تور نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

در این مقاله قصد داریم تا درباره ی تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی در شهر های مختلف صحبت کنیم و اطلاعاتی را در این زمینه در اختیار تان قرار دهیم. شما با شرکت در تور های نمایشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی بین المللی می توانید گامی بلند در جهت رونق کسب و کار تان بردارید و به آن به منزله ی یک استارتاپ جهانی و بزرگ نگاه کنید. اگر می خواهید بیش تر در این زمینه بدانید، پیشنهاد می کنیم مطالعه ی مقاله زیر را از دست ندهید.

تور نمایشگاهی چیست؟

تور نمایشگاهی به تور هایی گفته می شود، که با هدف بازدید از نمایشگاه های تخصصی یک حوزه ی خاص در کشور های مختلف انجام می شود. به عبارت دیگر گروهی از افراد و شرکت های بزرگ که در کار و صنف خاصی مشغول به کار هستند، با همکاری یک دیگر نمایشگاهی را با موضوع کسب و کار تخصصی شان برپا می کنند. در این نمایشگاه دو گروه از افراد می توانند شرکت داشته باشند.

اول صاحبان کسب و کار و معمولاً افراد و شرکت هایی هستند که تازه کار بوده و می خواهند محصولشان را به دیگر افراد و شرکت ها معرفی کنند و دسته دوم افراد و شرکت هایی هستند که به قصد بازدید و خرید این محصولات پا به نمایشگاه های بین المللی می گذارند. یکی از این تور های نمایشگاهی که هر ساله در شهر ها و کشور های مختلف برگزار می شود، تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی است، که در ادامه می خواهیم در ارتباط با همین موضوع صحبت کنیم.

تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی

تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی هم مانند دیگر تور ها و دیگر نمایشگاه های بین المللی جایگاه خود را در بین مردم و شرکت های مربوطه به دست آورده است. اگر شما هم صاحب یک شرکت کوچک و یا حتی بزرگ در حوزه ی لوازم آرایشی و بهداشتی هستید و یا این که تنها عمده فروش هستید، می توانید با شرکت در تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی که هر ساله در شهر های مختلف جهان برپا می شود، علاوه بر این که فرصت سرمایه گذاری و افزایش فروش برای شرکت خود به دست می آورید، می توانید به صورت عمده لوازم آرایشی و بهداشتی انواع مارک های معروف دنیا را خریداری کرده و در ایران به فروش برسانید. قطعاً این محصولات کاملاً اصل بوده و بهترین اجناس هر شرکت لوازم آرایشی هستند.

انواع محصولات آرایشی در تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی

در نمایشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی انواع مختلفی از لوازم آرایشی ارائه می شوند که شما بر اساس نیاز خود و شرکتتان می توانید هر یک از آن ها را خریداری کرده و در شرکت خود در ایران به فروش برسانید. این محصولات می توانند شامل محصولات مراقبت از بدن، محصولات مراقبت از پوست، انواع عطر و ادکلن، طراحی ناخن، محصولات تندرستی و تناسب اندام، محصولات آرایش مو، محصولات آرایش پوست، لوازم جانبی آرایش، محصولات رنگ مو و …. باشند. البته تنوع محصولات نمایشگاه های بین المللی بسیار بیش تر از این موارد می باشند، اما در این جا تنها به این چند مورد اکتفا می کنیم.

مزایای شرکت در تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی

شرکت در تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی بین المللی مزایای خاص خود را دارد که در ادامه بیش تر به آن می پردازیم. از جمله مزایای تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی، افزایش اطلاعات در مورد آخرین محصولات بهداشتی و آخرین تکنولوژی های به کار رفته در این محصولات می باشد. هم چنین اگر شما صاحب یک کسب و کار باشید، می توانید با شرکت در تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی فرصت های سرمایه گذاری و شراکت خوبی را پیدا کنید و کسب و کارتان را توسعه ببخشید.

علاوه بر این شما با مقایسه وضع فعلی کسب و کارتان با دیگر افراد و شرکت ها، می توانید یک دید کلی نسبت به جایگاه خود به دست بیاورید و سپس برای پیشرفت کارتان تلاش کنید. افزایش ارتباطات شغلی و تجاری نیز می تواند از دیگر مزایای شرکت در تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی باشد که خود به تنهایی فواید دیگری نیز دارد. هم چنین شما می توانید ایده های جدیدی در توسعه ی کسب و کارتان پیدا کنید و اطلاعات بسیار زیادی را در مدت زمان کمی به دست آورید که به کار شما در آینده کمک فراوانی خواهد کرد.

شرکت در نمایشگاه لوازم ارایشی و بهداشتی برای چه افرادی مفید است؟

تمام افرادی که دارای شرکت های تولید لوازم آرایشی در ایران هستند و یا شرکت های فروش لوازم آرایشی دارند می توانند در این نمایشگاه شرکت کنند. خرده فروشان لوازم آرایشی، فروشندگان محصولات عطر و ادکلن، آرایشگران، داروخانه ها و جراحان زیبایی و … می توانند در تور نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی شرکت کنند.

البته اگر شما دارای یک شرکت رسمی و بزرگ در این زمینه باشید، شانس بیش تری برای شرکت در تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی دارید. اما اگر صاحب یک شرکت کوچک هم هستید، می توانید با شرکت در این نمایشگاه ها علاوه بر این که خودتان را محک می زنید، نامی برای خود بسازید و تبدیل به یک برند شوید. البته این موضوع تا حد زیادی به کیفیت محصول شما بستگی دارد. به طور کلی می توانیم بگوییم شرکت در نمایشگاه های بین المللی، تماماً سود است و ضرری نخواهید کرد.

لیست تور های نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی

هر ساله در ایام خاصی از سال تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی در شهر های مختلف جهان بر پا می شود. در این جا می خواهیم لیستی از نمایشگاه های لوازم ارایشی و بهداشتی که هر ساله یا به صورت موقت انجام می شوند را ارائه دهیم:

 • تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی Cosmoprof در شهر بولونیا ایتالیا.
 • تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی دوسلدروف در شهر دوسلدروف آلمان.
 • تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی دبی در شهر دبی امارات متحده عربی.
 • تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی CBE در شهر شانگهای چین.
 • تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی Cosmo Tech Expo در دهلی هند.
 • تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی In-Cosmetic Korea در سئول کره جنوبی.

تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی در شهر های مختلف

تور های نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی در شهر های مختلفی در سراسر جهان هر ساله بر پا می شوند. این تور ها در شهر های زیر به صورت دائم و موقت انجام می شوند.

 • نمایشگاه لوازم آرایشی در شهر دهلی نو و در کشور هند.
 • نمایشگاه لوازم آرایشی در شهر سئول و در کشور کره جنوبی.
 • نمایشگاه لوازم آرایشی در شهر مادرید و در کشور اسپانیا.
 • نمایشگاه لوازم آرایشی در شهر دبی و در کشور امارات متحده عربی.
 • نمایشگاه لوازم آرایشی در شهر مسکو و در کشور روسیه.
 • نمایشگاه لوازم آرایشی در شهر مونیخ و در کشور آلمان.
 • نمایشگاه لوازم آرایشی در شهر استانبول و در کشور ترکیه.
 • نمایشگاه لوازم آرایشی در شهر بولونیا و در کشور ایتالیا.

البته شهر های دیگری هم هستند که نمایشگاه های لوازم آرایشی برگزار می کنند. اما لیست بالا نمایشگاه های معروف جهان هستند که در سال 97 نیز نمایشگاه های لوازم آرایش را بر پا خواهند کرد.

تقویم تور های نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی

 • نمایشگاه لوازم آرایشی در شهر سئول و در کشور کره جنوبی در تاریخ 23 الی 25 خرداد ماه 97 انجام خواهد شد.
 • نمایشگاه لوازم آرایشی در شهر دهلی نو و در کشور هند در تاریخ 1 الی 2 شهریور ماه 97 انجام خواهد شد.
 • نمایشگاه لوازم آرایشی در شهر مادرید و در کشور اسپانیا در تاریخ 6 الی 8 مهر ماه 97 انجام خواهد شد.
 • نمایشگاه لوازم آرایشی در شهر لاگوس و در کشور نیجریه در تاریخ 11 الی 13 مهر 97 انجام خواهد شد.
 • نمایشگاه لوازم آرایشی در شهر استانبول و در کشور ترکیه در تاریخ 16 الی 18 آبان ماه 97 انجام خواهد شد.
 • نمایشگاه لوازم آرایشی در شهر بولونیا و در کشور ایتالیا در تاریخ 23 الی 26 اسفند ماه 97 انجام خواهد شد.

دعوت نامه تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی

شما برای شرکت تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی هر کشور نیاز به دعوت نامه از آن نمایشگاه و از آن کشور دارید. معمولاً نمایشگاه هایی که برگزار می شوند، خودشان دعوت نامه را برای صاحبان کسب و کار ارسال می کنند. البته به همین راحتی هم نیست. پس از دریافت آگهی دعوت به نمایشگاه شما باید اطلاعات و مدارک خود را برای نمایشگاه مورد نظر ارسال کنید. اگر با حضور شما در این نمایشگاه موافقت شود، برای شما دعوت نامه ای برای شرکت در تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی ارسال خواهد شد و شما می توانید از این دعوت نامه برای اخذ ویزا استفاده کنید.

شرایط اخذ دعوت نامه نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی

شرایط مختلفی برای اخذ دعوت نامه نمایشگاهی وجود دارد. نحوه ی دریافت دعوت نامه ی نمایشگاهی به این صورت است که شما که صاحب یک کسب و کار یا شرکت خاصی در زمینه ی لوازم آرایشی و بهداشتی هستید، می توانید در لیست نمایشگاه های جهانی لوازم آرایشی و بهداشتی جست و جو کرده و پس از این که نمایشگاه مورد نظر خود را انتخاب کردید، باید با راه های تماسی که در آگهی نمایشگاه ذکر شده یا نمایندگی آن در ایران ارتباط برقرار کرده و از آن ها بخواهید برای شرکت شما در تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی، یک دعوت نامه معتبر ارسال کنند.

پس از این درخواست شما باید اطلاعاتی نظیر اطلاعات شناسایی و اطلاعات مربوط به شرکتتان و افرادی را که می خواهید در این نمایشگاه شرکت داشته باشند را برای آن ها ارسال کنید. اگر با درخواست شما موافقت شود برایتان دعوت نامه نمایشگاهی ارسال خواهد شد و شما البته باید هزینه ی غرفه ی خود را نیز پرداخت نمایید.

مدارک لازم جهت گرفتن تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی

مدارکی برای دریافت دعوت نامه نمایشگاهی نیاز دارید، بسته به نمایشگاه مورد نظرتان می تواند متفاوت باشد. اما به طور کلی باید مدارکی مانند مدارک شناسایی که بتواند هویت شما را اثبات کند نیاز است. البته علاوه بر آن اگر شما صاحب یک شرکت یا کسب و کار هستید و می خواهید در نمایشگاه مورد نظر غرفه داشته باشید، باید مدارکی نظیر مدرک ثبت شرکت و کسب و کارتان و این که نشان دهد شما صاحب این شغل و شرکت هستید را برای آن ها ارسال کنید.

پس از این کار آن ها می توانند دعوت نامه برای شما ارسال کنند. اما برای دریافت ویزای نمایشگاهی هم نیاز به مدارکی دارید. شما باید شناسنامه، دو قطعه عکس، مدارک رزرو هتل، دعوت نامه نمایشگاهی، مدرکی که نشان دهد، از وضعیت مالی مناسبی برخوردار هستید، پاسپورت و فیش حقوق 6 ماهه اخیر را برای وقت سفارت کشور مورد نظر با خود به همراه داشته باشید.

خدمات تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی

در تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی خدمات مختلفی برای شما توسط آژانس مربوطه ارائه می شود. برای مثال شما پس از خرید تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی مورد نظرتان، بلیط رفت و برگشت به آن کشور را دریافت خواهید کرد. هم چنین شما از بیمه مسافرتی نیز برخوردار خواهید بود. با خرید تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی، برای شما هتل مناسبی نیز در نظر گرفته خواهد شد و شما می توانید از امکانات هتل نیز استفاده کنید. هم چنین خدمات اخذ ویزا نیز معمولاً توسط آژانس انجام می شود و بلیط ورود به نمایشگاه نیز برای شما ارسال خواهد شد. نکته ی دیگر این که شما از مترجم چند زبانه و یک مشاور امور بازرگانی نیز بهره مند خواهید شد.

نکات مهم در تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی

پیش از هر چیزی سعی کنید در ارائه اطلاعات خود به نمایشگاه و اخذ دعوت نامه صادق باشید و از مدارک جعلی به هیچ عنوان استفاده نکنید. در هنگام ثبت نام در نمایشگاه، سعی کنید بهترین نمایشگاه را انتخاب کنید که خود دارای معیار هایی نظیر تعداد غرقه های موجود، مساحت نمایشگاه، قدمت نمایشگاه و.. می شود. شما بر اساس این معیار ها می توانید در یک نمایشگاه بین المللی معتبر شرکت کنید. هم چنین سعی کنید برنامه ریزی دقیقی برای حضور در نمایشگاه داشته باشید. در تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی سعی کنید، از بهترین اجناس و کالاهای خود رونمایی کنید.

بهترین زمان برای رزرو تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی

بهترین زمان برای رزرو تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی معمولاً یک زمان ثابت ندارد و بیش تر به این موضوع بستگی دارد که این نمایشگاه قرار است در کدام کشور برگزار شود و کیفیت نمایشگاه به چه شکل می باشد. معمولاً بهتر است در نمایشگاه هایی شرکت کنید که زمان برگزاری آن ها در زمان های پر رفت و آمد سال در آن کشور باشد و مسافران زیادی در آن روز ها به آن کشور سفر می کنند.

نتیجه گیری

این مقاله در خصوص تور نمایشگاهی لوازم ارایشی و بهداشتی ارائه شده است. ما در این مقاله به توضیح بیشتری در مورد تور نمایشگاهی و لیست تور های موجود در سال جاری و نیز تقویم برگزاری آن ها پرداختیم. امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم، اطلاعات درست و جامعی را در اختیار شما همراهان گرامی سایت قرار داده باشیم. در پایان از شما خواننده محترم بسیار سپاس گزاریم که وقت خود را در اختیار ما قرار داده و به مطالعه ی این مقاله پرداختید.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی ژاپن

تور نمایشگاهی ژاپن

 تور نمایشگاهی ژاپن یکی از دلایل شهرت این کشور است. ژاپن به صورت مجمع‌الجزایری است . این کشور در اقیانوس آرام و در غرب ساحل شرقی

مطالعه »

تور نمایشگاهی در و پنجره

تورهای نمایشگاهی در و پنجره تورهایی هستند جهت بازدید فعالان حوزه های ساختمانی اعم از پیمانکاران تا تولید کنندگان مواد اولیه ساختمان. تور نمایشگاهی در

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند