تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک از تورهای نمایشگاهی است که هرساله افراد زیادی در آن شرکت می کنند. تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک در کشورهای برگزار کننده نمایشگاه برگزار می شود و از امکانات خوبی برخوردار هستند. تسهیلات و خدمات تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک بسیار مناسب بوده و با راحتی و آسودگی کامل می توانید از نمایشگاه دیدن کنید.

تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک

تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک از تورهای نمایشگاهی پر طرفدار می باشد که هر ساله در بسیاری از کشورهای جهان به صورت تکی یا تلفیقی برگزار می شود. کشورهای ژاپن، تایلند، هنگ کنگ، فرانسه، آلمان و ایتالیا در بین کشورهای دیگر پیشتاز بوده و هرساله نمایشگاه هایی در این زمینه برگزار می کنند. تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک هر ساله از استقبال بی نظیری برخوردار است.

نمایشگاه های خارجی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک

نمایشگاه های خارجی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک در کشورهای زیادی دارای طرفدار است که هر کدام از این نمایشگاه ها را به تفکیک مورد بررسی قرار می دهیم. در بین کشورهای برگزار کننده نمایشگاه جواهرات و لوازم تزئینی و عینک، آلمان، فرانسه، ژاپن و هنگ کنگ از بیشترین تعداد نمایشگاه در سال برخوردارند.

 

نمایشگاه جواهرات توکیو

نمایشگاه جواهرات توکیو یک نمایشگاه حرفه ای برای طلا سازان و فعالان در صنعت طلا و جواهر سازی می باشد. این نمایشگاه برای تمام خرده فروشان طلا و جواهر، فروشگاه ها و مراکز خرید ساعت و جواهرات، کانال های عمده فروشان طلا و جواهر جذاب بوده و تمرکز ویژه ای را معطوف این صنعت می کند.

نمایشگاه عینک و لنز هنگ کنگ

نمایشگاه عینک و لنز هنگ کنگ هرساله در محل دائمی نمایشگاه بین المللی هنگ کنگ برگزار می شود. در این نمایشگاه انواع عینک اعم از طبی و آفتابی، انواع لنزهای طبی و زیبایی، ابزار و دستگاه های اپتومتری و سایر ملزومات مورد نیاز بینایی سنجی از برندهای معتبر برای رده های سنی مختلف کودکان و بزرگ سالان عرضه می شود. این نمایشگاه برای تمام فعالان در صنعت عینک و لنز اعم از فروشندگان، تأمین کنندگان و خریداران جذاب می باشد.

نمایشگاه جواهرات مروارید و سنگ های قیمتی هنگ کنگ

نمایشگاه جواهرات مروارید و سنگ های قیمتی هنگ کنگ از بزرگ ترین نمایشگاه های جواهرات در آسیا است که هرساله در کشور هنگ کنگ برگزار می شود. ای نمایشگاه بسیار مورد توجه تمام فعالان در عرصه جواهرات و سنگ های قیمتی بوده و تمام کسانی که در این عرصه هستند اعم از عمده فروشان و خرده فروشان صنعت جواهر و سنگ قیمتی، تأمین کنندگان کلان و خریداران در این نمایشگاه حضور به هم می رسانند.

نمایشگاه طلا و جواهر بانکوک

نمایشگاه طلا و جواهر بانکوک از مهم ترین نمایشگاه های آسیا در عرصه طلا و جواهرات می باشد. این نمایشگاه مورد توجه طراحان طلا و جواهر بوده و هم چنین این امکان را برای تولید کنندگان فراهم می آورد تا دستاوردهای خود را در این صنعت به نمایش بگذارند. بسیاری از خریداران طلا و جواهر از این نمایشگاه دیدن می کنند. در این نمایشگاه، سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، سنگ های سخت، الماس، مروارید، فلزهای قیمتی، سنگ های مصنوعی، جواهرات گران قیمت، نقره و طلا، تجهیزات و ابزار تراشکاری و ماشین آلات مربوط به این صنعت در معرض دید عموم قرار داده می شود.

نمایشگاه جواهرات پاریس

نمایشگاه BIJORHCA پاریس از تخصصی ترین نمایشگاه های جواهرات است که در فرانسه برگزار می شود. در این نمایشگاه بین المللی بیش از 12000 نفر خریدار و 400 نفر طراح، تولید کننده، تأمین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات در این صنعت شرکت می کنند. این نمایشگاه از محبوبیت بین المللی بسیار خوبی در بین طرفداران آن برخوردار است.

نمایشگاه عینک پاریس

نمایشگاه silmo پاریس از نمایشگاه های بین المللی و معتبر در زمینه عینک است که هرساله در فرانسه برگزار می شود. این نمایشگاه هرساله میزبان متخصصان بینایی و عینک و تمام فعالان در این عرصه اعم از چشم پزشکان، تولیدکنندگان و اپتومتریست ها می باشد. در این نمایشگاه، لنزهای طبی، انواع فریم، انواع لنز، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، انواع عینک های لوکس، انواع عینک های ورزشی و انواع عینک های هوشمند در معرض دید عموم قرار می گیرد. هرساله خریداران، تأمین کنندگان و فروشندگان زیادی خود را به این نمایشگاه می رسانند تا از جدیدترین فناوری ها و تولیدات صورت گرفته در این عرصه مطلع شوند.

نمایشگاه طلا، جواهر، نقره و ساعت مونیخ

نمایشگاه inhorgenta طلا، جواهر، نقره و ساعت مونیخ یک نمایشگاه چند منظوره برای تمام فعالان در عرصه طلا و جواهرات و لوازم تزئینی است که در آلمان برگزار شده و افراد زیادی را از اقصی نقاط جهان به این نمایشگاه می کشاند. در این نمایشگاه، تکنولوژی ساخت جواهر، طلا و نقره، مروارید، ماشین آلات مورد نیاز در صنعت جواهر، نقره، سنگ های قیمتی، زیورآلات، انواع ساعت های مچی و رومیزی و دیواری، ماشین آلات ساعت سازی، کیف های متنوع عینک، هدایا و دکوراسیون داخلی فروشگاه های مربوط به این صنعت در معرض دید عموم قرار داده می شود.

نمایشگاه سنگ های معدنی و قیمتی هامبورگ

نمایشگاه سنگ های معدنی و قیمتی هامبورگ از نمایشگاه های تخصصی است که هرساله در کشور آلمان برگزار می شود. در این نمایشگاه هرساله محققین، کلکسیون داران، جواهر فروشان و علاقه مندان به این صنعت گرد هم می آیند و آخرین دستاوردهای خود را به نمایش می گذارند. در این نمایشگاه، جواهرات، ابزارآلات زمین شناسی، زیورآلات و گوهرهای تراش خورده، سنگ های خام معدنی و سنگواره های زیادی به نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه عینک، سنجش و بینایی مونیخ

نمایشگاه عینک، سنجش و بینایی مونیخ از نمایشگاه های تخصصی است که هرساله در زمینه بینایی سنجی در آلمان برگزار می شود. در این نمایشگاه، انواع شیشه های عینک، انواع عینک های دودی، طبی و ورزشی، انواع لنز و کیف عینک، لوازم بینایی سنجی، لوازم مورد نیاز در کارگاه های عینک سازی، انواع دوربین، میکروسکوپ و نرم افزارهای کامپیوتری ارائه می شود. این نمایشگاه از نمایشگاه های مرتبط با حوزه سلامت و پزشکی چشم نیز می باشد و هرساله متخصصان چشم پزشکی، تولیدکنندگان و کسانی که در خدمات چشم پزشکی فعال هستند در این نمایشگاه شرکت می کنند.

نمایشگاه پوشاک، مد، جواهرات و لوازم آرایشی مونیخ

نمایشگاه پوشاک، مد، جواهرات و لوازم آرایشی مونیخ یک نمایشگاه چند منظوره است که به جز جواهرات در زمینه های دیگری نیز مانند پوشاک و لوازم آرایشی در آلمان برگزار می شود. در این نمایشگاه، تنوع محصولات بسیاری را در زمینه جواهرات و ساعت ها را مشاهده خواهید کرد. می توانید با طراحان و تولیدکنندگان جواهرات ملاقات کرده و از محصولات متنوعی در زمینه پوشاک و لباس، محصولات آرایشی و زیبایی، جواهرات و سنگ های قیمتی، لوازم تزئینی، طرح و سبک های مختلف در صنعت مد، لوازم و پوشاک مختلف عروسی دیدن کنید.

در این نمایشگاه هم چنین، سنگ ها و جواهرات قیمتی، مرواریدها، نقره جات، بسته بندی های مقوایی تزئینی، تجهیزات کارگاهی برای ساعت سازان، طلاسازان و جواهر کاران، جواهرات (شامل طراحان و جواهرات قیمتی)، زمان سنج ها (ساعت های مچی و دیواری)، پرو لباس، خدمات و تکنولوژی های صورت گرفته در این صنایع در معرض دید عموم قرار داده می شود.

نمایشگاه عینک میلان

نمایشگاه عینک mido میلان هرساله در ایتالیا برگزار می شود. این نمایشگاه بین المللی در زمینه بینایی سنجی، اپتیک و چشم پزشکی است. در این نمایشگاه، تجهیزات وابسته به بینایی، بینایی سنجی، عینک های متنوع شامل عینک های آفتابی و طبی، انواع لنز، لنزهای تماسی، تجهیزات مرتبط با چشم پزشکی ارائه می شود و هرساله متخصصان، تأمین کنندگان، خریداران و فروشندگان زیادی از اقصی نقاط جهان در این نمایشگاه شرکت می کنند.

تقویم تورهای نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک

ردیف: 1

توضیحات: نمایشگاه جواهرات توکیو

تاریخ شروع: 06/06/97

تاریخ پایان: 08/06/97

مکان برگزاری: توکیو- ژاپن

ردیف: 2

توضیحات: نمایشگاه عینک و لنز هنگ کنگ

تاریخ شروع: 17/08/97

تاریخ پایان: 19/08/97

مکان برگزاری: هنگ کنگ

ردیف: 3

توضیحات: نمایشگاه جواهرات مروارید و سنگ های قیمتی هنگ کنگ

تاریخ شروع: 22/06/97

تاریخ پایان: 28/06/97

مکان برگزاری: هنگ کنگ

ردیف: 4

توضیحات: نمایشگاه طلا و جواهر بانکوک

تاریخ شروع: 15/06/97

تاریخ پایان: 19/06/97

مکان برگزاری: بانکوک- تایلند

ردیف: 5

توضیحات: نمایشگاه جواهرات پاریس

تاریخ شروع: 16/06/97

تاریخ پایان: 19/06/97

مکان برگزاری: پاریس- فرانسه

ردیف: 6

توضیحات: نمایشگاه عینک پاریس

تاریخ شروع: 06/07/97

تاریخ پایان: 09/07/97

مکان برگزاری: پاریس- فرانسه

ردیف: 7

توضیحات: نمایشگاه طلا، جواهر، نقره و ساعت مونیخ

تاریخ شروع: 03/12/97

تاریخ پایان: 06/12/97

مکان برگزاری: مونیخ- آلمان

ردیف: 8

توضیحات: نمایشگاه سنگ های معدنی و قیمتی هامبورگ

تاریخ شروع: 16/09/97

تاریخ پایان: 18/09/97

مکان برگزاری: هامبورگ- آلمان

ردیف: 9

توضیحات: نمایشگاه عینک، سنجش و بینایی مونیخ

تاریخ شروع: 05/11/97

تاریخ پایان: 07/11/97

مکان برگزاری: مونیخ- آلمان

ردیف: 10

توضیحات: نمایشگاه پوشاک، مد، جواهرات و لوازم آرایشی مونیخ

تاریخ شروع: 27/11/97

تاریخ پایان: 30/11/97

مکان برگزاری: مونیخ- آلمان

ردیف: 11

توضیحات: نمایشگاه عینک میلان

تاریخ شروع: 04/12/97

تاریخ پایان: 06/12/97

مکان برگزاری: میلان- ایتالیا

شرایط گرفتن دعوت نامه نمایشگاه جواهرات و لوازم تزئینی و عینک

 از الزامات سفر به کشورهای اروپایی داشتن ویزای شینگن است. در صورتی که شرکت کنندگان در نمایشگاه دارای دعوت نامه از سوی برگزار کنندگان نمایشگاه باشند، روال اخذ ویزای شینگن با سهولت بیشتری انجام می شود و این عزیزان می توانند پس از دریافت ویزا از نمایشگاه بازدید کنند. دعوت نامه های ارسالی حتماً حاوی اطلاعاتی نظیر هدف از سفر و اطلاعات و مدارک شرکت ارائه شود تا پس از طی روال قانونی از طریق سفارت، مجوز ورود به نمایشگاه برای اشخاص و شرکت های دارای دعوت نامه صادر شود.

طبق روال عادی که در نمایشگاه ها وجود دارد، برگزار کنندگان نمایشگاه تسهیلاتی را برای شرکت کنندگان خارجی در نظر می گیرند که همان ارائه دعوت نامه به آن ها می باشد. دعوت نامه تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک، تجاری بوده و مطابق با قوانین کشور برگزار کننده نمایشگاه است، هم چنین در دعوت نامه تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک می بایست اطلاعات تاریخ دقیق برگزاری نمایشگاه و هدف از حضور در نمایشگاه به طور دقیق ذکر شده است.

مدارک مورد نیاز برای نمایشگاه جواهرات و عینک

مدارک مورد نیاز برای دریافت تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک عبارت است از سه قطعه عکس 4*3 یا 6*4، اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار، اصل شناسنامه متقاضی و همسر، مدارک شغلی مرتبط با موضوع نمایشگاه و مدارک مالی و ملکی معتبر.

خدمات تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک

خدمات تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک که به شرکت کنندگان عزیز ارائه می شود شامل تهیه بلیت رفت و برگشت با نرخ روز، اخذ ویزای شینگن، ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی، اقامت در هتل های 4 و 5 ستاره مرکز شهر به همراه صبحانه، کارت نمایشگاه، راهنمای فارسی زبان، بازدید از نمایشگاه، بیمه مسافرتی و بازدید از جاذبه های توریستی شهر محل برگزاری نمایشگاه است.

تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک در بازه زمانی بیشتر از تاریخ برگزاری نمایشگاه برای کسانی که تمایل به گشت و گذار در شهر محل برگزاری نمایشگاه دارند، امکان پذیر است. استفاده از این نوع تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک، هم خستگی بازدید از نمایشگاه را از تن به در کرده و در کنار تور کاری و تجاری می توان از تور تفریحی و سیاحتی آن شهر نیز بهره مند شد.

بهترین زمان برای رزرو تور نمایشگاهی جواهرات و عینک

بهترین زمان برای رزرو تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک در فاصله زمانی قبل از تاریخ برگزاری نمایشگاه است. هرچه به زمان برگزاری نمایشگاه نزدیک تر می شویم امکان رزرو تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک کم تر می شود و بعضاً بسیاری از شرکت ها به طور گروهی این تورها را رزرو کرده که معمولاً در تاریخ های نزدیک به زمان برگزاری اتفاق می افتد و به یک باره ظرفیت این تورها تکمیل می شود. به منظور تسهیل در رزرو تور نمایشگاهی جواهرات و لوازم تزئینی و عینک بهتر است از زمان های نزدیک به تاریخ برگزاری نمایشگاه اجتناب شود و در بازه زمانی دورتری نسبت به تاریخ برگزاری نمایشگاه اقدام شود.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی هنر

یکی از تورهای نمایشگاهی پربیننده که هر ساله گردشگران و فعالان هنری زیادی را به سمت خود می کشاند، تور نمایشگاهی هنر است که در

مطالعه »
تور نمایشگاهی مالزی

تور نمایشگاهی مالزی

برای اینکه به بازارهای جهانی برسیم و حرکتی به سوی اقتصاد بازار جهانی داشته باشیم، باید در تور نمایشگاهی مالزی شرکت کنیم تا همیشه همگام

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند