تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری فرصت مناسبی است برای متخصصان و صنعتگران در این زمینه تا دانش و اطلاعات خود را کامل تر کنند. این تور در کشور های مختلفی برقرار می شودد. نمایشگاه های کشاورزی و دامپروری در کشور هایی چون ایران، فرانسه، دانمارک، تانزانیا و بسیاری دیگر از کشورها برگزار می شود. این نمایشگاه ها معمولا دارای امکانات رفاهی مناسبی برای افراد متقاضی می باشند. در این مقاله به نمایشگاه های مختلف و امکانات تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری اشاره می کنیم.

تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری

نمایشگاه ها و کنگره های زیادی در زمینه صنعت غذایی و کشاورزی در کشور های مختلف جهان برگزار می شود. تعدادی از نمایشگاه هایی که در این زمینه برگزار می شوند عبارتند از نمایشگاه ایران آگرو فود، نمایشگاه غذا های دریایی شانگهای، نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی کنیا، نمایشگاه محصولات غذایی دریایی دبی، نمایشگاه کشاورزی بورسا، نمایشگاه مواد غذایی تانزانیا، نمایشگاه بین المللی شیلات و آبزیان، نمایشگاه کشاورزی آنتالیا، نمایشگاه دامپروری و کشاورزی دانمارک، نمایشگاه کشاورزی و دامپروری کانادا، نمایشگاه کشاورزی پاریس و کنگره جهانی مواد غذایی هند می باشد. 

امکانات تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری

از امکانات ارائه شده در تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری به صورت عمومی می توان به رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما، خدمات ترانسفر، تهیه ورودی نمایشگاه، بیمه مسافرتی و ویزای کشور مقصد می باشد. امکانات خاص تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری در صورت تمایل متقاضی می تواند به تور اضافه شود.

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری و نمایشگاه ایران آگرو فود

نمایشگاه ایران آگرو فود یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری است که در مورد صنایع غذایی و صنعت کشاورزی می باشد. این رخداد بزرگترین نمایشگاه در صنعت غذایی و تولید تجهیزات کشاورزی در منطقه خاورمیانه می باشد. در تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری با بازدید از این نمایشگاه شما با آخرین دستاورد های مرتبط با صنعت کشاورزی و تولید مواد غذایی آشنا می شوید.

از محصولات ارائه شده در این نمایشگاه می توان به صنایع پروتئینی، انواع سبزیجات، انواع غذا های آماده و نیمه آماده، انواع خشکبار، فراورده های لبنی، صنایع آرد، صنایع آشامیدنی و تجهیزات کشاورزی اشاره کرد. تجهیزات کشاورزی ارائه شده در این نمایشگاه شامل انواع ماشین های مکانیکی کشاورزی، نهاده های کشاورزی، سیستم آبیاری و مراکز تحقیقاتی وابسته به آن می باشد. ماشین آلات بسته بندی و تولید انواع مواد غذایی در قسمت دیگری از این نمایشگاه عرضه شده اند. این نمایشگاه سالیانه در 8  تیر ماه در شهر تهران برگزار می شود.

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری و نمایشگاه کشاورزی آنتالیا

نمایشگاه کشاورزی آنتالیا یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری است که در مورد پیشرفت های اخیر صنعت کشاورزی و صنایع باغبانی می باشد. تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری امکان بازدید از این نمایشگاه در شهر آنتالیا کشور ترکیه را فراهم می کند.این نمایشگاه هر ساله میزبان تعداد زیادی بازدید کننده از سراسر دنیا است.

در تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری و در نمایشگاه کشاورزی آنتالیا شرکت های معتبری در زمینه ماشین آلات کشاورزی، سیستم های آبیاری، کشت بذر، تغذیه گیاهان و کنترل بیولوژیک حضور دارند. غرفه های موجود در این نمایشگاه در مورد تکنولوژی های گلخانه ای، مکانیزاسیون کشاورزی، بذر و محل نگهداری آن، تغذیه گیاهان، کشاورزی ارگانیک و سیستم های آبیاری محصولات خود را ارئه می دهند. این نمایشگاه هر سال در 7 آذر 28 ماه در شهر آنتالیا برگزار می شود.

نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری و نمایشگاه هفته سبز برلین

نمایشگاه هفته سبز برلین یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری است که در رابطه صنایع غذایی، کشاورزی و باغبانی می باشد. نمایشگاه هفته سبز برلین یکی از نمایشگاه های مهم و تاثیر گذار در اروپا و دنیا می باشد. این نمایشگاه انواع غذا ها، میوه ها، سبزیجات، ماهی و گوشت را ارائه می دهد.

همچنین این نمایشگاه آخرین تجهیزات و ماشین آلات مرتبط با صنعت کشاورزی را به نمایش می گذارد. این نمایشگاه دارای غرفه هایی در زمینه منابع تجدید شدنی، کشاورزی ارگانیک، توسعه روستاها و باغبانی می باشد. نمایشگاه هفته سبز برلین همواره محل مناسبی برای ارائه محصولات لوکس و لذیذ غذایی می باشد. سالانه تعداد زیادی روزنامه نگار و خبرنگار برای انتقال اخبار این نمایشگاه به کشور آلمان سفر می کنند. این نمایشگاه سالیانه در 28 ادی ماه شهر برلین آلمان برگزار می شود.

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری و نمایشگاه غذاهای دریایی شانگهای

نمایشگاه غذاهای دریایی شانگهای یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری است که آخرین دستاورد های مرتبط با صنایع غذایی را به بازدید کنندگان ارائه می دهد. این نمایشگاه همواره یکی از بهترین مقاصد برای ملاقات فعالان و صنعتگران در زمینه غذاهای دریایی می باشد. این نمایشگاه هر ساله میزبان چند هزار شرکت فعال در زمینه صنایع غذا دریایی می باشد که از 39 کشور مختلف به چین می آیند. تمرکز اصلی این نمایشگاه بر روی غذاهای اصیل چینی و غذا های دریایی می باشد.

کشور چین همواره یکی از بهترین بازارهای وارد کننده محصولات دریایی می باشد و مصرف بالای مواد غذایی دریایی در این کشور چشم گیر است. این نمایشگاه محصولات متنوعی در زمینه غذاهای دریایی، تجهیزات بسته بندی، فناوری های ماهیگیری، توزیع آبزیان و داروهای مورد استفاده برای آبزیان ارائه می دهد. این نمایشگاه در تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری توسط سیاستمداران و تولیدکنندگان مختلفی از سراسر دنیا مورد بازدید قرار می گیرد. این نمایشگاه سالیانه در 7 شهریور در شهر شانگهای کشور چین برگزار می شود.

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری و نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی کنیا

نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی کنیا یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری است که در رابطه با نوآوری های بدست آمده در زمینه تجهیزات کشاورزی مورد توجه است همچنین در این نمایشگاه  صنایع غذایی مرتبط نیز به نمایش گذاشته می شود . این نمایشگاه هر ساله میزبان غرفه داران زیادی از 20 کشور مختلف می باشد. این نمایشگاه محل مناسبی برای تبلیغ و ارائه برند شرکت صنعت کشاورزی می باشد.

انواع غذا ها و نوشیدنی هایی که در این نمایشگاه ارائه می شود عبارتند از انواع نان، غذا های بسته بندی شده، محصولات لبنی، غذا های سنتی، شیرینی و شکلات، نوشیدنی های مختلف و مواد غذایی منجمد می باشد. انواع تجهیزات کشاورزی ارائه شده در این نمایشگاه عبارتند از تراکتور، روش های سم پاشی، بذرکاری، کشت محصول و جابه جایی آن می باشد. این نمایشگاه سالیانه در 13  شهریور ماه در شهر نایروبی کنیا برگزار می شود.

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری و نمایشگاه محصولات غذایی دریایی دبی

نمایشگاه غذایی دریایی یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری است که در رابطه با محصولات غذایی و پرورش آبزیان می باشد. این نمایشگاه مهمترین نمایشگاه در زمینه محصولات غذایی دریایی در جنوب آسیا می باشد. این نمایشگاه بین المللی آخرین پیشرفت ها در زمینه محصولات غذایی دریایی، بسته بندی و نگه داری آن ها را ارائه می دهد. از خصوصیات این نمایشگاه می توان به گستردگی ارتباطات و تجارت بالای این رخداد اشاره کرد.

در این نمایشگاه علاوه بر ارائه محصولات غذایی و پرورش آبزیان، تجهیزات مورد نیاز برای این کار نیز به نمایش گذاشته می شود. سمینارهای مختلفی در این نمایشگاه برگزار می شود که شما با شرکت در آن ها می توانید گواهینامه معتبر دوره ها را دریافت کنید. جوایز مختلفی در همین نمایشگاه به ایده ها و نوآوری های جدید در زمینه محصولات غذایی دریایی به افراد و شرکت ها داده می شود. این نمایشگاه سالیانه در 25  شهریور ماه در شهر دبی امارات برگزار می شود.

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری و نمایشگاه کشاورزی بورسا

نمایشگاه کشاورزی بورسا یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری است که در مورد تمام بخش های صنعت کشاورزی و محصولات مرتبط می باشد. در نمایشگاه کشاورزی بورسا در تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروی علاوه بر محصولات کشاورزی محصولات لبنی، محصولات مربوط به صنایع دامپروری و بذر و نهال های مختلف توسط سازمان نمایشگاه های تویاپ بورسا در کنار اتحادیه ماشین ها و سازندگان تجهیزات کشاورزی برگزار می شود. شرکت کنندگان در این نمایشگاه از 50 کشور مختلف می باشند و بهترین محصولات و آخرین تکنولوژی خود را عرضه می کنند. این نمایشگاه سالیانه در 17 مهر ماه در شهر بورسا ترکیه برگزار می شود.

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری و نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی تانزانیا

نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی تانزانیا یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری است که در مورد صنعت کشاورزی و مواد غذایی می باشد. یکی از مهمترین نمایشگاه ها در زمینه صنایع غذایی و کشاورزی در قاره آفریقا، نمایشگاه مواد غذایی و کشاورزی تانزانیا می باشد. این نمایشگاه هر ساله میزبان بازدید کنندگان و شرکت کنندگان مختلفی از 30 کشور مختلف اروپایی و آسیایی می باشد. کشور تانزانیا امروزه یکی از مراکز مهم تجاری در قاره آفریقا می باشد که نظم و ترتیب مناسب و محیط دوستانه از دلایل مهم این موضوع می باشد. ارتباط با شرکت های مرتبط با صنایع غذایی و کشاورزی فرصت مناسبی برای ایجاد فضایی مناسب برای بهبود صنعت کشاورزی است. این نمایشگاه سالیانه در 3 ابان ماه در شهر دارالسلام تانزانیا برگزار می شود.

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری و نمایشگاه بین المللی شیلات، غذاهای دریایی و صنایع وابسته ایران

نمایشگاه بین المللی شیلات، غذاهای دریایی و صنایع وابسته ایران یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری است که در مورد صنایع غذایی دریایی و محصولات مرتبط با این صنعت می باشد. در این نمایشگاه 7500 شرکت داخلی و خارجی حضور داشته و محصولات مختلفی را عرضه می کنند. در این نمایشگاه انواع غذا های دریایی برای علاقه مندان در نظر گرفته شده است. همچنین تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای این صنعت نیز در این نمایشگاه وجود دارد. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای علاقه مندان و متخصصان است تا در حوزه های مختلف با صاحب نظران این صنعت بحث و گفتگو کنند. این نمایشگاه هر سال در 21  آبان ماه در شهر تهران  برگزار می شود.

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری و نمایشگاه دامپروری و کشاورزی دانمارک

نمایشگاه دامپروری و کشاورزی دانمارک یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری است که در زمینه دامپروری و کشاورزی می باشد. این نمایشگاه در تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری یکی از مهمترین رخداد ها در این زمینه در اروپا می باشد. این نمایشگاه در مدت 2 روز در کشور دانمارک برگزار می شود. این نمایشگاه بر روی مکانیزه کردن و ماشینی کردن صنعت دامپروری و کشاورزی تاکید دارد و بسیاری از لوازم و تجهیزات موجود در این نمایشگاه مربوط به این هدف می باشد.

این نمایشگاه مکان مناسبی برای تولید کنندگان و تامین کنندگان خوراک، تجهیزات دامپروری، سیلو ها و لوازم مرتبط با دام می باشد. غرفه های زیادی در این نمایشگاه محصولاتی در ارتباط با ساختمان و تاسیسات دامپروری، دامپزشکی، مکانیزاسیون دامپروری و خدمات مشاوره را ارائه می دهند. این نمایشگاه سالیانه در 26  دی ماه در شهر فردریشیا دانمارک برگزار می شود.

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری و نمایشگاه کشاورزی و دامپروری کانادا

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری کانادا یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری است که در مورد صنعت کشاورزی و دامپروری می باشد. نمایشگاه کشاورزی کانادا بهترین رویداد در زمینه تجهیزات و تکنولوژی تولیدات کشاورزی می باشد. این نمایشگاه در تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری نوآوری، آخرین تکنولوژی و تجهیزات تخصصی در زمینه صنعت کشاورزی را ارائه می دهد.این نمایشگاه محصولات مختلفی را از قبیل تجهیزات پزشکی و کشاورزی، تجهیزات حمل و نقل، تجهیزات برداشت، تجهیزات آبیاری، بذرها و کود ها، ساختمان و تاسیسات لازم، دامپزشکی و خدمات مالی و بیمه ارائه می شود. این نمایشگاه سالیانه در 2 بهمن ماه در شهر براندون کانادا برگزار می شود.

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری و نمایشگاه کشاورزی پاریس

نمایشگاه کشاورزی پاریس یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری است که در رابطه با تجهیزات کشاورزی و آخرین تکنولوژی صنعت دامپروری می باشد. این نمایشگاه بزرگ در 4 بخش برگزار می شود. این 4 بخش عبارتند از بخش پرورش دام، محصولات کشاورزی، خدمات تخصصی کشاورزی و محصولات و مواد خوارکی می باشد. این نمایشگاه با داشتن 1050 غرفه در زمینه صنعت کشاورزی و دامپروری یکی از نمایشگاه های تاثیر گذار در این صنعت در دنیا می باشد. نمایشگاه کشاورزی پاریس محل ارائه آخرین تکنولوژی و دستاورد های ماشین آلات کشاورزی و دامپروی می باشد. این نمایشگاه هر سال در 4 اسفند ماه  در شهر پاریس فرانسه برگزار می شود.

نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری و دوره آموزشی کنگره جهانی علوم و فناوری غذایی

دوره آموزشی کشاورزی در زمینه پرورش علوم و فناوری غذایی هر ساله در کشور هند و شهر بمبئی برگزار می شود. این نمایشگاه یکی از کنگره های مهم جهانی است که بسیاری از متخصصان دنیا در زمینه صنعت غذایی را در کنار یکدیگر قرار می دهد. در این دوره آموزشی 2000 شرکت کننده که شامل متخصصان مواد غذایی و کشاورزی از 55 کشور مختلف حضور دارند. علاوه بر ارائه محصولات کشاورزی و صنایع ماشین آلات مرتبط جلسات فنی و سخنرانی های مهمی در همین زمینه برگزار می گردد.

این کنگره جهانی مهم از 1 تا 5 آبان ماه هر سال در شهر بمبئی هند برگزار می گردد. از اهداف اصلی کنگره می توان به احیای زنجیره تامین غذای جهان، ایجاد ارتباطات جهانی و تولید محصولات کشاورزی مغذی و سالم، رعایت قوانین زیست محیطی در صنعت کشاورزی و تولید غذا و مواردی از این قبیل اشاره کرد. این نمایشگاه برای افرادی که خواستار گسترش همکاری، جمع آوری دانش جدید، خلق ایده های نو و ایجاد ارتباطات بین المللی در زمینه کشاورزی و غذایی هستند، مناسب می باشد. موضوعاتی که معمولا در جلسات فنی و سخنرانی ها به آن پرداخته می شود عبارتند از نوآوری و افزایش کیفیت مواد غذایی، سیستم های توزیع پیشرفته، مواد غذایی و صنعت کشاورزی مدرن و نگه داری محصولات کشاورزی و غذایی می باشد.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی داروسازی

تورهای نمایشگاهی به‌خصوص  تور نمایشگاهی داروسازی در عصر حاضر یکی از بهترین روش‌ها در معرفی ایده‌ها و تبادل تکنولوژی و حتی قشر دانشجویان برای پیدا

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند