تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان به صورت هر ساله در داخل و خارج از کشور برگزار می شود. در این مسیر تجربیات و شرایط مختلف وجود دارد که هر یک به درستی باید مورد بررسی قرار بگیرد. در این مقاله سعی داریم تور نمایشگاهی عمران و معماری در کشورهای مختلف را توضیح داده و تاریخ برگزاری هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. در نظر داشته باشید که نمایشگاه عمران و معماری برای هر کشور دارای شرایط مخصوص به خود است.

تور نمایشگاهی

در ابتدای امر می خواهیم توضیح مختصری در خصوص تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان دهیم. می دانیم که نمایشگاه های زیادی به صورت سالانه و یا دوره ای در کشورهای مختلف برگزار می شود که نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان نیز سه لاین مجزا و گاه ترکیبی در این مسیر محسوب می شود. همانطور که از اسم این نمایشگاه ها مشخص است هدف اصلی بررسی تکنولوزی های جدید در خصوص عمران، معماری و ساخت و ساز است. در این نمایشگاه ها بهترین مهندسی و افراد کارازموده دیده می شوند که به صورت تیمی فعالیت می کنند. کنفرانس ها و همینطور همایش های مختلفی در نمایشگاه عمران و ساختمان دیده می شود که بازدید از هر یک خالی از لطف نیست.

نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان آلمان

نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان در کشور آلمان و معمولا در ماه مهر و یا آبان برگزار می شود. این نمایشگاه به صورت دو سال یکبار برگزار شده و بیش از 72 هزار بازدید کننده را به خود اختصاص می دهد. تعداد غرفه های موجود در این نمایشگاه 780 است و در فضایی به وسعت 14 هزار متر مربع برگزار می شود. موضوع اصلی این نمایشگاه معماری و مهندسی است.

در نمایشگاه عمران و ساختمان 2018 متخصصان معماری و همینطور مهندسین گرد هم جمع می شوند و هدف اصلی دید کلی از آخرین وضعیت صنعت ساختمان آلمان است. علاوه بر زمینه های معماری نمایشگاه راه سازی و همینطور مهندسی عمران و مدیریت آلودگی آلمان از بهترین گزینه هایی است که در آلمان از آن رونمایی خواهد شد. به طور کلی در تور نمایشگاهی عمران و معماری موضوعات مختلفی پوشش داده می شود. در نظر داشته باشید که مدیریت پروژه یکی از بحث های بسیار مهم در نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان است.

نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان فرانسه 2018

نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان در فرانسه از دیگر گزینه های بسیار مشهور و پرطرفدار محسوب می شود. در این نمایشگاه که اغلب در فصل بهار برگزار می شود موضوعات مختلفی از تکنولوزی ساختمان مورد بررسی قرار می گیرد. یکی از موضوعات بسیار مهم در این نمایشگاه تهویه و سیستم های سرمایشی و گرمایشی است. در نظر داشته باشید که به طور کلی هدف از این تور این است که مشخص شود فضای داخلی منزل به چه صورت در وضعیت بهینه انرژی قرار بگیرد و نوع ساخت و ساز در این مسیر چقدر مهم و پر اهمیت است.

گام به گام از تکنولوژی های ساختمان مورد انتخاب واقع می شود و مشخص خواهید شد که چطور می توان ارتباط کیفی مناسبی بین وضعیت ستون بندی ساختمان در میزان مصرف انرژی ایجاد کرد. تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان فرانسه یکی از تورهای بسیار قدرتمند و مشهور در جهان محسوب می شود و معمولا هزینه .ورود به این نمایشگاه نیز بسیار استاندارد اعلام شده است. شما می توانید در نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان از روش های اینترنتی استفاده کنید.

نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان سوییس

نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان سوییس در ماه مهر و آبان 97 برگزار می شود و به طور دقیق تر تاریخ 20 مهر برای این تور در نظر گرفته شده است . در این تور بخش های مشخصی از مهندسی صنعتی نیز دخالت دارد. موضوعات مطرح شده در تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان سوییس در لاین تجهیزات ساختمانی و اتصالات است.

یکی از بخش های بسیار جالب که به نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان سوییس 2018 اضافه شده است ماشین آلات ساختمانی است که قرار است از جدیدترین دستگاه ها در این زمینه رونمایی شود و قطعا می تواند جرقه ای مثبت در ذهن بسیاری از مهندسین به شمار بیاید. در نظر داشته باشید که بدنه ساختمان و همینطور پوشش های داخلی از مسایل بسیار مهم در ساخت و ساز محسوب می شود که به هر دو بخش معماری و عمران مربوط است.

مشکلی که گاه سبب می شود افراد از نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان منصرف شوند هزینه بالای آن است که ما سعی نمودیم طی سیاست های ایجاد شده شرایطی فراهم سازیم تا هزینه ها در این مسیر به حداقل برسد.

نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان آفریقا

این تور به طور کاملا مشخص در زمینه صنعت ساختمان فعالیت دارد و هدف اصلی آن نیز بررسی المان های پوشش دهی بیرونی ساختمان است که این روزها از بحث های داغ بین مهندسین عمران محسوب می شود. تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان آفریقا در تاریخ 16 آبان 97 برگزار می شود و افرادی که قصد دارند از این تور بهرمند شوند باید همین حالا اقدام به رزرو آن نمایند. شرایط شرکت در این نوع تورها کمی دشوار است و بهتر است کمی زودتر اقدام به رزرو آن کرد تا از تور جا نمانیم.

درنمایشگاه عمران و معماری و ساختمان آفریقا در ابتدا بخش های زیرساختی مورد بررسی قرار می گیرد و سپس المان های مشهور که برای حوزه های ساختمان استفاده می شوند بررسی شود و البته به طور کلی هدف ساختمان های چند طبقه و واحدهای تجاری می باشد. در این مسیر یک سری جزییات باید به درستی مورد بررسی قرار بگیرد به عنوان مثال در ابتدا باید مشخص شود که مهندسی الکترونیک چقدر می تواند در ساختمان های پیش ساخته نقش مثبتی داشته باشد و همینطور بخش هایی مختلفی از ملزومات بهینگی انرژی در نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان مورد بحث قرار گرفته می شود.

نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان قطر

نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان در شهر دوحه قطر در تاریخ 22 آبان 97 برگزار می شود که بیشتر در زمینه طراحی داخلی و به نوعی معماری فعالیت دارند البته موضوعات مورد بررسی در این تور تنها در لاین زیبایی ساختمان نبوده و قرار است که امنیت و بهینگی و زیبایی به صورت موازی مورد بحث قرار بگیرد.

در نظر داشته باشید در تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان قطر متریال های روز دنیا در زمینه معماری و دکوراسیون های داخلی مورد بررسی قرار می گیرد و مشخص می شود که چقدر زیبایی می تواند بهینگی منزل را محدودتر کند، در نهایت جمع بندی صورت می پذیرد مبنی بر اینکه کدام روش های طرح بندی در معماری در عصر امروز برای مناطق مختلف می تواند انتخاب جالبی به نظر برسد. هزینه تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان قطر به نسبت گزینه های دیگر ارزانتر است و امکانات موجود در ان نیز کامل خواهد بود.

نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان امارات

به طور کلی تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان دبی یکی از بهترین تورهایی است که به عموم افراد پیشنهاد می شود، در این طور کلیه موضوعات مربوط به ساختمان در قالب مصورسازی نمایش داده می شود. تمامی روش های موجود در قالب ماکت گذاری بررسی می شود و انتخاب بسیار عالی برای دانشجویان خواهند بود. شرکت در نمایشگاه دبی با اعطای گواهی همراه خواهد بود و از بهترین گزینه هایی است که برای افراد در نظر گرفته شده است.

نمایشگاه دبی در تاریخ 5 آذر 97 برگزار می شود و برای رزرو این تور باید اواسط مرداد ماه اقدام شود، هنوز قوانین اصلی نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان دبی اعلام نشده است. یکی از مهندسین بسیار مشهور در این تور حضور دارد که ایده های بسیار جدید در لاین ساختمان و عمران به دانشجویان ارائه می شود.

نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان کارلسروهه

این تور در آلمان در تاریخ 31 خرداد 98 برگزار می شود اما بازدید از ان آنقدر جالب است که قطعا به عموم افراد پیشنهاد می شود. در این تور به طور تخصصی به ساخت و نگهداری پارکینگ پرداخته می شود و قطعا وجود یک سری روش های اصولی و منظم در این مسیر بی نظیر است. دو کنفرانس بزرگ و جهانی در این تور مورد پوشش قرار می گیرد که در زمینه ساخت و سازهای لایه به لایه بوده و مختص پارکینگ سازی است. در این تور عموما افرادی که علاقمند به موضوعات ساخت و ساز بهینه هستند حضور به عمل می آورند و افرادی که کمیت ساخت و ساز را هدف خود قرار می دهند معمولا در این کنفرانس نکته جذابی پیدا نخواهد کرد.

هنوز زمان رزرو این تور اعلام نشده است اما اینطور به نظر می رسد که باید زمان های مورد نظر را از جدول زمانبندی به طور دقیق دنبال کنید زیاد محدودی برای رزرو نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان در نظر گرفته می شود.

نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان شیراز

حال می خواهیم کمی به نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان در داخل کشور بپردازیم، قطعا رزرو تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان شیراز با هزینه کمتری همراه خواهد بوده و می تواند انتخاب جالبی برای عموم افراد باشد. این تور در موضوع مختلف اما در یگ گروه قرار دارد. موضوع اول صنعت ساختمان است که اصول و شرایط مختلف ساخت و ساز منازل و ادارات را مورد بررسی قرار می دهد و بیشتر در لاین عمران و ساز خواهد بود و البته زمان برگزاری آن نیز در تاریخ 12 تیر 97 است و بهترین گزینه برای افرادی است که می خواهند هرچه سریع تر از این تور بهرمند شوند. گزینه دیگر نیز در زمینه کاشی، سرامیک و همینطور سنگ های تزیینی است.

این تور در 13 شهریور 97 برگزار می شود در گروه تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان قرار دارد.

نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان تهران

برای تهران چندین نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان وجود دارد که یکی از مهم ترین آن در خصوص آسانسور، پله برقی و همینطور بالابرها می باشد. این نمایشگاه در تاریخ 28 تیر 97 برگزار می شود و بازدید از آن نیازمند تهیه بلیط است.

از دیگر تورهای عمران در تهران مشهور به صنعت ساختمان است که در تاریخ 15 مرداد برگزار می شود که بسیاری از شاخه های ساخت و ساز را پوشش می دهد. نمایشگاه صنایع و تجهیرات وابسته نیز در تاریخ 29 خرداد ماه در تهران برگزار خواهد شد و در این تور سعی می شود که یک سری اصول دقیق عمران به طور کاربردی مورد بررسی قرار بگیرد.

امکانات نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان

حال می خواهیم در خصوص امکانات نمایشگاه صحبت کنیم. در نظر داشته باشید که در خصوص تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان داخلی سعی می شود که از بهترین فرد راهنما و همینطور خطوط هوایی و یا زمینی عالی برای مسافران استفاده شود.

نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان خارجی دارای امکانات متنوعی است که می تواند شامل رزرو هتل، حضور راهنمای 24 ساعته، وسایل حمل و نقل رایگان و … باشد. خدمات نمایشگاه به چندین گزینه تقسیم می شود که افرادی می توانند طبق سلیقه خود انتخاب کنند.

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان

دقت کنید که برای رزرو تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان بهتر است که زودتر اقدام کنید، عموما افرادی که برای روزهای پایانی برنامه ریزی کرده اند در این مسیر دچار مشکلات فراوانی می شوند. به طور کلی بهترین تایم برای رزور نمایشگاه بیست روز قبل از تاریخ اعلام شده برگزاری نمایشگاه است.

رزرو اینترنتی تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان

شما می توانید تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان را به صورت اینترنتی رزرو کنید. در این مسیر به سادگی وارد بخش مربوطه می شوید و از منوی ایجاد شده تاریخ های تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان را مورد بررسی قرار می دهد، سپس طبق تاریخ اعلام شده اقدام به رزرو می کنید. در نظر داشته باشید که رزرو اینترنتی تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان اغلب با طرح های تخفیف ویژه ای همراه خواهد بود که می توانید از آن استفاده کنید.

هزینه های تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان

نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان دارای هزینه های متغیر است و بستگی به کشور و یا شهر برگزار کننده آن دارد. جدولی طراحی شده است که لیست قیمت تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان را به طور دقیق مشخص ساخته است به این ترتیب افراد می توانند از تعرفه های روز تورهای نمایشگاهی مطلع شوند.

سایر نمایشگاه ها :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند