تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

آیا می دانید انواع تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش برای رزرو فراهم شده است که شما می توانید گزینه مورد نظر با شرایط خود را رزرو کنید. برای رزرو اینترنتی تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش بهتر است در تایم مشخص شده اقدام کنید زیرا اغلب ظرفیت اعلام شده برای این تورها محدود است و این موضوع سبب می شود که شما در رزرو خود دچار مشکل شوید در نظر داشته باشید که هزینه هایی که برای تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش در نظر گرفته می شود به نسبت سایر تورها ارزانتر و مناسب تر است.

معرفی تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش

همانطور که از اسم تور مشخص است هدف اصلی از این نمایشگاه ها معرفی محصولاتی از قبیل کاشی و سرامیک و کفپوش است در نظر داشته باشید که شما در این مسیر می توانید با بهترین تولیدکنندگان در جهان ارتباط بگیرید و شرایط موجود در خصوص انواع خرید و فروش هایی که در لاین کاشی و سرامیک وجود دارد را مورد بررسی قرار دهید. اینطور که مشخص شده است همیشه نمایشگاه کاشی و سرامیک برای افرادی که قصد دارند با بودجه محدود یک سفر علمی داشته باشند انتخاب جالبی به نظر می رسد.

تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش ایتالیا 2018

نام دیگری که برای تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش ایتالیا گذاشته شده است cersaie است. این نمایشگاه هر ساله در شهر بلونیا برگزار می شود و از جمله مهم ترین نمایشگاه های کاشی و سرامیک در جهان محسوب می شود. در این نمایشگاه به طور مستقیم با بهترین تولیدکنندگان انواع کاشی و سرامیک همراه خواهید بود. البته نمایشگاه در دو لاین مختلف دایر است و این موضوع سبب می شود با استفاده از یک تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک بتوانید دو لاین مختلف را مورد بازدید قرار دهید.

به طور دقیق تر موضوعاتی که در لاین اول تور فراهم شده در خصوص انواع کفپوش های غیر سرامیکی و همینطور پوشش های دیواری است. از طرف دیگر در لاین دوم تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش می توانید با ابزارهای مورد نیاز برای نصب و راه اندازی دستگاه های مختلف فروشگاهی آشنا شوید. در نظر داشته باشید که این نمایشگاه دارای 869 غرفه است و در تاریخ 1 مهر 97 تا تاریخ 11 مهر 97 ادامه دار است. در نظر داشته باشید که همیشه نمایشگاهی کاشی از دسته تورهای پر مسافر است.

تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش اسپانیا

نمایشگاه کاشی و سرامیک و کفپوش اسپانیا نیز دارای مواردی مشابه با ایتالیا است و شاید انتخاب بین این دو گزینه کمی دشوار باشد در تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش شما می توانید در یک همایش بسیار عالی نیز شرکت کنید و ایده های علمی جدیدی که در مسیر نمایشگاه دیده می شود را مورد بررسی قرار دهید. در نظر داشته باشید که نمایشگاه اغلب در فصل پاییز برگزار می شود و نمایشگاه اسپانیا نیز در تاریخ 1 مهر 97 برگزار می شود .

ورود کودکان در این تور ممنوع است و افراد باید بیش از 18 سال داشته باشند تا بتوانند در تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک شرکت کنند. هزینه ای که برای این تور در نظر گرفته می شود به نسبت ایتالیا کمی بالاتر است که البته چون شامل طرح های تخفیف می شود انتخاب جالبی خواهد بود. در نظر داشته باشید که همیشه قیمت بندی های مشخصی برای نمایشگاه دیده می شود.

تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش استانبول

به طور کلی نمایشگاه کاشی و سرامیکی استانبول در فصل زمستان برگزار می شود و هنوز تاریخ دقیقی برای تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش استانبول اعلام نشده است. این نمایشگاه به مدت 5 روز در شهر استانبول برگزار می شود و از دسته مشهورترین و پر طرفدارترین تورهای نمایشگاهی محسوب خواهد شد خوشبختانه بازدید از غرفه های مختلف این تور برای عموم افراد آزاد است و این موضوع سبب می شود که شما می توانید بهترین برندهای کاشی و سرامیک روز جهان را در این نمایشگاه بازدید و حتی خرید کنید.

نمایشگاه کاشی و سرامیک امسال در بخش های مختلفی برگزار می شود، فاز یک از این نمایشگاه مربوط به انواع پوشش های دیواری و همینطور کف پوش های سرامیکی و مرمر است. فاز دوم آن در خصوص محصولات مربوط به حمام های ترکی و ایرانی برنامه ریزی شده است و فاز سوم آن نیز در خصوص کاشی و سرامیک های آشپزخانه می باشد. در نظر داشته باشید که به طور کلی در این تور افراد می توانند از فعالیت های مشهور روز دنیا بهرمند شوند.

موفقیت های نمایشگاه کاشی و سرامیک و کفپوش استانبول

نمایشگاه کاشی و سرامیک و کفپوش در دوره های قبلی توانسته است که بسیار موفق جلوه دهد و همینطور 345 شرکت مختلف از 19 کشور در جهان در این تور شکرت به عمل می آورند و جدیدترین طرح ها و تولیدات خود را در معرض دید عموم قرار می دهند.

پیش بینی که امسال برای تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش وجود دارد بازدیدکنندگان بیش از 25 کشور دنیا است. در نظر داشته باشید که شما نیز می توانید از بازدیدکنندگان این نمایشگاه باشید. اینطور که مشخص است این نمایشگاه امسال در مساحت 60000 متر مربع برگزار می شود و بهترین معماران داخلی و سازندگان بنا و ساختمان های مختلف در این تور حضور دارند. در نظر داشته باشید که سرامیک و تجهیزات به کار رفته در این نمایشگاه ها اغلب از به روز ترین ایده های جهانی نشأت می گیرند.

رزرو تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک برای افرادی که تازه وارد این کسب و کار شده اند انتخاب بسیار جالبی محسوب می شوند و می توانند ایده های کسب و کار قدرتمندی در این زمینه فراهم سازند. در نظر داشته باشید که هزینه آزاد شرکت در این نمایشگاه زیاد است و تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک بهترین و ارزان ترین انتخاب محسوب می شود.

تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش آلمان

این تور از دسته تورهای بسیار جالب در خصوص کفپوش های جذب صدا است که بازدید از آن برای تمامی مهندسین می تواند یک جرقه مثبت محسوب شود. پوشش های کفی انعطاف پذیر چند صباحی است که وارد بازار شده است و به این ترتیب اینطور که مشخص است این نوع کفپوش ها دارای کیفیت مناسب بوده اما در جذب صدا دچار کاستی هایی هستند به این ترتیب مدل دیگری از کفپوش های ضد صدا رونمایی شده است که نوعی عایق محسوب خواهد شد.

در نظر داشته باشید که فرسایش و پارگی که برای بخش های مختلف کفپوش دیده می شود در ابتدا یک باگ بسیار بزرگ محسوب می شد اما در نمایشگاه کفپوش در کشور آلمان در سال 2018 همایشی برگزار خواهد شد که نشان می دهد دیگر این مشکل برای این نوع کفپوش ها دیده نمی شود این گزینه می تواند اتفاق بسیار جالبی محسوب شود. در نظر داشته باشید که اغلب افراد سعی می کنند نمایشگاه کاشی و سرامیک و کفپوش آلمان را مورد بازدید قرار دهند. این نمایشگاه دارای 1442 غرفه است و از بزرگترین نمایشگاه های روز دنیا محسوب می شود.

تور با بهترین امکانات برای افراد فراهم شده است. هتل هایی که برای مسافران در نظر گرفته می شود دارای درجه بندی های مختلفی است که هر یک طبق شرایط خاص مورد بررسی قرار می گیرد. هتل های بسیار لوکس برای تور درجه یک فراهم شده است که دارای امکانات بی نظیری است و این موضوع سبب می شود که هزینه این تور گرانتر از گزینه های دیگر باشد. موضوع بعدی در خصوص هتل های میان رده محسوب می شود بنابراین بهترین استقبال را از سوی افراد دارد و البته دارای امکانات خاص و منحصربفردی است.

امکانات نمایشگاه کاشی و سرامیک و کفپوش

در نمایشگاه کاشی و سرامیک شما به گروه های چند نفره تقسیم می شوید و یک فرد به عنوان راهنماگر با شما همراه خواهد بود تا بتوانید از تمامی توضیحات موجود مطلع شوید. از سمت دیگر نیز وسیله ایاب و ذهاب از هتل به نمایشگاه به صورت رایگان برای تمامی مسافران فراهم شده است.

در نظر داشته باشید که در هتل از بهترین امکانات رفاهی برخوردار هستید. نمایشگاه دارای بیمه نامه مسافرتی است و این بیمه نامه سبب می شود که در صورت بروز هر نوع مشکلی به سادگی از طرح های پوششی استفاده کنید. در نظر داشته باشید که تعرفه هایی که برای تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش در نظر گرفته شده است به نسبت گزینه های دیگر مناسب خواهد بود.

شما برای اینکه بتوانید نمایشگاه را بسیار ارزان رزرو کنید می توانید از طریق سیستم های اینترنتی آنلاینی که برایتان فراهم شده است اقدام کنید در این مسیر به سادگی وارد بخش مربوطه می شوید و تور کشور مورد نظر را انتخاب می کنید ، سپس وارد بخش اطلاعات شده و پس از تکمیل فرم می توانید پرداخت داشته باشید.

هزینه های تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش

به طور کلی نمایشگاه کاشی و سرامیک و کفپوش دارای هزینه های ارزان و مناسب تری به نسبت گزینه های دیگر است البته بستگی به نوی تور انتخابی از سوی شما و همینطور امکانات تور دارد. گاه در فصل هایی که تعداد مراجعه کننده زیاد است دیده می شود که میزان هزینه های موجود افزایش می یابد این موضوع سبب می شود که یک سری طرح های تخفیف راه بیاندازیم تا افراد بتوانند به سادگی  تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش را رزرو کنند و از خدمات موجود استفاده کنند.

دعوت نامه نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش

شما برای اینکه بتوانید وارد کشوری بشوید نیاز به ویزا دارید و عموما ویزا نیاز به دعوت نامه خواهد داشت. ویزایی که برای انواع تورهای نمایشگاهی اعطا می شود ویزای نمایشگاهی است این ویزا دارای شرایط خاصی است در نظر داشته باشید که نمایشگاه کاشی و سرامیک و کفپوش در فصل های پاییز و زمستان اغلب بسیار شلوغ است و معمولا اخذ ویزا وقت سفارت در این تایم ها کمی دشوار است به این ترتیب باید کمی زودتر اقدام کنید.

برای ارسال دعوت نامه باید فردی در کشور مقصد حضور داشته باشید و در دعوت نامه خود قید کند که قصد شما از این سفر بازدید از نمایشگاه های مختلف است به این ترتیب می توانید به سادگی در مسیر مشخصی ویزای نمایشگاهی را کسب کرده و رزرو تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش را به سادگی انجام دهید.

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش

عموما تایم های مشخصی برای رزور نمایشگاه اعلام می شود که بهتر است طبق زمانبندی رزرو خود را انجام دهید.

در صورتی که دعوت نامه شما آماده باشد دو هفته زمان نیاز است که ویزا حاضر شود و پس از آن به مدت سه روز برای تایید تور زمان نیاز است بنابراین بهتر است که بیست روز قبل از برگزاری تور اقدام به رزرو تور کنید اینطور که مشخص شده است افرادی که قصد دارند نمایشگاه را رزرو کنند بهتر است در تایم هایی که شامل طرح های تخفیفی است رزرو خود را انجام دهند.

شما برای رزرو تور باید به یک سری نکات به طور دقیق دقت کنید در نظر داشته باشید که هر فرد باید به صورت جداگانه اقدام به رزرو تور کند و البته دعوت نامه ای که ارسال می شود نیز باید به صورت جداگانه باشد. در نظر داشته باشید که در صورت تغییر تاریخ از سوی آژانس مسافرتی تمامی هزینه ها به شما باز خواهد گشت.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی هنر

یکی از تورهای نمایشگاهی پربیننده که هر ساله گردشگران و فعالان هنری زیادی را به سمت خود می کشاند، تور نمایشگاهی هنر است که در

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند