تور نمایشگاهی خودرو

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

شاید برای شما هم سوال باشد که تور نمایشگاهی خودرو چه فرقی با تور های ساده دارد ، تور های ساده بیشتر برای تفریح است و تور لیدرهای آن کسانی هستند که بتوانند درباره منطقه ای که تور به آن جا رفته است صحبت کنند و زیبایی های جغرافیایی و فرهنگی این مکان را برای مسافران توضیح دهند.

تفاوت تور نمایشگاهی با تورهای مسافرتی

تور نمایشگاهی خودرو و یا در کل تور نمایشگاهی به توری گفته می شود که عده ای از کسانی که دارای شغل و یا علایق یکسان می باشند به همراه یکدیگر به یک تور برده می شوند و در آن جا از تکنولوژی های جدید شغل خود اطلاع می یابند و یا می توانند با کسانی که علایقی همانند آن ها دارند صحبت کرده و تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهند . تور نمایشگاهی خودرو به طور خاص در مورد خودرو ها است یعنی در این تور شما می توانید اطلاعاتی درباره تکنولوژی های جدیدی که در دنیای خودروسازی وجود دارد پیدا کنید و با کسانی که همانند شما علاقه بسیاری به خودرو دارند آشنا شوید و با یکدیگر صحبت کنید .

تور نمایشگاهی خودرو چه سودی برای علاقه مندان دارد؟

شرکت در تور نمایشگاهی خودرو مزایای بسیاری برای علاقه مندان به صنعت خودرو دارد که از مهم ترین این مزایا می توان به نکات زیر اشاره کرد: شاید مهم ترین مزیت شرکت در این نوع تورها را بتوان آشنایی با خودروهای جدید و به روز دانست ، هم چنین شما می توانید با تکنولوژی های جدید به کار رفته در این خودرو ها آشنا شده و نحوه کارکرد آن ها را نیز یاد بگیرید . دومین مزیت بیشتر برای کسانی است که در صنعت خودرو کار می کنند و یا می خواهند نمونه کار های خود را به کارفرمایانی که در این نمایشگاه ها شرکت می کنند نشان دهند و از نظرات آن ها بهره مند شوند و هم چنین از تجربه کسانی که در این صنعت از آن ها جلوتر هستند نیز مطلع شوند تا بتوانند کار های بهتری تولید کنند .

کدام کشور ها نمایشگاه خودرو را برگزار می کنند؟

سوالی که ذهن بسیاری را درگیر خود کرده است این است که کدام کشور ها نمایشگاه خودرو را برگزار می کنند؟ بسیاری از کشورهایی که دارای صنعت خودروسازی خوبی هستند این نمایشگاه ها را هر ساله برگزار می کنند ولی شرکت ما فقط تور نمایشگاهی خودرو را در کشورهایی که صنعت خودروسازی بسیار خوبی دارند برگزار می کند که این برای مشتریان و مسافران شرکت ما بسیار مفید است و می توانند همواره بهترین نمایشگاه ها را شرکت کرده و بیشترین استفاده را از این نمایشگاه ها ببرند.

کشورهایی که این نمایشگاه ها را برگزار می کنند عبارت اند از آلمان ، فرانسه ، بلژیک ، چین و ….

کمی در مورد شرکت ما

شرکت ما یکی از چندین شرکتی است که در ایران در زمنیه تور نمایشگاهی خودرو فعالیت دارد و جزء بهترین شرکت هایی است که هر ساله تور نمایشگاهی خودرو را برگزار کرده و نهایت رضایت مشتریان را به خود جلب می کند . رضایت مشتریان و مسافران تور های مسافرتی و از جمله تور نمایشگاهی خودرو همواره برای شرکت ما اولویت اول بوده است و همین امر باعث شده که همواره سعی کنیم بهترین امکانات و پایین ترین قیمت را برای مسافران خود فراهم کنیم که در قسمت های بعدی به تفصیل جزئیات این امر را توضیح خواهیم داد .

کیفیت شرکت ما در برگزاری تور نمایشگاهی خودرو

شرکت در مدتی است که در این زمینه فعالیت دارد و در این مدت توانسته رضایت مشتریان خود را به صورت کامل کسب کند و این امر از تمامی نظراتی که در وب سایت ما موجود می باشد نمایان است . شما می توانید با مراجعه به وب سایت شرکت ما از تمامی نظرات مشتریان و مسافران شرکت ما بهره مند شوید و همچنین می توانید از کیفیت برگزاری تور نمایشگاهی خودرو که به صورت کامل توضیح داده شده است و قیمت های این تور که در کشورهای مختلف ، متفاوت است آشنا شوید و تصمیم گیری کنید .

مشتریان شرکت ما

با توجه به این که شرکت ما به صورت تخصصی تور نمایشگاهی خودرو را برگزار می کند ، تمامی مشتریان ما کسانی هستند که در این زمینه حداقل تخصص لازم و علاقه کافی را دارند بنابراین شما با شرکت در این تور علاوه بر خود نمایشگاه ها می توانید از تخصص و تجربه هم سفران خود نیز بهره مند شوید و با هم صحبتی با آن ها علاوه بر بیشتر لذت بردن از سفر برای آینده شغلی خود نیز اقداماتی را انجام دهید .

تور لیدرهای شرکت ما

شرکت ما در راستای تخصصی سازی تور نمایشگاهی کانادا اقدام به استخدام راهنماها و تور لیدرهای تخصصی کرده است که در طول تور بتوانند مشتریان و مسافران محترم شرکت را از لحاظ علمی و تخصصی در زمینه خودرو ارضا کنند و پاسخ سوالات آن ها را بدهند . به همین دلیل است که شرکت ما در زمینه جذب رضایت مشتری جزء برترین شرکت های ایران می باشد ، چرا که در طول سفر همواره راهنماها در تمامی مراحل کمک شما خواهند بود و پاسخ بسیاری از سوالات شما را خواهند داد و همچنین در هنگام حضور در نمایشگاه خودرو نیز به همراه هر گروه یک راهنما هست که توضیحات لازم را به اعضای گروه بدهد.

امکانات تور نمایشگاهی خودرو

قطعاً برای شما این سوال پیش آمده که وضعیت امکانات در تور نمایشگاهی خودرو به چه صورت خواهد بود ، شما در این تور بلیط رفت و برگشت با هواپیما را به صورت رایگان دریافت می کنید ، اقامت رایگان در هتل دارید در مدت تور ، در طول تور از نمایشگاه خودرو دیدن خواهید کرد ، بعد از بازدید از نمایشگاه های خودرو شما می توانید در شهر به گشت و گذار بپردازید و از مناطق لذت کافی را ببرید .

شرایط و مدارک لازم برای حضور در تور نمایشگاهی خودرو

برای شرکت در تور نمایشگاهی خودرو شما باید در ابتدا یک کپی از تمامی مدارک شناسایی خود و تمام اعضای خانواده که می خواهند همراه شما به این تور بیایند را در برگه های A4 داشته باشید ، مبلغی را باید پرداخت کنید به عنوان ضمانت که ضامن برگشت شما باشد همچنین می توانید این مبلغ را تحت عنوان ضمانت نامه از بانک بگیرید ، هم چنین باید پاسپوت و ویزاهای قبلی که مهر تایید دادگستری و وزارت خارجه به آن خورده باشد را تحویل شرکت دهید .

یک گواهی از حساب بانکی خود را که به زبان لاتین ترجمه شده است را تحویل دادگستری داده تا مهر کند سپس مهر تایید وزارت خارجه هم باید بر آن زده شود ، همچنین یک ترجمه لاتین از مدرک شغلی خود را نیز باید داشته باشید که مهر شده توسط دادگستری و وزارت خارجه باشد و در پایان اگر در حال تحصیل هستید باید یک گواهی اشتغال به تحصیل نیز داشته باشید . برای بدست آوردن اطلاعات کامل تر از مدارک مورد نیاز به وب سایت ما مراجعه کنید و این بخش را مطالعه کنید .

قسمت های مختلف تور نمایشگاهی خودرو

در این قسمت می خواهیم درباره قسمت های جذاب و متفاوت تور نمایشگاهی خودرو صحبت کنیم ، نمایشگاه های خودرو دارای قسمت های متفاوتی هستند، معرفی سخت افزار های جدیدی که در تولید این خودروها استفاده شده ، معرفی نرم افزار های جدید ، معرفی خودرو های جدید و چندین قسمت جذاب دیگر که قطعا برای هر کسی که به خودرو و خودرو سازی علاقه دارد جذاب و دیدنی است . لازم به گفتن است که در تمامی این قسمت های تور لیدر های ما همراه شما هستند و می توانید از اطلاعات آن ها برای تکمیل اطلاعات خود استفاده کنید و هم چنین می توانید اطلاعاتی را که به دست می آورید در شغل خود نیز دخالت دهید تا پیشرفت چشم گیری را با حضور در تور نمایشگاهی خودرو در شغل مورد نظر خود ببینید .

تور نمایشگاهی خودرو فرصتی برای خودرو سازان

تور نمایشگاهی خودرو فرصتی دست نیافتنی برای خودرو سازان و کسانی است که شغلشان مربوط به خودرو و خودروسازی است این افراد می توانند با شرکت در تور نمایشگاهی خودرو اطلاعات بسیاری پیرامون خودرو و تکنولوژی های جدید به کار رفته در خودروهای پیشرفته بدست بیاورند و این اطلاعات را وارد شغل خود کرده و صنعت خودرو سازی کشورمان را به کل تغییر دهند . از طرفی خودرو سازان می توانند با حضور در تور نمایشگاهی خودرو با رقبای خارجی خود دیدار کرده و حتی توافقاتی در زمینه همکاری های دو طرفه برای پیشرفت صنعت خودروسازی کشور انجام دهند که می تواند نقطه عطفی در این صنعت برای کشورمان باشد.

شما برای چنین کارهای بزرگی کافی است وارد سایت ما شده و در تور ها ، تور نمایشگاهی خودرو را انتخاب کرده و یک سفر لذت بخش را تجربه کرده و همچنین یک موقعیت شغلی مناسب برای خود ایجاد کنید .

تور نمایشگاهی خودرو، تفریحی برای همه

تور نمایشگاهی خودرو برخلاف دیگر تور های تفریحی و یا نمایشگاهی ، توری مناسب برای تمامی افراد با تمامی سلایق و علایق می باشد چرا که در نمایشگاه های خودرو علاوه بر کسانی که به صورت حرفه ای کارشان خودرو است ، کسانی که این حرفه را ندارند هم شرکت می کنند چرا که خودرو وسیله ای است که تمامی افراد با هر شغلی و با هر علاقه ای ، به آن احتیاج دارند و حتی دیوانه وار آن را دوست دارند .

در تور نمایشگاهی خودرو شما می توانید انسان های جدید با سلایق و شغل های گوناگون را ببینید و با آن ها صحبت کنید و از شغل آن ها بپرسید و تجربه خود را بیفزایید ، این نمایشگاه علی الخصوص برای کسانی که به تازگی به دنبال شغل می گردند بسیار مناسب است چرا که می توانند در مدت کمی با بسیاری از شغل های پر در آمد آشنا شوند و بهترین شغل را برای خودشان بر گزینند .

چگونه برای تور نمایشگاهی خودرو ثبت نام کنیم؟

برای ثبت نام در تور نمایشگاهی خودرو می توانید ابتدا در سایت پیش ثبت نام را انجام دهید و برای خود جا رزرو کنید سپس با حضور در محل ادامه کارهای ثبت نام را انجام دهید و مدارک خود را تحویل دهید ، یا این که می توانید بدون مراجعه به سایت با در دست داشتن مدارکی که در قسمت قبل گفته شد به شرکت ما آمده و کار های ثبت نام را انجام دهید . با توجه به تقاضای بسیار زیاد برای ثبت نام در تور نمایشگاهی خودرو پیشنهاد می شود که ابتدا در سایت جا رزرو کرده و سپس به صورت حضوری در محل حاضر شوید .

چگونگی برپایی تور نمایشگاهی خودرو

تور نمایشگاهی خودرو یکی از تور هایی است که ما بسیار روی آن سرمایه گذاری کرده ایم و شما می توانید با خیالی آسوده در این تور شرکت کرده و نهایت لذت را از آن ببرید ، ما در این تور از همان ابتدای مسیر در کنار شما هستیم و با راهنمایی های لازم شما را آماده بازدید از نمایشگاه های بسیار جالب و دیدنی خودرو می کنیم ، راهنماهای ما در طول مسیر با شما صحبت کرده و توضیحات اولیه ای را درباره سفر بیان می کنند و شما در طول مسیر می توانید با کسانی که مانند شما علاقه زیادی به خودرو دارند آشنا شوید.

همچنین در نمایشگاه خودرو نیز کلیه اعضای تور به صورت گروه گروه درآمده و هر گروه شامل یک راهنما می باشد که در هر قسمت از نمایشگاه توضیحاتی را به اعضای گروه می دهد . هر روز صبح تا عصر به بازدید از نمایشگاه ها خواهیم پرداخت و بعد از آن نیز به تفریح خواهیم پرداخت و اعضا می توانند در شهر خرید کرده و به گشت و گذار بپردازند .

هزینه تور نمایشگاهی خودرو

شاید هزینه این تور برای خیلی ها از هر چیز دیگری مهم تر باشد بنابراین لازم است نکاتی را در این زمینه ذکر کنیم ، معمولا تورهای گردشگری و نمایشگاهی بنا به کیفیت برگزاری تور و تعداد روزهایی که تور به طول می انجامد قیمت گذاری می شود بنابراین اگر شرکتی وجود دارد که تورهای بسیار ارزان قیمت می برد دلیل نمی شود که این شرکت بسیار خوب باشد ، شرکت ما در زمینه کیفیت برگزاری تور بسیار حساس است .

بنابراین با استخدام نیروهای خبره تلاش بسیاری را می کند تا بتواند تورهای گردشگری و نمایشگاهی را با کیفیت بسیار خوب برگزار کند و با توجه به این کیفیت و رسیدگی قیمت بسیار مناسبی دارد که نسبت به سایر شرکت ها که سعی در داشتن همین کیفیت را دارند ارزان تر است و این سخن را می توانید با مراجعه به سایت ما و نظرات کاربران و مسافرانی که قبلاً با این تور به مسافرت رفته اند مقایسه کنید و صحت این سخن را در یابید .

سخن آخر

همان طور که گفته شد شما می توانید با مراجعه به سایت ما از چگونگی انجام کار اطلاع پیدا کنید و هم چنین می توانید نظرات مشتریان و مسافران شرکت ما را درباره تور نمایشگاهی خودرو مشاهده کنید و بعد تصمیم به مسافرت بگیرید . همچنین می توانید بعد از تمام شدن مسافرت و همچین در حین تور نمایشگاهی خودرو نظرات خود درباره این تور را در سایت نوشته تا کسانی که تازه تصمیم به رفتن به این تور را می کنند با دید بازتری نسبت به این تور بلیط را خریداری نموده و هزینه را پرداخت کنند .

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی چین

تور نمایشگاهی چین

تور نمایشگاهی چین در شهر گوانگجو برگزار می شود. گوانگجو از دسته شهرهای مشهور در جهان است که خیلی از افراد این شهر را به

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند