تور نمایشگاهی کامپیوتر

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی کامپیوتر بهترین فرصت برای حضور در یک رویداد بین المللی در سطح جهان می باشد. سفر با تور نمایشگاهی کامپیوتر ارمغان و دستاوردهای بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه می کنیم تا انتها همراه ما باشید.

تور نمایشگاهی کامپیوتر

در میان تورهای نمایشگاهی تخصصی می توان به تور نمایشگاهی کامپیوتر اشاره کرد. این تور که از متقاضیان بسیاری برخوردار است مناسب کسانی است که به دنیای کامپیوتر و فناوری اطلاعات علاقه بسیاری دارند و البته در این زمینه نیز از تخصص کافی در مقاطع مختلف تحصیلی و آموزشی برخوردارند.

با توجه به این موضوع قصد داریم در این مقاله در رابطه با لیست تور نمایشگاهی کامپیوتر، شهرهای برگزار کننده این نمایشگاه، زمان برگزاری برای حضور در آن از طریق تورهای نمایشگاهی، موضوعات مرتبط در آن، دریافت دعوتنامه و مدارک لازم برای آن و چند مورد دیگر اطلاعات مناسبی را در اختیارتان قرار دهیم؛ بنابراین اگر شما دوست عزیز علاقه مند به این تخصص هستید توصیه می کنیم با تور نمایشگاهی کامپیوتر به شهرهای مختلفی که این نمایشگاه در آن ها برگزار می شود سفر نمایید. 

تور نمایشگاهی کامپیوتر در آلمان

آلمان یکی از کشورهایی است که در حوزه برگزاری نمایشگاه های مختلف تخصصی در دنیا حرف اول را می زند. نمایشگاه های مختلفی در این کشور همه ساله برگزار می شوند و با توجه به این موضوع افراد بسیاری برای حضور در این رویدادها از طریق تور نمایشگاهی اقدام می کنند. یک از نمایشگاه های شناخته شده این کشور نمایشگاه کامپیوتر با نام Cebit می باشد. برای حضور در این همایش می توانید از طریق تور نمایشگاهی کامپیوتر سفر خود را آغاز کنید.

تور نمایشگاهی Cebit در شهر هانوفر برگزار می شود و یک رویداد مهم بین المللی محسوب می گردد. این نمایشگاه در سال های متوالی به عنوان برترین و بزرگ ترین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر و فناوری اطلاعات در دنیا شناخته شده است. اگر هم چنان با ما همراه باشید در رابطه با زمان برگزاری این نمایشگاه و همچنین موضوعات جاری در آن اطلاعات مناسبی را کسب خواهید کرد.

تور نمایشگاهی کامپیوتر در شهر هانوفر

هانوفر یکی از شهرهای معروف و شناخته شده آلمان است که در چند سال اخیر میزبانی بسیاری از نمایشگاه ها را بر عهده گرفته است. با توجه به این موضوع قصد داریم در رابطه با یکی از نمایشگاه های تخصصی که در این شهر برگزار می شود اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم. تور نمایشگاهی کامپیوتر همان طور که در بخش بعدی اشاره کردیم با نام Cebit در هانوفر آلمان برگزار می شود.

این تور با هدف آشنایی با دنیای پر رمز و راز کامپیوتر و فناوری اطلاعات برگزار می شود. جالب است بدانید که نمایشگاه Cebit از مهم ترین نمایشگاه های تخصصی در زمینه کامپیوتر در سطح آلمان و همچنین جهان است بنابراین می توان آن را یک رویداد بسیار بزرگ در این شاخه به شمار آورد. موضوعات مختلفی در این زمینه در این نمایشگاه به بحث گذاشته می شوند که در بخش بعدی به آن ها خواهیم پرداخت.

زمان برگزاری تور نمایشگاهی کامپیوتر در شهر هانوفر

از مهم ترین موضوعاتی که در رابطه با تورهای نمایشگاهی باید به آن توجه نمود زمان و تاریخ برگزاری آن ها در مکان و شهر مورد نظر می باشد. با توجه به این موضوع در این بخش در رابطه با زمان برگزاری تور نمایشگاهی کامپیوتر در شهر هانوفر به گفتگو با شما عزیزان خواهیم پرداخت. توصیه می کنیم اگر قصد حضور در این نمایشگاه بین المللی و تخصصی را دارید با بررسی زمان تعیین شده برنامه ریزی خود را به انجام برسانید.

 در سال 1397 این نمایشگاه در تاریخ 21 خرداد برابر با یازده ژوئن 2018 در شهر هانوفر افتتاح می شود و در 25 خرداد مصادف با پانزده ژوئن به پایان می رسد؛ بنابراین اگر مسئول شرکت و یا سازمانی هستید که زمینه تخصصی شما کامپیوتر و فناوری اطلاعات است توصیه می کنیم از طریق تور نمایشگاهی کامپیوتر هانوفر در این نمایشگاه شرکت نمایید.

تور نمایشگاهی کامپیوتر Cebit

در چند بخش قبلی به نمایشگاه کامپیوتر به نام Cebit در کشور آلمان و شهر هانوفر اشاره کردیم. در این بخش قصد داریم اطلاعات کلی در رابطه با این نمایشگاه در اختیار دوستان علاقه مند به تخصص کامپیوتر قرار دهیم. تور نمایشگاهی کامپیوتر که در شهر هانوفر در تاریخ 21 خرداد برگزار خواهد شد در رابطه با موضوعات مختلف در زمینه کامپیوتر و فناوری اطلاعات افراد شرکت کننده را با چالش های بسیاری روبه رو خواهد کرد.

 از مهم ترین موضوعات در این نمایشگاه بین المللی می توان به سیستم های هوشمند دیجیتال، ارائه انواع مختلف کامپیوترهای نوت بوک، سرویس های مختلف آی تی و همچنین مشاوره در این زمینه و چندین موضوع دیگر اشاره کرد. تور نمایشگاه کامپیوتر در شهر هانوفر از پر مخاطب ترین تورهای نمایشگاهی در دنیا شناخته می شود.

شرکت کنندگان تور نمایشگاهی کامپیوتر هانوفر

برای برخورداری از تور نمایشگاهی کامپیوتر هانوفر افراد مختلفی می توانند هدف قرار گیرند که در این بخش به معرفی آن ها خواهیم پرداخت. تجار و کارشناسان در عرصه کامپیوتر از مهم ترین دعوت شوندگان به نمایشگاه کامپیوتر هانوفر آلمان می باشند. فعالان در این عرصه و مخصوصا فناوری اطلاعات نیز می توانند در لیست دعوت شوندگان برای حضور در نمایشگاه قرار گیرند.

 در کنار این افراد می توان به مدیران سازمان و شرکت های تخصصی کامپیوتر اشاره کرد. انجمن ها و اتاق های فعال نیز می توانند در تیرس انتخاب تور نمایشگاه کامپیوتر هانوفر آلمان قرار گیرند؛ اما اگر شما خواننده عزیز تصور می کنید می توانید به عنوان یک میهمان و بازدید کننده در این نمایشگاه حضور داشته باشید می توانید به رزرو تور نمایشگاهی کامپیوتر هانوفر از طریق سایت مذکور اقدام نمایید.

فرم درخواست تور نمایشگاهی کامپیوتر هانوفر

همان طور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم افراد و فعالان مختلفی می توانند به عنوان شرکت کننده به رزرو تور نمایشگاهی کامپیوتر هانوفر اقدام نمایند. سایت مسافرتی مذکور به عنوان برگزار کننده تورهای مختلف از جمله نمایشگاهی آماده ارائه اطلاعات کامل جهت رزرو تور نمایشگاه کامپیوتر هانوفر می باشد.

برای دریافت فرم مربوط به رزرو این نوع تور می توانید وارد سایت مذکور شوید و از طریق تورهای نمایشگاهی درخواست خود را برای رزرو تور نمایشگاهی کامپیوتر با نام Cebit اعلام کنید. کارشناسان با تجربه در این زمینه در سایت مذکور به صورت بیست و چهار ساعته برای راهنمایی شما عزیزان اعلام آمادگی می نمایند؛ بنابراین پس از بررسی های لازم اقدام به رزرو این تور تخصصی برای حضور در آلمان از طریق سایت مذکور نمایید.

موضوعات تور نمایشگاهی کامپیوتر هانوفر

از مهم ترین مباحث در رابطه با تورهای نمایشگاهی کسب اطلاعات لازم در رابطه با موضوعاتی است که در این نمایشگاه ها به آن ها پرداخته خواهد شد. سفر با تور نمایشگاه کامپیوتر هانوفر برای شما اطلاعات مناسب و تخصصی را در برخواهد داشت. از مهم ترین موضوعاتی که در این نمایشگاه با آن مواجه خواهید شد می توان به تولیدات تازه در عرصه کامپیوتر و به خصوص شبکه اشاره کرد.

 بسیاری از دستاوردهای تازه و دیده نشده را می توان در این نمایشگاه برای اولین بار مشاهده کرد. اطلاعات مناسبی که از محصولات و تکنولوژی در زمینه کامپیوتر و فناوری اطلاعات در این نمایشگاه کسب خواهید کرد زمینه را برای خرید و فروش محصولات و همچنین تبادل اطلاعات برای شما هموارتر خواهد کرد. حضور متخصصین و فعالان و همچنین تجار از مهم ترین موضوعاتی است که در سفر با تور نمایشگاهی کامپیوتر با آن مواجه خواهید شد.

محصولات ارائه شده در تور نمایشگاهی کامپیوتر هانوفر

از مهم ترین موضوعاتی که در رابطه با تور نمایشگاه کامپیوتر هانوفر با آن مواجه خواهید شد ارائه محصولات جدید و تازه در این نمایشگاه می باشد. بسیاری از این محصولات در واقع به صورت نرم افزاری و یا فرصت شغلی برای بازدید کنندگان خواهد بود که می توان به منابع انسانی، مراکز داده، تحقیق و نوآوری، راه حل های مربوط به اینترنت اشیاء و چندین محصول دیگر اشاره کرد.

 اما از مهم ترین موارد در این نمایشگاه ایجاد فرصت های مناسب شغلی است که با حضور در نمایشگاه هانوفر می توان از آن بهره مند شد. از مهم ترین موضوعات در رابطه با تور نمایشگاهی کامپیوتر دریافت دعوتنامه برای حضور در این نمایشگاه می باشد. در ادامه اطلاعات کامل تری در این زمینه در اختیارتان قرار خواهیم داد.

سفر با تور نمایشگاهی کامپیوتر هانوفر با دعوتنامه نمایشگاهی

از مهم ترین موضوعاتی که در رابطه با سفر با تور نمایشگاهی هانوفر باید به آن توجه شود دریافت دعوتنامه نمایشگاهی از برگزار کنندگان این رویداد می باشد. دعوتنامه نمایشگاهی برای حضور در این نمایشگاه از ملزومات شناخته می شود. دعوتنامه ها انواع مختلفی دارند که در بین آن ها دعوتنامه نمایشگاهی از اهمیت بسیاری برخوردار است.

 اما شاید این سؤال در ذهنتان خطور کند که دلیل داشتن دعوت نامه برای شرکت در نمایشگاه تخصصی کامپیوتر هانوفر چیست و چرا این دعوتنامه از اهمیت بالایی برخوردار است؟ در پاسخ باید عنوان کنیم که برای سفر به کشور آلمان برای حضور در نمایشگاه های این کشور از جمله نمایشگاه Cebit باید ویزای این کشور را دریافت کنید. برای دریافت ویزا نیز باید به سفارت خانه آلمان در تهران مراجعه نمایید. با ارائه دعوتنامه روند کار اخذ ویزای شما هموارتر خواهد شد.

اطلاعات دعوتنامه نمایشگاهی کامپیوتر هانوفر

دعوتنامه نمایشگاهی آلمان برای حضور در رویداد مهمی همچون نمایشگاه کامپیوتر هانوفر از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه شود؛ اما نکته مهم تر این جاست که باید اطلاعات داخل دعوتنامه به صورت کامل و دقیق ذکر شده باشند. از مهم ترین آن ها می توان به اطلاعات کامل دعوت کننده برای حضور در نمایشگاه هانوفر اشاره کرد.

در کنار اطلاعات مربوط به دعوت کننده باید اطلاعات کاملی از مشخصات فرد دعوت شونده به نمایشگاه Cebit نیز کاملاً در این نامه ذکر شده باشد. در کنار اطلاعات فرد دعوت شونده و دعوت کننده باید اطلاعات کامل و دقیقی در رابطه با هدف سفر به آلمان، محل اقامت و همچنین هزینه های جاری نیز در این دعوتنامه ذکر شده باشد. با دریافت این دعوتنامه می توانید به سفارت آلمان مراجعه کنید و مراحل اخذ ویزا را به انجام برسانید و در انتها سفر خود را با تور نمایشگاهی کامپیوتر آغاز کنید.

مدارک لازم جهت سفر با تور نمایشگاهی کامپیوتر هانوفر

برای سفر با تور نمایشگاهی کامپیوتر هانوفر باید مدارک مشخصی را آماده نمایید که در این بخش به بیان آن ها خواهیم پرداخت. از مهم ترین مدارک که برای حضور در این نمایشگاه به آن نیاز خواهید داشت می توان به اصل و کپی از اسنادی مانند مالی، ملکی و شغلی اشاره کرد.

 با توجه به این موضوع فرد باید در حساب سه ماه آخر خود پس اندازی بالغ بر 50 میلیون تومان داشته باشد. از تمامی صفحات شناسنامه باید کپی تهیه شود و به همراه سه عکس رنگی تمام رخ جدید ارائه شود. از دیگر مدارک می توان به پاسپورت با اعتبار مشخص هفت ماهه اشاره کرد. ضمانت بانکی برای هر فرد به ارزش سی میلیون تومان به عنوان ضمانت شما برای برگشت از این کشور نیز از دیگر مدارک جهت حضور در این نمایشگاه می باشد.

دریافت ویزای نمایشگاهی کامپیوتر هانوفر

دریافت ویزا نیز یکی از موضوعاتی است که برای سفر با تور نمایشگاهی کامپیوتر هانوفر آلمان باید به آن توجه شود. حضور در یک کشور خارجی به هر دلایلی که باشد تنها با اخذ ویزای مربوط به آن کشور امکان پذیر است. برای حضور در نمایشگاه تخصصی به نام Cebit در هانوفر آلمان نیز باید به دریافت ویزای نمایشگاهی آلمان اقدام نمایید.

 با تکمیل مدارکی که در بالا به آن ها اشاره شد می توانید به سفارت خانه آلمان در کشورمان مراجعه کنید و مدارک خود به همراه دعوتنامه را برای اخذ ویزای این کشور به این سازمان ارائه دهید. اگر زمان و وقت کافی برای اخذ ویزای آلمان را ندارید می توانید مراحل انجام اخذ ویزا را به کارشناسان سایت مسافرتی مذکور بسپارید و خود را برای آغاز سفر با تور نمایشگاه کامپیوتر هانوفر آماده نمایید.

نکات مهم در رابطه با نمایشگاه کامپیوتر هانوفر آلمان

برای رزرو تور نمایشگاهی کامپیوتر هانوفر در کشور آلمان توصیه می کنیم به چند نکته مهم و ضروری توجه نمایید.

  • رزرو این تور را از طریق سایت های مسافرتی معتبر و قابل اعتماد به انجام برسانید. در این راستا می توانید رزرو تور نمایشگاه هانوفر آلمان را از طریق سایت مسافرتی مذکور به انجام برسانید.
  • در زمان رزرو به مدت زمان دایر بودن نمایشگاه Cebit توجه نمایید. این نمایشگاه در سال 97 از 21 تا 25 خرداد دایر می باشد.
  • برای اقامت در کشور آلمان و شهر هانوفر در مدت زمان برگزاری نمایشگاه اقامتگاه مناسبی برای رزرو کنندگان تور در نظر گرفته شده است که در زمان رزرو می توانید از آن مطلع شوید.
  • رزرو بلیط رفت و برگشت از طریق برگزار کنندگان تور انجام خواهد شد.

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی کامپیوتر هانوفر آلمان

تور های نمایشگاهی به مانند تورهای مسافرتی و توریستی از درخواست کنندگان بالایی برخوردارند. مزیت های سفر با تور نیز از مهم ترین دلایلی است که باعث افزایش متقاضی برای رزرو می شود.

با توجه به این موضوع توصیه می کنیم در زمانی مناسب و در محدوده زمانی مشخص اقدام به رزرو این تور نمایید و به هیچ عنوان رزرو این تور نمایشگاهی را به ساعات آخر موکول نکنید. با توجه به این موضوع می توانید اطلاعات بیشتر و کامل تری در رابطه با تور نمایشگاه کامپیوتر هانوفر را از طریق کارشناسان مربوطه دریافت نمایید.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی چین

تور نمایشگاهی چین

تور نمایشگاهی چین در شهر گوانگجو برگزار می شود. گوانگجو از دسته شهرهای مشهور در جهان است که خیلی از افراد این شهر را به

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند