تور نمایشگاهی روسیه

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی روسیه

تور نمایشگاهی روسیه از دسته تورهای بسیار عالی و قدرتمند محسوب می شود که از 5 سال گذشته تا به امروز توانسته رتبه بالایی در بین افراد ایجاد کند. روسیه و شهر معروف آن مسکو هر ساله نمایشگاه هایی در زمینه های مختلف را ایجاد می کنند. در نظر داشته باشید که در تور نمایشگاهی روسیه اغلب برنامه ریزی بسیار صحیحی در خصوص بازدید از بخش های مختلف نمایشگاه می شود که افرادی که علاقه به موضوعات خاصی دارند می توانند با هزینه ای بسیار کم از طریق نمایشگاه روسیه به نتیجه مطلوب خود دست یابند.

معرفی تور نمایشگاهی روسیه

تور نمایشگاهی روسیه از دسته تورهای ارزان قیمت محسوب می شود که عموم افراد می توانند از آن استفاده کنند. در نظر داشته باشید که تور نمایشگاهی روسیه به طور کلی برای استفاده عموم آزاد است این موضوع سبب می شود که بسیاری از مسافران علاقمند به استفاده از تور نمایشگاهی روسیه باشند.این مقاله در ابتدا انواع تور نمایشگاهی روسیه و تقویم آن را معرفی می کند. سپس شرایط و قوانین تور نمایشگاهی روسیه را معرفی کرده و در خصوص دعوت نامه این کشور نیز صحبت می کند.

انواع تورهای نمایشگاهی روسیه

در نظر داشته باشید که در تور نمایشگاهی کشور روسیه موضوعات مختلفی مورد بررسی قرار می گیرد و البته این تورها اغلب در تایم های 5 روز برگزار می شود تا بتواند نمایشگاه های مختلفی را مورد بررسی قرار دهد. امکانات و شرایط رزرو تور نمایشگاهی روسیه متنوع است.

نمایشگاه روسیه با موضوع گلها

بازدید از این فضا باعث می شود چند سال جوانتر شوید. این نمایشگاه در تاریخ 21 الی 23 شهریور ماه 97 برگزار می شود و در لاین انواع گل و گیاه زینتی، و همینطور تجهیزات و مواد برای باغبانی فعالیت دارد. در این نمایشگاه می توانید با تیم های مختلفی از کشاورزان بسیار و متخصص آشنا شوید. در نظر داشته باشید که عموما در نمایشگاه کشور روسیه شما می توانید به طور مستقیم با تولید کنندگان ارتباط بگیرید. در این نمایشگاه روش های کسب و کار با گل و گیاه را مورد بررسی قرار می دهید. در نظر داشته باشید که باید تنها از مسیرهای مشخصی از نمایشگاه قدم بزنید تا آسیبی به شرایط موجود وارد نشود.

نمایشگاه روسیه با موضوع قطعات یدکی خودرو

نمایشگاه تجهیزات خودرو در شهر مسکو در تاریخ 5 الی 8 شهریور ماه 97 برگزار می شود این نمایشگاه دارای قطعات بین المللی و همینطور تجهیزات و محصولات تعمیری است. در این نمایشگاه می توانید از جدیدترین تکنولوژی های روز در لاین خودرو آشنا شوید با مهندسی بسیار حاذق ارتباط خواهید گرفت. در نظر داشته باشید که ورود به این نمایشگاه نیازمند به خرید بلیط است و باید بلیط شما دارای اعتبار مناسب باشد. یک سری خودروهای بسیار عالی و لوکس نیز در این نمایشگاه دیده می شود که به صورت بسیار ویژه طراحی شده اند و دارای جدیدترین تکنولوژی های روز هستند به طوری که هنوز به بازار نیامده است، خوشبختانه امکانات تور نمایشگاهی کشور روسیه در تاریخ اعلام شده بی نظیر است و افرادی که به دنبال یک سری تجربه های جدید هستند می توانند از نمایشگاه های خوردو لذت ببرند.

نمایشگاه روسیه در زمینه پارچه

تور نمایشگاهی روسیه در قالب نساجی و پارچه از دیگر تورهایی است که در تاریخ 5 الی 8 شهریور برگزار می شود و بازدید از آن به عموم افراد پیشنهاد می شود. در این نمایشگاه با انواع پارچه ها و طرز تهیه هر یک آشنا می شوید، به طور دقیق مواد نساجی را مورد بررسی قرار می دهید و از تکنولوژی های رنگ ریزی روز نیز مطلع خواهید شد. در این فضا به شما یک سری ماسک هایی ارائه داده می شود تا از ذرات مواد نساجی و بوی عجیبی که حاکم است در امان باشید. در نظر داشته باشید که تور نمایشگاهی روسیه در زمینه نساجی هر دو سال یکبار برگزار می شود و مراجعه کنندگان به این تور اغلب دانشجویان نساجی هستند و خوشبختانه فضای حاکم در این نمایشگاه بسیار جالب است.

نمایشگاه روسیه با موضوع پریمیر-مد

این تور نمایشگاهی روسیه از شلوغ ترین تورهایی است که برای افراد فراهم شده است، در این تور به طور کلی هدف لباس مردان و زنان و نوع طراحی به کار برده برای مد و فشن است. شما هر نوع ایده و طرحی را می توانید در این نمایشگاه جامه عمل بپوشانید، با بزرگترین طراحان لباس دنیا ارتباط خواهید گرفت و مشخص می شود که چطور می توان یک طراح خوب بود.

بخش بندی بسیار عالی در این نمایشگاه وجود دارد به طوری که بخش مربوط به لباس بانوان غرفه های یک الی 4 را شامل می شود و پس از آن به ترتیب سه غرفه برای آقایان و دو غرفه برای لباس کودکان است. شما می توانید ایده های ناب گرفته و بر اطلاعات خود بیافزایید. این نمایشگاه در تاریخ 13 الی 16 شهریور 97 برگزار می شود و افرادی که علاقمند به مد و فشن هستند باید همین حالا اقدام به رزرو این تور نمایشگاهی نمایند.

نمایشگاه روسیه در زمینه سرمایه گذاری

این تور نمایشگاهی در قالب کنفرانس های تجاری و سرمایه گذاری دنبال می شود، در واقع یک سری از تاجران متریال هایی که در ذهن خود دارند را در اغلب بخش بندی های خاص ارائه می دهند و یک سری نمونه کار از هر یک نیز در معرض نمایش خواهد بود در نظر داشته باشید که در تور نمایشگاهی کسب و کار با جدیدترین فنون و مهارت های لازم در زمینه کسب درآمد صحیح و استاندارد آشنا می شوید.

در نظر داشته باشید که این تور از تاریخ 14 الی 16 شهریور برگزار می شود و شرایط و ضوابط مختلفی را برای خود دارد که باید به آن توجه نمود. شما برای ورود به این نمایشگاه باید کارت های ویژه داشته باشید، بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد نبوده و افراد باید در زمینه تجارت نقش اجرایی داشته باشند مدت زمان حضور در این کنفرانس ها مشخص است و باید برای ورود بلیط تهیه شود.

نمایشگاه روسیه در زمینه بازار بزرگ

نامی که به این نمایشگاه داده شده است بازار بزرگ است، این نام در یادها می ماند، این موضوع سبب شده است که مراجعه به این نمایشگاه همچون بازار بسیار زیاد باشد و عموم افراد علاقمند به بازدید از این نمایشگاه هستند. نمایشگاه بازار بزرگ روسیه در تاریخ 21 الی 25 شهریور برگزار می شود و به نوعی مانند بازار خرده فروشی ها دارای مراجعه کنندگان زیادی است و خرید و فروش در زمینه های مختلفی صورت می گیرد.

نمایشگاه روسیه در زمینه تبلیغات و دنیای کودک

تبلغیات عضو جدانشدنی در کسب و کار این عصر محسوب می شود. در این نمایشگاه موضوعات مختلفی از قبیل مواد فناوری های لازم برای تهیه تبلغیات مورد استفاده قرار می گیرد و همینطور از گزینه های بسیار عالی برای افرادی است که تازه کسب و کار خود را شروع کرده اند. این تور نمایشگاهی روسیه در تاریخ 3 الی 6 مهر برگزار می شود و برای بازدید آن نیاز به تهیه بلیط است.

نمایشگاه روسیه در زمینه دنیای کودک از دیگر نمایشگاه هایی است که در تاریخ 3 الی 6 مهر در مسکو برگزار می شود. در این نمایشگاه در خصوص خدمات و محصولات مربوط به کودکان و نوجوانان صحبت می شود و همینطور یک سری از برنامه های توسعه ای در زمینه های آموزشی برای کودکان فراهم می شود، افرادی که به صورت خانوادگی از تور نمایشگاهی روسیه استفاده می کنند قطعا باید به این نمایشگاه سری بزنند.

علاوه بر این نمایشگاه ، نمایشگاه مد کودکان نیز در همین تاریخ برگزار می شود که بیشتر به لباس های مناسب در سنین مختلف اشاره دارد و همینطور بهترین گزینه برای افرادی است که قصد دارند ایده های ناب در این زمینه داشته باشند.

تور نمایشگاهی روسیه

نمایشگاه روسیه در زمینه نوسازی مدارس

نمایشگاه روسیه در زمینه ساخت و ساز مدارس اولین دوره را پشت سر می گذارد و امید است که تعداد مراجعه کنندگان در این تور به حدی برسد که موضوعات در این زمینه افزایش یابد. در این تور هدف اصلی نوسازی مدارس کهنه و فرسوده است در نظر داشته باشید که به طور کلی وجود مدارک خوب و همینطور آموزشی صحیح از دسته مسائلی است که باید در هر جامعه ای به آن توجه شود. در این نمایشگاه هدف اصلی مهدکودک ها، مدارس و همینطور دبیرستان ها است. این تور در تاریخ 3 الی 6 مهر 97 برگزار می شود.

نمایشگاه روسیه در زمینه پردازش گرما

این نمایشگاه در زمینه فناوری های روز دنیا در زمینه گرما، و همینطور تجهیزات مورد نیاز برای گرمایش منازل پرداخته می شود. در نظر داشته باشید که جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در این نمایشگاه مورد بررسی قرار می گیرد و مشخص می شود که بهترین سیستم برای داشتن فضای گرم منزل به طوری که میزان بهینه انرژی نیز مورد نظر قرار بگیرد به چه صورت است. در نظر داشته باشید که این نمایشگاه در زمینه همکاری های تجاری نیز دنبال می شود و امید است که ایده های ناب به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد. تور نمایشگاهی روسیه در زمینه گرم در تاریخ 10 الی 12 مهر 97 در مسکو برگزار می شود و بهترین مهندسین دنیا در آن حضور به عمل خواهند آورد.

مراحل رزرو تور نمایشگاهی روسیه

برای رزور تور نمایشگاهی روسیه باید یک سری مراحل به درستی طی شود. در ابتدا باید دعوت نامه مورد نیاز را تهیه کنید، دعوت نامه شما باید مهر و امضا مشخصی از سمت ارسال کننده داشته باشد. در نظر داشته باشید که اخذ دعوت نامه شاید نیاز به یک ماه زمان داشته باشد.

سپس باید مدارک لازم در خصوص تور نمایشگاهی روسیه را تهیه کنید، شما برای اینکه تور نمایشگاهی روسیه را رزرو کنید باید مدارک شغلی هم داشته باشید که در بخش مدارک به درستی بررسی می کنیم.

پس از تهیه این گزینه در کمتر از 5 دقیقه می توانید رزور تور نمایشگاهی روسیه را تکمیل کنید در نظر داشته باشید که داشتن مدارک و همینطور دعوت نامه برای رزور نمایشگاه روسیه الزامی است.

رزرو تور نمایشگاهی روسیه به صورت اینترنتی فراهم شده است و به سادگی وارد بخش مربوطه می شوید و با انتخاب کشور مورد نظر می توانید طبق تاریخ اعلام شده گزینه قابل قبول را انتخاب کنید و در نهایت با پرداخت هزینه، رزرو شما تکمیل خواهد شد.

دعوت نامه تور نمایشگاهی روسیه

عموما بازدید از نمایشگاه های روسیه نیاز به دعوت نامه دارد که البته یکسری از نمایشگاه ها از این قاعده جدا هستند. دعوت نامه به برگه ای گفته می شود که شخصی از کشور مقصد برای فرد متقاضی ارسال می کند و در آن اعلام می کند که علاقمند به حضور فرد است به این ترتیب مشخص می شود که او می تواند از طریق تور نمایشگاهی روسیه اقدام کند.

در نظر داشته باشید که این دعوت نامه هم می تواند از سوی نمایشگاه خاصی برای شما ارسال شود و هم از سوی فردی که در روسیه زندگی می کند ارسال شود، اینطور که مشخص است همیشه افرادی که قصد دارند از تور نمایشگاهی روسیه استفاده کنند از طریق دعوت نامه های نمایشگاهی اقدام می کنند در واقع یک سری از نمایشگاه های روسیه سعی می کنند که برای بازدید بیشتر از افرادی که علاقمند به بازدید از نمایشگاه هستند دعوت به عمل آورند و این موضوع مسیر اخذ دعوت نامه را برای شما بسیار آسانتر می کند.

مدارک لازم تور نمایشگاهی روسیه

شما برای اینکه بتوانید از نمایشگاه روسیه استفاده کنید نیاز به تهیه یک سری مدارک دارید، اولین و مهم ترین مدرکی که برای تور نمایشگاهی روسیه نیاز است پاسپورتی است که دارای 7 ماه اعتبار باشد شما باید حداقل یک برگ خالی در پاسپورت خود داشته باشید. در نظر داشته باشید عموم افراد باید مدارک شخصی خود را به طور دقیق ارائه دهید و درصورتی که قصد دارید به صورت خانوادگی از تور نمایشگاهی روسیه استفاده کنید نیاز به مدارک عموم افراد خانواده خواهد بود. در نظر داشته باشید که بهترین گزینه برای افرادی که قصد دارند از نمایشگاه روسیه استفاده کنند رزرو های اینترنتی است. مدارک شما نیز از طریق اسکن و به صورت اینترنتی می تواند ارسال شود.

تور نمایشگاهی روسیه

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی روسیه

بارها سوال شده است که چقدر زمان برای نمایشگاه روسیه در نظر گرفته می شود و بهترین زمان برای رزرو تور نمایشگاهی روسیه چه زمانی است. به طور کلی اگر دعوت نامه در دست شماست که می توانید یک هفته قبل از برگزاری  اقدام به رزرو کنید اما اگر هنوز نه مدرک دارید و نه دعوت نامه همین حالا دست به کار شوید. در نظر داشته باشید که برای رزرو نمایشگاه روسیه بهتر است یک سری اصول به طور دقیق رعایت شود. اینطور که مشخص شده است همیشه افرادی که از تور نمایشگاهی روسیه استفاده می کنند زمان کافی برای تکمیل مدارک خود دارند  اما به طور کلی یک الی دو هفته زمان برای تکمیل رزرو تور نمایشگاهی روسیه کافی است.

نکات مهم در خصوص نمایشگاه روسیه

بهتر است قبل از رزرو تور نمایشگاهی روسیه از تاریخ سفر خود مطمئن شوید معمولا زمانی برای لغو تور نمایشگاهی روسیه شما در نظر گرفته نمی شود. گزینه بعدی در خصوص بیمه مسافرتی تور نمایشگاهی روسیه است که قطعا باید در پرونده شما قرار داده باشد. عموما ظرفیت تور نمایشگاهی روسیه به سرعت تکمیل می شود و تمدید تور نمایشگاهی روسیه نیز به ندرت دیده خواهد شد.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی در و پنجره

تورهای نمایشگاهی در و پنجره تورهایی هستند جهت بازدید فعالان حوزه های ساختمانی اعم از پیمانکاران تا تولید کنندگان مواد اولیه ساختمان. تور نمایشگاهی در

مطالعه »
تور نمایشگاهی مالزی

تور نمایشگاهی مالزی

برای اینکه به بازارهای جهانی برسیم و حرکتی به سوی اقتصاد بازار جهانی داشته باشیم، باید در تور نمایشگاهی مالزی شرکت کنیم تا همیشه همگام

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند