تور نمایشگاهی مالزی

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی مالزی

برای اینکه به بازارهای جهانی برسیم و حرکتی به سوی اقتصاد بازار جهانی داشته باشیم، باید در تور نمایشگاهی مالزی شرکت کنیم تا همیشه همگام با اقتصاد دنیا و فناوری های دنیا باشیم. در این صورت است که می توانیم نگاهی مدبرانه به سوی خواسته های مشتریان در بازارهای مختلف جهانی داشته باشیم. تور نمایشگاهی مالزی برای دستیابی به اهداف شما کمک می کند. یکی از راه های مهم برای معرفی و شناسایی قابلیت های فنی حضور و شرکت در تور نمایشگاهی مالزی است که سکویی مهم برای تبادل اطلاعات با علم روز دنیا است.

چرا نمایشگاه ها؟

همانطور که همه می دانیم نمایشگاه ها دامنه ای برای تبادل اطلاعات روز و دست یابی به علم، صنعت، انتقال و پذیرش فناوری های روز دنیا است. هر گروه با مشارکت در نمایشگاه ها باعث می شوند تا توانایی ها و مهارت های یک واحد یا چند واحد تولیدی و آموزشی صاحبان صنایع به نمایش گذاشته شود و به این صورت زمینه ای برای حضور و دست یابی به بازارهای جدید فراهم شود. نمایشگاه به گونه ای یک تبلیغ از تولید کننده ها، توزیع کننده ها و حتی مصرف کننده های کالاها است که در زمان و مکان مناسب برای افراد جامعه بهترین شرایط را فراهم می کند.

در تعریف کلی از نمایشگاه می توان گفت یک مکان برای نمایش در آوردن پیشرفت های منطقه یا کشور است. در این صورت برگزاری نمایشگاه پله کانی برای افزایش و بالا بردن سطح اطلاعات علمی و فنی بازدید کنندگان و برگزار کنندگان تور نمایشگاهی مالزی است.

هدف از برگزاری نمایشگاه ها

اهداف مختلفی برای برگزاری نمایشگاه ها وجود دارد. این نمایشگاه ها فقط به منظور اهداف و فعالیت های تجاری برگزار نمی شوند. چرا که دستاوردهای یک نمایشگاه فراتر از مبادلات تجاری نمایشگاه و غرفه داران است. یکی از مهم ترین اهداف، ایجاد ارتباط بین ملت ها است تا با ایجاد ارتباط و دوستی بتوانند با هم ارتباط برقرار کنند. یکی دیگر از اهداف مهم شیوه ای برای تبلیغات و بازاریابی است که امروزه بازده مستقیمی داشته است.

ما نیز با تور نمایشگاهی مالزی سعی می کنیم آن بازده مورده نظر را در ارتباط با صنعت و فناوری روز خودمان داشته باشیم. یعنی شرایطی ایجاد می کنیم تا صاحبان صنایع ما نیز بتوانند با کمترین هزینه به تور نمایشگاهی مالزی بروند و از بهترین دانش بهره ببرند و دانش خود را ارائه بدهند. این نمایشگاه ها ارتباطی بین هر دو گروه غرفه دار و بازدید کننده ایجاد می کند که تا مدتی می توانند ارتباط بین خود را حفظ کنند.

امروزه نمایشگاه ها از جایگاه ویژه ای در میان ملت های مختلف برخوردار است که برای تکامل جوامع و یافتن بازارها فروش و توسعه وجود نمایشگاه بسیار مهم است. شما نیز برای دیدن نمایشگاه با تور نمایشگاهی مالزی همراه شوید.  تور نمایشگاهی مالزی

چرا در نمایشگاه ها حضور پیدا کنیم؟

یکی از عوامل مهم حضور در نمایشگاه ها تجارت است. وقتی کالایی را تولید می کنید، هدف اولیه فروش و تولید انبوه آن است. می توان گفت یکی از مهم ترین روندها بازاریابی برای کالاهایی است که می توان از طریق نمایشگاه انجام داد. از طریق حضور در نمایشگاه می توان سلیقه و نیازهای متنوع بازار را دید. البته با حضور در نمایشگاه های بین المللی می توان رقبای موجود در سطح بین المللی را شناخت و از روند توسعه کالاهای آن باخبر شد. حضور در نمایشگاه فرصتی برای فرد بازدید کننده ایجاد می کند که بتواند از نزدیک محصولات را ببیند، آنها را لمس کند و با تجربه دیدن محصولات کارهایی را انجام دهد که غیر حضوری از پس آنها بر نمی آید.

تور نمایشگاهی مالزی

وقتی راهی سفر به مالزی می شوید و کارهای خود را به آژانس می سپارید، مواردی توسط آژانس برای شما انجام می شود. یکی از مهم ترین شرایط ، گرفتن ویزای توریستی توسط آژانس است. در مرحله بعدی آژانس شرایط اقامت در بهترین هتل را برای شما فراهم می کند و جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که این هتل قبل از حضور شما در مالزی رزرو می شود.

تور همچنین خدمات رفت و برگشت را برای بازدیدکنندگان نمایشگاه فراهم می کند. در زمان حضور در شهر مالزی نیز تورها خدماتی مانند رفت و برگشت به محل برگزاری نمایشگاه را  برای شما فراهم می کند و در زمان تفریح شما را به نقاط گردشگری مالزی می برد. البته باید بدانید که تور، بیمه حوادث بین المللی را نیز برای مسافر فراهم می کند تا در صورت بروز هر گونه مشکلی بتوان از آنها استفاده کرد.

نمایشگاه ها و لیست نمایشگاه های مالزی

هر ساله نمایشگاه های مختلفی در مالزی برگزار می شود که متقاضیان زیادی برای شرکت دارد. چند مورد از این نمایشگاه ها را در اینجا نام می بریم تا شما نیز بتوانید از تور نمایشگاهی مالزی برای شرکت در آنها استفاده کنید. تور نمایشگاهی مالزی بهترین فرصت را برای حضور شما در نمایشگاه فراهم می کند.

نمایشگاه فلزات مالزی

یکی از بزرگترین نمایشگاه هایی که در مالزی برگزار می شود و دارای چیزی بیش از 20 سال تجربه می باشد نمایشگاه فلزات مالزی است. این نمایشگاه در زمینه فلزات و ماشین آلات کار می کند و توانسته با نمایش تجهیزات ماشین آلات و صنعتی، تولید کنندگانی از سرتاسر جهان را به خود جذب کند. این نمایشگاه فرصت های نابی برای تمامی فروشندگان و خریداران فراهم می کند تا با تور نمایشگاهی مالزی همراه شوند و از بهترین غرفه ها بازدید کنند و همچنین غرفه ای در نمایشگاه داشته باشند.

نام و آوازه این نمایشگاه به علت فراهم آوردن محیطی مناسب برای تولیدکنندگان و به نمایش در آوردن بهترین و جدید ترین محصولات صنعتی به بازدیدکنندگان، آنها را مجبور به فکر و ایجاد ایده های تجارت و پیشرفت می کند. شما نیز اگر می خواهید در نمایشگاه بین المللی مالزی شرکت کنید و تجهیزات را ببینید و صنایع خود را به نمایش بگذارید، فرصت را از دست ندهید و با تور نمایشگاهی مالزی همراه شوید.

تور نمایشگاهی صنایع غذایی مالزی

یکی دیگر از نمایشگاه هایی که افراد را با تور نمایشگاهی مالزی راهی سفر به مالزی می کند، تور نمایشگاهی صنایع غذایی مالزی است. در این نمایشگاه انواع غذاهای بین المللی به نمایش گذاشته می شوند. این نمایشگاه هر ساله در مالزی برگزار می شود و متقاضیان زیادی برای بازدید از نمایشگاه و همچنین گرفتن غرفه در آن حضور پیدا می کنند. انواع غذاهای مختلف و صنایع کاربردی در آنها در نمایشگاه به نمایش گذاشته می شود. این نمایشگاه در تابستان برگزار می شود و متقاضیان تور نمایشگاهی مالزی می توانند زودتر در آژانس ها ثبت نام کنند و اقدامات اولیه را انجام دهند.

تور نمایشگاهی مالزی با نمایشگاه کافه مالزی

یکی دیگر از نمایشگاه های منحصر بفردی که در مالزی و در شهر کوالالامپور برگزار می شود، نمایشگاه کافه مالزی است. این نمایشگاه را می توان گفت که بزرگترین رویایی و گردهمایی صنعت قهوه و چای در این کشور است. این نمایشگاه تمامی تجهیزات، ماشین آلات، لوازم جانبی، محصولات و تولیدات مختلف کشورهای مختلف را به نمایش می گذارد. در آسیا نیز روزانه به صنعت قهوه و دوستداران کافئین افزوده می شود و متقاضیان به دنبال پیدا کردن تجربه های جدید و علمی از قهوه و نوشیدن قهوه دارند. تور نمایشگاهی مالزی شما را به نمایشگاه می برد و می توانید از آخرین تغییرات و توسعه های صنعت و تکنولوژی قهوه باخبر شوید و از فرصت تجاری ایجاد شده بهره ببرید. تور نمایشگاهی مالزی بهترین رویدادی است که می تواند برای شما اتفاق بیفتد. عطر و طعم قهوه واقعی را در تور نمایشگاهی مالزی خواهید دید.

 نمایشگاه مهندسی برق و مکانیک مالزی

صنعت برق یکی از مهم ترین نمایشگاه های حوزه انرژی در منطقه است. این نمایشگاه در مالزی و در شهر کوالالامپور برگزار می شود. در این نمایشگاه موضوعاتی مانند پوشش تولید، انتقال و توزیع برق، بخش های انرژی تجدید پذیر و هسته ای و استفاده از صنایع روشنایی و برق مطرح می شود. در این نمایشگاه از بروزترین تکنولوژی ها در صنعت برق استفاده می شود. این نمایشگاه یکی از بهترین نمایشگاه هایی است که می توانید با تور نمایشگاهی مالزی به آن بروید و از تاثیر بارز آن در بازاریابی و کسب سود خود آگاه شوید.

در این نمایشگاه بیش از صدها کشور مختلف گرد هم جمع می شوند و بسیاری از افراد متخصص، مدیران، معماران، مشاوران، پیمانکاران و توزیع کنندگان در آن حضور می یابند. شما نیز می توانید یکی از بازدیدکننده ها یا غرفه داران نمایشگاه با تور نمایشگاهی مالزی شوید. این نمایشگاه راهکاری متناسب با نیازهای شما فراهم می کند تا با منایع و فناوری های جدید رو به رو شوید.

تور نمایشگاهی مالزی

نمایشگاه آرایشی و بهداشتی مالزی

یکی از بزرگترین نمایشگاه هایی که در مالزی برقرار  می شود، نمایشگاه در زمینه آرایشی و محصولات بهداشتی است. این نمایشگاه در شهر کوالالامپور برگزار می شود. در این نمایشگاه تمام مواد لازم و تجهیزات زیبایی به صورت گسترده به نمایش گذاشته می شوند. هدف اصلی نمایشگاه لوازم آرایشی عرضه محصولات زیبایی، معرفی نکات سلامت در زیبایی توسط متخصصان این نمایشگاه است. تور نمایشگاهی مالزی فرصتی بسیار خوب در اختیار غرفه داران می گذارد تا محصولات جدید  به همراه تمامی وسایل جدید در اختیار بازدید کننده ها گذاشته شود. در هر دوره، نمایشگاه زیبایی مالزی  منبع مهمی از حرفه ای ترین محصولات، خدمات، روش ها و تجهیزات را فراهم می کند. چندین سال است که این نمایشگاه افراد صنعت بهداشتی و زیبایی را گرد هم می آورد.

نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی

یکی دیگر از نمایشگاه هایی که در مالزی برگزار می شود نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی است. این نمایشگاه به عرضه به روزترین لوازم خانگی و مبلمان می پردازد. در این نمایشگاه کشورهای مختلفی از سرتاسر جهان شرکت می کنند که مبلمان جدید را به نمایش می گذارند. در این نمایشگاه از به روز ترین سبک هایی که در صنعت مبلمان سازی به کار برده می شود رونمایی می شود. تور نمایشگاهی مالزی شما را به بازدید از جدید ترین لوازم خانگی و آشپزی می برد. در این نمایشگاه از به روز ترین سبک ها استفاده می شود.

خدمات تور نمایشگاهی مالزی و اخذ دعوتنامه

تور نمایشگاهی مالزی خدماتی را برای مسافرین فراهم می کند تا افراد بتوانند با شرایطی آسان با تور نمایشگاهی مالزی همراه شوند. آژانس اطلاعات لازم درباره زمان و نحوه برگزاری نمایشگاه ها دارد و شما نیز می توانید برای حضور در نمایشگاه با آژانس تماس بگیرد. متخصصین آژانس شرایط تور را برای شما توضیح می دهند و می توانید اطلاعات لازم را از آنها بگیرید.

نمایشگاه های کشور مالزی در تاریخ های مختلف و در شهر های مختلف مالزی برگزار می شوند. البته گرفتن دعوتنامه را نیز باید به تور بسپارید تا از نمایشگاه مورد نظر برای شما به عنوان بازدیدکننده و یا غرفه دار دعوتنامه بگیرد و به شما اجازه حضور داده شود.

بهترین زمان مراجعه برای تور نمایشگاهی

مسافرین تور نمایشگاهی مالزی می توانند با توجه به تاریخ برگزاری نمایشگاه یک ماه قبل به آژانس مراجعه کنند. تا آژانس کارهای مربوط به ویزا و  هتل و پرواز رفت و برگشت را برای آنها انجام دهد. آژانس ما بهترین خدمات گردشی تور نمایشگاهی مالزی را برای شما به ارمغان می آورد و می توانید به راحتی به نمایشگاه رفت و آمد کنید.

مدارک مورد نیاز و نکاتی برای تور نمایشگاهی مالزی

در زمان سفر همیشه باید برای درخواست انجام کارهای خود مدارکی را تهیه کنید. برای تور نمایشگاهی مالزی نیز این مدارک لازم است:

  • اصل شناسنامه به همراه کپی و ترجمه

  • اصل کارت ملی به همراه کپی و ترجمه

  • فرم درخواست شرکت در نمایشگاه

  • عکس 4*3 رنگی با پشت زمینه روشن

  • کپی از پرینت موجودی حساب به همراه مهر بانک

  • پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار

  • البته مهم تر از همه پرداخت هزینه های تور نمایشگاهی مالزی و هزینه تهیه بلیط نمایشگاه است

برنامه ریزی برای مشارکت

اگر در زمان بازدید از نمایشگاه تصمیم گرفتید با یکی از غرفه داران و یا بازدید کننده های نمایشگاه ملاقاتی داشته باشید، اصلا جای هیچ گونه نگرانی نیست می توانید اینکار را به تور نمایشگاهی مالزی بسپارید. افراد متخصص و کارآزموده موجود در تور بهترین خدمات را برای ملاقات شما با افراد دیگر فراهم می کنند. از این طریق می توانید از علم و فناوری روز آنها بهرمند شوید. متخصصین ما با چندین سال سابقه و آشنایی با روابط بین الملل می توانند به شما در این زمنیه کمک کنند. در آن صورت می توانید به راحتی و بدون مشکلی با صاحبان صنایع ارتباط برقرار کنید. البته اگر نیاز به مترجم نیز داشته باشید تور نمایشگاهی مالزی این امکان را نیز برای شما فراهم می کند تا از بهترین مترجم ها استفاده کنید.

ما برای تور نمایشگاهی مالزی از بهترین و کارآزموده ترین افراد متخصص در زمینه سفر استفاده می کنیم و سعی می کنیم تا خدمات خود را در این راستا به مسافرین سفر به مالزی ارائه دهیم تا هیچ گونه مشکلی پیش نیاید. کادر تیمی تور نمایشگاهی مالزی ما از بهترین افراد تشکیل شده است و در این زمینه چندین سال سابقه دارند. این افراد تمامی تلاش خود را می کنند تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

تور نمایشگاهی مالزی

نکات مهم حضور در نمایشگاه

وقتی تصمیم به رفتن به مالزی می گیرید، باید مشخص کنید که آیا شما به عنوان یک بازدید کننده به مالزی می روید یا اینکه می خواهید یک غرفه دار در نمایشگاه شوید. اگر شما به عنوان یک بازدید کننده می خواهید به مالزی بروید، درخواست شما مبنی بر بازدید کننده فرستاده می شود. اما در غیر این صورت شرایط کمی فرق می کند و باید درخواست غرفه بدهید.

تور نمایشگاهی مالزی بهترن فرصت را برای شما فراهم می کند تا بتوانید بدون هیچ دغدغه و نگرانی به سفر بروید. برای حضور در نمایشگاه های بین المللی جهان فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

سایر نمایشگاه ها :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند