تور نمایشگاهی در و پنجره

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تورهای نمایشگاهی در و پنجره تورهایی هستند جهت بازدید فعالان حوزه های ساختمانی اعم از پیمانکاران تا تولید کنندگان مواد اولیه ساختمان. تور نمایشگاهی در و پنجره مدت زیادی است که تاجران و تولید کنندگان به عنوان بازدید کننده از این تورهای نمایشگاهی حضور به هم رسانیده و علت این حضور خرید تکنولوژی و یا ارائه محصولات خود در نمایشگاه های بین المللی بوده است.

طریقه یافتن یک نمایشگاه خوب در و پنجره برای بازدید

آیتم هایی که بازدید از یک نمایشگاه در و پنجره را در اولویت نسبت به دیگر نمایشگاه ها قرار می دهد و بر اساس این معیار ها می توان فهمید که نمایشگاه در کدام سطح بوده و از چه درجه کیفی برخوردار است عبارتند از:

 • تعداد غرفه دارها در نمایشگاه
 • تعداد بازدید کنندگان نمایشگاه
 • مساحت تقریبی نمایشگاه
 • دوره و سیکل برگزاری آن
 • تعداد کشورهایی که در این نمایشگاه شرکت می کنند شامل بازدید کنندگان و یا غرفه دارها

تور نمایشگاهی در و پنجره در استانبول ترکیه

نمایشگاه در و پنجره سالی یک بار در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. در سال ۱۳۹۷ از تاریخ ۱۵ الی ۱۸ اسفند ماه این تور نمایشگاهی آماده استقبال از بازدید کنندگان می باشد. تور نمایشگاهی در و پنجره استانبول یکی از مهمترین نمایشگاه های تجاری در منطقه اوراسیا می باشد. نمایشگاه پنجره این شهر طیف وسیعی از انواع محصولات پنجره اعم از پنجره ها، پروفیل های پنجره، مواد خام اولیه، انواع کرکره، مکانیزم، سیستم های نما، محصولات و لوازم کمکی، عایق و آلومینیوم و فن آوری پردازش کامپوزیت را ارائه می دهد. این نمایشگاه دومین نمایشگاه صنعت پنجره در منطقه می باشد که ۵۵۰۰۰ شاغل این حرفه را از ۱۰۰ کشور دنیا به خود جذب می نماید. در تور نمایشگاهی در و پنجره استانبول شما می توانید با شرکت های صنعتی و ناشران خبره این صنعت در سطح جهان آشنا شوید.

دلایل مهمی برای شرکت در نمایشگاه در و پنجره استانبول

یکی از دلایل مهم برای شرکت در نمایشگاه در و پنجره استانبول آشنایی با ایده های جدید و بازار هایی است که به تازگی در این صنعت به وجود آمده اند. حدود ۶۹ درصد از افراد بازدید کننده تور نمایشگاهی در و پنجره از کشورهای همسایه، خاورمیانه، آفریقا و آسیای جنوبی و مرکزی هستند.

همچنین به دلیل هم زمانی تور نمایشگاهی در و پنجره استانبول با نمایشگاه شیشه و در که در ترکیه پیشتاز هستند سبب شده است که بستری برای بازدید کنندگان از این نمایشگاه و صنعتگران فراهم شود تا موقعیت شغلی خود را بسنجند و ارتباطات تجاری خود را گسترده تر نمایند.

بازدید کنندگان از نمایشگاه در و پنجره استانبول

بازدید کنندگان از نمایشگاه در و پنجره استانبول عبارتند از:

 1. تولیدکنندگان پنجره
 2. دستگاه های تولید پنجره شامل تولید کنندگان و واسطه ها
 3. تولیدکنندگان لوازم جانبی پنجره
 4. تولیدکنندگان محصولات آلومینیومی و کامپوزیت هامتخصصان نما و نماسازی
 5. پیمانکاران شرکت های پروژه ای پیمانکاری
 6. تولیدکنندگان مصالح ساختمانی
 7. پیمانکاران دکوراسیون و مبلمان، پیمانکاران و طراحان داخلی
 8. تامین کنندگان محصولات شیمیایی
 9. تولید کنندگان پیمانکاری فرعی، واردکنندگان، عمده فروشان، واسطه ها و متخصصین
 10. مجموع شرکتهایی که در تور نمایشگاهی در و پنجره غرفه دار هستند شامل هفتصد شرکت یا نمایندگان آنها می باشد.
 11. غرفه داران بین المللی تور نمایشگاهی در و پنجره استانبول شامل ۲۴۵ غرفه از کشورهای دنیا می باشد.
 12. فضای خالص نمایشگاهی حدود ۳۸۰۰۰ متر مربع است.
 13. بازدیدکنندگان حرفه ای از تور نمایشگاهی در و پنجره شامل ۵۶۰۰۰ نفر از ۹۵ کشور می باشد.

محل برگزاری نمایشگاه در و پنجره استانبول

نمایشگاه در و پنجره استانبول توسط شرکت برگزار کننده نمایشگاهی تویاپ برگزار می گردد. محل این نمایشگاه نیز در نمایشگاه های تویاپ که واقع در منطقه بیوک چکمه استانبول و در محیطی بزرگ و مجهز می باشد برگزار می گردد. تاریخ برگزاری این نمایشگاه از ۷ تا ۱۰ مارچ ۲۰۱۸ می باشد که یکی از مهمترین نمایشگاه هایی است که در این منطقه برگزار می گردد.

خدمات تور نمایشگاهی در و پنجره استانبول

 • بلیط رفت و برگشت به استانبول با ساعاتی مفرح در هنگام پرواز
 • ترانسفر فرودگاهی
 •  ۳ شب اقامت در هتل هایی که توسط تور نمایشگاهی در و پنجره تدارک دیده شده است
 • راهنمای فارسی زبان
 • مترجم فارسی زبان (با پرداخت هزینه جداگانه)
 • ارائه کارت ورودی نمایشگاه به بازدید کننده تور نمایشگاهی در و پنجره استانبول
 • ترانسفر ویژه نمایشگاه هر روز از منطقه تکسیم استانبول

اطلاعات تکمیلی تور نمایشگاهی در و پنجره استانبول ترکیه

 • در صورت داشتن هر نوع بلیط سفر برای استانبول می توانید از این نمایشگاه دیدن فرمایید. در هر صورت با مسئول کانتر فروش بلیط برای اطلاعات بیشتر مشورت نمایید.
 • معمولاٌ مدت زمان تور نمایشگاهی در و پنجره سه شب و چهار روز میباشد.
 • امکان رزرو هتل های متعددی در استانبول وجود دارد که بازدید کنندگان می توانند با داشتن اطلاعات هر یک را انتخاب نمایند.

تور نمایشگاهی در و پنجره در نورنبرگ آلمان

تور نمایشگاهی در و پنجره نورنبرگ یکی از برترین تورهای نمایشگاهی در دنیا در زمینه در و پنجره و نما می باشد. تمامی تجار و معماران و تولید کنندگان در این تور نمایشگاهی در و پنجره با یکدیگر در رابطه با ظرافت ها و چگونگی طراحی در و پنجره و بهینه بودن آن تعامل می کنند. یکی از مسائل مهمی که در این تور نمایشگاهی در و پنجره قابل ذکر است تناسب و یکسان سازی نما با پنجره است که علاوه بر آن توجه به میزان مصرف انرژی امنیت، طراحی و زیبایی در و پنجره از اهمیت بسزایی برخوردار است.

دلایل شرکت در نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ آلمان

 1. یکی از دلایل شرکت در تور نمایشگاهی در و پنجره نورنبرگ آلمان، سومند بودن آن می باشد از این جهت که بالغ بر ۷۹۰ شرکت از ۳۷ کشور دنیا در این تور نمایشگای در و پنجره حضور دارند و ایده ها و طراحی های خود را به معرض دید علاقه مندان این صنعت قرار می دهند.
 2. به دلیل اینکه زمان برگزاری تور نمایشگاهی در و پنجره نورنبرگ مصادف با برگزاری تور نمایشگاهی چوب و ابزارآلات می باشد، علاقه مندان صنعت ساختمان می توانند نسبت به بازدید ۲ نمایشگاه اقدام نمایند.
 3. دامنه و وسعت تور نمایشگاهی در و پنجره نورنبرگ آلمان بالاتر از حد انتظار است. به گونه ای که بازدید کنندگان می توانند اطلاعات جامع و کاملی را درباره سیستم پروفایل، سایه، بست، درز، تجهیزات ایمنی و… به دست می آورند.
 4. در تور نمایشگاهی در و پنجره نورنبرگ ۹۶ درصد از غرفه داران به اهداف خود رسیده اند و ۹۴ درصد ارتباطات تجاری خود را تقویت نموده اند و همینطور ۹۱ درصد از این مجموعه پیشرفت قابل توجهی در کارشان حاصل شده است.
 5. تور نمایشگاهی در و پنجره نورنبرگ این فرصت را در اختیار غرفه داران و محصولات آنان قرار می دهد که محصولات خود را قبل و بعد از نمایشگاه و در طول دوره ای که نمایشگاه دایر است در معرض نمایش بگذارند. ارتباطات تجاری و کاری که در این نمایشگاه رد و بدل می شود موفقیت طولانی مدتی را برای صاحبان صنایع و غرفه داران رقم می زند.

لیست محصولات موجود در نمایشگاه نورنبرگ آلمان در سال ۲۰۱۸

 1. سیستم های ساختاری و پروفیلی که عبارت است از: سیستم های روکار، سیستم های پنجره و درب فرانسوی، سیستم های درب های صنعتی، سیستم های مربوط به درب ها، سیستم های گلخانه، سیستم ها برای دیگر ساختارها
 2. مصالح نیمه آماده که عبارت است از: مصالح نیمه آماده برای روکار، مصالح نیمه آماده برای پنجره و درب فرانسوی، مصالح نیمه آماده برای درب های صنعتی، مصالح نیمه آماده برای درب ها، مصالح نیمه آماده برای گلخانه، مصالح نیمه آماده برای دیگر ساختارها
 3. مواد و ابزارها که عبارت است از: روکش ها، محصولات مهر و موم، محصولات تیرچوبی و الوار، چسب ها، محصولات پاک کننده، مواد ساینده
 4. شیشه و محصولات شیشه ای که عبارت است از: ورقه شیشه، ساختار شیشه، شیشه با ویژگی های خاص، عایق سازی شیشه، شیشه های دست ساز
 1. ابزارآلات، تعمیرات و تجهیزات ایمنی که عبارت است از: ابزارآلات، تجهیزات تعمیر، تجهیزات ایمنی، سیستم های هدایت و کنترل
 1. سایبان و تهویه که عبارت است از: تجهیزات تهویه، سایبان و حفاظ، تجهیزات سایبان
 1. ماشین آلات، ابزارها و نصب که عبارت است از: ماشین آلات، ابزارها و نصب برای پردازش شیشه/ ماشین آلات، ابزارها و نصب برای پردازش چوب، ماشین آلات، ابزارها و نصب برای پردازش پلاستیک/ ماشین آلات و ابزارها و نصب برای پردازش فلز/ ماشین آلات، ابزارها و نصب برای سیستم های کاربردی و تمام کردن سطوح/ ماشین آلات، ابزارها و نصب برای سیستم های حفاظت از محیط زیست
 1. سیستم عامل ها و تجهیزات عملیاتی که عبارت است از: فن آوری های خودکار، لباس های کار، سیستم های حمل و نقل، سیستم های چسباندن، سیستم های ذخیره، سیستم های اندازه گیری و آزمایش، سیستم های نصب و راه اندازی، سیستم های تمام کننده سطوح، سیستم های حمل و نقل، سیستم های خشک کن، سیستم های عرضه و ابزارآلات (قابل جابجایی، الکترونیکی و بادی)
 1. سازماندهی اداری که عبارت است از: کسب اطلاعات تولید، سیستم های دفتری، CAD، CAM، CIM، سخت افزارهای کامپیوتری، نرم افزارهای کامپیوتری و اپلیکیشن ها، طراحی تولید و کنترل، فن آوری اطلاعات، سیستم های ارتباطی،  سازماندهی دفتری و عرضه کننده ها
 1. خدمات، انجمن ها، تحقیق و توسعه، اطلاعات فنی که عبارت است از: آموزش، خدمات مشاوره تولید، اطلاعات فنی، مطبوعات فنی و رسانه ها، انجمن ها، تحقیق و توسعه، خدمات مهندسی، بازیافت و خدمات مشاوره مدیریتی
 1. اجزا و المان های پیش ساخته که عبارت است از: نماهای پیش ساخته، پنجره ها و درب های فرانسوی پیش ساخته، درب ها و دروازه های پیش ساخته، درب های پیش ساخته، قاب پنجره و چارچوب های درب پیش ساخته، گلخانه های پیش ساخته، نرده ها و حائل های پیش ساخته و سایر محصولات پیش ساخته

از مزایای شرکت در نمایشگاه در و پنجره

مزیت هایی که نمایشگاه در و پنجره برای بازدید کننده خواهد داشت؛

 • اطلاع از آخرین تکنولوژی ها و فناوری های روز دنیا در زمینه در و پنجره
 • وجود فرصت های سرمایه گذاری و همکاری متقابل
 • بهبود و توسعه ارتباطات شغلی و تجاری
 • مقایسه سطح کسب و کار خود با سطح جهانی آن در صنعت
 • بدست آوردن اطلاعات بسیار زیاد در کوتاهترین زمان
 • بدست آوردن ایده های ناب و جدید
 • برقراری ارتباط مستقیم با تولید کنندگان مواد و صاحبان اصلی صنایع
 • حضور در سمینارهایی که در نمایشگاه در و پنجره برگزار خواهد شد.

استراتژی هایی که برای استفاده حداکثری از یک نمایشگاه لازم است

برای این که حداکثر استفاده خود را از حضور در نمایشگاه در و پنجره ببرید کافی است اطلاعاتی را مدنظر قرار دهید.

 1. مطالعه: پیش از اینکه برای حضور در نمایشگاه در و پنجره اقدام نمایید، بهتر است که در مورد آن اطلاعات کافی کسب کنید. بهترین منبع برای مراجعه و کسب اطلاعات، وب سایت رسمی نمایشگاه است. علاوه بر آن می توانید از بروشورها و کاتالوگ های عمومی نمایشگاه اطلاعات کافی بدست آورید.
 2. برنامه ریزی: پس از این که اطلاعات لازم و کافی را از منابع مربوطه بدست آوردید باید برای ورود به نمایشگاه هدف گذاری کنید به این معنا که بدانید به دنبال چه چیزی هستید. معمولا در نمایشگاه در و پنجره طیف گسترده ای از محصولات و غرفه داران هستند که شما باید از قبل بدانید که به دنبال چه چیزی هستید تا سر در گم نشوید.
 3. تهیه نقشه نمایشگاه: از نقشه هایی که از قبل در اختیار بازدید کنندگان تور نمایشگاهی در و پنجره قرار می گیرد استفاده کنید تا بتوانید به محل مورد نظر خود به راحتی دسترسی پیدا کنید.
 4. داشتن کارت ویزیت مناسب: پس از این که با غرفه داران مذاکره نمودید، طبق عرف کارت ویزیت بین شما رد و بدل می شود. که شما از این جا می توانید رابطه تجاری خود را آغاز کنید. کارت تجاری مناسب شامل نام و لوگوی شرکت، سمت فرد و تلفن و ایمیل او می باشد.
 5. لباس مناسب: در تمامی ملاقات های تجاری بهتر است که لباس رسمی داشته باشید. همچنین به دلیل پیاده روی زیاد و ایستادن طولانی مدت لازم است که از کفش راحت استفاده نمایید.

تقویم تور نمایشگاهی در و پنجره

در تقویم نمایشگاهی در و پنجره شهر های استانبول ترکیه و نورنبرگ آلمان و دبی را مورد بررسی قرار می دهیم که به تازگی نمایشگاه در و پنجره در آن ها برگزار شده است و یا برگزار خواهد شد.

نورنبرگ آلمان:

تقویم نمایشگاه از روز چهارشنبه ۱/۱/۱۳۹۷ لغایت شنبه ۴/۱/۱۳۹۷

این نمایشگاه هر دو سال یکبار در شهر نورنبرگ آلمان برگزار می شود.

استانبول ترکیه:

تقویم نمایشگاه از روز ۱۶/۱۲/۱۳۹۶ لغایت ۱۹/۱۲/۱۳۹۶

این نمایشگاه هر سال در کشور ترکیه برگزار می شود.

دبی:

تقویم نمایشگاه از روز ۳/۷/۱۳۹۷ لغایت ۵/۷/۱۳۹۷

نمایشگاه ”در و پنجره دبی” بعنوان زیر شاخهٔ نمایشگاه THE BIG ۵ برگزار میگردد.

شرایط دریافت دعوتنامه نمایشگاهی در و پنجره

دعوتنامه برای نمایشگاه در واقع شامل نامه یا سندی می باشد که برای دعوت بازدید کننده از نمایشگاه ارسال می شود. شرایط دعوتنامه باید به گونه ای باشد که مورد تایید سفارت کشور مربوطه قرار بگیرد به عنوان مثال در این مقاله درباره تور نمایشگاهی در و پنجره استانبول و نورنبرگ بحث شد که دعوتنامه نیز باید به تایید سفارت این کشور ها برسد. در دعوتنامه مذبور باید شرایط دقیق و هدف از سفر و مشخصات فرد بازدید کننده به وضوح ذکر گردد. دعوتنامه نمایشگاهی به صورت های مختلفی تنظیم می شود که تنها در صورتی قابل استناد است که به مهر و امضای معتبر رسیده باشد.

مناسب ترین زمان برای اقدام جهت نمایشگاه در و پنجره

قبل از اقدام جهت شرکت در نمایشگاه در و پنجره در کشوهای مختلفی که این رویداد را به معرض اجرا می گذارند لازم است که از تاریخ دقیق و جزئیات این تور نمایشگاهی اطلاعات کاملی بدست آورید. پس از آن مناسب ترین زمان می تواند یک هفته تا یک روز قبل از شروع این تور نمایشگاهی باشد. ضمن اینکه تور های نمایشگاهی متعدد پکیج هایی هم برای بازدید کنندگان علاقه مند به شرکت در نمایشگاه قرار می دهند که متقاضیان می توانند با کسب اطلاعات درباره روز و تاریخ دقیق آن از این پکیج های نمایشگاه نیز استفاده نمایند.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی مبلمان

تور نمایشگاهی مبلمان

سالانه نمایشگاه های زیادی با موضوعات مختلف در سراسر دنیا برگزار می شود. تور نمایشگاهی مبلمان به بازدید از این نمایشگاه ها اختصاص دارد. برخی

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند