تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری برای بازدید از نمایشگاه های فلزات، فلزکاری و متالوژی مختلف در سراسر جهان برگزار می شود. امسال نیز برخی کشورها از علاقه مندان به این نمایشگاه ها استقبال خواهند کرد. این نمایشگاه ها سهم مهم و بزرگی در پیشرفت صنعت فلزات و ریخته گری در کشورهای برگزار کننده آن دارند. بازدیدکنندگان از نقاط مختلف دنیا از طریق تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری از نمایشگاه ها دیدن می کنند و در کنار مشاهده نوآوری، می توانند بسیاری از مطالب جدید را از این گونه تورها یاد بگیرند.

لیست تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری

برخی از تورهای ارائه شده برای این نمایشگاه ها شامل: تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری شانگهای، نمایشگاه تولید و فلزکاری ویتنام، نمایشگاه قالب سازی و فلزکاری تایلند، نمایشگاه فلزکاری اشتوتگارت، نمایشگاه صنعت آلومینیوم سائوپائولو، نمایشگاه آلومینیوم شاگهای، نمایشگاه فلزکاری اندونزی، نمایشگاه آلومینیوم آلمان، نمایشگاه ماشین آلات پردازش فلز، نمایشگاه ماشین ابزار ژاپن، تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری و تجهیزات و غیر آهنی ترکیه، نمایشگاه فلز ورق هانوفر، نمایشگاه متالوژی دوسلدورف، نمایشگاه قالب سازی آسیا، تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری آلومینیوم هند، تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری دوسلدورف و نمایشگاه ذوب فلزات دوسلدورف می باشند که در زیر به برخی از آن های اشاره خواهد شد.

 

تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری شانگهای

این نمایشگاه در شهر شانگهای کشور چین در تاریخ 27 تا 29 تیر ماه سال 1397 برگزار خواهد شد. این نمایشگاه در آسیا بسیار با نفوذ می باشد و همچنین دومین نمایشگاه ریخته گری بزرگ در جهان می باشد که از طریق تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری شانگهای می توانید از آن دیدن کنید. حدود یک دهه از اولین تاریخ برگزاری این نمایشگاه می گذرد و هرسال در حال توسعه می باشد و بر تعداد شرکنندگان و نیز برگزارکنندگان آن افزوده می شود.

این نمایشگاه ریخته گری، در این صنعت جایگاه محکمی به دست آورده است و در زمینه کسب و کار و تجارت نقش مهمی برای تاجران این حرفه دارد. این نمایشگاه ریخته گری در سال 96 موفقیت زیادی به دست آورد که پیش بینی می شود در سال جاری پیشرفت بیشتری نیز مشاهده شود.

مدارک مورد نیاز برای نمایشگاه فلز و ریخته گری شانگهای

ثبت نام این تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری نیاز به دریافت عکس و پر کردن فرم مربوط به ثبت نام تور که شامل اطلاعات کلی از جمله نام و نام خانوادگی، شماره تماس و غیره می باشد. البته هزینه این نمایشگاه فلز و ریخته گری هم بستگی به پرواز، نوع هتل، بیمه و خدمات حمل و نقل و دیگر خدمات دارد. همچنین برای سفر به کشور چین باید ویزای این کشور را داشته باشید. برای در یافت ویزای کشور چین، دو عدد عکس در ابعاد 4 در 6، اصل پاسپورت و حداقل دوازده میلیون گواهی تمکن مالی ترجمه شده به زبان لاتین نیز نیاز می باشد.

نمایشگاه فلزکاری اندونزی (IndoMetal)

این نمایشگاه در تاریخ 25 الی 27 مهر ماه سال 1397 در کشور اندونزی و شهر جامارتا برگزار خواهد شد. این نمایشگاه در زمینه فلزات و فولاد در کشور اندونزی اهمیت بسیاری دارد و در اصل محلی برای نشان دادن انواع ماشین آلات و محصولات در حوزه صنعت ریخته گری و البته دیگر محصولات مثل قالب گیری و فناوری های متالوژی و عملیات حرارتی می باشد. این تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری، برای افراد علاقه مند به صنایع فولاد و فلز محلی مناسب برای مذاکرات می باشد و همچنین شرکت های مختلف آسیایی  نیز در این مذاکرات شرکت می کنند.

این نمایشگاه ریخته گری سهم مهمی در گسترش صنعت فلزات و فولاد کشور اندونزی و البته کشورهای آسیایی دارد. هدف این نمایشگاه کمک به پیشرفت روزافزون صنعت فلزکاری اندوزی می باشد که قصد دارد این کشور را تا سال 2020 به یکی از قدرتمندترین کشورها در این حوزه تبدیل نماید. علاوه بر این نمایشگاه، نمایشگاه ابزار اندونزی (IndoTools) نیز در کنار این نمایشگاه برگزار می شود که این نمایشگاه نیز در زمینه ماشین ابزار فعالیت دارد. در نتیجه بازدید از این نمایشگاه خالی از لطف نخواهد بود و سهمی مهم در پیشرفت تجارت و نیز تامین منابع خواهد داشت و انواع نوآوری ها در این تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری به شما ارائه خواهد شد.

در صورتی که قصد خرید این تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری را دارید، باید بدانید که هزینه این تور بستگی به پرواز، نوع هتل، بیمه و خدمات حمل و نقل و دیگر خدمات متفاوت می باشد. پر کردن فرم مربوط به ثبت نام تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری مربوطه که شامل اطلاعات کلی از جمله نام و نام خانوادگی، شماره تماس و غیره می باشد و همچنین تهیه عکس برای ثبت نام این تور الزامی است. در خصوص دریافت ویزای کشور اندونزی هم اصل پاسپورت شما به صورت امضا شده، یک عدد عکس، کپی شناسنامه و کارت ملی، رزرو بلیط و هتل و البته گواهی تمکن مالی نیاز می باشد که در صورت تمایل به تور این نمایشگاه حتما باید این ویزا را دریافت نمایید.

نمایشگاهی فلز و ریخته گری آلومینیوم هند (ALUCAST) 

این نمایشگاه ریخته گری در کشور هند در شهر دهلی نو و در تاریخ 12 تا 17 آذر ماه سال 1397 برگزار خواهد شد. این نمایشگاه را در واقع می توان بزرگترین نمایشگاه ریخته گری در صنعت آلومینیوم هند نامید. دوره قبلی این نمایشگاه با حدود صد غرفه برگزار شد که کشورهای مختلفی همچون چین، ژاپن، آلمان، سوئیس، تایوان، ایتالیا و اسپانیا در آن محصولا متنوع و جدید خود را به نمایش گذاشته بودند. این نمایشگاه ریخته گری در دوره گذشته تنها سه روز برگزار شده بود که حدود سه هزار نفر در این مدت کوتاه از نمایشگاه بازدید کردند.

این نمایشگاه و کنفرانس هایی که در کنار آن برگزار می شود بسیار مورد استقبال قرار می گیرد و برنامه آموزشی آن نیز توجه بسیاری را به خود جلب نموده است و ثبت نام این تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری نیز استقبال خوبی دارد. صنعت ریخته گری کشور هند در دهه اخیر پیشرفت زیادی داشته است و البته در پی آن صنعت خودروسازی نیز پیشرفت مهمی به دنبال داشته است، این امر به اهمیت بیشتر تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری اشاره می کند.

مدارک کلی ثبت نام این تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری همچون دیگر تورها می باشد. برای سفر به کشور هند نیز دریافت ویزا الزامی است که برای آن باید. عکس در سایز پنج در پنج، کپی شناسنامه، رزور کردن هتل و بلیط، اصل پاسپورت و همچنین انگشت نگاری از جمله مواردی است که هنگام دریافت این ویزا نیاز به آن خواهید داشت.

نمایشگاه ریخته گری و تجهیزات و فلزات غیرآهنی ترکیه

این نمایشگاه فلز و ریخته گری در تاریخ سوم الی پنجم آبان ماه سال 1397 در کشور ترکیه و شهر استانبول برگزار خواهد شد. این نمایشگاه امری مهم برای در دست گرفتن بازار ریخته گری آسیا و اروپا و البته خود ترکیه می باشد. در این نمایشگاه ریخته گری بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران و البته متخصصان این حوزه با همدیگر ملاقات خواهند داشت و این نمایشگاه را در واقع می توان نوعی گردهمایی پیشرفته در زمینه صنعت ریخته گری و فولاد دانست. تمرکز این نمایشگاه بر روی انواع تجهیزات و نیز ماشین آلات فلزات غیر آهنی می باشد که از جمله اهداف آن متمایل کردن بازدیدکنندگان به ریخته گری با فشار پایین و بالا و نیز کوره های صنعتی می باشد.

این موارد از جمله موارد مورد نیاز در زمینه تولید فلزات غیر آهنی می باشد که بازدیدکنندگان می توانند انتخاب نمایند. این نمایشگاه به قدری اهمیت دارد که رابط صنعت ریخته گری کشور ترکیه با سایر کشورهای جهان می باشد و محل اصلی برای معرفی صنعت ریخته گری این کشور به بازدیدکنندگان و البته خریداران در سرتاسر جهان می باشد. همچنین این نمایشگاه ریخته گری توانسته است شهرت بسیاری در حوزه محصولات ریخته گری در جهان پیدا کند و در هر سری برگزاری این نمایشگاه ریخته گری، بازدیگننگان و خریداران بسیاری از شرکت در این نمایشگاه و تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری آن استقبال می کنند.

نمایشگاه فلزکاری اشتوتگارت (AMB)

این نمایشگاه فلز و ریخته گری در تاریخ ۲۷ الی ۳۱ شهریور ماه سال ۱۳۹۷ در کشور آلمان و شهر اشتوتگارت برگزار خواهد شد. این نمایشگاه در اصل جزء پنج نمایشگاه برتر در جهان در حوزه فلزکاری می باشد که در حوزه ابزار آلات دقیق و ماشین آلات برش کاری فعالیت می کند و نقش موثری در پیشرفت این صنعت دارد. محل برگزاری این نمایشگاه در مرکز مهندسی مکانیک آلمان می باشد که در نتیجه آن می توان اهمیت این نمایشگاه را دریافت. در این نمایشگاه ریخته گری بازدیدکنندگان و رهبران در زمینه این تکنولوژی و صنعت دور هم جمع خواهند شد و به ارائه فناوری های آینده در زمینه تولید می پردازند.

این نمایشگاه ریخته گری برنامه های جالب دیگری و نیز سالن های موضوعی را در کنار بخش اصلی نمایشگاه برای بازدیکنندگان خود در نظر گرفته است. هر ساله چندین غرفه از این نمایشگاه از کشورهای بسیاری از دنیا تشکیل می شود که در آن به معرفی آخرین تحولات ماشین آلات و ابزارهای دقیق و نیز موضوعات دیگری در رابطه با ماشین های فلزکاری می پردازند. در این نمایشگاه بسیار بزرگ در حدود نود هزار بازدیدکننده شرکت خواهند کرد و از این فناوری های پیشرفته آلمان لذت خواهند برد.

نمایشگاه فلز و ریخته گری دوسلدورف (NEWCAST)

این نمایشگاه فلز و ریخته گری در تاریخ چهارم تا هشتم تیر ماه سال 1398 در کشور آلمان و شهر دوسلدورف برگزار خواهد شد. این نمایشگاه، برترین نمایشگاه در این زمینه در جهان می باشد. این نمایشگاه نیز در سال گذشته موفقیت بسیاری را کسب نمود و افزایش بازدید کنندگان از دیگر کشورها، ارتباطات کاری و معامله های جاری را بسیار رونق بخشیده است. ایجاد فضایی بسیار خوب و حضور موثر افراد باعث شده است که بسیاری از قراردادهای در این محل امضا شود. این نمایشگاه توانسته است محل مناسبی را برای مشاهده انواع کاربردهای این فناری تشکیل دهد. مشاهده محصولات بسیار جالب شما را سرگرم خواهد کرد و البته در شناخت بهتر این محصولات و کاربردهای آن ها نیز آشنا می کند.

نمایشگاه ذوب فلزات دوسلدورف (GIFA)

این نمایشگاه فلز و ریخته گری در تاریخ چهارم تا هشتم تیر ماه سال 1398 در کشور آلمان و در شهر دوسلدورف برگزار خواهد شد. این نمایشگاه در واقع مهم ترین و اصلی ترین نمایشگاه ریخته گری در جهان به شمار می آید. این نمایشگاه محلی بزرگ برای پیشرفت نوآوری های افراد می باشد و در پیشرفت این صنعت نقش بسیار مهمی خواهد داشت. یکی از ویژگی های مهم این نمایشگاه ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان بزرگ صنعت ریخته گری می باشد.

همچنین برگزاری این نمایشگاه به همراه نمایشگاه ریخته گری دوسلدورف (NEWCAST) در یک زمان نیز بر اهمیت ان افزوده است و در نتیجه آن شهر دوسلدورف را پایتخت نمایشگاه ریخته گری نامیده اند که این فناوری ها را به بازدیدکنندگان سراسر جهان معرفی می نماید. این نمایشگاه منحصر به فرد در پیشرفت اقتصادی و کارآفرینی تاثیر مهمی خواهد داشت، زیرا محلی برای ملاقات خریداران بین المللی، مشتریان و البته مدیران آینده نگر خواهد بود. اگر به این صنعت علاقه دارید، استفاده از این نمایشگاه فلز و ریخته گری را حتما به شما پیشنهاد می کنیم.

این تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری همچون بقیه تورها نیازمند مدارک کلی ثبت نام می باشد. نکته مهم دیگر دریافت ویزای کشور آلمان می باشد که به سختی قابل دریافت است و این مدارک نیاز می باشد: 1) گذرنامه ای که تاریخ انقضای آن حداقل تا هفت ماه پس از تاریخ اتمام ویزایی که قصد دریافت دارید باشد. 2) دو عدد عکس جدید رنگی که چهره کاملا قابل تشخیص باشد. 3) همراه داشتن گذرنامه همسر و فرزندان و همچنین شناسنامه آن ها و خود متقاضی.

4) دریافت یک عدد معرفی نامه از سازمان یا شرکت یا انجمنی دولتی که باید دلیل سفر در آن قید شود. 5) تهیه مدارکی شغلی که ارتباط شما با تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری را اثبات نماید. 6) سند مالکیت یک ملک و یا اجاره نامه خانه. 7) تهیه صورت حساب و یا دیگر مدارک اثبات کننده وابستگی مالی در ایران 8) نکته مهم این است که این مدارک باید اصل و کپی آن هم همراه باشد و در ضمن سفارت آلمان سخت گیر است و حتما در زمان اعلام شده باید حضور داشته باشید.

نکات ضروری نمایشگاه فلز و ریخته گری

  • اگر قصد استفاده از نمایشگاه فلز و ریخته گری را دارید، می توانید از انواع تورهای مختلف که هتل های سه، چهار، پنج ستاره را به شما ارائه می دهند با توجه به میزان مبلغی که قصد هزینه کردن دارید، استفاده نمایید.
  • این تورها همچنین این امکان را دارند که در صورتی که ظرفیت آن ها تکمیل نشود، به صورت فردی به شما خدمات دهند که میزان هزینه دریافتی با قبل تفاوت خواهد داشت، دلیل آن نیز خدمات حمل نقل و راهنمای تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری می باشد. البته در صورت عدم درخواست مشتری به دریافت تور انفرادی، هزینه او به طور کامل به او برمیگردد.
  • در خصوص گذرنامه تمام موارد به عهده خود مسافر می باشد و تور مسئولیستی در قبال صحت گذرنامه، مهر خروج آن و همچنین ممنوعیت خروج از کشور به عهده ندارد.
  • معمولا در این گونه تورها نیمی از هزینه تور را در ابتدا و هنگام ثبت نام دریافت می کنند و بقیه هزینه ها باید تا دو هفته قبل از شروع تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری به طور کامل توسط مشتری تسویه شوند.

بهترین زمان ثبت نام تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری

در صورتی که قصد خرید این گونه تورها را دارید، بهتر است سریع تر اقدام به ثبت نام کنید. زیرا در صورت تکمیل نمایشگاه فلز و ریخته گری آن را از دست خواهید داد. پس توصیه می شود هر چه سریع تر ثبت نام نمایید و نیمی از هزینه کل را پرداخت کرده تا این تور برای شما رزرو شود. سپس به مرور تا دو هفته قبل از شروع سفر مدارک را تکمیل کرده و بقیه هزینه را نیز پرداخت کنید. البته در صورت عدم تکمیل تور نمایشگاهی فلز و ریخته گری و همچنین تکمیل بودن مدارک شما تا 48 ساعت مانده به شروع تور نیز، می توانید این تور را خریداری نمایید.

سایر نمایشگاه ها :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند