تور نمایشگاهی ایتالیا

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی ایتالیا

یکی از مهم ترین و شناخته ترین رویدادهایی که هر ساله برای صنایع مهم در کشورهای مختلف جهان اتفاق می افتد، رویداد تور نمایشگاهی ایتالیا است. این گونه نمایشگاه ها در نقاط مختلف کشورهای جهان برگزار می شود. این نوع تور نمایشگاهی ایتالیا نمایشگاه تجاری و بین المللی است و بر اساس نوع صنعت و فعالیت های مختلف در کشورهای مختلف جهان در زمان های متفاوتی برگزار می شود. برای آشنایی با این تور نمایشگاهی ایتالیا ما سعی کردیم اطلاعاتی را برای شما فراهم کنیم تا اطلاعات مفیدی را درباره این گونه نمایشگاه ها داشته باشید و بتوانید در صورت تمایل به رفتن ، از بهترین خدمات تور نمایشگاهی برخوردار شوید. با ما همراه باشید.

نمایشگاه

همانطور که از نام نمایشگاه معلوم و مشخص است، نمایشگاه مرکز تبدیل اطلاعات و فناوری است. این نمایشگاه ها برای کسب و رسیدن به رویدادهای متنوع جهان برگزار می شود و افراد در این نوع نمایشگاه ها سعی می کنند علم و فناوری خود را انتقال دهند. صاحبان صنایع برای اینکه بتوانند با اتفاق ها و تازه های دنیا آشنا شوند و همگام با این گونه نمایشگاه ها باشند، از تور نمایشگاهی ایتالیا استفاده می کنند. این گونه تورها سعی بر این دارند تا امکانات مختلفی را برای برقراری ارتباط مردم و صاحبان صنایع با تورهای نمایشگاهی از جمله تور نمایشگاهی ایتالیا فراهم کنند.

تور نمایشگاهی ایتالیا

کشور ایتالیا یکی از کشورهایی است که هر ساله میزبان نمایشگاه های مختلفی است و هر سال نمایشگاه های مختلفی در گوشه و کنار آن برگزار می شود. این نمایشگاه ها موضوعات مختلفی دارد. افراد مختلفی نه تنها از کشورهای مختلف جهان، بلکه از تمامی نقاط ایران به بازدید از این نمایشگاه های بین المللی می روند. این نمایشگاه ها مورد علاقه افرادی که به دنبال فناوری نوین هستند می باشد. در اینجا می خواهیم با انواع نمایشگاه هایی که در ایتالیا برگزار می شود آشنا شویم و کمی درباره آنها صحبت کنیم.

نمایشگاه های مختلف تجاری بر اساس صنعت های مختلف و نوع فعالیت خود در کشورهای مختلف جهان برگزار می شوند. یکی از این نمایشگاه ها که سالیانه در یک زمان مشخص برگزار می شوند نمایشگاه ایتالیا است که حول محور اهداف خاصی برگزار می شود. اغلب افراد تمایل دارند به تور نمایشگاهی ایتالیا بروند تا از این گونه نمایشگاه ها نهایت لذت را ببرند.

تور نمایشگاهی ایتالیا

 هدف اصلی از رفتن به این نمایشگاه ها به زندگی کاری و تجاری و حتی حوزه تحصیلی صنعتی بازدید کننده ها مرتبط می باشد. در این حین افرادی که از علم و تخصص مشابه برخوردار هستند گردهم جمع می شوند تا با فناوری ها و مدرن ترین دستاورد های صنعت های مختلف آشنا شوند. این افراد در زمان خاص و مشخص گرد هم می آیند.در این گونه سفرها اصلا هدفی به منظور تفریح و سیر و سیاحت انجام نمی شود، بلکه به منظور حفظ و توسعه بازار فناوری است.

افراد متخصص می خواهند با آخرین پیشرفت های صنعت خود آشنا شوند و پروژه های موفق دیگران را در حوزه های خود ببینند. در صورتی که گاهی اوقات می توانید گردش و تفریح را نیز به سفر خود بیافزایید. تور نمایشگاهی ایتالیا این فرصت را فراهم کرده تا افراد متخصص و کار آفرین بتوانند از این فرصت های ایجاد شده لذت ببرند و از اقدامات نوین بهره ببرند.

شرایط تور نمایشگاهی ایتالیا برای متقاضیان

هر فردی که متقاضی رفتن به ایتالیا و شرکت در نمایشگاه ایتالیا است باید اقداماتی را انجام دهد. از جمله اقدامات این افراد تقاضای تور نمایشگاهی ایتالیا است. برای شرکت در این گونه تورها باید به دو صورت وارد عمل شوید. اولین راه برای شرکت در تورها به عنوان فرد شرکت کننده یعنی فرد صاحب صنعت است که می خواهد فناوری خود را نشان دهد. دومین راه برای شرکت در تورها به عنوان فرد بازدید کننده از صنعت های افراد دیگر به نمایشگاه ایتالیا است. اگر شما فرد صاحب صنعت هستید باید با گروه کادر اجرایی نمایشگاه ارتباط برقرار کنید و از او بخواهید تا یک غرفه برای حضور شما هماهنگ کند. البته باید دوره و زمان برگزاری تور نمایشگاهی ایتالیا را در نظر بگیرید.

اما در صورتی که می خواهید به عنوان یک فرد بازدید کننده به این گونه نمایشگاه ها بروید تا از فناوری روز دنیا دیدن کنید، باید اقداماتی مانند هتل، ترانسفر، تعیین وقت سفارت ایتالیا برای مصاحبه و اخذ ویزای ایتالیا، تهیه بلیط هواپیما انجام دهید. بنابراین برای رفتن به این کشور پهناور نیازمند یک تور نمایشگاهی ایتالیا هستید تا از بهترین امکانات استفاده کنید. البته بسته به تورهای منتخبی ، غذا و راهنمای شما متفاوت است. در اینجا می توانید اطلاعات لازم را درباره تور نمایشگاهی ایتالیا دریافت کنید و از آنها استفاده بهینه را ببرید.

بهترین تور نمایشگاهی ایتالیا

در زمان سفر به ایتالیا بهتر است از بهترین تور نمایشگاهی ایتالیا استفاده کنیم تا از بهترین سفرهایی که توسط افراد کارشناس و متخصص طراحی می شوند برخوردار شویم. این تورها توسط افراد متخصص و مشاورین کارآزموده برنامه ریزی می شوند تا یک سفر خوب و بدون دغدغه برنامه ریزی شود. هزینه تور نمایشگاهی ایتالیا بسیار مهم است. افراد می خواهند یک سفر کم هزینه را در کنار استفاده از مزایای سفر داشته باشند. پس برای استفاده از بهترین امکانات، از آژانس مسافربری در انتخاب تور نمایشگاهی ایتالیا استفاده کنید.

آژانس ما بهترین امکانات و ارزان ترین خدمات را برای مسافرین فراهم می کند. همانطور که می دانیم تورها ظرفیت خاصی برای مسافرین دارند و امکانات متفاوتی را برای مسافرین فراهم می کنند. این تورها بسته به جامعه های مختلف در نظر گرفته شده اند. آژانس ما از بهترین افراد استفاده می کند تا بهترین تور نمایشگاهی ایتالیا را برای متقاضیان فراهم کند. این تورها به گونه ای طراحی می شوند تا متقاضیان به راحتی بتوانند از این نمایشگاه های زیبا و مدرن دیدن کنند و نهایت استفاده را ببرند.

تورهای انفرادی برای افراد متقاضی نمایشگاه

آژانس ما بهترین امکانات را برای افراد متقاضی تور فراهم می کند. گاهی اوقات متوجه می شویم که بعضی از افراد تمایل رفتن به نمایشگاه را با افراد به صورت گروهی ندارند و می خواهند از امکانات سفر انفرادی برخوردار شوند. این افراد تمایل دارند به صورت انفرادی و مجزا به نمایشگاه بروند. آژانس ما این امکان را فراهم کرده است تا افراد متقاضی سفرهای انفرادی نیز از این نوع سفر بهرمند شوند و به ایتالیا برای حضور در نمایشگاه های بین المللی بروند.

ملاقات با شرکت های صاحب فناوری

یکی از موضوعاتی که شاید ذهن شما را نیز درگیر خود کرده باشد، ملاقات با سایر افراد صاحب صنعت و فناوری دنیا است. گاهی اوقات افراد می خواهند با افراد صاحب صنعت دیگر ملاقات کنند و یا اینکه می خواهند یک شریک تجاری دیگر در گوشه دیگر دنیا داشته باشند و روابط بین المللی خود را گسترش دهند. خود این افراد به تنهایی از عهده اینکار بر نمی آیند و باید اینکار را به مشاورین و افراد متخصص موجود در آژانس ما بسپارند تا این افراد با آشنایی خود با افراد مربوطه بتوانند یک ملاقات خوب را با سایر شرکت ها سازماندهی کنند و روابط را گسترش دهند. آژانس ما به افراد تور نمایشگاهی ایتالیا کمک می کند تا بهترین شرکای مربوط به حوزه کاری خود را بیبنند و ملاقات کنند.

تور نمایشگاهی ایتالیا

مدارک مورد نیاز تور نمایشگاهی ایتالیا

همانطور که می دانید در زمان سفر نیازمند یک سری مدارک برای سفر هستید، تور نمایشگاهی ایتالیا از این امر مستثنی نیست. برای بازدید از نمایشگاه یک سری مدارک شناسایی خاص مورد نیاز است. آژانس فرمی را مربوط به تور نمایشگاهی ایتالیا به شما می دهد که آن را پر کنید. این فرم برای اطلاعات فردی است. اولین مدرک مورد نیاز شناسنامه فرد و کارت ملی به همراه کپی است.

البته باید شناسنامه و کارت ملی ترجمه شده باشند و مورد تاییدیه وزارت خارجه باشند. مدرک بعدی مورد نیاز دو قطعه عکس رنگی 4*3  با زمینه روشن است. همچنین برای بازدید از نمایشگاه ایتالیا فرد متقاضی نیازمند اصل گذرنامه است که این گذرنامه باید حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد. یک پرینت از حساب بانکی فرد نیز باید وجود داشته باشد و البته مهر معتبر بانک مربوطه نیز باید بر روی آن خورده باشد. در صورتی که قبلا به کشورهای عضو شنگن رفته اید، باید کپی ویزاهای آنها را نیز ارائه دهید و افراد متقاضی که هنوز تحصیل می کنند باید گواهی اشتغال به تحصیل خود را نیز ارائه دهند.

هزینه ها تور نمایشگاهی ایتالیا

در زمان سفر با تور نمایشگاهی ایتالیا باید هزینه هایی را پرداخت کنید. یکی از این هزینه ها، هزینه تور نمایشگاهی ایتالیا است، یعنی در مرحله اول باید هزینه ای برای تور نمایشگاهی ایتالیا و سفر با آنها بپردازید. این هزینه مربوط به خدماتی است که در طول سفر دریافت می کنید. در مرحله دوم باید هزینه ای را نیز برای نمایشگاه پرداخت کنید. این گونه نمایشگاه ها هزینه ای را از متقاضی برای ورود به نمایشگاه دریافت می کنند. اما ما در آژانس خود، دو هزینه را جمعا از متقاضی تور نمایشگاهی ایتالیا دریافت می کنیم که نیازی نباشد تا فرد دو بار به طور جدا گانه پول پرداخت کند.

انواع تورهای نمایشگاهی ایتالیا

نمایشگاه طلا و جواهرات

یکی از تورهایی که افراد متقاضی زیادی دارد، تور نمایشگاهی ایتالیا در بخش طلا و جواهرات است. این یکی از نمایشگاه هایی است که در ایتالیا برگزار می شود و برای بازدید از آن باید بلیط تهیه کرد. در این نمایشگاه برگزار شده انواع جواهرات از کشورهای مختلف در غرفه های مختلف به نمایش گذاشته می شوند. در این نمایشگاه زیباترین و مدرن ترین محصولات عرضه می شود و سنگ های قیمتی مختلفی در این نمایشگاه یافت می شود. با تور نمایشگاهی ایتالیا می توانید انواع سنگ های قیمتی و اشیای عتیقه را بازدید کنید و در آن غرفه داشته باشید.

نمایشگاه مربوط به صنایع بستنی

محل برگزاری این نمایشگاه در ایتالیا و اروپا است. این نمایشگاه مختص صنایع بستنی، شیرینی های سنتی و بین المللی و صنایع نانوایی است. در این نمایشگاه می توانید از ابزارهای جدید تکنولوژی مربوط به صنایع شیرینی پزی آشنا شوید و همه آنها به افراد معرفی می شود. در نمایشگاه بستنی و شیرینی پزی می توانید با سرمایه گذاران و افراد فعال در حوزه دیدن کنید و با سبک های جدید شرینی و بستنی آشنا شوید.

نمایشگاه مختص حوزه شو و مد آقایان

یکی دیگر از نمایشگاه هایی که در ایتالیا برگزار می شود، نمایشگاه شو و مد آقایان است. این نمایشگاه در سطح خارجی، حوزه بین المللی است که ورود آن برای افراد رایگان است و هیچ هزینه ای برای بلیط ورودی آن پرداخت نمی شود. این نمایشگاه برگزار شده مربوط به فناوری مد و به روزترین سبک های استفاده شده در صنعت مد است. این نمایشگاه چهار روزه انواع طیف لباس آقایان را به نمایش می گذارد. با تور نمایشگاهی ایتالیا می توانید با انواع برندهای لباس آشنا شوید و از متدهای تولید شده توسط طراحان مختلف لذت ببرید. حتی می توانید با صاحبان این برند مشارکت کنید و در این حوزه سرمایه گزاری کنید.

نمایشگاه ساخت و ساز ایتالیا

این یکی دیگر از نمایشگاه های برگزار شده در ایتالیا است. ورودی این نمایشگاه رایگان نیست و افراد برای رفتن با تور باید هزینه ای پرداخت کنند. این نمایشگاه ساخت و ساز و انرژی است. افراد مختصص حوزه ساخت و ساز در این نمایشگاه حضور می یابند و فناوری های خود را به نمایش می گذارند. با حضور در این نمایشگاه می توانید با بهترین متدها و سبک های نوین آشنا شوید.

تور نمایشگاهی ایتالیا

نمایشگاه و جشنواره ملی قارچ خوراکی

یکی دیگر از نمایشگاه های ملی و بین المللی برگزار شده در ایتالیا نمایشگاه قارچ است. این نمایشگاه انواع قارچ های خوراکی سفید را با ابزارهای مفید تولید کننده آن ها  به نمایش می گذارد. ورودی این نمایشگاه برای افراد متقاضی آزاد است و هزینه ای را برای ورودی دریافت نمی کنند. تور نمایشگاهی ایتالیا از زمان و مکان برگزاری این جشنواره به خوبی آگاه است و می تواند بهترن خدمات را برای رفتن به نمایشگاه ارائه دهد.

تور نمایشگاهی ایتالیا بهترین امکانات سفر به کشور ایتالیا را فراهم می کند که افراد می توانند با استفاده از آژانس های مختلف به تور ایتالیا بروند. آژانس ها اطلاعات کافی در سطح بین المللی دارند و می توانند بهترین خدمات به مسافرین حوزه فناوری ارائه دهند.

افراد متقاضی حوزه فناوری برای آگاهی از زمان های برگزاری نمایشگاه های مختلف می توانند با آژانس های مختلف تماس برقرار کنند و از زمان دقیق مطلع شوند تا در صورت نیاز به رفتن از قبل اقدام کنند.

مزایای تورهای نمایشگاهی

تور نمایشگاهی ایتالیا یکی از بهترین فرصت های ارائه شده برای افرادی است که می خواهند به نمایشگاه های بین المللی بروند و از زمان و مکان برگزاری مطلع شوند. این تورها خدمات مختلف خود را نظیر رفت و برگشت، رزرو هتل، تهیه بلیط و هواپیما را فراهم می کند. حتی اگر بخواهید با سازمان ها و شرکت های مختلف فناوری تماس برقرار کنید و با آنها مشارکت داشته باشید، می توانید با مسئولین متخصص ما آشنا شوید و از آنها در حوزه نمایشگاهی و مشارکت اطلاعاتی کسب کنید.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی فنلاند

تور نمایشگاهی فنلاند

فنلاند عضو اتحادیه اروپا است و نمایشگاه های بین المللی زیادی در آن برگزار می شود. با تور نمایشگاهی فنلاند امکان حضور در نمایشگاه های برگزار

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند