تور نمایشگاهی اسپانیا

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

خدمات تور نمایشگاهی اسپانیا

  به طور کلی می توان گفت که تور نمایشگاهی اسپانیا رویداد مهمی در زمینه تجارت محسوب می شود. شما می توانید همه ساله در ده ها نوع مختلف از تور نمایشگاهی اسپانیا شرکت نمائید و با آخرین دستاوردهای روز صنایع مختلف آشنا شوید. اگر شما در زمینه یک تکنولوژی یا صنعت خاص فعال باشید، شرکت در تور نمایشگاهی همان صنعت برایتان بسیار مفید است. در این مقاله می کوشیم اطلاعات اندکی در زمینه تور نمایشگاهی اسپانیا و اهمیت این رویداد در زمینه تجارت و تکنولوژی به شما ارائه نمائیم. در تور نمایشگاهی اسپانیا همراه ما باشید.

تور نمایشگاهی چیست

قبل از پرداختن به مبحث تور گردشگری اسپانیا لازم است که درباره تور نمایشگاهی اندکی صحبت کنیم. تورهای نمایشگاهی در حقیقت تورهایی هستند که در آن افراد علاقه مند یا شاغل در یک حوزه خاص، دور هم جمع می شوند و آخرین دستاوردها و تکنولوژی های خود را با دیگران به اشتراک می گذارند.

همه ساله در کشورهای مختلف تورهای نمایشگاهی گوناگونی برگزار می شود. همچنین تاجران ایرانی نیز در این تورها حضور فعالی دارند و برای دسترسی و اطلاعات از جدیدترین تکنولوژی های دنیا به کشورهایی مانند اسپانیا، آلمان، فرانسه و ایتالیا سفر می کنند.

خدمات تور نمایشگاهی اسپانیا

تور نمایشگاهی اسپانیا چه خدماتی را به بازدیدکنندگان ارائه می کند؟ خدماتی مانند رزرو بلیط، رزرو کردن هتل، گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی و صبحانه و همچنین گرفتن ویزای اسپانیا نیز از خدماتی است که تور انجام می دهد. در زمان ثبت نام در تور نمایشگاهی اسپانیا در توری ثبت نام کنید که لیدرهای حرفه ای و با تجربه داشته باشد تا بتوانید از کمک یک فرد ماهر در زمان بازدید در نمایشگاه استفاده کنید.

خدمات تور نمایشگاهی اسپانیا

مزایای شرکت در تور نمایشگاهی بین المللی

شاید این برای شما سؤال باشد که سفر به یک تور نمایشگاهی و مخصوصاً تور نمایشگاهی اسپانیا چه فایده ای می تواند برای یک تولید کننده یا تاجر داشته باشد؟ پاسخ این است که در تور نمایشگاهی اسپانیا و سایر تورهای تخصصی تجاری، شما با آخرین تکنولوژی ها و فناوری ها در یک زمینه آشنا می شوید. همچنین فرصت هایی برای سرمایه گذاری در کشورهای دیگر یا جذب سرمایه گذار و همکاری با شرکت های بزرگ را می توانید پیدا کنید.

شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا می تواند باعث توسعه تجارت شما و افزایش ارتباطات شما با دیگران شود و می توانید پیشرفت های کاری خود را با پیشرفت های جهانی در زمینه کسب و کارتان مقایسه کنید. همچنین حضور در جمعی از متخصصین به کمک تور نمایشگاهی اسپانیا یا تورهای تخصصی دیگر موجب می شود که در یک زمان اندک به اطلاعات بسیاری دسترسی پیدا کنید. شما می توانید برای شغل خود ایده های جدیدی پیدا کنید و با تولیدکنندگان و بزرگان یک تجارت ارتباط برقرار نمائید. همه این ها به شما کمک می کند که کار و کسب خود را پیشرفت دهید.

چطور بدانیم که یک نمایشگاه، خوب و با کیفیت است؟

اگر تجربه زیادی در زمینه تور نمایشگاهی نداشته باشید، قطعاً این برای شما یک سوال است در میان لیست تورهای مختلف چطور بدانیم که یک نمایشگاه کیفیت لازم را دارد و سطح نمایشگاه بالا است؟ پاسخ این است که بهتر است قبل از ثبت نام در تور نمایشگاهی اسپانیا کمی تحقیق کنید. مواردی مانند مساحت نمایشگاه، مدت زمان برگزاری، تعداد غرفه ها و تعداد بازدیدکنندگان یا شرکت ها و کشورهای شرکت کننده به خوبی به شما نشان می دهد که آیا یک نمایشگاه ارزش ثبت نام در تور را دارد یا خیر.

به طور کلی می توانید اطلاعات کاملی در زمینه تور نمایشگاهی اسپانیا، آلمان، ایتالیا و … در اینترنت پیدا کنید و نمایشگاه های سال های گذشته را با نمایشگاه فعلی مقایسه کنید و تصمیم بگیرید که آیا در تور نمایشگاهی اسپانیا ثبت نام بکنید یا نه.

 چطور از تور نمایشگاهی اسپانیا بیشترین استفاده را ببریم؟

برای اینکه از تور نمایشگاهی اسپانیا یا هر تور نمایشگاهی دیگری استفاده کافی را ببرید باید اطلاعات خود را درباره نمایشگاه تکمیل کنید. برای این کار روش های زیر توصیه می شود:

1- بهتر است که قبل از سفر به خوبی درباره نمایشگاه مطالعه کنید. به دست آوردن اطلاعات کافی درباره نمایشگاه می تواند کمک کند تا شما تصمیم بگیرید که کدام راه برای شرکت در نمایشگاه بهتر است. می توانید با مراجعه به سایت نمایشگاه ها درباره آن ها اطلاعاتی به دست آورید یا با مطالعه بروشورها و دفترچه های راهنما اطلاعات خود را تکمیل کنید.

2- بعد از به دست آوردن اطلاعات، هدف خود را از شرکت در نمایشگاه مشخص کنید. برای مثال مشخص کنید که از شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا در زمینه صنایع غذایی چه هدفی دارید. سپس می توانید در زمان اندکی که دارید غرفه ها و کالاهایی را که متناسب با هدف شما هستند پیدا کنید.

3- از نمایشگاه یک نقشه تهیه کنید. در هر نمایشگاهی به شما نقشه سالن ها ارائه می شود. شما می توانید به کمک نقشه ها، سالن های مرتبط با نیاز و برنامه ریزی خود را مشخص کرده و به سادگی به آن ها دسترسی داشته باشید.

4- کارت ویزیت همراه داشته باشید. زمانی که با بزرگان تجارت وارد معامله می شوید مناسب است که کارت ویزیتی مناسب به زبان انگلیسی همراه داشته باشید تا امکان تماس با شما فراهم شود. به یاد داشته باشید در این کارت ویزیت باید نام و لوگوی شرکت، سمت شما در شرکت و همچنین تلفن تماس و ایمیل شما در آن درج شده باشد.

5- در طول نمایشگاه لباس مناسب به تن کنید. به یاد داشته باشید لباس رسمی یکی از اصول و پایه های تجارت جهانی است. استفاده از کت شلوار و کروات توصیه می شود. همچنین بیاد داشته باشید که در نمایشگاه نیاز است که کفش مناسب و راحت بپوشید. کفش شما باید هم رسمی باشد و هم به حد کافی راحت باشد که در طی نمایشگاه و ساعت های طولانی سر پا بودن در نمایشگاه پای شما آسیب نبیند.

ویژگی های تور نمایشگاهی اسپانیا

اسپانیا هر سال نمایشگاه های بین المللی بسیاری را برپا می کند که بسیاری از این نمایشگاه ها کاملاً در زمینه تجاری و بازرگانی شناخته شده هستند. در نمایشگاه های اسپانیا همه ساله شرکت های مختلفی از سراسر دنیا کالا و خدمات خود را عرضه می کنند. از مشهورترین نمایشگاه هایی که در تور نمایشگاهی اسپانیا می توانید ببنید، نمایشگاه جهانی گردشگری یا نمایشگاه فیتور می باشد.

نمایشگاه فیتور بزرگ ترین نمایشگاه در اسپانیا است که هر سال در اوایل ماه فوریه برگزار می شود. مدت این نمایشگاه پنج روز است. این نمایشگاه در شهر مادرید برگزار می شود و به عنوان یکی از سه نمایشگاه مهم گردشگری در جهان محسوب می شود. اگر در کار هتلداری یا گردشگری کار می کنید، حتماً در تور نمایشگاهی اسپانیا ثبت نام کنید. سری به این نمایشگاه بزنید تا با دستاوردهای گردشگری، نحوه جذب گردشگر و زیر ساخت ها و امکانات گردشگری آشنا شوید. میلیون ها نفر از سراسر دنیا و خود اسپانیا راهی این نمایشگاه می شوند. در کنار نمایشگاه فیتور کنفرانس ها و سمینارهای زیادی نیز برپا می شود که شرکت در آن ها می تواند بسیار خوب باشد.

نمایشگاه های اسپانیا در مراکز ایالت ها برگزار می شوند و درآمد خوبی هم برای این کشور داشته است. مهمترین نمایشگاه های اسپانیا در مادرید، بارسلون و والنسیا برگزار می شوند. شهرهای بندری بارسلون و والنسیا به دلیل موقعیتی که دارند با استقبال بسیاری روبرو شدند. اگر مایلید در تور نمایشگاهی اسپانیا شرکت کنید لازم است بدانید که ایران با صنایع غذایی، مهندسی، محصولات غذایی مانند پسته و زعفران در این نمایشگاه ها شرکت می کند.

به یاد داشته باشید شما باید برای شرکت در نمایشگاه ها و تور نمایشگاهی اسپانیا ویزا تهیه کنید. بهتر است سه ماه قبل از تاریخ نمایشگاه، درخواست ویزای خود را به سفارت تقدیم کنید.

شرکت کنندگان در تور نمایشگاهی اسپانیا

شرکت کنندگان در تور نمایشگاهی اسپانیا معمولاً در زمینه های مرتبط با نمایشگاه به کار و فعالیت می پردازند و تلاش می کنند تا در دوران نمایشگاه اطلاعات خود را از موارد مرتبط با نمایشگاه و محصولات و امکانات بالا ببرند؛ بنابراین شرکت در نمایشگاه های بین المللی کمک می کند که خدمات و محصولات را به قدر کافی بشناسید. در حقیقت این نوع نمایشگاه ها فرصتی برای دسترسی به ایده ها و پیشرفت های روز تکنولوژی دنیا است؛ بنابراین اگر می خواهید حرفه خود را به حد کافی پیشرفت دهید و از علوم روز در شغل خود بهره ببرید شرکت در نمایشگاه های بین المللی یک انتخاب مناسب خواهد بود.

نمایشگاه اسپانیا یک نمایشگاه حرفه ای

اگر می خواهید در تور نمایشگاهی اسپانیا شرکت کنید باید قبل از سفر اطلاعات خود را در زمینه نمایشگاه تکمیل کنید. با برنامه ریزی خوب و منظم می توانید از یک نمایشگاه بزرگ جهانی بهره های بسیاری ببرید. اگر می خواهید ببینید که کدام نمایشگاه جهانی ارزش سفر را دارد، به مواردی مانند مساحت محل برگزاری، تعداد کشورها، تعداد غرفه ها و تعداد بازدیدکنندگان دقت نمائید.

خدمات تور نمایشگاهی اسپانیا

مدارک لازم جهت اخذ ویزا

یکی از مسائل مهم برای سفر در تور نمایشگاهی اسپانیا دریافت ویزا است. شما باید حداقل سه ماه قبل از تاریخ نمایشگاه برای دریافت ویزا اقدام کنید. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا برای شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا عبارتند از:

 1. پاسپورت شما باید حداقل هفت ماه اعتبار داشته باشد.
 2. دو عکس سه در چهار با استاندارد پاسپورت
 3. اصل شناسنامه و کارت ملی همراه با کپی آن ها که به ترجمه رسمی رسیده باشد.
 4. پرینت گردش حساب شما در سه ماه اخیر که ترجمه شده باشد.

فواید شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا

در این قسمت برخی از فوایدی که با شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا و شرکت در نمایشگاه های بین المللی مختلف می توانید از آن ها استفاده کنید را نام خواهیم برد.

 1. با شرکت در نمایشگاه های بین المللی از آخرین پیشرفت های تکنولوژی و فناوری موجود در دنیا مطلع خواهید شد.
 2. اگر دقیق و فرصت طلب باشید می توانید فرصت های خوبی برای سرمایه گذاری پیدا کنید.
 3. آشنایی با متخصصین و شرکت های همکار از سراسر جهان
 4. شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا موجب می شود که ارتباط شما با همکاران خود در حوزه بین المللی افزایش یابد و تجارت شما پیشرفت داشته باشد.
 5. در تور نمایشگاهی اسپانیا فرصت خواهید داشت تا از محصولات و تکنولوژی های دیگران بازدید کنید و از میزان قدرت و ضعف کار خود مطلع شوید و راه هایی برای حضور قدرتمندتر و پیشرفت خود در زمینه های مرتبط پیدا کنید.
 6. بازدید دقیق از نمایشگاه موجب کشف ایده های جدید می شود.
 7. با شرکت در نمایشگاه، می توانید اجازه شرکت در کنفرانس ها و همایش ها را به دست آورید و در این نمایشگاه ها اطلاعات خوبی به دست خواهید آورد.

ویزای مخصوص شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا

به یاد داشته باشید هرکسی نمی تواند در تور نمایشگاهی بین المللی اسپانیا شرکت کند. لازم است بدانید که برای شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا باید یک ویزای مخصوص بگیرید. یکی از مسائلی که به شما در دریافت ویزای اسپانیا کمک می کند داشتن دعوتنامه نمایشگاهی اسپانیا می باشد. داشتن این دعوت نامه روند دریافت ویزای شما را سرعت می بخشد. درباره این دعوت نامه باید نکاتی را بدانید:

 1. در دعوتنامه ای که دریافت می کنید باید علت دعوت شما و هدفتان از سفر اعلام شده باشد.
 2. نوع نمایشگاه و فعالیت نمایشگاهی در دعوت نامه باید درج شود.
 3. هدف شما از حضور از نمایشگاه مشخص باشد مثلاً به عنوان یکی از شرکت کنندگان در نمایشگاه به این سفر می روید یا خریدار هستید.
 4. شرکت یا فرد ارسال کننده دعوت نامه باید هزینه سفر شما را نیز بر عهده بگیرد.
 5. مدتی که برای اقامت شما در دعوت نامه اعلام می شود نباید زیاد باشد و زمان آن با زمان نمایشگاه متناسب باشد.
 6. مکان اقامت فرد باید در دعوت نامه مشخص شده باشد.
 7. در زمان مصاحبه و ارسال دعوتنامه بهتر است صادق باشید.

لیست نمایشگاه های اسپانیا

همانطور که گفتیم همه ساله نمایشگاه های مختلفی در کشور اسپانیا برگزار می شوند. از جمله این نمایشگاه ها می توان به این موارد اشاره کرد

 1. نمایشگاه گردشگری فیتور
 2. نمایشگاه داروسازی CPHI  که در مهر ماه امسال برگزار خواهد شد.
 3. نمایشگاه اینترگیفت: نمایشگاه کادو و صنایع دستی در شهر مادرید
 4. نمایشگاه اس. آی.ال: نمایشگاه حمل و نقل شهر بارسلونا
 5. نمایشگاه هیسپک: نمایشگاه بسته بندی در شهر لوسپیتالد د یویراوات
 6. نمایشگاه کریتیوا: نمایشگاه صنایع دستی در شهر ساراگوسا
 7. نمایشگاه بین المللی بیسوتکس: جواهرات و مد در شهر مادرید
 8. نمایشگاه فشن و مد لباس موماد: در شهر متروپلیس

تقویم نمایشگاهی اسپانیا

بسیاری از نمایشگاه هایی که در کشور اسپانیا برگزار می شوند به صورت سالانه برگزار شده و زمان برگزاری آن ها مشخص است در ادامه اطلاعات اندکی درباره زمان این نمایشگاه ها ارائه می نماییم.

نمایشگاه صنایع دارویی بارسلونا

یکی از مشهورترین نمایشگاه هایی که در کشور اسپانیا برگزار می شود و شما می توانید با ثبت نام در تور نمایشگاهی اسپانیا در آن شرکت کنید، نمایشگاه صنایع پزشکی و دارویی است که در شهر بارسلون برگزار می شود. شرکت کنندگان در این نمایشگاه یا تولیدکننده دارو و صنایع پزشکی هستند، یا پزشکان متخصص و محققین حرفه ای؛ و این فرصت خوبی برای آشنایی با آخرین پیشرفت های علم دارویی و پزشکی می باشد. این نمایشگاه سالانه 36000 بازدیدکننده دارد که بیشتر آن ها با تور نمایشگاهی اسپانیا از کشورهای مختلف راهی این نمایشگاه می شوند.

در این نمایشگاه 2500 غرفه مختلف به ارائه پیشرفت های پزشکی و دارویی خود می پردازند. اگر شما نیز در یکی از زمینه های مرتبط فعال هستید، می توانید ایده های خود را در غرفه خودتان به نمایش بگذارید. در این نمایشگاه همه ساله شرکت هایی از 140 کشور مختلف شرکت داده می شوند و تلاش آن ها بالا بردن پیشرفت صنایع داروسازی در تمام دنیا می باشد. اگر شما نیز در این زمینه فعال هستید می توانید در یک تور نمایشگاهی اسپانیا ثبت نام کنید و در زمان نمایشگاه در محل آن حاضر شوید.

لازم است بدانید که نمایشگاه صنایع دارویی تنها در اسپانیا برگزار نمی شود بلکه کشورهای کره، ژاپن، ترکیه و بسیاری دیگر از کشورها نیز نمایشگاه های مشابهی را برگزار می کنند اما نمایشگاه صنایع دارویی بارسلونا بزرگ ترین و پر قدرت ترین نمایشگاه های دنیا در این زمینه می باشد؛ بنابراین بیشتر شرکت های فعال در زمینه دارویی این نمایشگاه را برای شرکت و بازدید انتخاب می کنند تا بتوانند تعامل کاملی با دیگران داشته باشند.

شرکت کردن در تور نمایشگاهی اسپانیا علاوه بر بالا بردن سطح آگاهی و اطلاعات شما، موجب می شود که بتوانید با ارتباط با شرکت های همکار در عرصه بین المللی کار و کسب خود را توسعه دهید. از جمله محصولات دارویی موجود در این نمایشگاه می توان از داروهای بیولوژیکی، مواد شیمیایی با کیفیت، عصاره های طبیعی و … نام برد.

نمایشگاه کاشی و سرامیک والنسیا  (CEVISAMA 2018)

این نمایشگاه سالانه در فاصله روزهای پنجم تا نهم فوریه در زمینه صنعت سرامیک و مسائل مرتبط در شهر والنسیا برگزار می شود. همه ساله حدود 80 هزار نفر از آن بازدید می کنند. مساحت این نمایشگاه بزرگ 100000 متر مربع می باشد.

نمایشگاه صنایع غذایی و هتلداری اسپانیا

این نمایشگاه همه ساله در روزهای نوزدهم، بیستم و بیست و یکم فوریه در شهر مادرید برگزار می شود. 260 غرفه این نمایشگاه هر ساله حدود 13000 بازدیدکننده علاقه مند به صنایع هتلداری و صنایع غذایی را جذب خود می نماید.

خدمات تور نمایشگاهی اسپانیا

نمایشگاه دوچرخه اسپانیا

نمایشگاهی که در روزهای بیستم تا 23 سپتامبر در شهر مادرید برگزار می شود و در آن به عرضه انواع کالاهای مرتبط با دوچرخه، لباس و تجهیزات آن و کلاس های دوچرخه سواری پرداخته می شود.

نمایشگاه بین المللی زیورآلات و بدلیجات bisutex

از نمایشگاه های پر طرفدار اسپانیا که شهرت جهانی دارد و همه ساله در شهر مادرید در روزهای دوازدهم تا شانزدهم سپتامبر برگزار می شود، نمایشگاه بین المللی زیورآلات و بدلیجات bisutex است که به عرضه جدیدترین مدها و بدلیجات و زیورآلات می پردازد.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی هلند

تور نمایشگاهی هلند

تور نمایشگاهی هلند یکی از پرطرفدارترین تورهای این روزها می‌ باشد. این تور مزایای زیادی دارد و از جذابیت‌ های زیادی هم برخوردار است. علت

مطالعه »
تور نمایشگاهی نروژ

تور نمایشگاهی نروژ

سالانه در کشور­های مختلف نمایشگاه­های بی شماری مانند تور نمایشگاهی نروژ برگزار می شود که فرصت مناسبی است برای ارتقاء سطح دانش و گسترش داد

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند