می شود و انواع ابزار آلات مختلف مورد پوشش قرار داده شده است شما می توانید با ابزار های دستی در مکانیک و تعمیرات به خوبی آشنا شوید. به عنوان مثال بهترین و به روز ترین سخت افزارهای ساختمانی در زمینه برف روبی و همینطور نمک پاش ها مورد بررسی قرار می گیرد. یک سری ابزارهای کشاورزی و همینطور جنگلداری نیز در این مسیر معرفی خواهد شد.

در نظر داشته باشید که انواع ابزارهای نجاری و مواد تعمیر در تور نمایشگاهی ابزارآلات به طور دقیق برای عموم افراد معرفی می شود.

برای شرکت در تورهای نمایشگاهی ابزارآلات ژاپن باید حداقل 22 سال سن داشته باشید و شرایط سنی شما مورد بررسی قرار می گیرد. مدارک شغلی مرتبط از دیگر مدارکی است که در تور نمایشگاهی ابزارآلات مورد بررسی قرار خواهد گرفت در نظر داشته باشید که فرد باید گذرنامه ای با 7 ماه اعتبار داشته باشد .

تور نمایشگاهی ابزارآلات دوخت و دوز ترکیه

این نمایشگاه در تاریخ 29 شهریور سال 97 برگزار می شود و مکان اصلی آن نیز استانبول و یا ازمیر خواهد بود. در این نمایشگاه با دستگاه های دوخت و دوزی آشنا می شوید که قطعا شما را در فکر فرو خواهد برد. خوشبختانه اینطور که مشخص شده است در تور نمایشگاهی ابزارآلات دوخت و دوز بهترین امکانات برای افراد در نظر گرفته شده است و این موضوع سبب می شود که افراد بتوانند با امکانات عالی سفری خاطره انگیز داشته باشند. خرید و فروش این نمایشگاه ازاد است و این موضوع سبب می شود که افراد مختلفی از تولیدهای دوخت و دوز سراسر دنیا به بازدید از این نمایشگاه بیایند.

به طور کلی در ابتدا غرفه هایی وجود دارد که شما را با ابزارآلات دستی آشنا می کند و سپس غرفه های ابزارهای بسیار مجهز وارد میدان می شود در نظر داشته باشید که عموما این نمایشگاه به صورت دو سال یک بار برگزار می شود و طرح های بسیار جدیدی برای معرفی دارد اینطور که مشخص شده است برای شرکت در این نمایشگاه باید بلیط تهیه کنید که بلیط ها دارای درجه بندی خاصی هستند که می توانید طبق شرایط موجود خریداری کنید.

تور نمایشگاهی ابزارآلات نساجی استانبول

همانطور که متوجه شدیم به طور کلی تورهای نمایشگاهی ابزارآلات 2018 بیشتر مربوط به ترکیه و استانبول است که برای ایرانیان می تواند انتخاب جالبی به نظر برسد زیرا نیاز به تهیه ویزا ندارند و این موضوع بسیار ارزان و مناسب خواهد بود.

در نمایشگاه ابزارآلات نساجی تنها عده خاصی می توانند حضور به عمل آورند و بازدید از آن برای عموم افراد مجاز نیست در نظر داشته باشید که عموما بهترین بازارآلات روز دنیا در این نمایشگاه مورد بررسی قرار می گیرد و شما می توانید ماشین های پارچه بافی را از نزدیک مورد بررسی قرار دهید. خوشبختانه هر ساله از این تور بسیار استقبال می شود و افراد علاقمند به مشارکت در تورهای نمایشگاهی ابزارآلات نساجی هستند. هزینه ای که برای این تور در نظر گرفته شده است به نسبت گزینه های دیگر بسیار ارزان و مناسب تر است و این موضوع می تواند به نفع افرادی باشد که قصد دارند سفری ارزان و مطمئن داشته باشند. در نظر داشته باشید که همیشه بهترین شرایط برای افرادی فراهم می شود که تور نمایشگاهی ابزارآلات را به صورت اینترنتی و با قیمتی ارزان رزرو کرده باشند.

تور نمایشگاهی ابزارآلات اتومبیل تایوان

نمایشگاه ابزار آلات اتومبیل تایوان بهترین و مناسب ترین گزینه هایی است که در تور نمایشگاهی دیده می شود در نظر داشته باشید که در این تور می توانید با تکنولوژی هایی که قرار است در آینده برای تعیمیرات اتومبیل مورد استفاده قرار بگیرد آشنا  شوید خوشبختانه اینطور که مشخص شده است در تور نمایشگاهی ابزارآلات می توانید از بهترین افراد متخصص در زمینه اتومبیل دیدن کنید و سوالات خود را به صورت حضوری بپرسید در این نمایشگاه تنها یک غرفه برای خرید و فروش فراهم شده است و سایر غرفه ها دارای امکانات ویژه ای هستند که تنها در وضعیت تئوری دنبال می شود و شاید هنوز محصول مورد نظر برای فروش روانه بازار نشده شده است.

تاریخ دقیق این نمایشگاه اعلام نشده است اما به نظر می رسد که در فصل پاییز و در ماه آبان بتوان از این نمایشگاه دیدن کرد. در نظر داشته باشید که بخشی از نمایشگاه به صورت یک همایش دنبال می شود شما می توانید با بهترین افراد در زمینه های مختلف ارتباط بگیرید. درنظر داشته باشید که بازدید از هر غرفه با زمان بندی همراه است و بهتر است که نظم اعلام شده رعایت شود.

تور نمایشگاهی ابزارآلات صنایع چوب اصفهان

تور نمایشگاهی ابزارآلات در ایران نیز برگزار می شود و طرفداران مخصوص به خود را دارد به عنوان مثال تور نمایشگاهی ابزارآلات چوبی در اصفهان در تاریخ 14 تیر 97 برگزار می شود و هم اکنون شرایط رزرو این تور فراهم شده است در نظر داشته باشید که هزینه های تورهای داخلی به نسبت تورهای خارجی بسیار ارزانتر و مناسب تر است.

تور نمایشگاهی ابزارآلات شیراز

این تور در تاریخ 3 مرداد در شیراز برگزار می شود و بازدید از آن برای عموم افراد آزاد است شما می توانید همین حالا تور نمایشگاهی ابزارآلات شیراز را رزرو کنید در نظر داشته باشید که این تور برای عموم افراد انتخابی جالب خواهد بودو همینطور ورود کودکان نیز به این فضا رایگان و مجاز است.

مراحل رزرو تور نمایشگاهی ابزارآلات

شما برای رزرو تور نمایشگاهی ابزارآلات باید به صورت اینترنتی اقدام کنید در این مسیر در ابتدا وارد بخش رزرو تورهای نمایشگاهی می شوید و شاخه مورد نظر را انتخاب می کنید، در واقع شاخه بندی ها به صورت لیست به شما نمایش داده می شود و این موضوع انتخاب را ساده تر می کند. پس از انتخاب شاخه مورد نظر لیستی از تاریخ و مقصدهایی که با موضوع انتخابی شما سازگار باشد نشان داده خواهد شد به این ترتیب می توانید گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. سپس نوبت به وارد کردن اطلاعات شما خواهد بود در وارد کردن اطلاعات خود سعی کنید تمامی موارد را به درستی تکمیل کرده و سعی کنید بخش های ستاره دار را به درستی تکمیل کنید. در نظر داشته باشید که همیشه رزرو تور نمایشگاهی ابزارآلات به نوعی از دسته موارد آسان و ارزان محسوب می شود.

در مرحله بعد از شما سوال می شود که آیا با اطلاعات وارد شده موافق هستید و در واقع صحت اطلاعات را مجدد از شما خواهند پرسید و پس از تایید به سادگی می توانید پرداخت انلاین داشته باشید و در نهایت رزرو تور نمایشگاهی ابزارآلات به طور دقیق تایید خواهد شد.

دعوت نامه تور نمایشگاهی ابزارآلات

با توجه به بررسی های انجام شده دعوت نامه تورهای نمایشگاه ها برای کشورهایی که برای ورود به آنها نیاز به تهیه ویزا است از واجبات محسوب می شود. به این ترتیب برای اخذ دعوت نامه باید بتوانید روشی را انتخاب کنید.

دعوت نامه برگه ای است که از شما برای ورود به کشوری دعوت می کند در این برگه مشخص شده است که شما می خواهید با چه هدفی وارد کشور شوید و مدت اقامت شما چند روزه است در نظر داشته باشید عموما چنین برگه ای با مهر و امضا فرد و یا ارگان خاصی همراه است که باید طبق تاریخ اعلام شده باشد.

اگر فردی از دوست و یا آشنای شما در کشور مقصد سکونت داشته باشد که کارتان بسیار آسان است اما اگر این گزینه نباشد باید به دنبال شرایطی باشید تا دعوت نامه برایتان ارسال شود عموما یک سری از نمایشگاه ها خود داوطلب هستند که دعوت نامه هایی ارسال کنند به این ترتیب به سادگی می توانید با یک ایمیل و درخواست مشخص دعوت نامه مورد نظر را دریافت کنید.

مدارک تور نمایشگاهی ابزارآلات

یک سری مدارک برای تور نمایشگاهی ابزارآلات مورد نیاز است که مورد بررسی قرار می دهیم. در ابتدا باید پاسپورت شما اعتبار داده باشد و عموما اعتبار 7 ماهه مورد نیاز است. دو برگ از پاسپورت باید خالی باشد. شما نیاز به ارائه مدرک شغلی برای بعضی از نمایشگاه ها دارید و در تور نمایشگاهی ابزارآلات نیز اغلب از شما مدرک شغلی خواسته می شود. بهتر است که مدارک مالی مناسبی ارائه دهید در نظر داشته باشید که مدارک شما باید دارای تعریف صحیحی از بودجه شما باشد و مشخص کند که در مدتی که در کشور مقصد هستید مشکلی از نظر مالی نخواهید داشت.

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی ابزارآلات

زمان بندی که برای رزرو تور نمایشگاهی ابزارآلات دیده می شود اغلب به صورت جدول شده در سایت اعلام می شود اگر می خواهید از سفر جا نمانید بهتر است در روزهای اولیه که تایم اعلام می شود رزرو خود را به مراحله تایید برسانید بارها دیده شده است که افراد رزرو خود را به روزهای پایانی موکول می کنند و از تور نمایشگاهی ابزارآلات جا می مانند. به طور کلی برای رزرو تور نمایشگاهی ابزارآلات خارجی بهترین تایم دو هفته قبل از سفر است به این ترتیب می توانید فرصت کافی برای تکمیل مدارک خود نیز داشته باشید. در نظر بگیرید که در بررسی های اخیر زمانبدی های مشخصی برای تور نمایشگاهی ابزارآلات خارجی و داخلی در نظر گرفته شده است که کار را اسانتر می کند.

نکات مهم تور نمایشگاهی ابزارآلات

عموما 3 روز طول می کشد که تا رزرو شما در مرحله تایید قرار بگیرد این تایم را منتظر بمانید. افرادی که مدارکشان کامل است نیز در صورتی که دعوت نامه داشته باشند می توانند برای رزرو تورهای نمایشگاهی ابزارآلات از آژانس مسافرتی فرصت بگیرند.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی در و پنجره

تورهای نمایشگاهی در و پنجره تورهایی هستند جهت بازدید فعالان حوزه های ساختمانی اعم از پیمانکاران تا تولید کنندگان مواد اولیه ساختمان. تور نمایشگاهی در

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند